Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özgüveninin tam olduğunu kanıtlamak için kendi içinde yaptığı bir şey, herhangi bir amacı yok.

• Bulaştı ve sonra da topukları totoya vura vura kaçtı
  • Bu dizi 10 bölümlük on numara bir dizi sadece 1 bölümünü izleyin breaking bad tadında bir dizi.
  • sonunda bitirdim.dizi için yorumum bence bu senenin en öne çıkan dizisi olduğu şeklinde.İzleyip izlememe konusunda tereddütlü idim ama iyi ki izlemişim.Hala başlamayanlar bence biran önce izlemeye başlasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

sonunda bitirdim.dizi için yorumum bence bu senenin en öne çıkan dizisi olduğu şeklinde.İzleyip izlememe konusunda tereddütlü idim ama iyi ki izlemişim.Hala başlamayanlar bence biran önce izlemeye başlasınlar.

Bende senin gibi düşünüyordum ama True Detectivi'de izleyince kararım True Detective oldu. İkiside ileride adından çok bahsettirecek

• İlk bölümü izledim karakterler çok iyi seçilmiş ve rollerini çok iyi benimsemişler.Dizinin gerçek olaydan esinlenmesi ayrı bir hava katmış.
  • 2.Sezon ne zaman başlayacak 2015 den sonra mı ?
  • payrox P kullanıcısına yanıt
    Hocam 2016'da Fargo'nun 2. sezonunun çıkacağı yönünde söylentiler vardı fakat son durum nedir bende bilmiyorum.
  • 2016 çok uzun ya neden öyle net bir tarih bulamadım kaynak neresi nerde gördünüz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: payrox

2016 çok uzun ya neden öyle net bir tarih bulamadım kaynak neresi nerde gördünüz ?

2015 Ekim'de başlayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzeldi şimdi de true dedective e başlayayım bakalım aynı hazzı vericekmi

• quote:

Orijinalden alıntı: CorBaysal

Çok güzeldi şimdi de true dedective e başlayayım bakalım aynı hazzı vericekmi

Kat kat fazlasını veriyor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorBaysal

Çok güzeldi şimdi de true dedective e başlayayım bakalım aynı hazzı vericekmi

Güzel seçim seyretmeni tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten oldukça başarılıydı - bir takım tesadüfler vardı ama abartılacak kadar değil
    Birde lorne malvonun yeşilin tonları bilmecesini birisi açıklayabilirmi bana bir tek anlamadığım olay o dizideki
  • BluRay'ini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇAYKIRDIM

Dizi gerçekten oldukça başarılıydı - bir takım tesadüfler vardı ama abartılacak kadar değil
    Birde lorne malvonun yeşilin tonları bilmecesini birisi açıklayabilirmi bana bir tek anlamadığım olay o dizideki

o bilmeceyi sorduktan 5 dk sonra dizide söylüyorlar zaten.
  • ufak soru, diziyle alakası yok ama spoiler içerir.

karşındaki kim olursa olsun, savunmasız bir adamı 5 el ateş ederek öldüren biri ceza almıyor hatta ödüllendiriliyor. aynısı ülkemizde olsaydı ne olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

Orijinalden alıntı: ÇAYKIRDIM

Dizi gerçekten oldukça başarılıydı - bir takım tesadüfler vardı ama abartılacak kadar değil

o bilmeceyi sorduktan 5 dk sonra dizide söylüyorlar zaten.

O kısmı tam izleyememişim o zaman anlatırmısın

• - insan gözü renkler içinde neden en çok yeşilin tonlarını ayırt eder
    + yırtıcılar yüzünden
    + önceden maymunduk değil mi? ve ormanda her şey yeşildir.
    + panter ve ayı gibi yırtıcılara av olmamak için onları ayırt etmemiz lazımdı, hani çimen ve ağaç gibi şeylerden.
    - yırtıcılar
  • başlanır mı beyler ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.