Şimdi Ara

Kedi almak istiyorum ama tedirginim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben küçüklüğümden beri hep kedi beselemek istemişimdir 16 yaşındayım okula gidiyorum pet shopta 2 tür kedi var 1'i tekir diğeri Ankara kedisi sizce hangisini almalıyım pet shopta küçük yavru tekir vardı kedi almayı çok istiyorum ama annemin ilgilenecek vakti yok kedim yemi suyu aşısı halledebileceğim şeyler birde günde 1-2 saat ilgilenebilirim onunla sizce zormu birde ankara kedisi sağır oluyormuş o yüzden ondan soğudum biraz tekir kedide yavru olduğu için ve aşısız olduğu için tereddüt ediyorum sizce yavru bir tekiri eğitebilirmiyim çünkü yavru doğuştan tuvalet alışkanlığı olması imkansız eve yaparsa tuvaletini annem sen temizlersin diyor temizlerim ama hep yaparsa nasıl temizlerim öğrenciyim sonuçta sizin fikirinize ihtiyacım var.

• Parayla alma, sokaklarda bir sürü evsiz hayvan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbst

Parayla alma, sokaklarda bir sürü evsiz hayvan var.

sonuna kadar katılıyorum.sokaklarda bissürü yavru kedi var hele mart ayından sonra sokakları görmelisin zevk için bir rottweiler alacaktım vazgeçtim.500 TL o köpeğe vereceğime yardıma muhtaç birine veririm.
    şuraya bir göz at bence:

http://forum.donanimhaber.com/m_62585041/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66021312

• quote:

Orijinalden alıntı: narqotik

quote:

Orijinalden alıntı: asbst

Parayla alma, sokaklarda bir sürü evsiz hayvan var.

sonuna kadar katılıyorum.sokaklarda bissürü yavru kedi var hele mart ayından sonra sokakları görmelisin zevk için bir rottweiler alacaktım vazgeçtim.500 TL o köpeğe vereceğime yardıma muhtaç birine veririm.
    şuraya bir göz at bence:

http://forum.donanimhaber.com/m_62585041/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66021312

• Tüm kedilerin doğuştan tuvalet alışkanlığı var. İkisini de al iki kedi tek kediden çok daha kolaydır.
  • Bilinç sahibi değilsin henüz. Eve kedi alma. Sokaktaki kedilerle de ilgilenmeden önce araştırma yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.