Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

2.sezon kesin mi ?

Bitti dizi

http://www.imdb.com/title/tt2802850/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Nereden çıkarıyorsunuz dizinin kesin bittiğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

2.sezon kesin mi ?

Bitti dizi

http://www.imdb.com/title/tt2802850/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2

Nereden çıkarıyorsunuz dizinin kesin bittiğini.

Dizinin yapimcilarindan bir kaynak lazim.Cunku imdb ilk sezon bitince hemen 2.sezon icin reserve ayirttiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karar verin bittimi bitmedi mi

sanırım dizinin sonlandırıldığna dair bir kesin bir açıkalam yok. veya 2sezon için bir açıklama da yok.
    en iyisi beklemek.
  • Son 2 bölüm kaldı da Allahım bu nasıl bir dizi Merakla inmesini bekliyorum diğer iki bölümün
  • Benim de son 2 bölüm kaldı bitmesin diye seyretmiyorumm 2. sezon gelsin ne olur.
  • Dizi bitti ya gerçekten BB'den sonra beni kendine aşırı bağladı dizi oyunculuklar müzikler kurgu mükemmel
  • Bitmediği kesinse beyler en son vi çanta vardı orda baya bi kişinin kasedi vardı bence onları teker teker işleyecek olabilirler başa dönüp

• Dizi çok sürükleyiciydi. Finale kadar devamlı "acaba ne olacak?" diye düşünüyorsunuz. True Detective ve Breaking Bad'i sevenler kesinlikle izleyin, seveceksiniz.

• 10. ve son bölümü az önce izledim. yeah beybee diyorum. 6 5 kurşun sert adamımızı ancak bitirebildi.
    dizi bazen çok ağır akıyor diye düşünürken bir yandan da izlemeyi bırakamıyorsunuz. umarım yeni sezon çekilir ama ne anlatacaklar o merak konusu.
  • Beyler 6.bölümü yeni bitirdim.Malvo neden Türk lokumunu sevmiyor
  • İzlediğim en güzel dizilerden biriydi. Dizi yapımcısı yaşanmış bir olay olduğunu iddia etse de bazı kişiler Coen kardeşlerin sallamasyon hikayesi olarak tanımlıyor .

Yaşanmış bir olay mı değil mi net bilgisi olan var mı ? İnternette Bemidji olayı falan diye araştırdım epey ama bulamadım bir bilgi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

İzlediğim en güzel dizilerden biriydi. Dizi yapımcısı yaşanmış bir olay olduğunu iddia etse de bazı kişiler Coen kardeşlerin sallamasyon hikayesi olarak tanımlıyor .

Yaşanmış bir olay mı değil mi net bilgisi olan var mı ? İnternette Bemidji olayı falan diye araştırdım epey ama bulamadım bir bilgi .

Değil hocam etkileyici olması açısından yazıyorlarmış, kardeşlerin birlikte yaptığı Fargo filmi de aynı durumda.
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    Yalan çıktı hocam o gerçek hikaye iddiası.
  • çok övülüyor başlıcam yakında bu diziye ya
  • Dizi sitelerinde hep görüyordum ama bakmadım ne olduğuna. BB kadar güzelse başlamamak ayıp olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. bölümün 56. dakikasındayım şu anda. Ne oluyor yahu?
    Diziye bodoslama daldım. Sırf Martin Freeman var ve bi kaç kişiden duydum diye izlemeye başladım. Duvardan duvara vurdular ilk bölümden.

Lester neler yaptı öyle. Hiç beklemiyorduk

Bu arada. Fargo filmini izlemedim. Filmden esinlenmeymiş galiba ama aynısı değil falan. Diziden sonra onu da izlerim.

Ekleme:
    3. bölümü izledim.

Şu dilsiz elemanla yanındakinin sahneleri çok güzel.
    Lester acayip bir sona doğru ilerliyor gibi ama dur bakalım.
    Lester'a yardım eden katil modundaki adam ise bir acayip. Hatta fazla acayip. Nereye gidecek bu dizinin sonu merak içindeyim.>
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Diziyi yeni bitirdim.Bitmesine üzüldüm açıkcası.Bence çok çok güzel ve kaliteli bir dizi olmuş izlemek isteyen herkes tereddüt etmeden başlamalılar.
  • 7. bölüm bitti.

Sen ne fenaymışsın Lester. Sen ne fenaymışsınnnn..

• 6.bolum dizinin zirve yaptigi bolumdur bence

• Zamanında filmini beğenmediğim için başlamamıştım ama herkes çok övüyor. Bugün başlamaya karar verdim.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.