Şimdi Ara

Fargo (2014 - ) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.182
Cevap
42
Favori
68.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fargo neden mini-dizi olarak gösteriliyor ? 10 bölüm sürdü ilk sezon ve dizi devam edecek.
    True Detective ise 8 bölümdü, ancak ödüllerde ana kategoride yarışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Fargo neden mini-dizi olarak gösteriliyor ? 10 bölüm sürdü ilk sezon ve dizi devam edecek.
    True Detective ise 8 bölümdü, ancak ödüllerde ana kategoride yarışıyor.

Ilk basta mini dizi olarak planlandi. Bu kadar sevilince 2.sezon devam karari sonradan geldi.
    Ayrica diziye "en iyi mini dizi" ve "en iyi yardimci oyuncu" odulleri aldi yaziyordu ntv de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onuncu bölümü bugün izledim.altyazıda dizi finali yazıyodu ama 2.sezon onayı almış.

şimdi bütün kahramanlar öldü.ikinci sezonda yeni hikaye ve karakterlerle çekerler. Bence ikinci sezon onayı vermemeliydiler.final yapıp bıraksalardı keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Onuncu bölümü bugün izledim.altyazıda dizi finali yazıyodu ama 2.sezon onayı almış.

şimdi bütün kahramanlar öldü.ikinci sezonda yeni hikaye ve karakterlerle çekerler. Bence ikinci sezon onayı vermemeliydiler.final yapıp bıraksalardı keşke.

Normalde 1 sezonluk olarak planlanmıştı zaten, dizi çok sevilince 2. sezonu da çekmeye karar verdiler, hikaye, geçtiği zaman, karakterler vs. farklı olacak zaten.
  • Son bolumu de yani sezon finalini izledim cok guzeldi.Yeni sezonu beklemedeyim ne zaman olacak acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana göre 9.1'i hak etmeyen dizilerden. Başlangıç noktasını sevmiştim gerçekten, güzel bir hikayeye dönüşeceğini ummuştum; ama dizideki bazı hatalar veya saçmalıklar gözüme battı, fazla da heyecan vermedi. Finali de beklentimin altındaydı epey. Çok fazla bir şey yazmak istemiyorum; ama dizi hakkındaki yorumumu ekşide yazmıştım, okumak isteyen okusun.

https://eksisozluk.com/entry/47468923
  • son yillarda bu kdr ilk bolumunu sevdigim bi dizi olmamisti. muazzam bi yapim, en son breaking bad in ilk bolumunde bu kdr etkilenmistim.

cart diye bitirdim aninda 10 bolumu bu aksam bidaha basliycam.

yanliz dizide mantik hatalari oldugu dogru, hepsinin bir takim aciklamasi olabilir ama sunu biri cevaplayabilir mi ?

Malvo gibi bi adam bizim ezige yardim etmek icin niye okdr zahmete girip o ilk bolumdeki sami oldursun ki ? hadi hastanede ogut fln verdin, lan senin gibi adamlarin gunlugu 2 bin dolar o kdr risk alip niye hic tanimadigin bi adam icin cinayet isliyosun ?

2.side lester son bolumlerde malvo gibi bi adama niye bulasir ki, al sana eski lester al sana ozguvenli lester.
  • malvo reis efsaneydi...diziyi bugün bitirdim ve breaking bad dan sonra ilaç gibi geldi..inşallah 2. sezon kaliteyi korurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

son yillarda bu kdr ilk bolumunu sevdigim bi dizi olmamisti. muazzam bi yapim, en son breaking bad in ilk bolumunde bu kdr etkilenmistim.

cart diye bitirdim aninda 10 bolumu bu aksam bidaha basliycam.

yanliz dizide mantik hatalari oldugu dogru, hepsinin bir takim aciklamasi olabilir ama sunu biri cevaplayabilir mi ?

Malvo gibi bi adam bizim ezige yardim etmek icin niye okdr zahmete girip o ilk bolumdeki sami oldursun ki ? hadi hastanede ogut fln verdin, lan senin gibi adamlarin gunlugu 2 bin dolar o kdr risk alip niye hic tanimadigin bi adam icin cinayet isliyosun ?

2.side lester son bolumlerde malvo gibi bi adama niye bulasir ki, al sana eski lester al sana ozguvenli lester.

Malvo zaten insanları müthiş manipüle eden biri. Hastanede Lester 'ı manipüle etti karısına karşı. Lester karisini Malvo da Sam 'i oldurdu. Adam zevk alıyor insanların üzülmesinden korkmasindan. 9.bölümdü galiba Lester'in eski evinde oturan cocuklari korkutmustu bu evde (tam hatirlamiyorum) cinayetler islendi diye.

Lester'da isinde basarili hayatinda mutluydu eski Lester olsa Malvo yu gormezden gelirdi kacardi. Kendine yediremedi Malvo ya meydan okudu.

Bu dizi Breaking bad ile birbirine cok benziyor. Walter White & Lester Nygaard birbirine cok benziyor. Ikiside ezik pasif insanlarken sonra ozguven patlamasi yasiyorlar.

• Fargo mu True detective mi sizce?

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Bence senaryo olarak True Detective, ortam ve seyir zevki olarak Fargo.
  • sezon 2 de Patrick Wilson görünüyor imdbde ve nice yeni oyuncular... tek başına yeter Patrick Baba!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Fargo mu True detective mi sizce?

True Detective diyen daha çok olacaktır ama ben Fargo'yu daha heyecanla ve beğenerek izledim.
  • COk sevdigim icin bitirir bitirmez bastan basladim bisey aklima takildi.

Hikayede 8. bolumde biraz alakasiz bi ayrinti vardi onu niye koymuslar ki senaryoya veya diziye ne faydasi var ?

Sudan li Tahir le markette karsilasmis better call saul, sanirim dizide 3-4 dakikalik bi bosluk kaldi ilginc bi sahne cekelim dediler. yada ben mi anlayamadim olayin aslini bi baglanti varmi malvoyla fln ?
  • Bu nasıl bir dizi böyle tüm bölümleri sıkılmadan izlediğim tek dizi o sezon finali muhteşemdi
  • arkadaşlar bende diziyi bitirdim ve çok beğendim breaking bad tadındaydı fakat bir şeyi anlamadım, olaylar gerçekten yaşanmış mı ?
  • Bugün 1. sezon 8. bölümü izleyeceğim büyük ihtimal. Çok güzel gidiyor dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myron Bolitar

arkadaşlar bende diziyi bitirdim ve çok beğendim breaking bad tadındaydı fakat bir şeyi anlamadım, olaylar gerçekten yaşanmış mı ?

Dediklerine göre yaşanmış.

Lester nygaard ve lorne malvo öldüğünden dolayı dizide gördüklerimiz polisin tahminiymis.fazla detaylara pek fazla güvenmemek lazım.

• Yürüyen Ölü kullanıcısına yanıt
    anladım, cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

quote:

Orijinalden alıntı: Myron Bolitar

arkadaşlar bende diziyi bitirdim ve çok beğendim breaking bad tadındaydı fakat bir şeyi anlamadım, olaylar gerçekten yaşanmış mı ?

Dediklerine göre yaşanmış.

Lester nygaard ve lorne malvo öldüğünden dolayı dizide gördüklerimiz polisin tahminiymis.fazla detaylara pek fazla güvenmemek lazım.

Ne yaşanması, o yazı esprisine var.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.