Şimdi Ara

Samsung Galaxy S III'e pembe renk seçeneği geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S III'e pembe renk seçeneği geliyor

Samsung, üst segment modeli Galaxy S III ile daha geniş bir tüketici kitlesine hitap etmek adına farklı renk alternatifleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yaklaşık üç hafta önce Galaxy S III'e kehribar kahverengisi, titanyum grisi, lal taşı kırmızısı ve safir siyahı renklerini ekleyen Samsung, şimdi de kadınların ilgisini üzerine çekme peşinde. Galaxy S III'ün pembe renkli versiyonu internette gün yüzüne çıktı.

Pembe renge bürünen Galaxy S III'ün önümüzdeki haftadan itibaren Güney Koreli tüketicilerle buluşacağı açıklandı. Öte yandan pembe renk seçeneğinin Güney Kore sınırları dışına çıkıp çıkmayacağı henüz netlik kazanmış değil. Yeni renk seçeneklerinin de katkısıyla dünya çapındaki Galaxy S III satışlarının yıl sonuna kadar 30 milyona ulaşacağı öngörülüyor.

• Bu Samsung da kafayı bozdu. 2 hafta da bir yeni renk tanıtıyor. Böyle insanları verem edeceğine hepsini en başta tanıtsa ya ? Bu şekilde ilk başta s3 alanlara haksızlık olmuyor mu ?

• Bok. Kesin ve net.

• erkek adam pembe telefon mu kullanır biraz iphone'u örnek alsın samsung, bu yüzden asla bir iphone kadar olamayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Eylül 2012; 20:32:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurmarsak

Bu Samsung da kafayı bozdu. 2 hafta da bir yeni renk tanıtıyor. Böyle insanları verem edeceğine hepsini en başta tanıtsa ya ? Bu şekilde ilk başta s3 alanlara haksızlık olmuyor mu ?
    Sen kullanıcı açısından bakıyosun.Pazarlama olarak böyle yapması satışlarıda arttır.Bendede beyaz var fakat şuan kahverengi olan modeli çok iyi baya satar :)

• Bunu tanıtmasada olurmuş, hello kity daha iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berke89

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

erkek adam pembe telefon mu kullanır biraz iphoneu örnek alsın samsung, bu yüzden asla bir iphone kadar olamayacak

Oyüzden mi işlemcilerini samsung üretiyor?

Senin mantığına göre o zaman gökdelenlerin sahibi işçiler oluyor, mimarlar boşa çalışıyor.

• Valla en iyi renk beyaz olanı gerisi pek dikkat çekici değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

erkek adam pembe telefon mu kullanır biraz iphoneu örnek alsın samsung, bu yüzden asla bir iphone kadar olamayacak

Senin mantığına göre o zaman gökdelenlerin sahibi işçiler oluyor, mimarlar boşa çalışıyor.

Senin de mantiga gore Sabanci is kulelerini mimarlar degil Sakip Sabanci yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni erkek adam pembe telefon mu kullanır biraz iphoneu örnek alsın samsung, bu yüzden asla bir iphone kadar olamayacak

bir deli kuyuya taş atar 1000 akıllı çıkaramaz ya.. Onun gibisiniz.Dünyayı erkeklerden ibaret sanan bir zekinin boş lafına tartışıyosunuz ya...

• Bu telefona en çok beyaz rengin yakıştığını düşünüyorum .
  • siyah falan çıktı ama yine de en güzeli mavi geliyor bana.

• Cicişler ve kendi için özel üretim

• Samsung keşke her farklı renge özel tema yapsa daha etkileyici olurdu. En azından telefonun rengine uyumlu duvarkağıtları

• Tam bayanlar için...

• ben şahsen kız arkadaşım için begendim niye bu kadar çok muhalefet yapılmış anlamış degilim dogrusu.. yine de bir erkeğin elinde.yakisacagini pek düşünmüyorum.

• Sıvı sabun gibi durmuş.
  • küpe takan elemanlara yaki$ir, herüf telefonu degil bu ya.
  • APPLE de 2 renk var ve 100 milyonlara yetiyor. SAMSUNG 3 ayda 1.999 TL den 1.499 TL ye düşen cihazına KILIF bulmalı bence :)) nokia gibi RENK üzerinden satış yapıyor ama o UZAK DOĞUDA da para ediyor. Sen s2 deki mali 400 ü S3 e koy sonra kalkıp YENİ RENK SUNUYORUM bakın ayağı yok !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

APPLE de 2 renk var ve 100 milyonlara yetiyor. SAMSUNG 3 ayda 1.999 TL den 1.499 TL ye düşen cihazına KILIF bulmalı bence :)) nokia gibi RENK üzerinden satış yapıyor ama o UZAK DOĞUDA da para ediyor. Sen s2 deki mali 400 ü S3 e koy sonra kalkıp YENİ RENK SUNUYORUM bakın ayağı yok !!!

Yanlış düşünüyorsun note 2 çıkıyor 1 hafta sonra fiyatın inmesinden doğal ne olabilir? Ayrıca iphone 5 te çıkıyor fiyatı düşürmesi çok normal hem kendisi adına hemde alıcılar adına.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.