Şimdi Ara

afc2add sonrası cydia hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iphone 3gs 3,1,3 os li telefonu jeilbreak yaptım cydia yuklendi ulrasnow ılede sımı actım fakat 3 gun sonra telefonda servıs yok yazısı belirdi illaki kayıt mı yaptırmam lazım bu asamadan sonra?

2.sorum ıse jeilbreak den sonra uygulamalardan benım yukledıklerım acılmıyordu bende bır yerde afc2dd yi yuklemem gerekenler arasında gordum ve yukledım fakat sonrasında cydia database hatası vermeye basladı return the cydia yaptıktan sonra herhangi bir program araması yapamıyorum. arastırmalarım sonucunda ifunbox gibi bir programdan telin icinden etc ile baslayan bir dosya sisteminden bazı dosyaları sılmem gerektıgını okudum ama etc dosyasını goremıyorum ve bulamadım farklı bır program ''iphone folder vs...'' mı kullanmam gerek yada ne yapmam lazım sımdıden ılgınıze tesekkurler

• 3.1.3 cok eskide kaldi. 5.1.1 e guncelleyin busranurozekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok sagol kardesim simdilik yapamıyorum bu ıslemı 600mb lık bır dosya olmasından oturu o kadar kota yok telefonun acılması olayına bır cevap olacaksa onumuzdekı gunlerde deneyebılırım yada telefoncuyamı gotursem dıye dusunuyorum. absinthe 2.04 le tekrar jeilbreak yapmadan once telefona yapmam gereken bırsey varmı factory reset vs yoksa dırek jeilbreaklı 3.1.3 un ustune 5.1.1 yukleyıp ıslemı tekrarlasam bır sorun olusurmu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.