Şimdi Ara

Sakın Korkmayın... Slender: The Arrival Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bağımsız oyun dünyası ve korku oyunu takipçileri! Kemerleri bağlayın ve bildiğiniz tüm duaları etmeye başlayın. Zira, Slender icraatlarına kaldığı yerden devam edecek yeni oyunu ile karşımıza çıkma hazırlığında.

İlk oyuna göre daha çok bölüm, daha çok korku, geliştirilmiş grafikler ve belki de ilk oyunun en büyük eksiği "ilgi uyandıracak" bir hikaye eşliğinde Slender: The Arrival, PC'lere geliyor. Halen Slender oynamayanlar için ücretsiz indirme linki!

• çıksada korksak :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ekrana bakınca oyunda Paranormal adlı oyundaki gibi kamera bataryası filan da ver heralde.Bir de o elektrik direği Dear Esther'dakine benziyor.Ama eğer bu oyuna CO-OP gelirse satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: rigby7

Ekrana bakınca oyunda Paranormal adlı oyundaki gibi kamera bataryası filan da ver heralde.Bir de o elektrik direği Dear Esther'dakine benziyor.Ama eğer bu oyuna CO-OP gelirse satar.

Evet kardeş Unrealle yapıcaklar bu sefer, paranormal kendini çok tekrar ediyordu motordan anlamayanlar triger sistemini beceremiyor çünkü aynı durumun bu oyundada yaşanma hatta yapımcının projeyi askıya alma ihtimalide var. (unity forumunda konuştuğum bir kişi)

• İnanırmısınız; Önce haberleri okuyorum sonra yazarını tahmin ediyorum ve %95 doğru çıkıyor. Fanatiğiniz olduk çıktık :D

• Benden başka yapanlarda varmıl :)
    quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

İnanırmısınız; Önce haberleri okuyorum sonra yazarını tahmin ediyorum ve %95 doğru çıkıyor. Fanatiğiniz olduk çıktık :D

• En azından birazcık da olsa aksiyon olsa bence sırf korku olunca çok korkarım ben yaa ufff

• Talha abi mühürkent diye bi türk yapımı korku oyunu var neden hiç incelemesi yada bi haberi falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basol61

Talha abi mühürkent diye bi türk yapımı korku oyunu var neden hiç incelemesi yada bi haberi falan yok.

Evet bende oynadım o oyunu güzeldi..

• Zaten aksiyon olmadığı için "korku" oyunu oluyor.

quote:

En azından birazcık da olsa aksiyon olsa bence sırf korku olunca çok korkarım ben yaa ufff

• Korku oyunu bağımsız yapımcıdan kortkutur dediğimiz şu zamanlarda, güzel bir oyun olacağı garanti gibi...

• komik çocuklar

• quote:

En azından birazcık da olsa aksiyon olsa bence sırf korku olunca çok korkarım ben yaa ufff

Sen git pese3 ünde kall of dati zomğe oyna ilkokul fanı.

Yahu 1 gram düşünce olsa bunu burda söylemezsin.Adamın oyunu oynamadığı belli gelmiş slender gibi bir oyuna aksiyon koysunlar diyor hey Allahım!

• ozcn123

22.09.2012 10:33:14

doom dada aksiyon vardı ama beni amnesia dan daha çok gerdi
  • amnesia kadar olamaz ama bence..
  • ilk oyunu bi deneyeyiim ama sadece kaçmak sıkıcı oluyor amnesia da öyleydi en azından bunada bi bakayım..
  • ilk oyunu bi deneyeyiim ama sadece kaçmak sıkıcı oluyor amnesia da öyleydi en azından bunada bi bakayım..
  • Basol61
    22.09.2012 02:24:23

amaç o zaten:D
  • allah iyiliğiizi versin bunun ilkini oynadım çöp adam gibi bişey var habire önüne çıkıp duruyo başkada bişey yok oyunda bundan mı korkuyosunuz yahu şaka gibi valla :)
  • ilk oyunu 3. kere oynadıktan sonra korku felan kalmadı bende

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.