Şimdi Ara

İntikam | (2013-2014) Kanal D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
0
Favori
7.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakami 3.kez basliyor dizi suan kanal d de
  • nasıl bişey bu ya bir 4 ay önce sonra yok şu zaman anlamadım gitti şu an güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ğ_Ğ

nasıl bişey bu ya bir 4 ay önce sonra yok şu zaman anlamadım gitti şu an güzel

4 ay sonrasından bi kesit gösterdiler ama o olay öyle olmuyacakmış

• Önceki sayfada yaptığım yorumu aynen tekrarlıyorum ilk bölümü izledşikten sonra. Oyuncuların ismi nedeniyle tutar, ama beklentileri özellikle kurgu açısından karşılaması zor, çok kopukluklar ve zorlama görünen detaylar var dizide..
  • ne zamandır televizyonda bir şey izleyemiyordum, buna başladım bugün hiç fena değildi ilk bölüm ama türk dizileri genelde en başlarda çok iyidir sonra kendini tekrar eder.
    umarım 2.bir aşkı memnu vakası gelir kısa ve öz

• quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

ne saçma işler yapıyorlar ne diye kurtlar vadisi gününe koyuyorlar şu diziyi ne güzel cuma günü dururken

Kurtlar vadisini reklam sebebiyle pusu zamanından beri hiç tv'den izlemedim ertesi gün hd olarak izliyorum hiç sinirlenmeden, gerilmeden.
    Sana da tavsiye ederim, bu dizi de eğer abartırsa reklamı bunu da aynı şekilde izlerim çünkü dizinin neredeyse yarı süresince reklam izlemeye katlanamıyorum.

• Revenge'den hersesiyle almışlar resmen senaristlere birsey yazmaya gerek kalmamış.Ama ben oyunculukları beğenmedim orijinali cok farklı ya.

• İntikam hikayesi klasik.Yaratıcılığı yok.
  • Breaking Bad ve Twd donene kadar ara ara bakarim evde olursam yoksa izlemem bu diziyi gene persembeleri bos gececek.

• Nejat varsa bakılır
  • bir gecede 3 kere yayınlanarak adama intikam alma duygusu aşılamaya çalışan dizi.
  • Reytinglerde totalde 2. AB'de 1. olmuş.
  • Türkiye şartlarında en az 2 sezon oynar bu dizi, standart izleyicinin beklentilerini de fazlasıyla karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

1- Dizi zaten çakma, Revenge dizisinin posterine kadar araklamışlar ayıp yahu.
    2- Bu senaryo eski Türk filmlerinde 23934 kere işlendi.

Benim tahminim 9 bilemedin 10 bölüm sonra final yapar ve kaldırılır.

Fatmagül'ün suçu ne? bile 2 sene dayandı ( Eylül 2010 - Haziran 2012 )(80 Bölüm) bu kadro ve bu hikaye ile en az 50 bölümü var.

Zamanı gelince görelim. Gelen tepkiler olumlu değil. İlk bölüm Reytingi de yetersiz. Dizinin başlangıç saati olan 20.00 - 21.00 arası rakip kanaldaki Kurtlar Vadisi ile arasında %1'lik bir reyting farkı var. Zaman ilerledikçe ryting düşüyor ve 21.00 - 22.00 saatleri arasında Kurtlar Vadisi'nin gerisine düşüyor yani insanlar sıkılıp kapatmışlar diziyi. 3 sefer tekrar verip seyircinin tepkisini de çekmeleri cabası. Yani netice olarak pek parlak bir başlangıç yapmadı dizi. Çakma ve alışıldık senaryosunu da hesaba katarsak her ne kadar Ay Yapım ürünü bir dizi olsa da uzun soluklu olacağını sanmıyorum. Ben 10 bölüm öngördüm bilemedin 15 olsun senin güzel hatırına.

• herkes araklamış diyorda abc den izin alında kapak bile aynı zaten en az 1 sezon devam eder 2.sezonda çekilir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: barasorlu

bir gecede 3 kere yayınlanarak adama intikam alma duygusu aşılamaya çalışan dizi.

+1 Sinir etti resmen.

Ayrıca hiç beğenmedim.Bir daha bakmam.
  • çok kaliteli bi dizi beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinemania

Türkiye şartlarında en az 2 sezon oynar bu dizi, standart izleyicinin beklentilerini de fazlasıyla karşılar.

en az 2 sezonu var, 15 bölüm ömür biçenler sanırım türk televizyonlarında yayınlanan dizileri bilmiyorlar.
    çekseler 5 sezon bile gider ama çok sıkmadan 2 sezon bilemedin 3 sezon sürer.

aslında bu muhabbeti yapmamız bile garip bismillah daha dün başladı

• izlemeyenler için 1.bölüm
    İntikam 1.bölüm tek parça
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.