Şimdi Ara

Büyük Donanım Haber Buluşması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
962
Cevap
48
Favori
51.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Donanimhaber.com olarak içinde oyun turnuvalarından ödüllü bilgi yarışmalarına kadar bolca aktivitenin yer aldığı, hep birlikte iyi zaman geçireceğimiz bir organizasyon planlıyoruz.

Bu organizasyon 1 veya 2 gün sürecek, katılım ücretsiz olacak ve katılımcılara tişört, kupa gibi hediyeler sunulacak.

Aslen bu planı Haziran ayı içinde gerçekleştiririz diye umuyorduk fakat programda yer almayan bazı etkenler nedeniyle ileri bir tarihe sarmış durumda.

Burada sizlere sormak istediğimiz bu tip bir organizasyonda nelerin yer almasını istersiniz?

Lütfen fikir ve önerilerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Planlanan Buluşma Noktası
    Buluşma için planlanan yer ByHotel. Metro, Metrobüs, Otobüs neyle isterseniz gelebiliyorsunuz :)

https://maps.google.com/maps?q=ByHotell,+Istanbul,+Turkey&hl=tr&sll=37.0625,-95.677068&sspn=58.598104,135.263672&oq=byotel+&hq=ByHotell,+Istanbul,+Turkey&t=m&z=15&iwloc=A

Planlanan Tarih

İlk olarak istekleri toplayıp, katılımcı profilini analiz edip ona göre belirleyelim diyoruz. Özellikle öğrenci arkadaşlar için sınav tarihleri büyük önem taşıyor. Elde ettiğimiz geri dönüşe göre bir tarih belirleyeceğiz. Fakat etkinlik hangi ay olursa olsun hafta sonuna denk gelen günlerde olacak :)

Yaş sınırı

Etkinlikte yaş sınırı veya ayrımcı herhangi bir kural yok. Her isteyen katılabilecek.

Sevgiler,
    Mesut Çevik
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• geliyom
  • keşke haziranda olsaydı kesin gelirdim ama şimdi
  • En önlerden yerimizi alalım.
  • İskender yiyek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kış geldi napıcazki kış kış soğukta bence bidahaki yaz yapalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QMechanic -- 26 Eylül 2012; 16:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERLİNETTA

İskender yiyek

Atıştırmalık yiyecek içecek olacak fakat iskender ağır kaçabilir
  • Nerede?

• Bende Amedra yazılı t-shirt var, artık onunla gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 26 Eylül 2012; 19:06:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

kış geldi napıcazki kış kışsoğukta bence bidahaki yaz yapalım

Buluşma fuar havasında kapalı büyük bir mekanda olacak. Dışarda kar yağsa bile işlemez merak etmeyin
  • Airsoft.

• tablet mp3 fotograf mak. vs odullu yarisma

• Airsoft varsa ben de varım
  • Sucuk ekmek varsa ben gelirim. Şaka bir yana nerede olacak?
  • Herkes yemek derdinde adam ne organizasyon yapalım diyor
  • Açıkçası yazın yapsanız daha iyiydi. Çünkü İstanbul'da olan üniversite öğrencilerinin çoğu Türkiye geneline dağılmıştır büyük ihtimalle. Yaşı genç arkadaşların da çoğunun geleceğini pek sanmıyorum. Ama İstanbul'da olduğum bir tarihte yapılırsa gelirim.
  • Citizen taşlanabilir bu etkinlikte bence. Eğer onay çıkarsa ben gelirim bir kamyon taşla.

Saygılar.
  • Yaz olsaydı iyiydi.
  • Bende gelirim yaş sınırı var mi 17 yaşındayim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.