Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi dizi tamamen bitti mi, 2.sezon devam mı edecek NET bir cevap var mı ?
  • DİZİ BİTTİ BİTTİ end fin finito :)

Fena final değildi.

Dizinin en sonunda Based on Fargo movie yazdı.

Şimdi filmi izleyeyim.
  • Finali çok iyiydi İnsan üzülüyor böyle bir yapımın bitmesine

Her bir karakter gerek iyi gerek kötü olsun insanın içinde olumlu bir etki bırakıyor ki dizide kimi destekleyeceğinizi şaşırıyorsunuz

Ayrıca bu filmde sonda BU HİKAYENİN GERÇEK OLMADIĞI yazıyormuş. Onu dizide göremedik?
  • Guzel basladi,guzel ve tadinda bitti. Keyifle izledigim dizilerin basinda gelebilir.

Dizi bu arada tamamen bitti arkadaslar.
  • Çok güzel finaldi yazık oldu dizinin bitmesine gerçi 10 bölüm olmasının da büyük bir etkisi var yapımın bu denli kaliteli olmasında
  • Dizi bitti içimde bir boşluk oluştu sanki, bu hissi Breaking Bad bittiğinde de hissetmiştim

İkinci sezonu çekilse ne iyi olur, şu Molly'nin babasının bahsettiği Sioux Falls olayını konu alsın.
  • yazık oldu güzelim diziye
  • Finali beğenmeyen sadece ben miyim? Aile dizisi biter gibi bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Finali çok iyiydi İnsan üzülüyor böyle bir yapımın bitmesine

Her bir karakter gerek iyi gerek kötü olsun insanın içinde olumlu bir etki bırakıyor ki dizide kimi destekleyeceğinizi şaşırıyorsunuz

Ayrıca bu filmde sonda BU HİKAYENİN GERÇEK OLMADIĞI yazıyormuş. Onu dizide göremedik?

hem filmde hem dizide kullanılan gerçektir ibaresi aslında hayaliymiş.
  • Tatmin edici olmaktan uzak bir final bölümüydü.

Bir kere Malvo'nun ölümü çok saçmaydı, çok kolay harcadılar bence.
    Dizinin başından beri bütün ayrıntısıyla anlatılan tombiş polis memurumuzun finalde hiç bir etkisi olmamasına da sinir oldum açıkçası.
    Lester'a gelince, ölüm sahnesi çok iyiydi müzikler falan efsane bir sahneydi.
    Ama bölüm bir final bölümüne göre tatmin edici değildi kesinlikle.

Finali görmezden gelirsem, kendi adıma harika bir yapımdı Fargo.
    Oyunculuklar, müzikler, çekimler unutulmayacak cinsten, özellikle Billy Bob Tornton bir kaç ödülü hakediyor.
    İzlemeyi düşünenler hiç düşünmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Tatmin edici olmaktan uzak bir final bölümüydü.

Bir kere Malvo'nun ölümü çok saçmaydı, çok kolay harcadılar bence.
    Dizinin başından beri bütün ayrıntısıyla anlatılan tombiş polis memurumuzun finalde hiç bir etkisi olmamasına da sinir oldum açıkçası.
    Lester'a gelince, ölüm sahnesi çok iyiydi müzikler falan efsane bir sahneydi.
    Ama bölüm bir final bölümüne göre tatmin edici değildi kesinlikle.

Finali görmezden gelirsem, kendi adıma harika bir yapımdı Fargo.
    Oyunculuklar, müzikler, çekimler unutulmayacak cinsten, özellikle Billy Bob Tornton bir kaç ödülü hakediyor.
    İzlemeyi düşünenler hiç düşünmesin.

Final diğer 9 bölüme göre bence de zayıftı

Gus katil oldu ve hiçbir suçlama yok? Nasıl iş bu adam postacı ve cinayet işliyor hatta infaz?

Molly tüm sezon çok aktifti ama sözünde durdu ve olaya bulaşmadı ama sonlara doğru zaten Lester'ın evine doğru yola çıkmıştı. Hamile haliyle koşacak değil zaten :)

Lester daki inanılmaz değişimi çok net gördük adam inanılmaz kurnaz bir tilkiye dönüştü. kapan sahnesi çok akıllıcaydı.

• Bende çoğu arkadaşa katılıyorum.Her ne kadar çok iyi bir dizi olsada, çoğu bölüm efsane olsada, diziye yakışmayan bir final bölümüydü.Bence çok daha iyi bir final yapıp diziyi tam olarak bir efsane haline getirebilirlerdi.Ama yinede izlememiş olanlara önereceğim ilk dizilerden biri oldu, baştan sona çoğu bölümü zevk ile izledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Tamam da iste dizide neden yazmadi onu soruyorum

Cunku filmde sanirim sonda gercek olmadigini yazmislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin bittiğine üzüldüm,tüm oyuncular harika iş çıkarttılar!Yanlız hikaye/senaryo son bölüm için dizinin geneli ile orantılanırsa 1 basamak düşük olmuş.
  • quote:

quote:

quote:

Tamam da iste dizide neden yazmadi onu soruyorum

Cunku filmde sanirim sonda gercek olmadigini yazmislar

Dizinin sonuna tekrar bakmak lazım. Benşm hatırladığım en sonda "based on the Fargo movie" diye yazmışlar.
  • listeme aldım diziyi
  • BluRay'i bekliyorum öyle izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

BluRay'i bekliyorum öyle izleyeceğim.

Ben de 4K'yı bekliyorum bir daha izliycem.
  • Madem ki dizi bitti, listeye aldım, yakında izlerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

BluRay'i bekliyorum öyle izleyeceğim.

Ben de 4K'yı bekliyorum bir daha izliycem.

4k'da gözüm yok

avm'de canlı izlemeye gittim özel görüntü olmasına rağmen 1.5 metreden sonra farkı algılayamıyor insan.

1 metre yakından sinema koltuğu ile izlerden 4k'ya değer ama diğer türlü kartal gözümüz olmadığı için teknik veriden ibaret kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.