Şimdi Ara

Logitech F310 gamepad hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
8.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • logitech f310 gamepad almayı düşünüyorum bilgisayarıma ama aklımda bikaç soru var oyunlarda mesela gta/nfs/spor oyunlarında koşma gibi araba sürülecek oyunlarda trigger lara gaz tuşunu atadığımızda direk olarak hassaslığıyla kullanabiliormuyuz trigger ı mesela orta düzeyde tuttuğumuzda (arabanında sabit hızda gitmesi gibi ) faydalanabiliyormuyuz. bazı arkadaşlarım pc de oyunlarda bu gamepad i alsamda olmıcağını söylediler bazı oyunlarda da gamepad çalıştırmak için program yüklenmesi gerekiyormuş bu yüzden olmuyormuş falan kafamı karıştırdılar aldığımda driver ını yüklediğimde böyle kullanabilirmiyim yoksa dedikleri doğrumu ? bilgilendirirseniz çok sevinirim

• güncel...
  • Bu gamepad gerçekten de hakkını veren bir ürün.Modern Warfare 3 hariç bütün oyunları programsız oynadım.NFS gibi oyunlarda da sorun çıkarmadı.Tavsiye ederim ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus1864

Bu gamepad gerçekten de hakkını veren bir ürün.Modern Warfare 3 hariç bütün oyunları programsız oynadım.NFS gibi oyunlarda da sorun çıkarmadı.Tavsiye ederim ;)

yorumun için cok sağol peki r2 deyken gaz tuşu basmamızın sertliğine göre mi hızı ayarlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Trock2

quote:

Orijinalden alıntı: Niklaus1864

Bu gamepad gerçekten de hakkını veren bir ürün.Modern Warfare 3 hariç bütün oyunları programsız oynadım.NFS gibi oyunlarda da sorun çıkarmadı.Tavsiye ederim ;)

yorumun için cok sağol peki r2 deyken gaz tuşu basmamızın sertliğine göre mi hızı ayarlıyor ?

evet dostum
  • Ben de gittim bugün aldım. Fifa 13 ağırlıklı oynayacağım. Yapılan yorumlar doğrultusunda aldım aslında. Gamepad ilk izlenilerime göre oldukça kaliteli. Analog çok rahat. LB, RB tuşları mouse tuşu gibi click tarzı. Biraz ses çıkartıyor basınca ama çok büyük problem değil. LT, RB tetik şeklinde olması araba yarışlarında çok büyük rahatlık. Genel izlenimim oldukça iyi. Umarım kolay kolay bozulmazda uzun süre idare eder beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 28 Eylül 2012; 18:48:12 >
  • Geçen sene golddan F510 u 35 TL ye almıştık, forumdan bir çok arkadaşta biraz sorun yaşasa da almıştı...
    Bu sene indirim yapmadılar... F310 u indirmişler, 50 TLye... 35 e F510 alınca elim gitmiyor 50 lira verip F310 almaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Geçen sene golddan F510 u 35 TL ye almıştık, forumdan bir çok arkadaşta biraz sorun yaşasa da almıştı...
    Bu sene indirim yapmadılar... F310 u indirmişler, 50 TLye... 35 e F510 alınca elim gitmiyor 50 lira verip F310 almaya...

Sormayın, geçen Bimeks'te F710'u 59 TL'ye verdiler, sepete ekledim, sonra biraz daha düşüneyim dedim. Kaçırdım tabi. Şimdi yine en ucuz Bimeks veriyor 79 TL'ya ama elim gitmiyor :)

Hoş pek oyun oynayan biri olmadığım için F310 düşünüyorum ben de. Şu an Gold'da 50 TL kargo bedava ya da Vatan'da %25 indirimle 50TL en uygun fiyat seçenekleri. Zannederim yarın gidip Vatan'dan alacağım.

Bu arada eski tarihli incelemelere baktığımda F310 zaten 50TL gibi bir fiyatla satılıyormuş. Şimdi indirimle 50TL'ye geliyor. Fifa PES mevsimi diye mi zam yaptılar, yoksa epeydir yüksek mi fiyatları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 28 Eylül 2012; 19:11:12 >

• Vatandan alacaksanız şunu söyleyeyim. Ben bugün aldım. 50TL`lik fiyat net üzerinden alışverişte geçerli. Ben de öyle sandım ama gene de aldım. Sağlam gamepad olsun dedik mecburen paraya kıydık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

Vatandan alacaksanız şunu söyleyeyim. Ben bugün aldım. 50TL`lik fiyat net üzerinden alışverişte geçerli. Ben de öyle sandım ama gene de aldım. Sağlam gamepad olsun dedik mecburen paraya kıydık.

Bugün yalnızca internet üzerinden, yarın ve öbür gün ise mağazalarda da geçerli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

quote:

Orijinalden alıntı: KovenanT

Vatandan alacaksanız şunu söyleyeyim. Ben bugün aldım. 50TL`lik fiyat net üzerinden alışverişte geçerli. Ben de öyle sandım ama gene de aldım. Sağlam gamepad olsun dedik mecburen paraya kıydık.

Bugün yalnızca internet üzerinden, yarın ve öbür gün ise mağazalarda da geçerli oluyor.

O zaman biraz kazık yedim. Neyse işim vardı geçerken almış oldum. Kendimi teselli edeyim
  • Gamepad harikulade bir ürün ;)
  • Bugün aldım ben de Vatan Bilgisayar'dan (50 TL). PES 2013'de denemekteyim, benim bir gamepad acemisi olmamı hesaba katmazsak bir sorun yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 29 Eylül 2012; 16:24:34 >
  • Arkadaşlar ben de bu gamepadi kullanıyorum ama LT tuşu FIFA 12 de kendi kendine basıyor bazen. Uzun süre kullanan varsa sormak istiyorum problem tek bende mi var?

Edit:DirectInput-Xinput moduyla ilgiliymiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 30 Eylül 2012; 19:45:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F510 veya F310 tahtakalede felan ucuza bulabilir miyiz acaba ?
  • f310 gold da şu an için kargo dahil 45 TL, kredi kartına taksitte yapıyorlar. almak isteyenlere duyurulur.

ben sipariş verdim iki adet f 310. deneme fırsatım olmadı daha önce. saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nettebiri -- 21 Ekim 2012; 18:26:46 >
  • bugün vatanda özel indirim var, 39 lira, iki tane alıcam galiba bende.
  • Bana mı öyle geliyor yoksa vatan, normal fiyatı şişirip sanki çok iyi indirip yapmış gibi mi göstermiş?
  • f serilerinin fiyatları ucmuş
  • çok harika joystick. yön tuşlarıda harika pes ve fifada 360 derece kontrol olanağı sağlıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.