Şimdi Ara

LG Optimus Vu II modeline ait özellikler internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG Optimus Vu II modeline ait özellikler internete sızdı

LG'nin, 5 inçlik tablet-telefon melezi cihaz pazarına ilk adımını attığı ve Güney Kore'de 500 bin satış rakamını yakaladığı LG Optimus Vu modelinin devamını hazırladığı daha önce rapor edilmişti. Optimus Vu II olarak adlandırılacak model ile ilgili bir reklam görseli internete sızdırıldı.

Firmanın ürün ile ilgili görselini sızdıran ise Güney Koreli Bad IT Tong sitesi. İlk gelen bilgilerde evrensel bir kızılötesi uzaktan kumanda uygulaması ve kızılötesi modülü taşıyacağı belirtilen Vu II modelinin sızdırılan bilgileri aslında beklenen özelliklerinden pek farklı değil.

5 inçlik 1024 x 768 piksel çözünürlükte IPS LCD ekran, 1.5GHz saat hızında çalışan Qulcomm'un Snapdragon S4 MSM 8960 çift çekirdekli işlemcisi, Adreno 225 grafik birimi, 2G/3G/LTE desteği, 8MP çözünürlüğünde arka aydınlatmalı kamera, 1.3MP çözünürlükte ön kamera, WiFi, Bluetooth 4.0, MHL, NFC, DLNA, WiFi-Direct, 2GB LPDDR2 RAM, 16GB eMMC hafıza, micrSD desteği, 2150mAh batarya, Android 4.0 işletim sistemi şeklinde özelliklerini saymak mümkün.

İlk Optimus Vu modelinin NVIDIA Tegra 3 işlemci taşıyan versiyonunun uluslararası pazara sunulacağı açıklanmıştı. Tahminler uluslararası Optimus Vu modelinin çıkışıyla aynı dönemde Vu II modelinin ABD'de piyasaya sürüleceği ve Samsung'un melez modeli Galaxy Note II ile rekabete gireceği yönünde.

• Tasarım adına bekletilerde olacağım en son şirket LG

• Lg Optimus G'nin eline su dökemez abi..
  • Bunun arka kapağı bana lazım dostum banyomda bi kaç eksik yer varda;) tamamlicam!!

• Bu sinifta note 2 var olduhu surece bunu fazla kisi almaz

• bende mobil cihaz akıllı cihaz düşkünü biriyim ama bıktım son 2 haftadır paso mobil cihaz haberi çıkıyor şu donanımhaberi eski haline döndürün lütfen paso mobil haber oldu ...

donanım incelemeleri nerede olacak deniyordu hala bişi yok mazerette hazır IFA ya gittik oraya gittik buraya gittik tatil yaptık vs... mobil haber yapacağınıza birazda donanıma ağırlık verin yahu ...

1 Ekimde AMD APU lansmanı var bakalım gerçekten 1 Ekimde haberi çıkacak mı merak ediyorum

eleştirmiyim diyorumda hala değişen bişi yok site mobil haberden geçilmiyor ...

• LG bu özellikler segmentindeki diğer telefonlarla rekabet edemez

• VU 1 okadar satmış ki 2. sini yapmışlar :)

• kim kare telefon ister ki?

• rakibinin note2 olduğunu düşünürsek ki aksi düşünülemez, rekabet edebilmesi için note2 ye göre daha iyi özellikler sunması gerekirdi ki rekabet edebilsin. rekabet edebilmesi için bu özellikler ile note2 nin yarı fiyatına satması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: simaros
    kim kare telefon ister ki?

Apple. Bak kare diye hiç ağzını açıyor mu...

• Apple'ın tam tersi yandan büyüyecek bunlar da.
  • İyi de bu cihaz neredeyse birinci nesil Vu'nun aynısı olmuş.
  • Çok güzel görünümü çok hoş renkler zevkler tartışılmaz kimisine göre tipsiz ama bana göre çok hoş güzel harika bişey alıcam bundan.

• Yakında telefonları sırt çantasıyla taşımaya başlayacağız. Boyut açısından 90'lı yıllara döndüğümüz bir gerçek.
  • LG optimus vu ve vu2 nin ekranı kindle lar kadar kolay kitap okumak için tasarlanmış bu yüzden diğer tablet telefonlardan farklı gerçekten çok ilginç bir ürün.
  • Güzel görünüyor cihaz. Ekran boyutları da farklı.
  • Bayanlar cok begeniyor bu telefonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.