Şimdi Ara

Galaxy S3 için Jelly Bean güncellemesi Polonya'dan başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
7.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3 için bir süredir merakla beklenen Jelly Bean güncellemesi Avrupa'da dağıtılmaya başladı.

Polonya'lı kullanıcıların rapor ettiği bilgilere göre güncelleme Kies üzerinden sağlanıyor. Telefonun ayarlar kısmındaki yazılım güncelleştirmesi menüsünden şimdilik erişim yok. Güncellemenin kısa sürede diğer bölgelere ve ağlara gönderilmesi bekleniyor. 

29 Ağustos'ta güncellemeyi duyuran Samsung, aradan 1 ay geçmeden kullanıcılara dağıtmaya başladı.

Project Butter adlı teknolojiyi temel alan Jelly Bean sürümü, 60 kare/saniye hıza kadar akıcılık sunuyor. Google Now özelliği, yeniden tasarlanmış bildirim penceresi, yeni özellikler kazanmış TouchWiz Nature arayüzü, uygulama kurulumu sonrasında otomatik olarak dizilen ana ekran widgetleri şeklinde Galaxy S3 için yeni güncellemenin özelliklerini saymak mümkün.

Güncelleme şimdilik operatörden bağımsız satılan modeller için geçerli. Operatör logolu modellerin güncellemeyi biraz beklemesi gerekecek. 

Güncelleme için kullanıcıların Kies uygulamasını kontrol etmelerinde fayda var.

Jelly Bean güncellemesi ile önemli performans artışı yaşaması beklenen Galaxy S3'ün, yeni benchmark testlerinde iPhone 5'i geride bırakması bekleniyor.

• Çok yavaşsın kankahttp://forum.donanimhaber.com/m_66181330/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 24 Eylül 2012; 12:29:44 >
  • S3'ü bilmem de S2'nin alacağı son ANA güncelleme bu olur. 4.1.x diye devam eder ama son olarak 4.1 olarak kalır diye tahmin ediyorum. Bu sene 5 tane Nexus duyurulacak diye hatırlıyorum. Windows da geliyor. Android alacaksak en iyisi Nexus, olmadı Windows artık. Android'i üreticiler kendi işletim sistemleriymiş gibi davranmasından bıktım.

• türkiyeden de odin üzerinden yükleyebilirsiniz :) gerçekten çok iyi olmuş. sonunda geldii :))

• geç kaldınız ekrem bey

edit : samsungu kötüleyen bir cümle bulamadım ekrem beyin hesabı çalınmış heralde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Eylül 2012; 13:59:41 >
  • süper oldu bu ins en kısa sürede gelir ve yükleriz.

• cihazımda bir bakayım güncelleme var mı dedim bir de baktım gelmiş. Hemen yükledim 4.1.1 oldu şuanda kullanıyorum =) HArika
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

S3ü bilmem de S2nin alacağı son ANA güncelleme bu olur. 4.1.x diye devam eder ama son olarak 4.1 olarak kalır diye tahmin ediyorum. Bu sene 5 tane Nexus duyurulacak diye hatırlıyorum. Windows da geliyor. Android alacaksak en iyisi Nexus, olmadı Windows artık. Androidi üreticiler kendi işletim sistemleriymiş gibi davranmasından bıktım.

yav neden son olsun arkadaş tövbe tövbe her konuda aynı şeyleri söyleyip durmaktan bıkmıyor mu bu millet

• Genel olarak kullananlar memnun galiba :)

Deneyimlerinizi bizimlede paylasin arkadaslar.. Ins. Tez zamanda note ada gelir sabirsizlikla bekliyorum..

• ekrem71 hocam isteyince oluyor dünya appleden ibaret değil hep böyle objektif devam etmen dileğiyle ellerine saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben android çok seviyorum ve kullanmış oldugum telefon htc one x ben bu konuda yazmamın nedeni ise bu güncelleme kısmında çok sıkıldı bır yazılım çıkıyor o ona verıyor o ona verıyor derken güncelleme 6 ayı buluyor sonuçta her zaman bir yenilik gerekiyor bu yüzden şunu anladım ya windows yada aple :) artık hız ve destek düşünüyorum.... (Bu en baba telefonlar gelecek yıl guncelleme alıp almayacagı bile belli degil samsung galaxy 2 gibi)

• Mantıken s3 ve s2'nin ramleri aynı, jellybean sonrasında s3'e verip de s2'ye vermedikleri bir sürüm olursa bu sefer ne bahane bulacaklarını merak ediyorum ?

• Merhaba arkadaşlar. Dosya indi odinden kuracam ama temiz bir kurulum olması için wipe(reset) yapmak istiyorum. Şimdi wipeı 4.1.1 i kurduktan sonra mı yapacağım yoksa 4.0.4 teyken mi yapacağım?

Ayrıca wipe cache işimi görür mü yoksa illa wipe factory reset yapmak gerekir mi? 2sinin farkından kısaca bahsedersenik teşekkür ederim .
  • Bir de Android için update yok derler. Neredeyse IOS 6 ile aynı zamanda çıktı.
    Birde JellyBean IOS 6'dan sonra çıktığını düşünürsek Samsung için müthiş bir başarı.

• samsung neden Türkiyeye 1gb ram olan modelini kakaladı onu açıklasınlar önce..

• sammobile sitesine göre bir çok ülkeye gelmiş durumda avrupa'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

samsung neden Türkiyeye 1gb ram olan modelini kakaladı onu açıklasınlar önce..

Avrupaya kakaladı sadece Türkiye değil.lte yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsahan

Merhaba arkadaşlar ben android çok seviyorum ve kullanmış oldugum telefon htc one x ben bu konuda yazmamın nedeni ise bu güncelleme kısmında çok sıkıldı bır yazılım çıkıyor o ona verıyor o ona verıyor derken güncelleme 6 ayı buluyor sonuçta her zaman bir yenilik gerekiyor bu yüzden şunu anladım ya windows yada aple :) artık hız ve destek düşünüyorum.... (Bu en baba telefonlar gelecek yıl guncelleme alıp almayacagı bile belli degil samsung galaxy 2 gibi)

Galaxy s2, 18 ayını doldurdu ve halen güncelleme alıyor. 4.1.1 yakında s2 içinde geliyor

• Android kullanmak isteyen bana göre Nexus alır arkadaş bende bir Samsung kullanıcısıyım bu sadece samsungta değil tüm üreticiler hangi ürün gruplarını çıkardılarsa en son güncellemeyi o cihazlara getiriyorlar alt konumdaki cihazlar çok sonraları güncelleme alabiliyor yada hiç alamıyor ...

Nexus ise 3 sene snra bile güncelleme alabiliyor bu açıdan Nexus bir adım önde bakınız Galaxy S Android 2.3.6 da kaldı ama Nexus S 4.1.1 aldı ki benzer zamanlarda çıkan tamamiyle aynı cihazlar ...

bu arada bugün bir iddia daha ortaya atıldı HTC nin 5 inchlik Tabletphone cihazı Google Nexus 5 olarak çıkma ihtimalı varmış ...

http://blog.gsmarena.com/the-htc-5-phablet-to-be-the-google-nexus-5/

son olarak S II belki Android 4.1.2 yi de alır sonrasında tamamiyle iptal olur gibi geliyor ...

az önce sammobile üzerinden hangi cihazların 4.1.1 alacağı açıklandı ...

http://www.sammobile.com/2012/09/24/samsung-to-update-11-phones-and-4-tablets-to-android-4-1-1-jelly-bean/

Galaxy S III
    Galaxy S II
    Galaxy S II LTE
    Galaxy Note
    Galaxy S Advance
    Galaxy Chat
    Galaxy Ace 2
    Galaxy Beam
    Galaxy Ace Plus
    Galaxy Mini 2
    Galaxy S Duos
    Galaxy Tab 7.0 Plus
    Galaxy Tab 2 7.0
    Galaxy Tab 2 10.1
    Galaxy Note 10.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 24 Eylül 2012; 14:23:45 >

• Hadi hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.