- x
Logitech MK320 Kablosuz kalvye ve mousenin alıcısı kayboldu. Nasıl temin edebilirm.
4 Cevap619 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

224 Mesaj
23 Eylül 2012; 0:21:14 

Arkadaşlar taşınma esnasında logitech mk320 kablosuz klavye setinin usb alıcısı kayboldu. Bu alıcıyı nasıl temin edebilirm. Fikri olan var mı?

11157 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PcKolikq
23 Eylül 2012; 0:22:39 

quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

Arkadaşlar taşınma esnasında logitech mk320 kablosuz klavye setinin usb alıcısı kayboldu. Bu alıcıyı nasıl temin edebilirm. Fikri olan var mı?

Tek USB satacaklarını sanmıyorum..

1149 Mesaj
23 Eylül 2012; 0:25:39 

2.el klavyesini satan birinden sadece alıcısını rica edebilirsin başka türlü bulacağını sanmıyorum

"Karşısında konuştuğun kişi kadar zekisin."

11157 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
PcKolikq
23 Eylül 2012; 0:26:42 

quote:

Orijinalden alıntı: BluRay_

2.el klavyesini satan birinden sadece alıcısını rica edebilirsin başka türlü bulacağını sanmıyorum

Yada servisin elinde kaldıysa bozuk varsa vb bir ihtimal.

133 Mesaj
20 Kasım 2012; 2:28:23 

Ücret karsiligi aliciyi Logitech Distributorunden talep edebilirsiniz veya yerli ve yabanci internet sitelrinden temin edile bilir. Alicida ramaniz gereken detaylar asagida ki linkte yer almaktadir ;

http://logitech-en-emea...2/tabs/1,3,2,5/cl/tr,tr

Distributor Bilgileri ;

- Penta Bilgisayar : 0216 528 00 00
- Logosoft Bilgisayar : 0216 528 61 90
- Mersa Sistem : 0216 645 82 00

KABLOSUZ İNTERNET ŞİFRESİ KIRMANIN CEZASI

(TCK m.163/2)163. maddenin 2. fıkrasında açıkça:
"Telefon hatları ile frekanslarından veya elektromanyetik dalgalarla yapılan şifreli veya şifresiz yayınlardan
sahibinin veya zilyedinin rızası olmadan yararlanan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır."

İnternet araç kılınarak yapılan yararlanmalar bu fıkra kapsamında olmakla birlikte, sahibinin veya zilyedinin rızası olmaksızın
internet bağlantısının kaçak olarak kullanılması karşılıksız yararlanma suçu kapsamındadır.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Logitech MK320 Kablosuz kalvye ve mousenin alıcısı kayboldu. Nasıl temin edebilirm.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422