Şimdi Ara

Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
3.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar.

Bu kılıf, yine forumdan bir kullanıcı tarafından Element Case'in kendi sitesinden alınmış olup, ben de kendisinden ürünü almıştım. Sonradan anladım ki, kendisi ürünün orijinal kutu içeriğindeki alyan anahtarını, bir başka element case modeli olan "vapor 4"ün alyan anahtarıyla değiştirmiş. Kullanıma herhangi bir etkisi yok. Sadece farklı "görünümlü" bir alyan anahtarı. Detaylı bilgi konudaki 7. mesajda yer almakta.

Ürün orijinaldir. Tek bir kusuru vardır (1mm'lik bir ezik), aşağıdaki fotoğraflarda görebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kusuru yoktur. Limited Edition bir kılıftır ve artık üretimi yapılmamaktadır. Extreme Metal serisine ait çok şık bir kılıftır. Tasarımında dünyaca ünlü AR15 (M16) tüfeğinden ilham alınmıştır.

*Bu kılıf iPhone 4 ve 4S içindir.

Element case'in sayfası;http://www.elementcase.com/product-p/api4-1011-kkm0.htm

İNDİRİM / Fiyat 100 TL. Kendi sitesinde, artık satışı olmamasına rağmen kargo dahil ücreti $129'dır (232 TL). Ayrıca belirtmek isterim ki, forumda satılan replika element case ürünlerinin bile (AR15-V modelinin replikası yoktur) fiyatları 120-160 TL seviyesindedir.

Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM  Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM
     Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM  Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM

*Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Aşağıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi, 1 mm'lik bir ezik mevcuttur. Bu açıdan bakıldığında görülebilmektedir. Onun dışında fark edilebildiğini söyleyemem.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 5 Eylül 2013; 13:51:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

fiyat iyi güzel de 4S e uyumlu mu peki?

Kusura bakmayın, konuya mesaj geldiğinde email ile bildirim alıyordum ancak sistem düzgün çalışmamış olacak ki hiçbir bildirim gelmedi malesef.

Sorunuza gelecek olursak, ürünün sitesinde sadece iphone 4 ile uyumlu olduğu bilgisi yer alıyor. Küçük bir araştırma yaptım ve aşağıdaki sonucu elde ettim.

Ürünün iphone 4'te ses açma kapama tuşlarına göre pozisyonu;

iPhone 4 ile 4S arasındaki fark ise;

Kılıfı 4S ile deneme fırsatım olmadığı için kesin bir bilgi veremiyorum malesef ancak iki fotoğraftaki farkı göz kararı karşılaştırınca, sitesinde de belirttiği gibi, kılıfın 4S'e uymayacağını düşünüyorum.

• resimlerde kullandığınız kılıfın ses açma tuşu daha yukarda yani 4s e uyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

resimlerde kullandığınız kılıfın ses açma tuşu daha yukarda yani 4s e uyar

Düzeltme için teşekkür ederim. İlk mesajı güncelliyorum.
  • İlan güncellendi.
  • Cok emin degilim ama 8-10 replika vapor ve 1 adet orjinal vapor black ops sahibiyim,
    O alyan anahtari orjinal vaporda olmamasi lazim. Vaporun anahtari cok daha farkli cunku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

Cok emin degilim ama 8-10 replika vapor ve 1 adet orjinal vapor black ops sahibiyim,
    O alyan anahtari orjinal vaporda olmamasi lazim. Vaporun anahtari cok daha farkli cunku.

Bildiğim kadarıyla, fotoğraftaki alyan anahtarı, ev-araba anahtarlığıyla birlikte taşıyabilmek adına yapılmış "speed wrench" adındaki ekstra bir aksesuar ve bazı ürünlerin yanında geliyor, black ops gibi. AR15-V modelinin replikası yok diye biliyorum, araştırdığımda bulamamıştım çünkü. Ve belli bir dönem üretilip sonrasında üretimine son verilen, limited edition havası yaratılan bir model. Bu yüzden belki speed wrench seti dahil edilmemiş olabilir diye düşünüyorum.

Açıkçası, ürünün replika olduğunu kesinlikle düşünmüyorum çünkü ürünü aldığım zamanlarda yaptığım araştırma sonucu, replikası olmayan bir model olduğunu görmüştüm.

Yardımcı olma çabanızı anlıyorum, lütfen siz de beni yanlış anlamayın sözlerimde. Daha fazla yardımcı olabilecekseniz bu konuda, lütfen yardımınızı esirgemeyin. "Satıcı" olarak, insanları bilerek veya bilmeyerek kandırmak istemem.

Önemli ekleme: Sanırım olayı çözdüm. Birinci görüntüde görüleceği üzere, kutu içeriğinde bahsettiğiniz anahtar var. Sattığım ürünün içindeki alyan anahtarı ise, 2. görüntüdeki anahtardan. Yani element case'in vapor 4 modeliyle birlikte gelen anahtardan. Sonuç olarak ürün sahte değil. Satın aldığım kişi, kutu içeriğiyle biraz "oynamış" anladığım kadarıyla. Açıkçası şu anda kandırılmış hissediyorum. Ama bu duyguyu, ürünü satın aldıktan sonra bir başka kişinin hissetmesi daha kötü olurdu bu yüzden bu can sıkıcı detayı görmemi sağladığınız için çok teşekkür ederim. Gerekli bilgileri ilk mesaja ekliyorum.

1)  Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM

2)  Orijinal Element Case Vapor 4 Extreme Metals AR15-V Limited Edition | İNDİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 4 Eylül 2013; 9:37:24 >

• Bende o sekilde tahmin ettim bu kuliflara karsi ilgim yogun o yuzden gorunce dayanamayip yazdim yanlis anlamamaniza sevindim.
    Art niyetle yazmadim zaten ilk seri vaporlarda bolca sahte urun vardi zaten,
    Acikcasi alici zaten eline aldimi urun yapi olarak belli ediyor kendini
    Sansen suan 5 var bugun yarin satarim belki 4 alirsam sadece black ops umu kullanmak icin alirim. Cunku boyle bi aksesuar pek yok yurdum insaninda.
    Ayrica koruma adina bisey soylemeye gerek yok daha iyisi ve pahalisi yok sayilir :)
    Gecen aylarda parkeye dusmustu telefonum ilk telefona degilde parkeye baktim bisey oldumu diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

Bende o sekilde tahmin ettim bu kuliflara karsi ilgim yogun o yuzden gorunce dayanamayip yazdim yanlis anlamamaniza sevindim.
    Art niyetle yazmadim zaten ilk seri vaporlarda bolca sahte urun vardi zaten,
    Acikcasi alici zaten eline aldimi urun yapi olarak belli ediyor kendini
    Sansen suan 5 var bugun yarin satarim belki 4 alirsam sadece black ops umu kullanmak icin alirim. Cunku boyle bi aksesuar pek yok yurdum insaninda.
    Ayrica koruma adina bisey soylemeye gerek yok daha iyisi ve pahalisi yok sayilir :)
    Gecen aylarda parkeye dusmustu telefonum ilk telefona degilde parkeye baktim bisey oldumu diye

Parkeye ayıp olmuş biraz. Yazdıklarınızda son derece haklısınız. Gördüğümüz, bildiğimiz kılıflardan bir değil, bir kaç seviye üstün bir ürün. Gerek koruma, gerek sağlamlık, gerekse estetik açıdan. Kullanınca anlıyor insan.

Ben de geçtiğimiz haftalarda iPhone 4'ümle birlikte denize girmeseydim, belki şu anda bununla birlikte kullanıyor olurdum.

• Guzel urun kendim yaklasik 1 sene kadar kullandim fakat su uyarida bulunmak istiyorum. Dock stationlara kabin alt kismi kalin oldugu icin neyazikki kapla beraber iphone u takmak pek mumkun olmuyor. Ve ustteki kulaklik girisi dar oldugundan kulakligin ucundaki plastik kismin ince olmasi gerekiyor.
    Ornegin orjinal apple kulakliklari sorunsuz takilabiliyor. Bunun yaninda sennheiser markaninda bir cok kulakligi uyumlu.
    Hayirli satislar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

Guzel urun kendim yaklasik 1 sene kadar kullandim fakat su uyarida bulunmak istiyorum. Dock stationlara kabin alt kismi kalin oldugu icin neyazikki kapla beraber iphone u takmak pek mumkun olmuyor. Ve ustteki kulaklik girisi dar oldugundan kulakligin ucundaki plastik kismin ince olmasi gerekiyor.
    Ornegin orjinal apple kulakliklari sorunsuz takilabiliyor. Bunun yaninda sennheiser markaninda bir cok kulakligi uyumlu.
    Hayirli satislar hocam

Alıcılar için verdiğiniz bilgiler ve güzel dilekleriniz için teşekkürler.
  • Bu arada kendim senheiser px 100 ii2 ile kullaniyorum. Tam geliyor. Tekrar hayirli satislar. Bu arada siyah iphone ile cok iyi durur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.