Şimdi Ara

Eminem [ Fan Club ] Kral Geri Döndü (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
3
Favori
21.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaz dostum. mockingbird ve when im gone'u dinlerken gözleri yaşarmayan bizden değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 30 Haziran 2015; 8:13:56 >
  • Yaz beni ilk defa gördüm bu grubu
  • https://m.youtube.com/#/watch?v=XbGs_qK2PQA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda eminem fan club olduğunu bilmiyordum hocam , ekle beni de :)

Bu arada Dr Dre Eminem'i 1997 Rap Olymics'teki performansından dolayı imzalamadı. Eminem'in oradaki performansını seyrettiği doğrudur ama asıl olay , Interscope'tan bir kaç elemanın Eminem'in albümünü istemesiyle başladı. (1997 Rap Olympics'te)

Ardından albümü beğenen Interscope çalışanları Jimmy Iovine'e dinletiyorlar , ardından Jimmy çok beğenip Dre'ye dinletiyor.

Sonrasında onu imzalama kararı :)
  • Konu hiç canlı değil. Üye alımı varsa beni de yaz dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Konu hiç canlı değil. Üye alımı varsa beni de yaz dostum.

Hocam yoğunluktan ilgilenemedim. Bazen foruma uzun süre giremiyorum. En kısa zamanda düzenlemeler yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Conqueror

quote:

Orijinalden alıntı: [ Slim Shady ]

quote:

Orijinalden alıntı: mhmt06

Benim de klübe katılasım geliyor ama Eminem'in askerleri pek hoş bir tabir gibi gelmedi bana. O yüzden kalsın şimdilik.

Eminem'in askerleri. Bu ismi bilerek koydum çünki eminemi gerçekten seven ona hayran olan ve onun müziklerini azimle dinleyen insanlar gelsin bu gruba diye :) 2 3 müziğini seven değil.

Ben tüm şarkılarını dinliyorum. Arşiv yaptım. Hayatını araştırdım. Hayranıyım yani. Ama her ne olursa olsun asker diyince sanki o bizim komutanımızmış gibi, daha doğrusu onunuzmuş gibi bir imaj çıkıyor ortaya. Kanımca, pek hoş değil.

289 ++ Tüm şarkılarını biliyor musun?

• Ekle ekle

• Yeni albümü yayinladi. 2 müzik dinledim kehlani ve grey ile olani, eski eminemden kırıntılar bile olmasi bana yetti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son albümü de gayet iyi. Sanki biraz tarzı değişmiş gibi geldi bana. Eski enerjisi sönmeye başlıyor sanırım. Fena da olmamış.
    Henüz hepsini dinleyemedim fakat favorim şimdilik bu.

• Adam albüm yapmış yeni haberimiz oldu ya.

Eminem Recovery'lr tarzı değişti duygusallıktan sertliğe geçiş oldu iyide oldu bu tarz her zaman dinlenir.

• Onur üyesi olarak eklemeni rica ediyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Killshot'tan sonra buralar canlaanır diyodum
  • Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Sürpriz albüm Kamikaze ve disstrack olan Killshot (bu arada R.I.P. MGK 💀🤣) benim epey bi hoşuma gitti😎Bu arada albümde yer alan;Lucky You,Fall,Kamikaze,Not Alike,Venom gibi benim severek dinlediğim parçaları dinlemenizi öneririm 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady_Can -- 17 Eylül 2018; 1:57:7 >
  • birkaç gündür killshot kulağımda stan stan son listen man dad isnt mad diye ortalıkta geziyorum bana göre tarihteki en iyi 3-5 dissten biri. yalnız zaman ne çabuk geçiyor neredeyse 5 ay olmuş şarkı çıkalı

• Yabancı dil yok ama nedense bu adamın şarkılarını dinlemeyi çok seviyorum

Bu arada bu son şarkının hikayesi ne kime diss atıyor?
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Lafları şu klibe

2012'de Mgk, twitter'da Halie'ye laf atar, Eminem'de yıllar sonra arayıp özür dilemesini ister, hatta onunla ilgili Kamikaze albümünde epey söz söyler yine. Onun üstüne RAp Devil gelir, ardından da Killshot geldi. Açıkçası bu da fena değil, hatta Killshot'tan daha iyi geliyor bana. Çevirisi vardır bir yerlerde her ikisinin de muhakkak, okursan daha iyi anlarsın.

• Arkadaşlar bu I Will şarkısı bana çok tanıdık geliyor. Alt yapı mı alıntı eski bir şarkıyla bestesi mi sözü mü?

Bi tanıdıklık seziyorum ama bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.