Şimdi Ara

Galaxy S3 için optimize edilen SHADOWGUN: The Leftover, bir süreliğine ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yüksek kaliteli grafikleri ve sürükleyici oynanışıyla, mobil platformların en iyi oyunlarından birisi haline gelen Madfinger Games'in FPS türündeki Shadowgun yapımı, bir süre önce 4 yeni seviye eklediği The Leftover genişleme paketini sunmuştu.

Asıl hikayeyi devam ettiren bu güncellemede yeni silahlar, yeni düşmanlar, yeni bir etkileşim tekniği, yeni müzikler, yeni efektler oyuna eklenmişti.

SHADOWGUN: The Leftover şimdi bir süreliğine Samsung Galaxy S3 sahipleri için ücretsiz olarak Samsung Apps'de yayınlanmaya başladı. Oyun Galaxy S3 modelinin 4 çekirdekli işlemcisi için özel olarak optimize edildi. İster Shadowgun hikayesinden isterseniz de The Leftover genişlemesinden oyuna başlayabiliyorsunuz.

Yeni güncellemeyle birlikte oyun Play mağazasında 5.21$ karşılığında satılıyor.

6.5MB büyüklüğe sahip oyun 250MB civarında bir veri dosyası indiriyor. Ancak indirmede zaman zaman sıkıntı yaşandığı oluyor. 

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00007528592

• teşekkürler..
  • Ooo iyiymis. Allah bilir grafikler akicilik nasildir.

• Benchmarklarda göre göre oynamış kadar olduk.

• bedava iki kılıfın üzerine bedava shadowgun süper haber :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 24 Eylül 2012; 11:28:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

bedava iki kılıfın üzerine bedava shadowgun süper haber :)

Bedava mezar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

quote:

bedava iki kılıfın üzerine bedava shadowgun süper haber :)

Bedava mezar var

• Aynı zamanda samsung appste bedava modern Combat 3 bedava asphalt 7 bedava eternal legacy hd mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red_Devil33 çok komiksin gel kafemde çalış
    S2 ye bu tarz öncelikler verilmiyo diye bozulmana gerek yok zamanında S2 ye de veriliyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 24 Eylül 2012; 13:05:33 >
  • 1 aydır neredeyse bedava...

• quote:

Red_Devil33 çok komiksin gel kafemde çalış

Evim var +kendi işyerimde yöneticiyim cafende çalışmam cafeni alırım elinden genç otur sıfır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 24 Eylül 2012; 12:48:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Aynı zamanda samsung appste bedava modern Combat 3 bedava asphalt 7 bedava eternal legacy hd mevcut.

MC3 ve S.Gun'ı indirmiştim şimdi asphalt 7 icin tekrar baktım 2.40 TL gösteriyor. Eternal da öyle. Emin misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: noname__

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Aynı zamanda samsung appste bedava modern Combat 3 bedava asphalt 7 bedava eternal legacy hd mevcut.

MC3 ve S.Gun'ı indirmiştim şimdi asphalt 7 icin tekrar baktım 2.40 TL gösteriyor. Eternal da öyle. Emin misiniz?

Hocam özür dilerim kontrol etmeden yazdım.

4-5 gündür kontrol etmiyorum fakat öncesinde hepsi bedava idi.Muhtemelen free promotion süresi doldu ve kaldırdılar.

Ama isterseniz samsung appsten inen bedava asphalt 7 apksını verebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 mbit wifi ile indirmeye calistim cok yavasti yuklemedim bende.

• Oyun süper s3 de hiç bir sorun yaşamadan ve çok akıcı oynuyorum zaten s3 için yenilenmiş evet yüklemekte biraz sıkıntı var 5 defa denedim :) sonunda oldu sıkılmayın deneyin değer :)

• Ayfoncular. İndirin siz de...

• İyiymiş.
  • aynen banada 2 tane kılıf geldi :D

• ya beyler Modern Combat 3 indirdim, güncellemesini yaptım 800mb ama oyunu acıyorum, yuvarlak dönüyo dönüyo bi süre sonra oyun kapanıyo oynayamadım, telefona res attım yine denedim olmadı bi türlü sorun nedir ? oyundamı bi sorun var yoksa telefondamı ? alette root falan hic bişe yok orjinal 4,0,4 ICS var
  • Bedava kılıf ne oluyor arkadaşlar?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.