Şimdi Ara

istediğim özellikte bir not programı önerebilecek var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.arkadaşlar yeni bir konu açıp forumu da kirletmek istemedim ama alttaki not uygulaması için olan konuda aradığımı bulamadım sanırım o yüzden tekrar konu açıyorum.benim aradığım not uygulaması şöyle:
    normal bir ipad kalemi değil de ipadin kendi klavyesiyle daha hızlı yazıyorum.bu yüzden not tutarken de bu klavyeyi kullanacağım.ama not tutarken ara sıra da çizim de yapmam gerekiyor mesela klavyede iki tane madde yazdım yanlarına kalem veya elimi kullanarak bir şekil çizmem gerekecek.bu yüzden genel olarak klavyede yaZlan ama yazdığımın yanına da çizim yapabileceğim bir not uygulaması arıyorum.deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ayrıca uygulama paralı parasız olması farketmez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yapmabegulum

merhaba.arkadaşlar yeni bir konu açıp forumu da kirletmek istemedim ama alttaki not uygulaması için olan konuda aradığımı bulamadım sanırım o yüzden tekrar konu açıyorum.benim aradığım not uygulaması şöyle:
    normal bir ipad kalemi değil de ipadin kendi klavyesiyle daha hızlı yazıyorum.bu yüzden not tutarken de bu klavyeyi kullanacağım.ama not tutarken ara sıra da çizim de yapmam gerekiyor mesela klavyede iki tane madde yazdım yanlarına kalem veya elimi kullanarak bir şekil çizmem gerekecek.bu yüzden genel olarak klavyede yaZlan ama yazdığımın yanına da çizim yapabileceğim bir not uygulaması arıyorum.deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ayrıca uygulama paralı parasız olması farketmez.

NoteMaster for iPad, iphone için olanını kullanıyorum tam anlattığın gibi mi bilmiyorum ama lite ını bedava deneyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi some_one -- 24 Eylül 2012; 21:27:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• notability'yi deneyin. klavye ile not alıyorsunuz, isterseniz kalemle ya da parmakla çizim de yapabilirsiniz. ben neredeyse tüm not alma programlarını denedim (ücretliler dahil). En hızlı, seri ve kullanışlı olan Notability. Ayrıca diğerlerine göre çok uygun fiyatlı. Yanılmıyorsam 0.99$ olması lazım.

http://itunes.apple.com/tr/app/notability-take-notes-annotate/id360593530?l=tr&mt=8
  • tekrar merhaba arkadaşlar.notemaster denedim yalnız dediğim gibi bir özelliğini bulamadım.2.yorumdaki notability programını kurdum evet istediğim gibi özelliği var teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cholonya

notability'yi deneyin. klavye ile not alıyorsunuz, isterseniz kalemle ya da parmakla çizim de yapabilirsiniz. ben neredeyse tüm not alma programlarını denedim (ücretliler dahil). En hızlı, seri ve kullanışlı olan Notability. Ayrıca diğerlerine göre çok uygun fiyatlı. Yanılmıyorsam 0.99$ olması lazım.

http://itunes.apple.com/tr/app/notability-take-notes-annotate/id360593530?l=tr&mt=8

bu arada programın püf noktaları varsa öğrenmek isterim.

• Notability öneririm. Uygulama hakkındaki sorularınız için ipad'idefter olarak nasıl kullanabilirim gibi bir başlık var. Notability indirimle $0.99.

• şuradaki videoları izleyin, püf noktaları var:http://www.youtube.com/results?search_query=notability
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.