Şimdi Ara

İntikam | (2013-2014) Kanal D (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
0
Favori
7.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta yayınlanacak olan bölümün fragmanını izledim. İşler tamamen değişiyor, bundan sonra yabancı versiyondan farklı gidecekler.
    Yağmur'un annesi hapse giriyor, Ali (Aiden) vuruluyor.
  • Eski aslı(dilşah çelebi) bugünün saraylısı dizine geçmiş çokta güzel olmuş
  • Beyler beren saat bu sezon sonu ekranlara 1 yıl veda edecekmiş , yeni sezon için yapılan 2.6 milyonluk anlaşmayı maalesewf reddetmiş , büyük ihtimal dizi bu sezon sonu final yapıp ekranlara veda edecek gibi orası kesinleşti sanırsam , benim merak ettiğim acaba yapımcı ile anlaşıp dizinin finalini öğrenip erken final yaparak mı kapatırlar ? Yoksa hazirana kadar sürdürp bölümleri hızlaandırarak 3.sezonuda bu sezonu dahil edip (Ki yabancı versiyonunda 3.sezon final ise eğer) gerçeğe uygun bir final yaparlar mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

Beyler beren saat bu sezon sonu ekranlara 1 yıl veda edecekmiş , yeni sezon için yapılan 2.6 milyonluk anlaşmayı maalesewf reddetmiş , büyük ihtimal dizi bu sezon sonu final yapıp ekranlara veda edecek gibi orası kesinleşti sanırsam , benim merak ettiğim acaba yapımcı ile anlaşıp dizinin finalini öğrenip erken final yaparak mı kapatırlar ? Yoksa hazirana kadar sürdürp bölümleri hızlaandırarak 3.sezonuda bu sezonu dahil edip (Ki yabancı versiyonunda 3.sezon final ise eğer) gerçeğe uygun bir final yaparlar mı acaba ?

Beren FGSN içinde aynısını demişti ama yarım sezon sonra geri döndü.İntikama gelirsek.Beren Saat ücret almadan 3. sezonda olurum desede bu dizi değil gelecek sezon bu sezon sonunu zor görür.Açıkçası ben yılbaşı sonrasına erken final bekliyorum çünkü ratingleri acayip çakıldı.Son bölüm ratingi 17. sıradaydı.Gündüz programları bile geçmişti.O derece kötü.Nejat İşlerede yapımcı dava açtı ratingler senin yüzünden düştü diye.İntikam ilk sezon iyiydi ama şimdi kimse izliemiyor gibi bişey.Ratinglerdende belli zaten.Kanal D ilk 10 a giremeyen diziyi barındırmaz.Bu dizi 17. sırayı gördü ve 20 lere doğru gerilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssff_allthing

quote:

Beyler beren saat bu sezon sonu ekranlara 1 yıl veda edecekmiş , yeni sezon için yapılan 2.6 milyonluk anlaşmayı maalesewf reddetmiş , büyük ihtimal dizi bu sezon sonu final yapıp ekranlara veda edecek gibi orası kesinleşti sanırsam , benim merak ettiğim acaba yapımcı ile anlaşıp dizinin finalini öğrenip erken final yaparak mı kapatırlar ? Yoksa hazirana kadar sürdürp bölümleri hızlaandırarak 3.sezonuda bu sezonu dahil edip (Ki yabancı versiyonunda 3.sezon final ise eğer) gerçeğe uygun bir final yaparlar mı acaba ?

Beren FGSN içinde aynısını demişti ama yarım sezon sonra geri döndü.İntikama gelirsek.Beren Saat ücret almadan 3. sezonda olurum desede bu dizi değil gelecek sezon bu sezon sonunu zor görür.Açıkçası ben yılbaşı sonrasına erken final bekliyorum çünkü ratingleri acayip çakıldı.Son bölüm ratingi 17. sıradaydı.Gündüz programları bile geçmişti.O derece kötü.Nejat İşlerede yapımcı dava açtı ratingler senin yüzünden düştü diye.İntikam ilk sezon iyiydi ama şimdi kimse izliemiyor gibi bişey.Ratinglerdende belli zaten.Kanal D ilk 10 a giremeyen diziyi barındırmaz.Bu dizi 17. sırayı gördü ve 20 lere doğru gerilecek.

Hocam beren in kararlı olduğu söyleniyor kenan doğulu ile evlenecekmiş , eşi ile uzun bir tatil geçirip anne olmayı ve yeni sezonda sinema filmi ile devam etmeyi düşünüyormuş ve tüm teklifleri reddetmiş, dizi belki devam edebilir hani oda şu şekilde fox da mesela umutsuz ev kadınları var 3-4 haftadır 23-34.sırada yer alıyor ama devam ediyor gerçi kanald nin prosedürünü bilemem tabi mesela kayıp esra erol bile geçmiş geçen haftaki reytingi 18.sıradaydı

Ama dizi orjinaline uygun veya yarıda kalan anlamsız bir final yaparsa mecbur orjinali revenge i baştan sona izlemek kalıyor ne yazık ki takip etmek için

• quote:

quote:

quote:

Hocam beren in kararlı olduğu söyleniyor kenan doğulu ile evlenecekmiş , eşi ile uzun bir tatil geçirip anne olmayı ve yeni sezonda sinema filmi ile devam etmeyi düşünüyormuş ve tüm teklifleri reddetmiş, dizi belki devam edebilir hani oda şu şekilde fox da mesela umutsuz ev kadınları var 3-4 haftadır 23-34.sırada yer alıyor ama devam ediyor gerçi kanald nin prosedürünü bilemem tabi mesela kayıp esra erol bile geçmiş geçen haftaki reytingi 18.sıradaydı

Ama dizi orjinaline uygun veya yarıda kalan anlamsız bir final yaparsa mecbur orjinali revenge i baştan sona izlemek kalıyor ne yazık ki takip etmek için

Bende diyorum ki Beren üstüne para verse bu dizi devam etmez.Fox Tv örneği vermişsin ama o dizilerin bütçesi yarı yarıya düştü.İntikam ben devam edicem diye Foxa geçse bile dizinin bütçesi yarı yarıyadan bile daha fazla düşer.Bu durumda zaten istesede yapımcı o diziyi çekemez.Kullanılan mekanlar,arabalar,oyuncu ücretleri vs.Revenge 45 dakika.İntikam ise 90 dakika.Dolayısıyla dizi erken final yapsa bile senarist Revenge a çok rahat uyarlar.Bizdeki dizi sürelerini baz alırsan USA deki 3 bölümlük diziyi biz 1 bölümde çekebiliriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende diyorum ki Beren üstüne para verse bu dizi devam etmez.Fox Tv örneği vermişsin ama o dizilerin bütçesi yarı yarıya düştü.İntikam ben devam edicem diye Foxa geçse bile dizinin bütçesi yarı yarıyadan bile daha fazla düşer.Bu durumda zaten istesede yapımcı o diziyi çekemez.Kullanılan mekanlar,arabalar,oyuncu ücretleri vs.Revenge 45 dakika.İntikam ise 90 dakika.Dolayısıyla dizi erken final yapsa bile senarist Revenge a çok rahat uyarlar.Bizdeki dizi sürelerini baz alırsan USA deki 3 bölümlük diziyi biz 1 bölümde çekebiliriz.

klısın hocam o kısmını düşünmemiştim e tabiki birazda bütçe konusu, ama maalesef bizim dizlerde süre sorunu çok fazla zaten intikam başarılı sağlam bir yapım değil bu konuda hemfikirim ama yoklukta ve tr dizleri içerisinde gideri olan bir yapım ama dediğin gibi , bir yerden sonra yabancı versiyonundan takip ederiz gibime geliyor

• Konu resmen ölmüş , kimse izlemiyor sanırım diziyi

Ama bu seferki bölüm harbiden çok dehşetti
  • kaliteli bir dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 29 Ocak 2014; 20:02:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberkspn

konu nasıl ölmüş böyle kaliteli bir dizi ve konu görmedim çok iyi bence

Şu anki saezon bence ilk sezondan çok daha önde evet konunun canlı tutulması gerek
  • Katılmıyorum.İlk sezondaki hava ve oyunculuklar ikinci sezonda yok ve ikinci sezon çok kötü.Bunda Nejat İşlerin diziden çıkması çok büyük etken oldu.Ratingleri zaten ortada.2. sezon başında da demiştim.Beren Saat gibi her dizide ratingde başa oynamasına sebep olan bir faktör bile bu diziyi kurtaramaz.
  • Kei$er$oZe kullanıcısına yanıt
    beren saat le ilgisi yok marjinal rollerde oynadığı icin tutuyordu o işler. ayrıca intikamda da role hiç giremedi çok durgun uyuşuk bir karakter yapıyor hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezonun en çok öne çıkan tarafı kurgusu bence, daha ciddi ve daha ilgi çekici şaşırtıcı olaylar oluyor ilk sezon aşırı yavan ve durgun geçiyordu sürekli selen üzerinden gitmesi ve tek karaktere odaklı kalması diziyi aşırı sıkıcı hale gietiriyordu ama bu sezonda girişim denen ciddi tehlike arzeden bir kuruluş var daha sağlam olaylar daha çok gerilim veren sahneler ve daha ciddi olaylar var hikaye onun üzerinden gidiyor ve olay bağlantısıda gayet iyi daha çıkacak pek çok nokta var nejat işlerin gitmesi cast için kötü ama dizi için iyi oldu bence zaten nejat işler dizideki karakteride o roldeki oyunculuğuda tırt tı zaten hep işini yarım bırakan pek sevmediğim bir oyuncu ilk sezon aşk üzerine tutuluyodu dizi bu sezon sıkı bir intikam olayı konu alıyor özellikle dünkü bölüm çok iyiydi

Beren saat özellikle durgun çünkü rolü gereği öyle ama intikam hırsı rolünün altından çok rahat kalkıyor , bence bu sezon hikayesi ile gözümde tavan yapmış durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkdexterness -- 13 Aralık 2013; 13:48:17 >

• quote:

Bu sezonun en çok öne çıkan tarafı kurgusu bence, daha ciddi ve daha ilgi çekici şaşırtıcı olaylar oluyor ilk sezon aşırı yavan ve durgun geçiyordu sürekli selen üzerinden gitmesi ve tek karaktere odaklı kalması diziyi aşırı sıkıcı hale gietiriyordu ama bu sezonda girişim denen ciddi tehlike arzeden bir kuruluş var daha sağlam olaylar daha çok gerilim veren sahneler ve daha ciddi olaylar var hikaye onun üzerinden gidiyor ve olay bağlantısıda gayet iyi daha çıkacak pek çok nokta var nejat işlerin gitmesi cast için kötü ama dizi için iyi oldu bence zaten nejat işler dizideki karakteride o roldeki oyunculuğuda tırt tı zaten hep işini yarım bırakan pek sevmediğim bir oyuncu ilk sezon aşk üzerine tutuluyodu dizi bu sezon sıkı bir intikam olayı konu alıyor özellikle dünkü bölüm çok iyiydi

Beren saat özellikle durgun çünkü rolü gereği öyle ama intikam hırsı rolünün altından çok rahat kalkıyor , bence bu sezon hikayesi ile gözümde tavan yapmış durumda

O yuzden de reytingler dusuk

• .

• yav bu dizi bu durumda olmayı haketmiyor. bence gayet kaliteli bir yapım. neden bu kadar reytingleri düştü anlamak mümkün değil. her hafta acaba yayında kaldırıldı mı korkusuyla geçiyorum tv nin karşısına.
    dizi INSIDE yapımı. bu kanald nin kendisinin diye biliyorum yanlışım olmasın ama o yüzden kaldırmıyorlar yayından olabilir mi?
  • Türkiye'de dizinin kalitesi ne kadar artarsa Ratingi o kadar düşer. Buna alismamiz lazım.

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Sağlam tespit +1

Duygularının sömürülmesini çok seviyor bizim millet
  • Dizi eski havasında değil.Hele hele oyunculuk performanslarında ciddi düşüş var.Senaryo ise bazı konularda inandırıcılığını kaybetti.İntikam ilk yayınlanmaya başladığında ratingde 2. olurdu.Ama ne zaman ki Nejat İşler çıktı olay orada koptu.Zaten yapımcı dizinin ratinginin düşmesini buna bağlayıp Nejata dava açtı.Dizi ilk bölümlerindeki kalitesinden çok uzak şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Dizi eski havasında değil.Hele hele oyunculuk performanslarında ciddi düşüş var.Senaryo ise bazı konularda inandırıcılığını kaybetti.İntikam ilk yayınlanmaya başladığında ratingde 2. olurdu.Ama ne zaman ki Nejat İşler çıktı olay orada koptu.Zaten yapımcı dizinin ratinginin düşmesini buna bağlayıp Nejata dava açtı.Dizi ilk bölümlerindeki kalitesinden çok uzak şuanda.

Bu sezon sezon finali yerine final yaparsa beren saat'ten 1-2 yil kurtulucaz insallah

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.