Kedi almak istiyorum ama tedirginim
5 Cevap1018 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

234 Mesaj
25 Eylül 2012; 20:25:46 

Merhaba ben küçüklüğümden beri hep kedi beselemek istemişimdir 16 yaşındayım okula gidiyorum pet shopta 2 tür kedi var 1'i tekir diğeri Ankara kedisi sizce hangisini almalıyım pet shopta küçük yavru tekir vardı kedi almayı çok istiyorum ama annemin ilgilenecek vakti yok kedim yemi suyu aşısı halledebileceğim şeyler birde günde 1-2 saat ilgilenebilirim onunla sizce zormu birde ankara kedisi sağır oluyormuş o yüzden ondan soğudum biraz tekir kedide yavru olduğu için ve aşısız olduğu için tereddüt ediyorum sizce yavru bir tekiri eğitebilirmiyim çünkü yavru doğuştan tuvalet alışkanlığı olması imkansız eve yaparsa tuvaletini annem sen temizlersin diyor temizlerim ama hep yaparsa nasıl temizlerim öğrenciyim sonuçta sizin fikirinize ihtiyacım var.

TSBT NBA 2K13 Türkiye Simülasyon
Basketbol Topluluğu Ligi

Love This Game

PSN: II-TMED-II
Basketbol el ile oynanan bir ayak oyunudur!!
Aklını ve Yeteneğini kullan bu oyunda kazanan sen ol!

57 Mesaj
26 Eylül 2012; 14:28:23 

Parayla alma, sokaklarda bir sürü evsiz hayvan var.

55 Mesaj
27 Eylül 2012; 1:45:00 

quote:

Orijinalden alıntı: asbst

Parayla alma, sokaklarda bir sürü evsiz hayvan var.

sonuna kadar katılıyorum.sokaklarda bissürü yavru kedi var hele mart ayından sonra sokakları görmelisin zevk için bir rottweiler alacaktım vazgeçtim.500 TL o köpeğe vereceğime yardıma muhtaç birine veririm.
şuraya bir göz at bence:

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#66021312

57 Mesaj
27 Eylül 2012; 11:44:19 

quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

sonuna kadar katılıyorum.sokaklarda bissürü yavru kedi var hele mart ayından sonra sokakları görmelisin zevk için bir rottweiler alacaktım vazgeçtim.500 TL o köpeğe vereceğime yardıma muhtaç birine veririm.
şuraya bir göz at bence:

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#66021312

3310 Mesaj
27 Eylül 2012; 12:24:05 

Tüm kedilerin doğuştan tuvalet alışkanlığı var. İkisini de al iki kedi tek kediden çok daha kolaydır.

Gigabyte p55US3L rev2,I5 750,2X2 Kingston DDR3 1333 CL7,Akasa x4,Gigabyte GTX 480,Creative xfi music edition,Xilence 1000w,CoolerMaster haf 932,Philips 8694,PS3

4 Mesaj
17 Aralık 2012; 1:51:55 

Bilinç sahibi değilsin henüz. Eve kedi alma. Sokaktaki kedilerle de ilgilenmeden önce araştırma yap.

500 GB SUPER SLIM 2 KOL 2 OYUN = 500 TL. Oyun isimleri: "God of War" ve "Crysis 2". SONY LBT-XB6 MÜZİK SETİ = 500 TL.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Evcil Hayvanlar » Kediler » Kedi almak istiyorum ama tedirginim
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.313