Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su konusamayan dilsiz adama ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6. bölümü izledim, o neydi öyle, bu gazla hemen bitiririm artık kalan son dört bölümü de.
  • güzel bitirdiler bence finali filan iyiydi beğendim ben
  • Bu diziye başlamaya karar verdim fakat diziyi izlemeden filmi izlemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

Bu diziye başlamaya karar verdim fakat diziyi izlemeden filmi izlemeli miyim?

Bu soruyu soranlar olmuştu arkadaşların verdiği cevap: gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Anladım, tavsiye edilir mi izlemem onu da merak ediyorum aslında çünkü filme atıflar varmış fakat özeti gibiyse dizinin tadını kaçırsın da istemiyorum arada kaldım yani.
  • Sezonu bitirdim.

1. ve 6. bölüm daha iyiydi sezon finaline göre ama yine de final kesinlikle fena sayılmazdı. Gus'ın bence Lorve'yi öldürmesine çok şaşırmamak lazım, çünkü artık eşini ve çocuklarını koruma içgüdüsüne sahipti. Her şeyi yapabilecek hale gelmişti, ilk bölümde göz altına bile almaktan korktuğu adama finalde öldürmeye kalkmak için gelmesi ve karakterin bu kadar değiştiğinin gösterilmesi güzeldi. Lorve da acayip bir psikopattı, kesinlikle bu sonu hak etti, hatta yediği kurşunlar az bile, yaşasaydı veya kurtulsaydı o suçlardan herhalde herkes benim gibi acayip söverdi. Lester'ın sonuna da çok sevindim, zaten o güzelim çekik gözlüyü bile bile ölüme yolladıktan sonra etmediğim küfür kalmamıştı.1. bölümden itibaren şeytanın bile aklına gelmeyecek şeyleri yapan ve çok sinsi kurnazlığa ve zekaya sahip bu adamın bir uyarı levhasını görmeyip buzların içinde ölmesi de etkileyici son olmuş. En sonunda kardeşinin hapisten çıktığını 1-2 saniye bile olsa göstermelerini bekledim ama yapmadılar.

Kısacası atmosfer olsun oyunculuklar olsun, karakterlerin işlenişi ve yaşadığı değişimlerin mükemmelce aktarılması olsun mükemmel bir dizi, 2. sezonun da olacak olması bizler için mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 3 Temmuz 2014; 3:47:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Su konusamayan dilsiz adama ne oldu?

Cevaplayan yok mu?

• quote:

Sezonu bitirdim.

1. ve 6. bölüm daha iyiydi sezon finaline göre ama yine de final kesinlikle fena sayılmazdı. Gus'ın bence Lorve'yi öldürmesine çok şaşırmamak lazım, çünkü artık eşini ve çocuklarını koruma içgüdüsüne sahipti. Her şeyi yapabilecek hale gelmişti, ilk bölümde göz altına bile almaktan korktuğu adama finalde öldürmeye kalkmak için gelmesi ve karakterin bu kadar değiştiğinin gösterilmesi güzeldi. Lorve da acayip bir psikopattı, kesinlikle bu sonu hak etti, hatta yediği kurşunlar az bile, yaşasaydı veya kurtulsaydı o suçlardan herhalde herkes benim gibi acayip söverdi. Lester'ın sonuna da çok sevindim, zaten o güzelim çekik gözlüyü bile bile ölüme yolladıktan sonra etmediğim küfür kalmamıştı.1. bölümden itibaren şeytanın bile aklına gelmeyecek şeyleri yapan ve çok sinsi kurnazlığa ve zekaya sahip bu adamın bir uyarı levhasını görmeyip buzların içinde ölmesi de etkileyici son olmuş. En sonunda kardeşinin hapisten çıktığını 1-2 saniye bile olsa göstermelerini bekledim ama yapmadılar.

Kısacası atmosfer olsun oyunculuklar olsun, karakterlerin işlenişi ve yaşadığı değişimlerin mükemmelce aktarılması olsun mükemmel bir dizi, 2. sezonun da olacak olması bizler için mükemmel.

müziği de unutmayalım değil mi
    Fena değildi

• müzik demişken araya biraz maydanoz gibi olacak ama aşağıdaki müziğin üstüne tanımıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DXM06 -- 3 Temmuz 2014; 10:31:16 >
  • quote:

quote:

quote:

Anladım, tavsiye edilir mi izlemem onu da merak ediyorum aslında çünkü filme atıflar varmış fakat özeti gibiyse dizinin tadını kaçırsın da istemiyorum arada kaldım yani.

İstersen konunun önceki sayfalarına bir göz gezdir.
  • quote:

quote:

Cevaplayan yok mu?

Malvo kendisinin yanında çalışmasını teklif edip serbest bırakmıştı. Sonra bir daha göremedik diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trotsky -- 3 Temmuz 2014; 12:38:27 >

• 2. Sezonu olacak mı acaba bilen var mı?

• nasıl beğendiniz hiç anlamadım senaryodaki kopukluklar ve mantık hataları tombul polisin suç aleti nerede diye eve girip direk bodruma inip çamaşır mkainesinin arkasına elini sokması hiçbirinizi rahatsız etmedimi yoksa bi yerde vahiy geldiği felanmı gösterildi ben kaçırdım daha böyle hatalar çok vardı şuan aklıma gelmiyor
  • inşallah 2.sezonda gelir böyle güzel bir dizinin sadece 1sezon olması çok yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

quote:

quote:

Cevaplayan yok mu?

Malvo kendisinin yanında çalışmasını teklif edip serbest bırakmıştı. Sonra bir daha göremedik diye hatırlıyorum.

Bende oyle sandim ama bir sonraki bolumlerde gorecegimi sandim.Yoksa bir sey mi kacirdim diye killaniyordum.

• 2. sezon olacak beyler, en azından imdb öyle söylüyor.

• Herkes oldu nolucak ikinci sezon acaba

• Kardeş çamaşır makinasının duvardan öne doğru çekilmiş olduğunu görüyor ve kıllanıyor hemen aklına polis olduğu için makinanın arkasına bir şey saklanmış olabileceğini düşünüyor. Herkes senin gibi normal düşünmüyor, kadın boşuna polis olmamış herkesi kendinle karıştırma. Dizide zaten o kadını ekstra bi zeki olarak gösteriyorlar, tüm herkes olayı kapatmışken o kadın kapatmıyor olayı çözüyor, çamaşır makinasının arkasına saklanmış olabilecek bir şeyi mi düşünemeyecek?

Yani sana kısaca diyeceğim şu ki : arap sen dizi izleme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerminator

Kardeş çamaşır makinasının duvardan öne doğru çekilmiş olduğunu görüyor ve kıllanıyor hemen aklına polis olduğu için makinanın arkasına bir şey saklanmış olabileceğini düşünüyor. Herkes senin gibi normal düşünmüyor, kadın boşuna polis olmamış herkesi kendinle karıştırma. Dizide zaten o kadını ekstra bi zeki olarak gösteriyorlar, tüm herkes olayı kapatmışken o kadın kapatmıyor olayı çözüyor, çamaşır makinasının arkasına saklanmış olabilecek bir şeyi mi düşünemeyecek?

Yani sana kısaca diyeceğim şu ki : arap sen dizi izleme..

tabi sana lorne malvonun tek başına girip koca fargo binasında 22 kişiyi taraması felanda mantıklı gelmiştir,koskoca statementde bir polis ve bir katilin rastgele 3-4 farklı yerde karşılaşmaları ,istediği zaman elini koymuş gibi bulması rastgele geçerken bi sağına bakıp kırmızı bmwyi görmesi felanda mantıklı gelmiştir
    senin gibi olmayı isterdim önüne ne koyarlarsa onu izliyosun sorgulamadan, aslında filmin zevki böyle çıkarılır haklısın

bu arada o olay mahalline bir sürü polis gelip araştırma yapıyor sıçrama analistleri vb, bunlarda polis ama onlar kıllanmıyor bu kadına vahiy gelmiş olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.freudd -- 5 Temmuz 2014; 16:56:39 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.