Şimdi Ara

ASUS GTX 660 DirectCU II ekran kartı video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
8.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Asus'un özel soğutma sistemi DirectCU II'ye sahip orta seviye ekran kartı GTX 660'ı inceliyoruz.

• açıldı video..

• Arkadaşlar Merhaba,

Videoyu izleyemeyenler aşağıdaki linki kullanabilirler.

http://www.donanimhaber.com/ekran-karti/haberleri/ASUS-GTX-660-DirectCU-ii-ekran-karti-video-inceleme.htm

Sevgiler,
    Mesut Çevik
  • Anasayfadan izleyin arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SamiBey -- 25 Eylül 2012; 21:06:51 >
  • Bekliyordum gtx 660 incelemesini. Fena bir kart olmamış bence. Keşke GTX 670 ile de karşılaştımış olsaydı. GTX 660 ti ve GTX 670 ile olan farklarını daha iyi görebilirdik.
  • Ne aşağıdaki link nede yukardaki hiçbirisi açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

Bekliyordum gtx 660 incelemesini. Fena bir kart olmamış bence. Keşke GTX 670 ile de karşılaştımış olsaydı. GTX 660 ti ve GTX 670 ile olan farklarını daha iyi görebilirdik.

gtx670 ile 660'ın incelenmesi iyi olurdu ama sonuç az çok belli zaten gtx670 açık ara önde ama bu kart da hiç fena değil umarım fiyatı da uygun olur da bütçe sıkıntısı çekenlere deva olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamiBey

quote:

Orijinalden alıntı: commodore34

Bekliyordum gtx 660 incelemesini. Fena bir kart olmamış bence. Keşke GTX 670 ile de karşılaştımış olsaydı. GTX 660 ti ve GTX 670 ile olan farklarını daha iyi görebilirdik.

gtx670 ile 660'ın incelenmesi iyi olurdu ama sonuç az çok belli zaten gtx670 açık ara önde ama bu kart da hiç fena değil umarım fiyatı da uygun olur da bütçe sıkıntısı çekenlere deva olur

Tabi ki de GTX 670 önde olacak her testte. Benim demek istediğim GTX 660 ile aralarında ne kadar fark olduğunu görebilmek için bu videodaki tablolarda GTX 670 sonuçlarına da yer verilmiş olması gerektiği.

• Çooooooooooooooook geç çıktı çok! Sözde 7800 lere rakip çıktı ama 7800ler çıkalı 6 ay oluyor. Muhtemelen AMD 6 aydan daha kısa bir sürede 8800 leri de çıkarmış olacak. Bu durumda kartın 7000 mi yoksa 8000 lere mi rakibi olduğunu sorgulamak gerekiyor.

• powercolor 7870 pcs+ hem fiyat hemde performans olarak gtx 660 modellerinden üstün..

powercolor 7870 pcs+ varken pek espirisi kalmıyor bu kartın..
  • Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda gtx660 sli videosu yayınlayacağız, orada gtx670 sonuçlarını da tablolarda bulabileceksiniz.

Teşekkürler

• Güç tüketimi konusunda gerçekten çok başarılı bu kez nvidia.Testte en fazla dikkatimi o çekti.Onun dışında, 7870 in sıcaklık değerleri şaşırttı(gtx 570 ten bile daha fazla ısınmış)ve testte 7770 yerine 7850 olabilirdi..
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

powercolor 7870 pcs+ hem fiyat hemde performans olarak gtx 660 modellerinden üstün..

powercolor 7870 pcs+ varken pek espirisi kalmıyor bu kartın..

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mümkünse zotac gtx 660 ti amp! moedlini inceleye bilirmisiniz

• merakla beklediğim testlerden biriydi ancak 7850 de test sonuçlarında olsaydı daha bilgilendirici bir video olurdu.

• çok güzel kart olmuş 660 beğendim
  • testteki 7770 ne alaka onu anlayamadım 7850 olabilirdi?Ayrıca güç tüketimi mükemmel seviyede 7870 in rakibi olmuş resmen sadece güç tüketiminden bile alınabilir alacağım ilk kart bu şuan.Vatanda zotac 660 %25 indirimle 495 liraya geliyor fiyat gerçekten iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krinorex -- 26 Eylül 2012; 0:21:10 >
  • 660 stok değerlerde 7870 ile rekabetçi sonuçlar vermiş. OC ile de 660Ti seviyesine yaklaşmış. Bence bu kart sonrası 660Ti almanın da bir espirisi kalmadı.

• GTX480 kullanıcısıyım aldığımda bu tarihe kadar geçen zaman diliminde 500 serisi ve 670 e kadar olan kartlardan almam için güç tüketimi dışında makul ve mantıklı bir neden yok amp kullanıcıları için durum dahada net.
    Bunların ışığında şu anda alınacak kart 680 olup kullanıcısını rahat şekilde 3 yıl götürecek diye tahmin ediyorum.

660 a gelince yeni mimarisi olumlu sonuçlar vermiş daha düşük maliyetle kart yapmış nvidia umarım bu tüketiciye yansız ve 675 gibi bir modelle bu mimarinin güçlendirilmiş gpu fiyat performans kartı olarak raflardaki yerini alır.

Son bir not artık amd nin fiyatı ile cezbeden bir noktası kalmadı ve bu yarışı nasıl sürdürecek bilemiyorum.

7970 = 680
    7950 = 670
    7870 = 660 ti
    7850 = 660

fiyatlar 50 30 tl gibi rakamları önemsenmez isek bu şekilde denkler ama her tarafta nvidia hem hız hem destek yönünden üstün.

• sonunda donanım haber özüne dönmüş mobilhaber olacaktı yakında adı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.