Şimdi Ara

PES 2013 oyundan atma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
26.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu kurdum crack yaptım fakat bazen oyundan atıyor. exe hatası veriyor. Skidrow. Oyunu pc kaldıracak kapasitede. Antivirüs programını kapatıp denedim yine attı. Sorun sizce ne crack mi? Çözümü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi

• Bu hata ile Reloaded versiyonunda da karşılaştım.Ara sıra atıyor oyundan sürekli değil bunun çözümü bazı yerlerde uyumlulugu windows 7 getir demişlerde alakası yok yine hatayı alabiliyosun.Google da PES 2013 APPCrash error diye aratırsan yabancılar işlerden iyi ayıkıyor.
  • arkadaşlar pes 2013 benim pc 'de olan mevcut özellikler bunlar

CPU : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz x 2 ‎(3.06Ghz)‎ İYİ

RAM : 1GB KÖTÜ

GPU : Radeon X1300 Series ‎(PS3.0/VS3.0)‎ YAPILAMIYOR

VRAM : 64 MB YAPILAMIYOR

arkadaşlar çoğu kişide olduğu gibi oyun planı, dostuk maçı, efsane ol ,lig oyunun bu bölümlerine giriş yaptığımda oyundan atıyor şampiyonlar ligi ve copa libertadores sorunsuz oynayabiliyorum oyunu CD'den yükledim internetten dt07.img dosyasını mevcut olan aynı dosya ile değiştirdim ama hala aynı sorun devam ediyor sizce bu özellikteki bir pc için sen bu kadarına dua et mi diyorsunuz yoksa yoksa mutlaka bir çözümü varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greek -- 26 Eylül 2012; 23:16:18 >

• ekran kartı driver yüklememişsin sanırım , format attıktan sonra yapılamıyor yazmıştı bende de driver yükledim açılmıştı
  • hocam ilgilendiğin için teşekkür ederim ekran kartı driver yüklü aslında galiba güncelleme yapmayı denemem lazım bu konularda bilinçsizim biraz Radeon X1300 Series bu model en son sürümünü nasıl bulurum link verebilmen mümkünmü
  • bu patch ne zaman yayınlanacakmış haberi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt.ccn

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

ilgilendiğin için teşekkürler hocam driver güncelledim malesef sonuç yine hüsran artık sorunun sistemden kaynaklandığına emin olmaya başladım çünkü aynı cd den arkadaşım yükleme yaptı hiç bir sorun yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greek -- 27 Eylül 2012; 19:13:14 >
  • bende aynı dırumdayım ve bilgisayarım senden daha iyi derecede ama aynı sorunu yaşıoruz
  • galiba hatalı ilaçtan kaynaklanıyor.bu tür şeylerin konusulması yasaktır ama ilaç değiştirmelisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam dt07 dosyasını daha önce denedimde olmadı ya yine atıyor oyundan
  • arkadaşlar oyunu ben usb den yükledim setup u kurdum skidrowu yaptım oyunu aç diyorum siyah ekran geliyo sol altta yükleme(dolum) işareti de çıkıyo ama oyun bir türlü açılmıyo neden acaba bilen varsa yardımcı olabilirmi?
  • dt07 dosyası işe yarıyor.ancak bu seferde masa üstüne simge durumuna düşüyor.bunun çaresi nedir bilen varmı...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.