Şimdi Ara

Galaxy Note II, 1 Ekim tarihinde İngiltere'de satışa sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Note II, 1 Ekim tarihinde İngiltere'de satışa sunuluyor

IFA 2012'de tanıtılan Samsung'un akıllı telefon-tablet melezi Galaxy Note II'nin İngiltere çıkış tarihi kesinleşti.

İngiltere sınırları içerisinde faaliyet gösteren mobil operatörlerden Three UK, O2 ve Vodafone tarafından 1 Ekim tarihinde Galaxy Note II'nin satışları başlatılacak. Ayrıca, Carphone Warehouse ve Phones 4U gibi mobil operatörlerden de cihaz alınabilecek. İlk etapta Galaxy Note II, titanyum grisi ve mermer beyazı olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle müşterilerin beğenisine sunulacak.

Daha önce Avrupa, Asya ve Orta Doğu'nun önde gelen pazarlarında ekim ayı içerisinde piyasaya sürüleceği belirtilen cihazın, İngiltere çıkış tarihine bakıldığında ülkemize gelmesi için uzun bir süre bekleme yapmayacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

• Ben s2 mle cok memnunum onumuzdeki ya lg nin yeni cikardigi lideri alicam yozum onda kaldi

• S3'ün küçük(!) kardeşi.Abisine çok benziyor.

Edit: Espriydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raikirin -- 26 Eylül 2012; 2:14:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani ! şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun ezik beyler !

Dostum komik misin?
    Bu telefonun olayı büyük olması hala anlayamıyor musunuz bunu?
    Sanki samsung galaxy note'tan başka telefon çıkarmıyor. Beğenmiyorsan alma ilgilenmiyorsan okuma neden bu kadar batıyor?

• quote:

artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki
    artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani !

şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani

ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun ezik beyler !

Maksadını aşan bir mesaj olarak algılıyorum.
    Şu an Note kulanıyorum ve Note2 yi bekliyorum çoğu insan gibi ben de mail alıp atmak zaman zaman ofis dışında internete girmek için kulanıyorum.
    Laptop veya nerbook ile işe giderdim bu aleti alınca çoğu zaman yanıma bilgisayar almıyorum.
    Gerekmedikçe cebimden çıkarmıyorum bluetooth kulaklıkla kulanıyorum.
    Ezik olunacak bir mevzu da göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferaxu -- 25 Eylül 2012; 20:23:03 >
  • Bazı insanların yorumlarına bakarak nasıl nefret, anlayışsızlık, hoşgörüsüzlük ve empati yoksunluğu içinde olunduğunu görüyorsunuz. Ülkede olan biteni anlamak için politika sayfası okumaya gerek yok. Kendi beğenmediğini başkasının beğenmesi yada tam tersi durum aşağılama ve hakaret sebebi. Gerçek eziklik ancak nefret ve hakaret üretenlerde maalesef.

• Ya arkadas bu telefon buyuk begenmeyenler icin galaxy miniden boy boy var, kucuk al sende. Neymis cebe girmez mis. Limuzinde parka girmiyor onuda elestirelim o zaman.

• quote:

artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki
    artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani !

şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani

ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun büyük beyler !

ne hava atilir ama kocaman bisey masanin ustune koyunca.bak lego var orda onlarla oyna sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatalı yazı tanımlaması olmuş,
    neyse hatayı düzeltim :)
  • Güzel tablet...

• quote:

artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani ! şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun büyük beyler !

sürekli bik bik yapıp vir vir vir konuşup boyutuyla ilgili eleştiri yapanlardan da gına geldi hani.

Bu cihaz zaten farklı bir kitleyi hedef alıyor. 3,5 - 4" ekranlı cihaz seviyorsan zaten samsung'un bu cihaz için hedeflediği kitle sen değilsin. Samsung bu cihazı business insanlarını hedefleyerek çıkardı. zaten cihazın içinde iş dünyası ile ilgili geliştirmeler var. yani işsiz güçsüz ve bütün gününü forumlarda telefon kıysalaması yaparak geçiriyorsan bu cihazlar için boş boş yorumlar da yapman yersiz.

• quote:

artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani ! şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun büyük beyler !

Sırf sana eksi basmak için üye girişi yaptım zavallı adam zorla aldırıyorlar sanki hey allahım.

• quote:

elmacı detected

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLoft

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani ! şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun büyük beyler !
    sürekli bik bik yapıp vir vir vir konuşup boyutuyla ilgili eleştiri yapanlardan da gına geldi hani.Bu cihaz zaten farklı bir kitleyi hedef alıyor. 3,5 - 4 ekranlı cihaz seviyorsan zaten samsungun bu cihaz için hedeflediği kitle sen değilsin. Samsung bu cihazı business insanlarını hedefleyerek çıkardı. zaten cihazın içinde iş dünyası ile ilgili geliştirmeler var. yani işsiz güçsüz ve bütün gününü forumlarda telefon kıysalaması yaparak geçiriyorsan bu cihazlar için boş boş yorumlar da yapman yersiz.

business insanlarını!!! hangi dilde bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: urzais

quote:

Orijinalden alıntı: TheLoft

quote:

Orijinalden alıntı: playstyle artık bunlar ebat olarak çok büyüdü ki artık cebe bile giremiyor desek yeridir yani ! şaka maka buna verecek para ile 10 numara tablet alır yani ama mesele hava atmak, çaka satma ise, buyursun büyük beyler !
    sürekli bik bik yapıp vir vir vir konuşup boyutuyla ilgili eleştiri yapanlardan da gına geldi hani.Bu cihaz zaten farklı bir kitleyi hedef alıyor. 3,5 - 4 ekranlı cihaz seviyorsan zaten samsungun bu cihaz için hedeflediği kitle sen değilsin. Samsung bu cihazı business insanlarını hedefleyerek çıkardı. zaten cihazın içinde iş dünyası ile ilgili geliştirmeler var. yani işsiz güçsüz ve bütün gününü forumlarda telefon kıysalaması yaparak geçiriyorsan bu cihazlar için boş boş yorumlar da yapman yersiz.

business insanlarını!!! hangi dilde bu?

Business deyince daha havalı, daha tatmin edici oluyor; daha özel ve önemli hissettiriyor herhalde.

• Beklediğim telefon yani. Büyüklüğünü hiç sorun etmiyor hatta güzel olarak görüyorum. Şuan sadece fiyatının uygun bir seviyeye düşmesini bekleyeceğim. Onun için bir an önce çıkmasını istiyorum.

• Şu an heyecandan terledim,çıksada alsak artık diyorum...Amma birazda beklemek lazım fiyatının düşmesi için...
  • Büyük diyenlere eksi koyan samsung fanboyları byağı artmış,isteyen istediği yorumu yapar,almıyacak diye eleştiri yapamayacak mı?Samsungun naylon telefonlarına 2000 lira vermeye doymadınız.Yok s3 ün arkası öyleymiş böyleymiş,bayağı ana maddesi plastik,apple iphoneları kaça mal ettiğini açıklıyor samsungta açıklasın,vede maalesef samsung sadece en üst donanımlı telefonlarını güncelliyor ve üst model telefonların donanımları iyi,adamların arta sınıf telefenu yokki 3,5 tane çok iyi telefon geri kalanı teneke,galaxy wondermış 799 tl,telefon soyulacak diye arkadaş kılıfına zor koyuyordu,sonynin 790 tlye çift çekirdekli telefonu var,Samsung çok abartıldı keza androidte öyle yıllarca android kullandım,6 sonra çakma romlara mahrum kalıyorsunuz,anlayın artık androidin stabilitesi yok,şişiyor kasıyor,çalışma mantığı biligisayar gibi...

• önceden telefonlar tek bir ihtiyaca cevap veriyordu. artık böyle değil işi gereği insanlar büyük telefonlar tercih ediyor. senin büyük dediğin telefon başka birinin işlerini rahat halledebilmesini sağlıyor bu yüzden bir sürü ekran boyutu var. kim hangisinde rahat edebilecekse onu alır. hedef kitle diye bir şey var. ekranı çok büyük diyenler burdaki kitle zaten siz değilsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Büyük diyenlere eksi koyan samsung fanboyları byağı artmış,isteyen istediği yorumu yapar,almıyacak diye eleştiri yapamayacak mı?Samsungun naylon telefonlarına 2000 lira vermeye doymadınız.Yok s3 ün arkası öyleymiş böyleymiş,bayağı ana maddesi plastik,apple iphoneları kaça mal ettiğini açıklıyor samsungta açıklasın,vede maalesef samsung sadece en üst donanımlı telefonlarını güncelliyor ve üst model telefonların donanımları iyi,adamların arta sınıf telefenu yokki 3,5 tane çok iyi telefon geri kalanı teneke,galaxy wondermış 799 tl,telefon soyulacak diye arkadaş kılıfına zor koyuyordu,sonynin 790 tlye çift çekirdekli telefonu var,Samsung çok abartıldı keza androidte öyle yıllarca android kullandım,6 sonra çakma romlara mahrum kalıyorsunuz,anlayın artık androidin stabilitesi yok,şişiyor kasıyor,çalışma mantığı biligisayar gibi...

Plastik plastik diye bağırıp duracağına neden plastik kullanıldığını araştırsaydın parmakcıkların bu kadar yorulmazdı.NFC yi hala duymayanlar var sadece bir kılıf bile NFC yi devre dışı bırakıyor umarım anlatabilmişimdir.Wonder a gelirsek o da malum orta sınıf.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.