Şimdi Ara

silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:00:49 >

• son zamanlarda sahibinden.com da dolandırıcılık olayları baya arttı madem adam dolandıcı arkadasınızın gelmesını niye kabul etti
  • quote:

Orijinalden alıntı: runarer

son zamanlarda sahibinden.com da dolandırıcılık olayları baya arttı madem adam dolandıcı arkadasınızın gelmesını niye kabul etti
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:01:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: songoku35

quote:

son zamanlarda sahibinden.com da dolandırıcılık olayları baya arttı madem adam dolandıcı arkadasınızın gelmesını niye kabul etti

bende az alışveriş yapmadım internetten.birşey olabilir düşüncesi herzaman vardı.Ama beni aldatan tamam arkadaşınız gelip alabilir oldu ben zaten kendim alcam demedim ilk başta arkadaşım gelip alacak dedim.tamam cevabını alınca ben,beni avına çekti sanırım...Kandım ya ötesi yok işte.Yarın savcılığa ve bilişim suçlarına gideceğim.

arkadas biraz salak mış birini 1200 lira dolandırmak nedir kim olsa o paranın peşinden gider ki savcı yerini hemen bulur o dakika baskın yapar.Bol şans sana umarım yakalanır sonuçları bekliyoruz

• quote:

quote:

quote:

bende az alışveriş yapmadım internetten.birşey olabilir düşüncesi herzaman vardı.Ama beni aldatan tamam arkadaşınız gelip alabilir oldu ben zaten kendim alcam demedim ilk başta arkadaşım gelip alacak dedim.tamam cevabını alınca ben,beni avına çekti sanırım...Kandım ya ötesi yok işte.Yarın savcılığa ve bilişim suçlarına gideceğim.

arkadas biraz salak mış birini 1200 lira dolandırmak nedir kim olsa o paranın peşinden gider ki savcı yerini hemen bulur o dakika baskın yapar.Bol şans sana umarım yakalanır sonuçları bekliyoruz

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:01:43 >

• yukardaki eleman ucmus. hiçbirşey kanıtlayamazsın adamı bulsan ne olacka şimdi ben senin hesabina havale yapsam sonrada gidip polislere bu adam bana bunu satacaktı desem ne olcak ? sahibindende ben sana 5dk da 10 tane saticinin banka hesap nosu alip yazayım biri para yatirsin sonra şikayet etsin hiçbirşey cıkmaz ondna 1000lerce yaşayan var adamalr bu yuzden get diye bir sistem kullanıyor yani işin kisasi 1200 tl %7get 84 tl az vermek icin 1200 tl den oldun.
  • Kelge get ile yapsaydın.

Savcılığa git hemen tel noyu ver bulurlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedealer

yukardaki eleman ucmus. hiçbirşey kanıtlayamazsın adamı bulsan ne olacka şimdi ben senin hesabina havale yapsam sonrada gidip polislere bu adam bana bunu satacaktı desem ne olcak ? sahibindende ben sana 5dk da 10 tane saticinin banka hesap nosu alip yazayım biri para yatirsin sonra şikayet etsin hiçbirşey cıkmaz ondna 1000lerce yaşayan var adamalr bu yuzden get diye bir sistem kullanıyor yani işin kisasi 1200 tl %7get 84 tl az vermek icin 1200 tl den oldun.
    ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:04:42 >
  • Geçmiş olsun,yorumları ve kullanıcı tecrübelerini okuya okuya şu ana kadar asla kargo ile alışveriş yapmadım,hatta yapmamda,gerekirse karşı taraftaki akrabam hatta babam olsun,şöyle bir söz vardır,babana bile sırtını dönmeyeceksin
  • 20-30 lirada riske girilir de çok paraya girmişsin, işin ucundan birşey çıkacağını sanmam, bu tarz şeyler yapanlar meslek olarak yapıyor artık bu yüzden kılıfına uyduruyorlar bir şekilde
  • quote:

quote:

yukardaki eleman ucmus. hiçbirşey kanıtlayamazsın adamı bulsan ne olacka şimdi ben senin hesabina havale yapsam sonrada gidip polislere bu adam bana bunu satacaktı desem ne olcak ? sahibindende ben sana 5dk da 10 tane saticinin banka hesap nosu alip yazayım biri para yatirsin sonra şikayet etsin hiçbirşey cıkmaz ondna 1000lerce yaşayan var adamalr bu yuzden get diye bir sistem kullanıyor yani işin kisasi 1200 tl %7get 84 tl az vermek icin 1200 tl den oldun.

Olan oldu bikere.Bundan sonrasını savcılık düşünsün.Ben kendime akıl aramıyorum.Sadece başkalarına örnek olsun güvenilir alışveriş yapsınlar.

işte bu boş akıl aramıyorum tavırları yuzunden enayi yerine konup çarpılıyor insanlar. hala artislk yapmaya calıs.

• quote:

quote:

quote:

Olan oldu bikere.Bundan sonrasını savcılık düşünsün.Ben kendime akıl aramıyorum.Sadece başkalarına örnek olsun güvenilir alışveriş yapsınlar.

işte bu boş akıl aramıyorum tavırları yuzunden enayi yerine konup çarpılıyor insanlar. hala artislk yapmaya calıs.

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:02:02 >

• Gecmis olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: +24edition

Gecmis olsun.
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:02:27 >
  • Savcılığa gitme takipsizlik kararı alırsın. Adamlar üstüne nasihat çekiyor. İnternetten alış- veriş yapmayın güvenlik açıkları çok fazla diye. Bizim arabalarımız, motosikletlerimiz gitti takipsizlik kararı aldık. Adam bir sürü cinayet, dolandırılıcılık, kck ile uğraşıyor. 1200 lira için adam elini oynatmaz. Amca, enişte varsa o başka...

Geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun, boş yorumları göz ardı edin...
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi songoku35 -- 10 Ağustos 2016; 0:02:46 >
  • sahibinden.com bunlar için tam yeri aynısı başıma geldi dolandırıldım hiç bi şekilde takibe olanak verilmiyo sitede oyüzden artık netten alışveriş yapmıyorum (bimeks vaan vs hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aserde

sahibinden.com bunlar için tam yeri aynısı başıma geldi dolandırıldım hiç bi şekilde takibe olanak verilmiyo sitede oyüzden artık netten alışveriş yapmıyorum (bimeks vaan vs hariç)

yahu insan da akıl düşünmesi icin verilmiş. Sitede get diye birşey var acaba bu nedendir? adamlar güzellik olsun hoş gozuksun yada kısaltması guzel diyemi get koymuslar szce? Yahu bukadar cahil olunmaz ki arkadas get le alırsın 3gün icinde sorun oldugu an geri yollarsınonay vermessin paranı alırsın. gidip armut gibi para yatırısan havale sonra siteye oraya buraya b.k atmayın kendi aklınızda arayın sorunu. bu camları kapıları acip tatile gitmek gibi.
  • evet düşünmesi çin verilmiş ama çoğu satıcı get i tercih etmiyo sahibinden.com un aldığı yüzdelik pay durumundan dolayı ayrıca dolandırıcılık sadece bu olay değil ben harddisk aldım bozuk çıktı bunun neresinde kullanabilirim geti hadi bana düşünüp cevap verin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.