Şimdi Ara

Samsung Mobile, 11 Ekim'de yeni bir basın etkinliği düzenleyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Mobile, 11 Ekim'de yeni bir basın etkinliği düzenleyecek

Samsung, Almanya'nın Frankfurt şehrindeki mobil ürün mağazasında gerçekleştireceği basın organizasyonu için davetiye dağıtımına başladı. 11 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek etkinlikte büyük etki yapacak küçük bir cihaz tanıtacağını açıkça belirten mobil sektörün lideri, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Android 4.1 Jelly Bean güncelleme takviminde yer alan Galaxy Music adlı telefonunu resmen gün yüzüne çıkarabilir.

Resmiyet kazanmadan önce yanlışlıkla Google'ın en yeni Android sürümüne güncellenecek modeller arasında listelenen Galaxy Music'in piyasadaki mevcut medya oynatıcılardan birinin yeni ismi olabileceği öne sürülmüştü. Ancak bugün çeşitli kaynaklar tarafından sağlanan veriler ışığında bizleri yeni bir müzik telefonunun beklediği iddia edildi. SammyHub sitesi cihazda, FM antenli FM radyo, Samsung'un SoundAlive teknolojisi, SRS, müzik oynatıcıya kolay ulaşım sağlayan bir müzik tuşu ve ön yüzde çift hoparlör gibi müzik odaklı fonksiyonların mevcut olacağını bildirdi. Ayrıca bir süredir Güney Koreli üreticinin mobil aygıtlarında ön yüklü olarak bulunan Music Hub servisinin Galaxy Music modeline bütünleşik halde eşlik edeceği tahmin ediliyor. 

Orta segmentte konumlanması beklenen telefon, 3 inç büyüklüğünde bir ekran, 850MHz hızında tek çekirdekli işlemci, 512MB RAM, 4GB dahili hafıza, microSD kart slotu ve 3MP kameraya sahip olacak. Çift SIM kart destekli sürümünün de çıkış yapacağı bilinen Galaxy Music, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çıkış yapacak ve pazara sunulmasının ardından Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini alacak.

Şimdilik etkinlik hakkında ancak bu kadar detaya sahibiz. Galaxy Music adlı bir aygıtın varlığı resmen doğrulandı, fakat tanıtımın 11 Ekim'de yapılacağını kesin bir dille ifade edemeyiz. Son dönemde GT-I9260 mode lnumaralı bir telefon üzerinde çalıştığı bilinen Seul merkezli üretici, bu ürünüyle de tüketicinin karşısına çıkabilir. Yine de davetiyede yer alan slogandan hareketle teknoloji dünyasını heyecanlandıracak büyük çaplı bir duyurunun yapılmayacağı düşünülüyor.

• Biz android severlerin gözü hep zirvelerde olacaktır.

• Müzik odakli telefonlari ozlemistik ama S3 u golgede birakabilecek bir urun cikarmaz Samsung,mutlaka eksikleri vardir

• beleşçi yazarlara
    güzel reklam yapsın diye
    cep telefonu hediye !

• olursa ekime olmazsa kasıma kesin çıkar

• iphone fan boyları yazmaya başlar

• 3. Paragrafa kadar her şey güzel gidiyordu :D

• Pek takip edemedim ama bu samsung galaxy s'e rami düşük diye 4.0 getirmemişti, bu telefonda nasıl olurda 4.1 olur anlamlandıramadım

• Hiç Android kullanmadım iOS'u bırakıp geçsem mi?
  • S4 için iPhone 5 kopyalamamız lazım beyler !!
  • İphone kendini kopyalasın...

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Pek takip edemedim ama bu samsung galaxy se rami düşük diye 4.0 getirmemişti, bu telefonda nasıl olurda 4.1 olur anlamlandıramadım

''Millet parayı bassın da yeni telefon alsın eğer 4.1 kullanmak istiyorlarsa'' diyorlar üstü kapalı.
    Bundan sonraki android telefonum kesinlikle ve kesinlikle Nexus serisinden olacak. Gayet stabil çalışırlar. Güncelleme gelecek mi gelmeyecek mi derdi yok. İlk güncellemeyi hep Nexus'lar alır. Custom rom desen xda'da sürüyle.
    Android telefon dedin mi Nexus serisidir bence Galaxy S3, HTX One X falan hikaye. Hepsi 1 sene sonra unutulur ama Nexus hep güncel kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypnotica -- 26 Eylül 2012; 21:04:27 >
  • "Galaxy Music adlı telefonunu" derken. Telefon olduğundan eminmisiniz. %99 medya oynatıcı olacak ürün.

• Şimdi özelliklere bakınca böyle bir telefon için buyuk bir etkinlik yapma fikri bence olmamış. Böyle yeni cıkıcak her orta segment ıcın etkınlık yapılırsa,samsung'un biraz değer kaybedeceğini düşünüyorum. Oyuzden umuyorum ki yeni nexus'dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefakucuk

Şimdi özelliklere bakınca böyle bir telefon için buyuk bir etkinlik yapma fikri bence olmamış. Böyle yeni cıkıcak her orta segment ıcın etkınlık yapılırsa,samsungun biraz değer kaybedeceğini düşünüyorum. Oyuzden umuyorum ki yeni nexusdur.

Samsung geniş çaplı bir holding olduğundan bu onun için çerez parasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Biz android severlerin gözü hep zirvelerde olacaktır.

biz ios çular ise hep zebil ziyan olacaz öylemi. zihniyetine bayıldım yahu. fandorozortcan seni

• S4 çıkar belki. hemen değil tabi.
  • çaktırmayın ben nexus 2 bekliyonum :D

• galaxy w 4.1 i almasın bu telefon alsın :DDD

• samsung galaxy S3 mini olabilir
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.