Şimdi Ara

MoH: Warfighter, Size Patlayıcı Eğitimi Veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Medal of Honor: Warfighter'dan SEAL Team 6 üzerine yapılan yepyeni bir eğitim videosu geldi. Bu sefer öğrenmemiz gereken şey, yüksek tahrip gücüne sahip patlayıcılar üzerine!

Gerçek Seal ekibinin geçmişte yaptığı operasyonlardan da kesitlerin sunulduğu bu videoda bize eski bir Seal üyesi brifing veriyor. Patlayıcılar ile kapıları kırmanın çeşitli yollarını bize anlatan Seal üyesi, Medal of Honor: Warfighter'da da bu oynanış dinamiğinin oldukça gerçekçi olduğunu gösteriyor bizlere.

• işte bu müziğin hastasıyım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • MOH, Efsanedir .
  • İşi ustasından öğreniyoruz.
  • ya o değilde ipne ea niye betayı pc yede çıkarmadı

• Bomba eğitimi veriyorda pc de beta oynatmıyor. Ya ben buu anlamıyorum neyin çabası diycemki konsol üstünlüğü için uğraşıyor lan pc ye niye yok o zaman arkadaş bende gittim ayrıcalıklı olalım diye pc ye o kadar parça aldım oda yetmedi konsolda alalım dedik yine kaçıncı sınıf insan kategorisine giriyoruz belli değil. BOYKOT rus keyi alacam moh için ( zaten alacakdım tamam)

• quote:

Orijinalden alıntı: teqnyc

Bomba eğitimi veriyorda pc de beta oynatmıyor. Ya ben buu anlamıyorum neyin çabası diycemki konsol üstünlüğü için uğraşıyor lan pc ye niye yok o zaman arkadaş bende gittim ayrıcalıklı olalım diye pc ye o kadar parça aldım oda yetmedi konsolda alalım dedik yine kaçıncı sınıf insan kategorisine giriyoruz belli değil. BOYKOT rus keyi alacam moh için ( zaten alacakdım tamam)

tam arkadanyım

• süslü videolar ama içi boş oyun.....
  • Umarım bunun da tek kişilik bölümleri fos çıkmaz.

• Sadece bende mi HD İzle demesemde HD gösteriyor bu player ?

• Oyunun çıkışı bayrama denk geliyo galiba daha ne max Payne 3 ne Darksiders 2 başladım aylardır oyun oynayasım yok bayramda warfighter dahil evi kapicam kendimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paradoksumsu

Moh un hiçbir serisinin sp si körü olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Oyunun çıkışı bayrama denk geliyo galiba daha ne max Payne 3 ne Darksiders 2 başladım aylardır oyun oynayasım yok bayramda warfighter dahil evi kapicam kendimi.

hiç sorma kardeş bende aynı senin durumundayım max payne 3, darksiders 2, borderlands 2 hepsi var ama daha yüzüne bakma fırsatım olmadı:( o kadar çok güzel oyun çıkıyorki hepsi alsan dahi hepsini oynayamıyorsun.
    MoH: Warfighter, Size Patlayıcı Eğitimi Veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: teqnyc

Bomba eğitimi veriyorda pc de beta oynatmıyor. Ya ben buu anlamıyorum neyin çabası diycemki konsol üstünlüğü için uğraşıyor lan pc ye niye yok o zaman arkadaş bende gittim ayrıcalıklı olalım diye pc ye o kadar parça aldım oda yetmedi konsolda alalım dedik yine kaçıncı sınıf insan kategorisine giriyoruz belli değil. BOYKOT rus keyi alacam moh için ( zaten alacakdım tamam)

Hata sende EA'ya güvenmişsin .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.