Şimdi Ara

İşte Dead or Alive 5'in İlk İnceleme Notları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Dead or Alive 5, bu hafta Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkışını yapıyor. Doğal olarak oyunun da ilk inceleme skorları yayınlanmaya başladı bile.

Aşağıdan Dead or Alive 5 için verilen ilk inceleme skorlarına göz atabilirsiniz. Görünüşe göre oyun, vasatın üzerinde puanlar almış. En yüksek puanı, God Is A Geek verirken, en düşük puan ise Edge'ten gelmiş. Bağlantılara tıklayarak incelemelere ulaşmanız mümkün:

Eurogamer – 7/10
    OXM – 7/10
    Videogamer – 7/10
    Nerd Reactor – C+
    CVG – 8.1/10
    NowGamer – 7.4
    Gamespot – 7.5/10
    God Is A Geek – 8/10

Edge - 6/10

• Hell yeah
  • İyi bir oyun

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • berbat
  • orta
  • cıbıl cıbıl kız fotoları sayesinde baya reklam yaptılar kombo sistemi fena değil gibi ama hiç oynamadım almayıda düşünmüyorum piyasayı yöneten dövüş oyunları varken bunu almam

• belliki tecmo az para vermiş, konami gibi paraları yedirseydi mgs 4te olduğu gibi 10 puanı basarlarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: omeriyibas

belliki tecmo az para vermiş, konami gibi paraları yedirseydi mgs 4te olduğu gibi 10 puanı basarlarmış

metal gear solid 4 adına konami dergiye puan almak için para vermeye gerek bile duymamıştır.o oyun bana göre şu anki neslin en başarılı hikaye anlatımına sahip oyun.
  • Japon dövüş oyunlarını sevmiyorum.Tekken mesela 5 ile 6 arasında ben bi fark görmedim.Kanguru var oyunda ya :S Karşı adama nasıl vurursan vur yere düşüş şekli aynı.Grafikler desen gerçekci değil.Sesler bi garip.Yani sen nasıl vuruyorsunda öyle bir ses çıkıyor etten :D Dead or Alive oynamadım ama Tekken yüzünden çok ön yargılıyım.

• mgs serisini bende oynadım, bencede en iyi cgi videoları olan seri hatta dmcdende daha güzel, ama cgi videolar bir video oyunu güzel yapmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: omeriyibas

belliki tecmo az para vermiş, konami gibi paraları yedirseydi mgs 4te olduğu gibi 10 puanı basarlarmış

Arkadaş Mgs 4 oynadımı bilmiyorum ama sözlerinin şaka olduğunu varsayıyorum. Neyse artık Mgs multiplatform geliyor. Ne kadar iyi bir oyun olduğunu ancak oynayınca anlarsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Japon dövüş oyunlarını sevmiyorum.Tekken mesela 5 ile 6 arasında ben bi fark görmedim.Kanguru var oyunda ya :S Karşı adama nasıl vurursan vur yere düşüş şekli aynı.Grafikler desen gerçekci değil.Sesler bi garip.Yani sen nasıl vuruyorsunda öyle bir ses çıkıyor etten :D Dead or Alive oynamadım ama Tekken yüzünden çok ön yargılıyım.

Mortal Kombat dışında bir tane Japon dövüş oyunu olmayan oyunu söyleyebilir misin ? dövüş oyunlarnı sevmiyorum de anlıyalım.
  • Oun us psn de satışta 59 dolarükardeslıge acıgım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.