Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.183
Cevap
42
Favori
68.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

eylül

Diziyi unuttum zaten. Yabancı dizilerin sorunlarından biri. 1 2 sene arayla sezon mu olur yav
  • Yaşanmış hikaye anlatılmaktadır deniyor ama çok fazla 'romantik' diyebileceğimiz denk gelmeli, tesadüflü olay oluyor. Sahiden gerçek hikayenin anlatıldığı bir dizi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

eylül

Diziyi unuttum zaten. Yabancı dizilerin sorunlarından biri. 1 2 sene arayla sezon mu olur yav

İlk sezonla bir bağı yok zaten ikinci sezonun. Unuttuysan da bir kayıp değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

quote:

eylül

İlk sezonla bir bağı yok zaten ikinci sezonun. Unuttuysan da bir kayıp değil.

Bardaki adamın dediği olaylar mı anlatılacak
  • Fargo 2.sezon şuana kadar yayınlanmış tüm fragmanlar..

Bu arada hayatımda izlediğim en uzun fragmanlara sahip dizi

Fargo – Yeni Sezon - Resmi Fragman

Güncel Fragmanlar

20 Tem 2015
    Everyone Wants A Cut

20 Tem 2015
    Cuckoo...Cuckoo

20 Tem 2015
    Hand Delivered

20 Tem 2015
    Prime Cut

20 Tem 2015
    Roadside Waffle

20 Tem 2015
    Shoe Tree

20 Tem 2015
    Snow Dude

Eski Fragmanlar

17 Haz 2015
    Peck, Peck, Boom, Boom

9 Tem 2015
    Curl Up N' Dye

9 Tem 2015
    Break Time's Over
    (Youtube üzerinde ki FX resmi sayfasından kaldırılmış..)

16 Tem 2015
    Grade AAA Mess

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2768F54EC -- 22 Temmuz 2015; 20:43:35 >

• Fragman geldi:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzele benziyo hayırlısı

• Çok iyi geliyor 2. sezonda , acayip bir tarzı vardır Fargo filmininde dizininde , atmosferi yansıtır şekilde ağır ilerler ama yüksek bir aksiyon filmi gibi heycan yaratır bünyede , karekterlerin o ağır ağır şiddet e yönelme olgusu muthiş işlenir
  • bütün karakterler değişmiş hiç sevmediğim şey, aynı durum true detective'de de olmuştu
    bakalım bu da true detective gibi hüsran mı olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

bütün karakterler değişmiş hiç sevmediğim şey, aynı durum true detective'de de olmuştu
    bakalım bu da true detective gibi hüsran mı olacak

Diziye başlamayı düşünüyordum karakterler değişiyorsa 2.sezon hiç bulaşmayım.Zaten True detective 1.sezondan sonraki sezon çerezlik olmuş güzelim diziyi batırmışlar.Rust gibi karakteri çıkaran dizi gözümde bitmiştir.
  • Bilmecenin cevabını bilen var mı ?

• 1. sezonu bitirdim dizi canavar gibi diziymiş. Neden çok popüler olmadı merak ettim. Gerçi yaşanmış hikaye diyor ama aşırı tesadüfi olay var ondan bunaldım desem yeridir 1000 de 1 olacak şeyler her bölüm oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

1. sezonu bitirdim dizi canavar gibi diziymiş. Neden çok popüler olmadı merak ettim. Gerçi yaşanmış hikaye diyor ama aşırı tesadüfi olay var ondan bunaldım desem yeridir 1000 de 1 olacak şeyler her bölüm oluyor.

Çünkü olaylar gerçek değil. Bir de kimse çakmasın diye "isimleri değiştirdik" yazmışlar.
    6. bölümü bitirdim ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rumba de Barcelona -- 28 Temmuz 2015; 11:32:36 >
  • Çok çirkin değil mi böyle hareketler. Üstelik her bölümün başında gözümüze sokuyolar 60 punto yazıları.

• 4. bölümdeyim ama böyle bir garip dizi görmedim, izlesem mi izlemesem mi kararsızım

• Bu diziyi indirdim ama şuan izlemek ile izlememek arasındayım. Aslında izlememek değil de, izlenmeyi bekleyen başka dizilerde var. Öncelik verme aşamasındayım

Daredevil, The Strain ve Fargo. İzlenmeyi bekleyen 3 dizi. Aslında dizinin konusunu okuyunca da kafamda birşey canlanmadı. Bu dizi tam olarak X-Files gibi birşey mi yoksa katil kim tarzı birşey mi?
  • Bu dizinin, aynı zamanda filminin de, kara mizahının hastasıyım. Çizgisini bozmadan bomba gibi de geliyor. Fragmanlar çok çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfallen

Bu diziyi indirdim ama şuan izlemek ile izlememek arasındayım. Aslında izlememek değil de, izlenmeyi bekleyen başka dizilerde var. Öncelik verme aşamasındayım

Daredevil, The Strain ve Fargo. İzlenmeyi bekleyen 3 dizi. Aslında dizinin konusunu okuyunca da kafamda birşey canlanmadı. Bu dizi tam olarak X-Files gibi birşey mi yoksa katil kim tarzı birşey mi?

Fargo ikiside değil hocam orijinal bir dizi anlatılmaz yaşanır , Fargo rahat daha iyi ikisindende özellikle The Strain'i 10'a katlar

• Dizinin müzikleri çok güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Daredevil'a başladım, 3 bölüm izledim. Açıkcası yeni Arrow vari bir dizi daha kaldıramıcam şimdi Gına geldi artık 1 kişinin aynı anda 10 kişiyle dövüşüp burnu bile kanamadan yürüyüp gitmesinden.

The Strain'e başladım, 2 bölüm izledim. Konu itibariyle ilgimi çekti. Şimdilik devam edeceğim buna. The Strain'den sonra bir şans verip izlerim. Aslında konusunu okuduktan sonra kafamda birşey canlanmayınca silip atacaktım ama Bob Odenkirk hatrına bir şans vericem. O Hobbit'i oynayan elemanı Sherlock'ta sevmiştim ama Hobbit izledikten sonra nedense eski sevgim kalmadı. Yani o oynuyor diye gidipte bir dizi yada filmi izlemem, ama Bob Odenkirk için izlerim.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.