Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün bölüm biri ölecek diye bekledim aha şerif gitti aha Ed gitti dedim olan Gerhart evindekilere oldu, Milligan dağıttı ortalığı.
    Avukat da fenaydı, çevirmenler iyi sövmüştür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurgu gerçek bir olaya dayanmıyor ki ? O baştaki "based on a true story" olayı yalan. İzleyiciye daha gerçekçi gözüksün diye yapılmış.
  • Ne bölümdü be yine. 4 bölüm kaldı ve işlerin ne yönde gideceğini hiç ama hiç kestiremiyorum.
  • ilk seoznu izleyenler acilen okuyun lütfen

arkadaşlar az önce fargo'nun 1996 yapımı filmini izledim orada birşey dikkatimi çekti. yol kenarına para çantası gömdü eleman ve üzerine kırmızı bir spatula bıraktı. bu sahne dizinin 1. sezonunda da geçiyor muydu ? yoksa farklı bir diziyle mi karıştırıyorum anımsayamadım. hatırlayan varsa bir yazsın tek tek bölümleri izlemeyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

ilk seoznu izleyenler acilen okuyun lütfen

arkadaşlar az önce fargo'nun 1996 yapımı filmini izledim orada birşey dikkatimi çekti. yol kenarına para çantası gömdü eleman ve üzerine kırmızı bir spatula bıraktı. bu sahne dizinin 1. sezonunda da geçiyor muydu ? yoksa farklı bir diziyle mi karıştırıyorum anımsayamadım. hatırlayan varsa bir yazsın tek tek bölümleri izlemeyeyim

Geçiyor.

• Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    teşekkürler rahatladım uyuyabilirim şimdi
  • yine çok iyi bir bölümdü

kimse ölmeden bitti hayret sezon sonuna herkes ölür ed & peggy kalır kesin

• Nick Offerman resmen döktürdü, avukat rolüyle ikinci sezonun efsanesi oldu bence. Get out of my way, tool of the State Kapıya barikat kurdu ama kapı diğer tarafa açılıyor Peggy iyi kurtuldu, harbiden finalde bu ikisi hala ölmeden kalırsa hiç şaşırmam

• Ben dedimki aha lou burda sakatlanacak.çünkü karakola gitmeden önce ed in evine gitmişlerdi.şerifi oyalarken kızılderili içerden gelip adamı indirmişti.burdada içeri girdi dedim aha lou gitti falan derken neyse işler yoluna girdi.

• 2X2

Bu ne biçim psikopat bir çifttir be ...
    Adamı kıyma yaptı yav.

Bana kurgusu çok zorlamaymış gibi geliyor. Ve bilmiyorum bişeylerin eksik olduğunu hissediyorum. Yine de ilk sezondan daha iyi. Hayatımda hiç birşeyini olumsuz eleştirmeden izlediğim belki bir iki dizi bir iki sinema filmi vardır. Gözüme batıyor arkadaş ben ne yapayım ? Bi daha ne zaman gelecek öyle bir dizi veya öyle bir film karşıma ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 19 Kasım 2015; 20:20:20 >

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Bu bölüme kadar çok rolü yoktu ama bu bölümde gerçekten döktürmüş. Muazzam oyuncu ya.
  • Bu senenin en iyi dizisi kesinlikle. Tam bir Coen kardeşler filmi. İzlemesi müthiş keyifli.

Oyuncuların alayı döktürüyor. Kurgu müthiş. Müzikler ve ses efektleri muhteşem. Gerçekten de her bölüm sinema filmi gibi.
  • Her bölüm film tadında 2. sezon çok sağlam ilerliyor.
  • Bu sezonu ilkinden daha izlenebilitesi düşük bulan bi ben miyim lan?

• 45 dakika çabuk geçti, bölüm efsaneydi. Kesinlikle 2. sezon 1. sezona bin basar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2X3

Bu bölüm iyi sayılırdı.
    Adamın üzerine asfalt döktüklerinde çok güldüm niyeyse.

2X4

evren Ed gibi ikinci bir kılıbık görmemiştir. Adama kukla desek kuklalara hakaret olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 19 Kasım 2015; 23:02:03 >
  • inanilmaz bu bolumdu yani laf olsun diye soylemiyorum bikac favori filmimi yada dizimi izlerken hayatimda aldigim degisik bir zevki bu bolumden aldim.

sheriff merkezini basmalari harika olmus, avukat inanilmaz bi oyunculuk cikardi laflarina kahkaha attim ama durusuyla 20 olu cikicak olayi tatliya baglayip geri gonderdi. Sarisin kizda harbiden gerizekali resmen canlarini tehlikeye atiyodu ailesinin ki kiz icerde mi degil mi demeden taradilar. Yahu babana kizdiysan cek vur en kotu kendinde dahil tum sulale yok edilterek oc alinir mi bu nasil bir ergen tribi. Ed kasapta tum bolum boyunca bu niye kacmiyo diye dusunuyodum en son basti depari. Yanliz elin apacisi kizilderili adamlari nasil ailenin ogluna silah cekiyo ne olursa olsun kardesler kavga eder. Onu oracikta vurmalari lazim. Ki adam hakliydi Todd a dalmakta oglunun hayatini sondurdu. Todd da sert kabadayi geciniyo ama kaplumbaga kilikli kardesi geldi agzini burnunu kirdi.

• 2. Sezonu nasıl dizinin Başlıyım mı

• 2X5

Dizinin bu sezon sürekli artan bir performansı var. Sonraki bölümlerin tamamı geçen bölümlerden daha iyiydi şuana kadar.

Ayrıca sonda çalan parça çok iyiydi :

2x6
    5 daha iyiydi bence. Dodd'ın kızına diyecek yok zaten. Kadın değil misiniz hepiniz aynısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 20 Kasım 2015; 2:11:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

yine çok iyi bir bölümdü

kimse ölmeden bitti hayret sezon sonuna herkes ölür ed & peggy kalır kesin

Arkadaş biraz kafanızı çalıştırın yav. Bu dizi sözde gerçek olaylar değil mi ? Sözde bile olsa iddaaları bu yönde olduğu için senaryonun aksine harekrt edemrzler.Ed ve peggy'nin suçları bire bir biliniyor işte bu yüzden ya yakalanıp hapse girecekler ya da ölecekler.

Bu yüzden bu dizide kişilerin sonlarını kestirmek çok zor değil. Hemen hemen herkesin sonu az çok belli. Suçlu olup olmadıklarını biliyoruz çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 20 Kasım 2015; 2:22:32 >

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.