- x
Megane 3 - Fluence Ses Sistemi ve Navigasyon Ürünleri
37 Cevap10724 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5111 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:35:09 

Arkadaşlar Cumartesi günü Necvox veya muadili bir navigasyon alıp aracıma takmak istiyorum.

Biliyorsunuz Megane 3 ve Fluence 'e uygun aracın navigasyon bölmesine ekranı, ana ünitesi yerine gövdesi gelecek şekilde bir uygulama mevcut ve, birbirinin replikası ürünler piyasada mevcut. (Necvox, Navigold gibi)

Ürünlerde Bluetooth'tan TV 'ye, divx oynatmaya kadar herşey mevcut.

Fiyatları 1000 ile 1500TL arasında. Fakat ben Doğubank^'ta 850 liraya pazarlıksız buldum. Pazarlıkla 750 diyeceğim artık kaça alırsam bakalım.

Şimdi size sorum en iyi uygulama, en mantıklı navigasyon uygulaması bu araç için nedir?

Ana ünite bende Arkamys ve sesinden hiç memnun değilim.

Bu Necvox-Navigold tarzı ürünler kimine göre daha kaliteli ses veriyormuş bizim ürünlerden, ne dersiniz bu konuda?

İkinci olarak, amfi ve komponent olarak önerileriniz nedir? 13CM oluyor bize heralde ama mıknatısının çok büyük olmaması gerekiyormuş, cam motoruna yapışıyormuş mıknatıs diye duydum

O konuda uygulama ve fiyat önerisi alacağım uygun kaştede bir sistem için? Toplam maliyetim 2000 olmalı, yani 800 lira teyp diyelim, 1200 lira maksimum komponent amfi ve sub takımına vermeliyim.

Ses sistemine dokunmadığım zaman ana üniteden memnun kalır mıyım?

Yoksa internette satılan navigasyon trim diye geçen dış aparattan alıp kendim mi bir navigasyon uygulaması yapmalıyım_? Öyle olursa nasıl olur? Görüşlerinizi bekliyorum

0

0

Ekteki dosya (1)

May The Force Be With You

5111 Mesaj
28 Eylül 2012; 19:15:59 

Çok ilgi görmemiş halbuki ben bu üründen alıp fotolarını videolarını koysaydım daha başka arkadaşlar da faydalanırdı?? Kimse yok mu kullanan?

452 Mesaj
29 Eylül 2012; 19:57:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Çok ilgi görmemiş halbuki ben bu üründen alıp fotolarını videolarını koysaydım daha başka arkadaşlar da faydalanırdı?? Kimse yok mu kullanan?

Necvox ile sorun yaşayanlar varmış.

Mkelleci adlı forum üyemiz Servisin taktığı geri görüş kameralı tom tom navigasyonlu cenmax multi media kitten memnun olduğunu yazmış. Cenmax ürünlerinin arkasında duran satış sonrası desteği çok iyi olan bir firma. Servise taktırınca
garanti dE bozulmuyor.
Navigasyon olarak AGPS özellikli bir tablet pc tavsiye ederim. Hem klasik navi cihazı hem de nexus 7 tableti kullandım. Tabletteki büyültme küçültme özelliği çok işe yarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Lumia 1020 / Asus ME400C / Asus Nexus 7 / Fluence 1.5dci 110hp EDC

1319 Mesaj
29 Eylül 2012; 19:57:39 

Yeni megane3e uyarmı baz donanımda sadece küçük radyo ekranı var. bu ekran oraya nasıl monte edilecek birde ses ve görüntü kalitesi nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 29 Eylül 2012; 19:59:27 >

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

452 Mesaj
29 Eylül 2012; 20:05:26 

quote:

Orijinalden alıntı: biz

Yeni megane3e uyarmı baz donanımda sadece küçük radyo ekranı var. bu ekran oraya nasıl monte edilecek birde ses ve görüntü kalitesi nasıldır.

mkellecinin megan3 forumuna yazdığı mesajı okumakta yarar var

1319 Mesaj
29 Eylül 2012; 22:16:37 

quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

mkellecinin megan3 forumuna yazdığı mesajı okumakta yarar var

1 cümle yeterdi ara ara bulamadım. bence sende orjinalini bozma.

Megane 3 faz 2 1.6 extrem.
Sony Xperia P

5111 Mesaj
30 Eylül 2012; 0:12:45 

Beyler ben aldım, ama hayal ettiğim gibi çıkmadı.

Bir kere CAN BUS ı uymadı, 2 tane getirdi , ikisi de uymadı, senin Megane 3 ün navigasyon özelliği var ondan uymadı falan dedi, tatmin edici gelmedi, arayacağım falan dedi usta CAN BUS sana bakalım, ama benim aldığım S60 marka, tavsiye etmiyorum. Geri vereceğim muhtemelen.

452 Mesaj
2 Ekim 2012; 13:46:57 

quote:

Orijinalden alıntı: biz

1 cümle yeterdi ara ara bulamadım. bence sende orjinalini bozma.

Bahsettiğim mesajı aşağıdaki adreste bulabilirsiniz..

http://forum.donanimhab...2/mpage_496/key_/tm.htm

2338 Mesaj
4 Ekim 2012; 12:02:20 

Necvox vs. Arkamys'den iyi olamaz.

788 Mesaj
7 Ekim 2012; 18:39:24 

yeni aracimizi (fluence) 0 alirken navigasyon taktiralim dedik. adamlar necvox onerdiler. bizde tamam dedik cunku igo tomtom dan daha kaliteli. ozellikleride kagit ustunde hic fena degildi. ilk olumsuz yani olarak tuslarin arka isigi yesildi. klimaninki beyaz. bununki yesil olunca sonradan takma oldugu belli oluyodu ama sonradan isiklarin rengini degistirmeyi buldum. ikiside beyaz olunca sorun kalmadi. sonra navigasyonda yazilimsal hata yasamaya basladik. servisi aradik ve oldugumuz konuma teknik ekip yollatip sorunu evimin dibinde cozduler. ses kalitesi olarak servisde orjinal radyoyu deneme amacli olaraak bi tane gt line faz 2 megane 3 e bindik. bu aracta da 3d sounds bulunmaktaydi. kesinlikle bizim aracta daha kaliteli ses veriyodu. bunu urunu aldigimdan demiyorum veya parami savunmak icinde demiyorum. kesinlikle necwox cihazi kat kat iyi ses deneyimi sunuyordu. dokunmatik olmasida cogu ayari yapmakta kolaylik sagliyor. ama en iyi ses deneyimi icin usb cd veya sd card kullanmanizi oneririm. sonuc olarak alicak arkadaslar necwox urununu gonul rahatliyla alabilirler ama servisten almalarini oneririm.

788 Mesaj
7 Ekim 2012; 18:40:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Jamais Vu

Necvox vs. Arkamys'den iyi olamaz.

denemeden once ayni fikirdeydim :)

5111 Mesaj
7 Ekim 2012; 21:57:20 

quote:

Orijinalden alıntı: İ<3Rowing

denemeden once ayni fikirdeydim :)

Arkadaşlar, ben geçtiğimiz günlerde bahsettiğim gibi Necvox ile aslında birebir aynı ürün olan S60 ı aldım. Necvoxa göre epey uygun bir fiyata.

Aradaki fark, teknik destek, daha sağlam garanti ve yazılım uyumu.

Şimdi ben aletten çok memnunum, kesinlikle arkamys ten daha iyi, zira arkamys çok başarısız.

Ben aleti söktüğümde, aletin Arkamys olmadığını gördüm, Arkamys nedir bilmiyorum da, benim üründe BOSCH yazıyor.

Bluetooth'lu DSP işlemcisi olan Arkamys diye geçen ses sistemi üzerinde kocaman BOSCH yazıyor

İSteyene foto koyarım.

S60 a gelirsek Doğubanktan aldım, adamlar CAN BUS sorununu halen çözemedik, direksiyon kumandası halen olmadı ama , denemeye devam ediyoruz, Çinle görüştüler, uygun bir tane bulacağız, olmadı uygun yazılım yapacaklar.

Şimdilik uzaktan kumanda ve dokunmatikle idare ediyorum.

SIRF ŞUNUN İÇİN ALINIR diyebileceğim bir kaç sebep var;

-Sırf USB için alınır,

-Sırf Iphone şarj ve, IPOD müziklerini yönetebildiği dinleme imkanı verdiği için alınır,

-Sırf orjinal gibi durduğu için alınır,

-Sırf 7" ekranda nevigasyon ve görsellik için alınır,

Sırf TV için alınmaz, pek çekmiyor

Şu an için memnunum

4105 Mesaj
9 Ekim 2012; 1:50:15 

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Arkadaşlar, ben geçtiğimiz günlerde bahsettiğim gibi Necvox ile aslında birebir aynı ürün olan S60 ı aldım. Necvoxa göre epey uygun bir fiyata.

Aradaki fark, teknik destek, daha sağlam garanti ve yazılım uyumu.

Şimdi ben aletten çok memnunum, kesinlikle arkamys ten daha iyi, zira arkamys çok başarısız.

Ben aleti söktüğümde, aletin Arkamys olmadığını gördüm, Arkamys nedir bilmiyorum da, benim üründe BOSCH yazıyor.

Bluetooth'lu DSP işlemcisi olan Arkamys diye geçen ses sistemi üzerinde kocaman BOSCH yazıyor

İSteyene foto koyarım.

S60 a gelirsek Doğubanktan aldım, adamlar CAN BUS sorununu halen çözemedik, direksiyon kumandası halen olmadı ama , denemeye devam ediyoruz, Çinle görüştüler, uygun bir tane bulacağız, olmadı uygun yazılım yapacaklar.

Şimdilik uzaktan kumanda ve dokunmatikle idare ediyorum.

SIRF ŞUNUN İÇİN ALINIR diyebileceğim bir kaç sebep var;

-Sırf USB için alınır,

-Sırf Iphone şarj ve, IPOD müziklerini yönetebildiği dinleme imkanı verdiği için alınır,

-Sırf orjinal gibi durduğu için alınır,

-Sırf 7" ekranda nevigasyon ve görsellik için alınır,

Sırf TV için alınmaz, pek çekmiyor

Şu an için memnunum

link varmı aldığınız ürün için (satış)

5111 Mesaj
14 Ekim 2012; 12:32:22 

Link yok, aldığım yerin ismini verebilirim.

Bu arada benim cihazı dün akşam değiştirdiler, uyumsuz bir cihazmış bendeki, Fluence içinmiş, Megane 3 için olanını getirdiler, o çalıştı. Direksiyon kumandası da olunca güzel oldu.

Maliyeti 1000 liranın altında oluyor, bu paraya REnonun orjinal saçma navigasyonundan çok daha iyi.

Hepinize tavsiye ediyorum.

15 Mesaj
20 Ekim 2012; 19:00:47 

Evet, aldığınız yerin adresini verirseniz sevinirim. Bende Fluence 1.5 Dynamic var. Direksiyon kumandası olmazsa olmazlarımdan, çalışacak mı bu S60'ı takınca?

5111 Mesaj
20 Ekim 2012; 22:36:51 

quote:

Orijinalden alıntı: buick552

Evet, aldığınız yerin adresini verirseniz sevinirim. Bende Fluence 1.5 Dynamic var. Direksiyon kumandası olmazsa olmazlarımdan, çalışacak mı bu S60'ı takınca?

Çalışacak , çok memnun kalacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 20 Ekim 2012; 22:38:05 >

21 Mesaj
8 Kasım 2012; 11:58:00 

@hasanmerto taktırdığınız multimedya sisteminin birkaç fotoğrafını paylaşmanız mümkün mü? adresi paylaşabilir misiniz? sahibinden ve gittigidiyor da navigold markalı ürünler satılıyor, sizin önerdikleriniz bunlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkinozy -- 8 Kasım 2012; 11:58:18 >

5111 Mesaj
13 Kasım 2012; 21:57:10 

quote:

Orijinalden alıntı: erkinozy

@hasanmerto taktırdığınız multimedya sisteminin birkaç fotoğrafını paylaşmanız mümkün mü? adresi paylaşabilir misiniz? sahibinden ve gittigidiyor da navigold markalı ürünler satılıyor, sizin önerdikleriniz bunlar mı?

Bahsettiğiniz, foto vs., müsait bir zamanda paylaşacağım...

5111 Mesaj
15 Kasım 2012; 20:56:59 

Arkadaşlar konuyla ilgili çok PM geldiğinden dolayı şurada bir açıklama yapmak istiyorum:

Benim taktırdığım yer Sirkeci'de OTOERGİN , firma iletişim bilgileri şurada http://www.sectors.gen.tr/oto_ergin.det

Şimdi bu Necvox, Navigold gibi navigasyonlarda, TOMTOM navigasyon takılı olanlar veya direksiyon kumandasında , NAV tuşu olanlar sorun yaşıyormuş(navigasyon hazırlığı)

O sorunu Ergin Bey, Çinle yazışarak çözmüştü, benim kumandadan CANBUS a bağlanan kabloyu değiştirdi.

Kendisiyle görüşün, kendisi konusunda uzman biri, Doğubank'tan bir arkadaştan, Ergin Beyin önerdiği biri de olabilir ,pazarlıkla teybi alın o size taksın, zaten kendisi arar, şöyle teyp ver der.

Ben sorun yaşamadım, fotolar da çekeceğim haftasonu falan müsait olunca, taktırmak sizin sorumluluğunuzda, ben aleti çok seviyorum, ama neticede Çin Malıdır bu, Pioneer , Kenwood değildir, ne aldığınızı bilerek alın.

Bence güzel, ses kalitesi Arkamys'ten de iyi, ama sorunsuz olması lazım, bazı arkadaşlar uyumsuzluk yaşamış, siz sorun aklınıza yatarsa alın derim, ben sadece yardımcı olmak istiyorum, dediğim gibi uyumlu olma garantisini alırsanız, konuşun anlaşın.

550 Mesaj
19 Mayıs 2013; 9:34:31 

Fluence 2013 un navigasyon orjinal SD kartini calmislar. Normal bir sd kart alsam dosyalari nereden yuklerim varmi boyle bir sistem.tesekkurler

www.yysigorta.com Konut Trafik Kasko Saglık DASK TARSİM Sigortaları Antalya info@yysigorta.com Tlf: 02423212142 GSM: 05445030707

43 Mesaj
24 Haziran 2013; 14:06:51 

quote:

Orijinalden alıntı: alional

Fluence 2013 un navigasyon orjinal SD kartini calmislar. Normal bir sd kart alsam dosyalari nereden yuklerim varmi boyle bir sistem.tesekkurler

http://www44.zippyshare.com/v/61348272/file.html

550 Mesaj
24 Haziran 2013; 15:49:56 

quote:

Orijinalden alıntı: dicle

http://www44.zippyshare.com/v/61348272/file.html

tesekkkurler ındırıyorum
pekı crack falan gerekecekmı calısırmı herhangı bır kart

www.yysigorta.com Konut Trafik Kasko Saglık DASK TARSİM Sigortaları Antalya info@yysigorta.com Tlf: 02423212142 GSM: 05445030707

43 Mesaj
10 Temmuz 2013; 9:15:10 

zipten cıkart dosyaları at navigasyondan başlama olarak igo dosyasını göstermen yeterli

550 Mesaj
10 Temmuz 2013; 9:35:08 

quote:

zipten cıkart dosyaları at navigasyondan başlama olarak igo dosyasını göstermen yeterli

Cok tesekkur edrim ilginize yardiminiza sigorta ile ilgili ohtiyaciniz olursa bende yardimci olabilirim saygilarimla

550 Mesaj
10 Temmuz 2013; 9:40:34 

quote:

igo dosyası acıktamı yok attıktan sonra mı seçeceğim dosyaların arasında igo diye bir dosya göremedim. navigasyona taktıktan sonramı görünecek. tesekkurler

43 Mesaj
11 Temmuz 2013; 10:50:40 

sanırım navi one dosyasını secicektiniz

43 Mesaj
11 Temmuz 2013; 10:54:35 

dün saçma bir sorun oldu cihaz kendini resetledi neyse tüm ayarları yeniden yaptım ama geri görüş kamerası ters açı gösteriyor (Ekranın solu, arka sağ tarafı gösteriyor) ayarlardan değiştirme yeri pasif hatta cihazı resettliyim dedim onuda yapamadım pasifte görünüyor bu sorun başına gelen varmı acaba, birde menüden ayarları aktif etmek için bir komut v.s. varmıdır bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim...

550 Mesaj
18 Temmuz 2013; 14:52:20 

quote:

sanırım navi one dosyasını secicektiniz

maalesef harita bulunamadı uyarısı alıyorum olmadı.

85 Mesaj
25 Temmuz 2013; 11:02:54 

bahsi geçen navigold s60 isimli üründen alıp taktırdım. Ümraniye'de bir yerdi ama ismini çok hatırlamıyorum şu anda. geri görüş kamerası, tv anteni, montaj vs toplamda 900 liraya maloldu.

- Ürün taahhüt ettiği her şeyi yerine getiriyor.
- Ama nasıl getiriyor? Her uygulamada bir çin işi hata var.
- Radyo: Kesinlikle orjinal radyo kadar iyi değil. cızırtılar oluyor sıkça. direksiyon kumandasından, uzaktan kumandadan kayıtlı kanallar arasında gezemiyorsun. illa ekrandan ilgili kanalın düğmesine basmak gerekiyor. RDS var ama bazen hatalı okuyor ve ekranda çok küçük bir yerde görünüyor. Ekran dizaynı ortalama.
- MP3 player: İşini yapıyor. 32 GB USB taktım. biraz yavaş okuyor. 8 GB SD taktım, gayet hızlı. Ama hataları var. USB'den de karttan da çalarken 8-10 parça çaldıktan sonra takılıyor bazen. kapatıp açmak gerekiyor. buna henüz çözüm bulamadım. ID Tag'ları tanıyor ve gösteriyor, türkçe karakterler hariç. şarkı isimlerinde de türkçe karakterleri desteklemiyor. MP3 çalma ekranında saat yok. ekran tasarımı vasatın altında. direksiyon kumandadan ancak şarkı atlatılabiliyor. klasör seçmek için ekrana dokunmak ya da uzaktan kumanda lazım. ekrandaki düğmeler çok küçük, kullanmak imkansız. tek şans uzaktan kumanda, onun da hassasiyeti çok düşük.
- TV: yok gibi bişey. Arada bir iki kanal yakalarsanız sabitkekn, şanslısınız. Digital karasal yayın sonrası ne olacak bakalım.
- Navigasyon: Genel olarak başarılı. Daha önce kullandığım ürünlerle aynı performansı gösteriyor. Ancak her kapanıp açıldığında harita değil de menü ekranına dönmesi beni deli ediyor. henüz çözüm bulamadım.
- Bluetooth: Eşleme kolay ve başarılı. Konuşma kalitesi düşük çünkü mikrofon ana ünite üzerinde. ek mikrofon bağlatılırsa daha başarılı olur. Rehber transferi yok. Müzik aktarımı ise çok başarılı.
-Video: denemedim henüz.
- Geri görüş kamerası: iyi ve yerinde çalışıyor. bir sorun yok.

Genel: dediğim gibi, dediği her şeyi yapıyor cihaz. ama uygulamalar arasında bir uyum yok. sanki farklı farklı cihazlardaki yazılımlar alınmış tek cihazda toplanmış. Genel görünüm, malzeme kalitesi vs fena değil. ama kullanıcı dostu olduğunu söylemek güç.

Bi kaç ay sonrası edit: MP3 çalarken yaşanan kesinti için ürünü taktırdığım yere gittim. geçici olarak orjinal sistemi takıp servise gönderdiler. 1 hafta sonra yeni ürün gönderdi servis. henüz açılmamıştı kutu. gelen versiyon biraz daha farklıydı. Source sayfasında termotmetre eklenmişti. ancak montaj sonrası termometrenin çalışmadığını gördüm. ayrıca radyo dinlenemeyecek kadar kötüleşmiştir. Bir kaç gün sonra da sistem tamamen çalışmaz konuma geldi.
mecburen aldığım yere geri döndüm. tekrar söktüler, tüm bağlantıları gözden geçirip tekrar bağladılar. bu arada ufak bir amfi ve 4 adet pioneer mid component taktırdım.

sonuç:

nasıl bağladılarsa artık:

- MP3'lerde takılma falan yok
- radyo eskisinden daha iyi
- Termometre çalışıyor
- kapı açık uyarısı ekranda görünüyor güzel bir resim ile
- hiç çekmeyen TV çeker oldu baya
- amfi sonrası ses kalitesi de bambaşka oldu tabi.
- internetten igo primo 8 yükledim gayet güzel çalışıyor.

Sonuç olarak hangi ürünü aldığınız kadar nasıl montaj yapıldığı da önemliymiş demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radius1997 -- 2 Ocak 2014; 15:53:03 >

40 Mesaj
1 Ağustos 2013; 11:54:41 

Arkadaşlar bende Fluence 2011 model araç var , araca multimedya sistem alıcam yurt dışından, Megane 3 ile tüm herşeyi aynı mıdır? Megane 3 sistemi Fluence e uyar mı ?
Bilen varsa sevinirim.

Teşekkür.

EFE DİZER

+90 506 471 38 13

14 Mesaj
14 Ağustos 2013; 13:43:11 

Şu An Fluence Modelli Otomobilimde Kullanıyorum Necvox 9944 HD Cihaz Çok iyi Ama Tv, Menü ve Kumanda Fonksiyonları Çok Başarısız Ve Ses Çıkışları Berbat Gidip Amfi Almayı Düşünüyorum Bass Çok Zayıf Sanki Tek Hoparlörlü Bir Küçük Radyodan Müzik Dinliyorum Ayarlarını Yaptım Ama Nafile Belkide Bağlantı Yanlış Diyecem Fakat Yetkili Serviste Takıldı Mais Manisa da Kendi Orjinal Cd Çaları Mükemmel Bir Ses Veriyordu ama Necvox İçin Aynı Şeyi Söyleyemem Lafın Kısası Naviasyonda Çok Başarılı Ekran Görüntü Kalitesi Çok Güzel Hızlı Fakat Ses Çıkışı Berbat

22 Mesaj
13 Ekim 2013; 1:17:22 

herkese selam

benim aklım karıştı biraz
on konsol çok yalın kaldığı ve mevcut teypin ses performansından dolayı bende değiştirmek istiyorum.
6-7 marka ürün buldum.
Farkları nelerdir / hangisini almalıyım işin içinden çıkamadım.
necvox 9808-9444 Losstech Navimate Navigold S60 ....
karşılaştırmalaı yorum yapabilecek, bize yol gösterecek arkadaş varmı

http://otosesgoruntu.com/?Syf=21
http://otosesgoruntu.co...d=872152&CatId=bs537566
http://www.sanalpazar.com/Necvox-Dva-9808-Renault-Fluence-Megane-3-Oem-Navigasyon__isp5119402
http://www.sanalpazar.com/Losttech-Renault-Megane-Iii-Fluence-Oem-Navigasyon__isp6753239
http://www.sanalpazar.com/Navimate-Renault-Fluense-Dvd-Navigasyon-Sistemi__isp6229458#imgd

1782 Mesaj
7 Kasım 2013; 10:05:46 

2013 fluence joy 'a uymaz sanırım bunlar, dandirik bir teyp koymuşlar

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

582 Mesaj
13 Kasım 2013; 18:21:07 

2013 model megane icon modelini almak üzereyim arkadaşlar bugun servise gittiğimde dva -9944hd için verilen fiyat montaj dahil 1600tl idi :/ renault'un fabrika çıkışlı entegre navigasyonu(tomtom) zaten 2000tl... fiyatlar çok uçuk değil mi sizce de?

PSN: MrMiseryN

321 Mesaj
31 Ağustos 2014; 14:29:07 

Alibaba comda
Android işletim sistemli
Dual core çitf çekirdekli ve 1.gb ramli
1.2 ghz işkemci hızlı
4.4.2 cihazlar var...
Nasıl olur acaba
Fiyat 400-450 dolar civarı...

523 Mesaj
31 Ağustos 2014; 18:21:59 

Hocam sahibinden de de güzel ürünler var istersen oraya bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: nazmi28

RENAULT MEGANE 2005 Dynamique, Canon EOS 1100D Kit (EF S18-55 IS II), Fujifilm Pinepix s5700, Lenovo G510 4200m İşlemci, Ipad 2, Iphone 5.

14 Mesaj
31 Ağustos 2014; 19:07:25 

Açıkcası orjinal navigasyonu taktırma şansım olsa 2500 liraya kadar verebilirdim ama olmuyor maalesef, dışarıdaki satılan ürünlerde hep eksikler, hatalar mevcut gibi ki en önemsediğim kısım kullanılan plastik kalitesi ve orjinal gibi görünmesi

Megane 1.5 dci Stage 1 130 ps 275 Nm

321 Mesaj
14 Eylül 2014; 17:43:44 

ÜRÜN ALMAK İSTİYORUM LAKİN BENDE KARARSIZIM.
BURDA BIR ARKADAS S60 MODELINI ACIKLAMIS IYIDEN IYIYE
SO ASAMALRDAN SONRA BASARILI OLMUŞ...
NECVOX SERILERI NASILDIR BILEMIYORUM
DENEYEN ARKADASLAR YORUM YAPSALAR AYDINLANMIS OLURUZ BIZLERDE...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Modellere Özel Forumlar » Megane » Megane 3 - Fluence Ses Sistemi ve Navigasyon Ürünleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422