Şimdi Ara

Büyük Donanım Haber Buluşması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
961
Cevap
48
Favori
51.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Erzurumdayım gelemeyecem ama bu buluşmanın donanımhaberin özünü göstermesi lazım yani fuar alanı gibi olacaksa katılımcıların karşısında son çıkan popüler ürünlerden birini (bir akıllı telefon olabilir) inceleme vidyosunu onların önünde çekip anında sorularını yanıtlayabilirsiniz veya onlarında test etmesini sağlayabilirsiniz yada inceleme videosunu bizim canlı izlememizi sağlayıp katılımcılardan biri seçilip mesut çevikle (veya başka bir editör) beraber bize inceleme vidyosu çekebilirler

-tabi bu buluşmanın canlı olarak dhden izlenebilmesi gerekir bence
  • Biraz kesinlik kazansın biz çok uzaktayız istanbulu hic bilmiyoruz .Gelmesine geliriz de mesela uzaktan gelicekler icin bi toplanma yeri falan olursa gelmeyi düşünebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Etkinlik başlangıcında kapıda forum kurallarını içeren broşürler dağıtmak istiyorum

• Geliyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelinir buna
  • Gelenlerin DH'den olduğunu nasıl bileceksiniz?

Fifa 13 Trunuva olsun

Kupa,T-shırt vericeksenizde hiç vermeyin eğlencesine oynarız
  • geliyorum
  • Kaçıncı geleneksel?
  • somestr da olsa en iyisi olur.

• Citizen de gelecek mi? Otel çökmesin sonra..
  • quote:

Etkinlik başlangıcında kapıda forum kurallarını içeren broşürler dağıtmak istiyorum

Bende rds ile sana attığım PM'leri mektup halinde vermeyi düşünüyorum. Belki okursun veya cevap verirsin.
  • gelebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Bende rds ile sana attığım PM'leri mektup halinde vermeyi düşünüyorum. Belki okursun veya cevap verirsin.

gkara@donanimhaber.com a atabilirsen sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Mükemmel bir haber. Yakın zamanda bende İstanbul'da olacağım için büyük ihtimal bende gelebilirim. Fuar fikri süper. Belirli alanlarda teknolojik aletlerin olduğu, onların tanıtıldığı ve internetten gördüğümüz dh kadrosunu orada yakından görebilmek harika olur. Bir yanda ps turnuvaları bir yanda pc turnuvaları olursa güzel olur. Özellikle benim düşüncem en iyi Mesut Çevik taklidi yapanı bulmak. Önümüzde herhangi bir teknoloji aletin olduğu belli sürede onu tanıtabileceğimiz ve en çok hangimizin Mesut Çevik taklidi yapabileceği yarışma eğlenceli olur. Bir ara forumda vardı insanlar video çekip gönderiyorlardı çok eğlenceliydi. En sonunda da final boss olarak Mesut Çevik'le kapışmak harika olurdu.

Benim aklıma şimdilik bunlar geldi umarım daha güzel fikirler çıkarda çok zevkli bir gün olur. Zaten biz İzmir'de buluşma yaptığımızda çok eğlenceli geçmişti. Sanki uzun zamandır görmediğim arkadaşlarımı görmüş gibi olmuştum. Aileyi bir araya toplamak çok iyi fikir

• Bu

https://www.facebook.com/scadturkiye

veya bu

https://www.facebook.com/groups/bungeebosphorus/

olursa gelirim.

Sonradan gelen fikir: Bahçeye bir yere kursunlar işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 26 Eylül 2012; 18:55:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

Kaçıncı geleneksel?

1.

Gelirim saatler uygun olursa. Fotograf olayi sikinti cikarmaz ise daha rahat oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LIvERBiRD

Citizen de gelecek mi? Otel çökmesin sonra..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Kaçıncı geleneksel?

1.

Gelirim saatler uygun olursa. Fotograf olayi sikinti cikarmaz ise daha rahat oluruz.

"1.Geleneksel" diye bir şey olamaz eğer 1'se geleneksel diyemezsiniz.

Paradokslar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Livermorium

quote:

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Kaçıncı geleneksel?

1.

"1.Geleneksel" diye bir şey olamaz eğer 1'se geleneksel diyemezsiniz.

Paradokslar..

Bak sen ...

• ankara olaydı iyiydi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.