Şimdi Ara

matkap fırsatı eınhell 29.90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam İzmit carrefour da gördüm.einhell 650w blue.29.90 fiyatı var. 15 20 tane vardı reyonda.Reyon görevlisi geçen sene 70 civarı sattıklarını kalanları bu fiyata sattıklarını söyledi.Cihaz biraz küçük ama amatör kullanıcı için ideal bence. Marka yanılmıyorsam alman.Yarın resim eklerim.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• İhtiyacı olan kaçırmasın. Darbeliyse tabi. Ki darbelidir büyük ihtimalle.
  • Mandreni büyük ihtimal anahtarlıdır eğer öyleyse sıcak değil.
  • Sadece izmite mi ozel diger illerde de var mi ki?
  • Anahtarlı pek pratik değil ama daha sağlam. Anahtarsızlardan düşünce kırılanı bile gördüm. Benim de tercihim anahtarsız mandren tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesincır -- 22 Eylül 2012; 12:12:52 >
  • Anahtarsız mandren iş değil. Kullananlar bilir, hem elinizi hem de ucu sıyırır.
    Zaten ev kullanıcıları sürekli uç değiştirecek değil hem de acelesi de yok.
    Anahtarsız mandreni heveslenerek alıp ertesi gün iade eden birisi olarak sesime kulak verin
  • ürün darbeli ve anahtarsız mandren. izmite özel midir bilmiyorum.kaliteli uç ile ev kullanıcısını yıllarca götürür bence.

ürün buradaki yanılmıyorsam.
    http://www.justmoment.it/catalog/Hammer-drill-650W-EINHELL-BT-650-PROFESSIONAL-ID-and-SELF-LOCKING-DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acem_i -- 22 Eylül 2012; 13:05:08 >
  • ben bu modeli evimister.com dam 49.90 lira iken almıştım tabiki 25 lira indirim çeki vardı.banada 25 ,e geldi hiç çekinmeden alın arkadaşlar gayet iyi bir matkap çok işimi gördü.alman malıdır çinde üretiliyor
  • Anahtarlı ile darbeli farkı ne arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Anahtarlı ile darbeli farkı ne arkadaşlar?

anahtarlı: matkap ucunu takıp çıkarma işini yaparken alyan anahtar kullanılması
    bunun karşıtlığı bunu el ile sıkıp gevşetmektir.(anahtarsız)

darbeli ; duvarı delerken ağaçkakan hareketi ile duvara darbe vurmasıdır. yani anahtarlı ile darbeli farklı kulvarlarda terimler.
  • Matkabı bilmem ama duvar kesme aparatını aldık . Alet servisten çıkmıyor . Bir daha asla einhell falan almam
    ein i gitmiş hell i kalmış .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu matkabı ben profosyonel olarak delmede ve ağrılıklı olarak vidamalada kullanıyorum betona dübelsiz torks başı montaj vidası sıkıyorum ben 2 tane eskittim ama ev kullanıcısına kesinlikle tavsiye ederim , ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derin hemde bu fiyata bu markanın avuç taşlamasıda var canavar gibi diğer ürünleri hakkında bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkcemre29

bu matkabı ben profosyonel olarak delmede ve ağrılıklı olarak vidamalada kullanıyorum betona dübelsiz torks başı montaj vidası sıkıyorum ben 2 tane eskittim ama ev kullanıcısına kesinlikle tavsiye ederim , ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derin hemde bu fiyata bu markanın avuç taşlamasıda var canavar gibi diğer ürünleri hakkında bilgim yok.

Ben dün aldım birkaç delik deldim ve vidalama yaptım. ikisinde de başarılı.Şarjlı vidalama niyetine alınsa bile parasını hak ediyor (hız ayarlı). Beceremediğim sorun mandreni el ile sıkıyorum ama tam sıkılmıyor gevşeme yapıyor.Çek bırak mandren değil , çevirerek sıkıyoruz.yada başka yolu varsa anlatırsan sevinirim.
  • il'e özel bir fırsatmı acaba bayrampaşa carrefour'da varsa yarın gidip alayım bir tane anahtarlı olsa daha iyi olurdu ama farketmez genede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acem_i

quote:

bu matkabı ben profosyonel olarak delmede ve ağrılıklı olarak vidamalada kullanıyorum betona dübelsiz torks başı montaj vidası sıkıyorum ben 2 tane eskittim ama ev kullanıcısına kesinlikle tavsiye ederim , ihtiyacınız varsa düşünmeden alın derin hemde bu fiyata bu markanın avuç taşlamasıda var canavar gibi diğer ürünleri hakkında bilgim yok.

Ben dün aldım birkaç delik deldim ve vidalama yaptım. ikisinde de başarılı.Şarjlı vidalama niyetine alınsa bile parasını hak ediyor (hız ayarlı). Beceremediğim sorun mandreni el ile sıkıyorum ama tam sıkılmıyor gevşeme yapıyor.Çek bırak mandren değil , çevirerek sıkıyoruz.yada başka yolu varsa anlatırsan sevinirim.

Gevşeme yapması eğer mandren arızalı değilse yeterince sıkılamamaktandır , bende şimdi el alışkanlığı oldu sök tak ama siz denerken çok dikkatli olun mandreni sıkı tutun ama tetiğe orantılı basın elinizin içinde dönme durumunda eliniz hasar görür, tutabileceğiniz oranda devirli basıp bırakın (tetiğe yavaş yavaş devirlendirerek basnmak yerine sert kısa basmak gerekir.) ya da mandrenin dip tarafını sabit tutup üst kısmı sıkmak .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acem_i

quote:

Gevşeme yapması eğer mandren arızalı değilse yeterince sıkılamamaktandır , bende şimdi el alışkanlığı oldu sök tak ama siz denerken çok dikkatli olun mandreni sıkı tutun ama tetiğe orantılı basın elinizin içinde dönme durumunda eliniz hasar görür, tutabileceğiniz oranda devirli basıp bırakın (tetiğe yavaş yavaş devirlendirerek basnmak yerine sert kısa basmak gerekir.) ya da mandrenin dip tarafını sabit tutup üst kısmı sıkmak .

Teşekkür ederim. Ben sıkarken makinenin gücü
    ile değil sadece el ile çeviriyordum.Öylesi daha kolay olmalı biraz tecrübe ile halledeceğiz artık.

• 10 yilda 6 matkap (Bosch / Black & Decker) eskitip sonunda Dewalt alarak kemale eren birisi olarak nacizane fikrim,

Anahtarsiz mandren eger supra tip degilse tercih etmeyin.
    Satilan anahtarsizlar genellikle plastik ve basit tahta veya tugla duvar delme yapacaksaniz isinizi gorur. ama metal veya kolon/kiris delecekseniz kacari yok siyiriyor.
    Eger agir islerde kullanacaksaniz her zaman anahtarli tercih edin. Anahtarin kaybolmamasi icin de kabloya elektrikci bandi ile sabitlersiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.