Wifi Açılmıyor ?
44 Cevap10421 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

709 Mesaj
21 Eylül 2012; 15:30:47 

İlk kez başıma geldi.Bugün iOS 6 ya yükselttim sıfırdan restore ederek telefonu yeni sürüme güncelledim.

Ancak telefonun Wifi bölümü kilitli :( Kilitli derken açamıyorum disable olmuş durumda.

SS

0

Ağ ayarlarını sıfırladım ama çözemedim daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 21 Eylül 2012; 15:34:56 >

22 Mesaj
21 Eylül 2012; 19:33:19 

Bende de aynı sorun var. Hatta onbinlerce kişide

Most People are so Ungrateful to be Alive....but not YOU....Not ANYMORE

709 Mesaj
22 Eylül 2012; 0:44:49 

Birazdan Apple ı arayacağım sonucu burayada yazarım.Deli oldum.

Sabahtan beri uğraşıyorum !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 22 Eylül 2012; 0:46:33 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Eylül 2012; 0:58:45 

Oha o ne saçma is...

Arayın hocam takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10356 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:01:03 

sınırlamaları kapatıp açarmısınız belki düzelebilir banada ses sınırında aynı şey başıma gelmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 22 Eylül 2012; 1:02:05 >

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

22 Mesaj
22 Eylül 2012; 7:51:00 

!!!! ÇÖZÜM !!!!

Arkadaşlar dün öğlen itibari ile benimde başıma aynı şey gelmişti. Dünden beri denemediğim şey kalmadı. discussions.apple.com bu konu ile ilgili bütün thread'leri okudum ve orda önerilen tüm yöntemleri denedim.

Bunlar ;
1. Telefonu restart ettim.
2. Ağ ayarlarını sildim, Tüm ayarları sildim, Tüm içerik ve Ayarları bile sildim.
3. Defalarca geri yükleme yaptım. Gerek Yeni bir iphone olarak gerekse yedekten geri yükledim.
4. Olmayacağını bilememe rağmen IOS 5.1.1. e bile dönmeyi denedim :)

Ne yazıkki hiçbiri olmadı. Wi-fi tamamen etkisizdi. (Disabled,Greyed Out)

Fakat dün gece nerdeyse sabaha kadar bununla uğraştım. Yaptım ama mesajlar ve rehberim dışında şu an ne müziklerim ne resimlerim nede uygulamalarım telefonda yok. Yedek almıştım tabii ki bunu yazdıktan sonra şimdi onları yükleyeceğim.

Bende ÇÖZÜM'e giden adımlar şu şekilde;

ADIM 1: C:\USERS\USER\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates klasörü içinde bulunan ios 6 güncellemesini silin. Atın gitsin :)

ADIM 2: Telefonu kablo ile PC'ye bağlayıp itunes açıkken Home ve Stby tuşuna basıp telefonu DFU moduna alın. Burda itunes Kurtarma modunda bi iphone buldu geri yüklemeniz gerek falan filan diyecek.

ADIM 3: Geri Yükleme tuşuna basın ve IOS 6 yazılımının yeniden yüklenmesini bekleyin. İnternet hızımın iyi olmasına ve defalarca denememe rağmen indirme nedense bende 3 saat sürdü :(( Kaç defa uyukladım beklerken :))

ADIM 4: IOS 6 yazılımı indirilip kurulduktan sonra IPHONE yazan ilk ekran geldiğinde telefonu kapatın. ( Ne yaptıysam aynısını yazıyorum çünkü ben bu işlemden sonra zıbardım resmen. Telefonu kapatıp kılıfından çıkartıp taşa koydum soğusun diye :)

ADIM 5: Sabah kalkar kalmaz ki bu saat 06:40 civarıydı telefonu elime aldım. Açtım ve dil farklı bir dil gelince içime bir umut doğmuştu. Ülkede taiwan gelince biraz daha sevindim. Bir sonraki adımda Wi-fi ağımı görünce havalara uçtum. Hemen tüm sorun bildirdiğim yerlere yazmak istedim.

ADIM 6: Bana göre tabi bu adım sizde istediğiniz yapabilirsiniz. Yedeğimden iphonu geri yükledim. Şimdi yatıp uyuyacağım. Mp3, Ringtones, ve appsleri de kurdum mu bi daha dokunamam telefona bi kaç gün.

UMARIM HEPİNİZDE İŞE YARAR !!! Ben geri yatıyorum huzur içinde uyuyacağım. Yardımcı olabildiysem çok mutlu olurum.

17 Mesaj
23 Eylül 2012; 21:17:48 

Yazdıklarını yaptım olmadı. Apple dan bir açıklama yok mu bu konuyla alakalı?

22 Mesaj
26 Eylül 2012; 9:34:38 

Valla bende oldu ve halen çalışıyor sıkıntı yok. Hala bi açıklama yok maaelsef. discussions.apple.com daki threat leri takip ediyorum, daha önceki versiyonlardan sıkıntı çekenler varmış. Arayanlara ios 6.0.1 i bekleyin demiş Apple. Yalnız şöyle ilginç bişey oldu ayrıca bende. Benim wifi güncellemeden sonra wifi ayarlarını sıfırlamamdan sonra olmuştu. Daha sonra düzelmedi ta ki üst tarafta belirttiğim kendi çözümüme rağmen. Bu işlemi yaptıktan sonra düzelttim ama tekrar başlattığımda tekrar gitti. Sonra yarım saat falan kapalı tuttum telefonu tekrar düzeldi :). Kapattım açtım tekrar bozuldu. Bu sefer beklemeden tekrar kapatıp açtım düzeldi. O zamandan beri bi daha oynamıyorum wifi ile. Her zaman telefon ve wifi açık :D bazen cesaret edersem wifi yi kapatıyorum :D

368 Mesaj
13 Ekim 2012; 3:33:46 

quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

İlk kez başıma geldi.Bugün iOS 6 ya yükselttim sıfırdan restore ederek telefonu yeni sürüme güncelledim.

Ancak telefonun Wifi bölümü kilitli :( Kilitli derken açamıyorum disable olmuş durumda.

SS

0

Ağ ayarlarını sıfırladım ama çözemedim daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu ?

quote:

Orijinalden alıntı: Chill.out

Aynı hatayı bende almaya başladım. Iphone 4s 5.1.1 jbli kullanıyordum. Son zamanlarda wifi sürekli kopuyordu bağlansa bile stabil olarak kalmıyordu. Telefonu kapatıp açtığımda ise durmadan safe mode'a atıyordu birtürlü çıkmıyordu. Son olarak panic.plist hatasınıda görünce güncellemeye karar verdim. Zaten eğer apple store olan bi ülkede yaşasaydık panic.plist hatasını aldığımız anda telefonumuzu verip yenisini alabilecektik. Aslında jbli kullandığım için istemiyordum ama başka çare bulamadım cihazda 4s olduğu için ne downgrade yapabiliyordum nede başka bişey. Herneyse; cihazı ios 6 ya güncelledim vee aynı resimdeki gibi bendede wifi butonu donuk olarak kalıyor. 3-5 kere restore ettim, herşeyi sıfırladım, akla gelebilecek herşeyi yaptım ama birtürlü düzelmedi. Cihazı 15-20 dk buzdolabında bekletip çıkarttığımda ise ta taam! wifi butonu aktifleşmişti ve bağlanıyordu. Ancak cihaz ısındıkça tekrar kopmalar başladı ve kapatıp açınca buton tekrar grileşti. Ben bunun bi yazılım sorunu olduğunu düşünmüyorum şöyle ki buzdolabında bekletmenin cihazın yazılımına ne gibi bi etkisi olacak ? Size bakarsanız panic.plist hatası aldığınızı göreceksiniz. Bu hata da donanımsal kaynaklı sorunlar olduğunu belirtiyormuş. Cihaz yurtdışından geldiği için garantiyede gönderemiyorum. Büyük ihtimal wifi anteninde bi sıkıntı var önümüzdeki günlerde bi telefoncuya götürüp baktırmaya karar verdim başka bi çare göremiyorum çünki. Siz stabil olarak kullanabiliyormusunuz wifi'ı ? Yoksa sürekli kopup bağlanıyor yada buton grileşiyor mu ? Konuyu hortlattım ama bu sorun hakkında çok fazla bilgi yok türk forumlarında. Konu açılalı nerdeyse 1 ay olmuş wifi'ın ne durumda olduğunu ve ne tür bi çözüm bulduğunuzu paylaşırsanız sevinirim..

PSN: Berkayy6

709 Mesaj
13 Ekim 2012; 9:00:50 

chill.out Nickli arkadaşla her şeyi denedik o yaptı ama benimki olmadı.

Apple ı aradım güncellemeyi beklemem gerektiğini güncellemedede olmazsa telefonu değiştirebileceğimi söylediler.

Türkiye de yaşadığımo söyledim cihazı ingiltereden almıştım.Bana dediği aynen "umarım düzelir yapabileceğimiz bir şey yok."

Lanet olsun senin gibi firmaya Tanılar ve Kullanımda bende panic hatası yok hiç.Bu yüzden donanımsal olduğuna ben inanmıyorum iOS 5 de takır takır çalışan ürün iOS 6 da resmen çöp oldu.

Wifi kilitlenmesinin yanında çeşitli uygulamalarımı açamıyorum bile artık kaç kere restore ettim ben hatırlamıyorum.

Uygulamanın introsu geçiyor kendi kendine kapanıyor.

iPhone 5 alacaktım ama biraz daha bekleyeceğim bakalım onda ne pislikler çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktifProje -- 13 Ekim 2012; 9:02:08 >

3143 Mesaj
13 Ekim 2012; 10:36:52 

Peki Söyle bir durum varsa ne olacak

Cihazı satın aldık
Kutudan çıkardık
Sim kartımızı taktik
Ayarlara girip bi baktık

WİFİ simgesi kapalı
Wifi adresi N/A

Kutudan çıkan versiyon 5.1

Gittik 6 ya yükselttik

Gene aynı wifi yok cihazda

Bu üretim hatasimi

Gidip değiştirmek mi lazım ?

368 Mesaj
13 Ekim 2012; 13:48:13 

quote:

chill.out Nickli arkadaşla her şeyi denedik o yaptı ama benimki olmadı.

Apple ı aradım güncellemeyi beklemem gerektiğini güncellemedede olmazsa telefonu değiştirebileceğimi söylediler.

Türkiye de yaşadığımo söyledim cihazı ingiltereden almıştım.Bana dediği aynen "umarım düzelir yapabileceğimiz bir şey yok."

Lanet olsun senin gibi firmaya Tanılar ve Kullanımda bende panic hatası yok hiç.Bu yüzden donanımsal olduğuna ben inanmıyorum iOS 5 de takır takır çalışan ürün iOS 6 da resmen çöp oldu.

Wifi kilitlenmesinin yanında çeşitli uygulamalarımı açamıyorum bile artık kaç kere restore ettim ben hatırlamıyorum.

Uygulamanın introsu geçiyor kendi kendine kapanıyor.

iPhone 5 alacaktım ama biraz daha bekleyeceğim bakalım onda ne pislikler çıkacak.

Ben ios 5.1.1 deyken de wifi gri olmasada wifi de sıkıntı yaşamaya başlamıştım son zamanlarda. Bağlandıktan sonra sürekli kopuyor stabil kalmıyordu en son telefonu kapatıp açtığımda sürekli safe mode a attı belki 20-25 kez restart yaptım ama düzelmedi cydiadan indirdiğim bazı tweakler çakışıyo diye düşündüm ama baktığımda panic plist hatası vardı. Zaten cihazı ios 6 ya güncellediğinizde hatanızda gider yani ios 5deyken bakmalıydınız. Buzdolabına koymayı denediniz mi ? Cihazı kapalı konuma getirip 10 dk ince bi havluya sarıp derin dondurucuda bekletin. Açtığınızda wifi'nin aktif olduğunu göreceksiniz. Ama cihaz ısındıkca tekrardan kopmalar başlıyor ve bi süre sonra hiç bağlanmaz hale geliyor. Kapatıp açıncada wifi tekrar gri konuma geçiyor. Bence cihazın ısınmasıyla ilgili bi problem var. İnternette araştırdım biraz sizde araştırırsanız göreceksiniz comm board da sıkıntı olabiliyormuş bazen. Wifi'nin çalışmadığı gibi bluetooth da çalışmıyor. İkisi aynı board ın üstünde oluyormuş. Ben o comm board da bi sıkıntı olduğuna kanaat getirdim. Yazılımla alakalı olsa cihaz kapalıyken buzdolabında bekletmenin yazılıma ne faydası olacak ? Bence bunu bi düşünün. Boşuna güncelleme beklemeyin bilen birine götürüp gösterin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheRnogod -- 13 Ekim 2012; 13:49:13 >

459 Mesaj
15 Ekim 2012; 6:55:26 

Iyiki guncellememisim diyorum :D 6.0.1'i bekliyorum.

709 Mesaj
15 Ekim 2012; 7:36:01 

quote:

Orijinalden alıntı: ozel_uretim

Peki Söyle bir durum varsa ne olacak

Cihazı satın aldık
Kutudan çıkardık
Sim kartımızı taktik
Ayarlara girip bi baktık

WİFİ simgesi kapalı
Wifi adresi N/A

Kutudan çıkan versiyon 5.1

Gittik 6 ya yükselttik

Gene aynı wifi yok cihazda

Bu üretim hatasimi

Gidip değiştirmek mi lazım ?

Apple bu tip durumlarda yapacağınız şeyi anlatmış.Eğer böyle çözemezseniz garantiden değiştirebilirsiniz.

http://support.apple.co...cale=en_US&locale=en_US

1) Uçak modunu aktif edin.
2) Telefonu yeniden başlatın.
3) Güncel değilse sürümünüzü güncelleyin.
4) Ayarlar >> Genel >> Sıfırla >> Ağ Ayarlarını Sıfırlaya girin ve sıfırlayın.
5) Cihazınızı iTunes üzerinden restore edin.

Sonucunda cihazın artık WiFi adresini tanımlayacağı yazıyor.Denemenizi öneririm.

3143 Mesaj
15 Ekim 2012; 9:21:52 

quote:

Apple bu tip durumlarda yapacağınız şeyi anlatmış.Eğer böyle çözemezseniz garantiden değiştirebilirsiniz.

http://support.apple.co...cale=en_US&locale=en_US

1) Uçak modunu aktif edin.
2) Telefonu yeniden başlatın.
3) Güncel değilse sürümünüzü güncelleyin.
4) Ayarlar >> Genel >> Sıfırla >> Ağ Ayarlarını Sıfırlaya girin ve sıfırlayın.
5) Cihazınızı iTunes üzerinden restore edin.

Sonucunda cihazın artık WiFi adresini tanımlayacağı yazıyor.Denemenizi öneririm.

Aldığım yere götürdüm yapamadılar restore ile

Teleservice ye gönderdiler sim kart takmasam direk mağazadan değişebilir dendi şans iste sim kartı takmiştim konuşma filan yaptım

17 Mesaj
15 Ekim 2012; 19:47:28 

dediğiniz gibi buz dolabına koydum ama sonuç yok

22 Mesaj
17 Ekim 2012; 9:30:42 

kusura bakmayın her zaman bakamıyorum konuya. Benim telefonda da aynı sıkıntılar mevcut. wi fi stabil kalmıyor ağ bağlantısını görmüyor. Normalde int paketim var onu kullanıyorum. Güncelleme olduğunda da buzdolabına koyup wi fi geri geldikten sonra buzlukta güncelleme yapıyorum. Hatta bi markete girip download yapmam lazım, şu telefonu sizin deep freeze koysam olurmu 5 dk demistim . Güncellemeye kadar böyle devam, düzelmezse gidip geri vericem bi tane android alıcam o olacak. Zaten maps'de de hata üstüne hata var. sorun bildirmekten yıldım resmen. Tramvay durağını kenar mahalle restaurantının olduğu yerde ne işi var. En son onu bildirdim ama düzeltmiyorlarda. Neyse konu zaten maps değil. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara sabır dilerim. Steve amcayı çok özleyeceğiz anlaşılan.

459 Mesaj
17 Ekim 2012; 10:16:48 

quote:

kusura bakmayın her zaman bakamıyorum konuya. Benim telefonda da aynı sıkıntılar mevcut. wi fi stabil kalmıyor ağ bağlantısını görmüyor. Normalde int paketim var onu kullanıyorum. Güncelleme olduğunda da buzdolabına koyup wi fi geri geldikten sonra buzlukta güncelleme yapıyorum. Hatta bi markete girip download yapmam lazım, şu telefonu sizin deep freeze koysam olurmu 5 dk demistim . Güncellemeye kadar böyle devam, düzelmezse gidip geri vericem bi tane android alıcam o olacak. Zaten maps'de de hata üstüne hata var. sorun bildirmekten yıldım resmen. Tramvay durağını kenar mahalle restaurantının olduğu yerde ne işi var. En son onu bildirdim ama düzeltmiyorlarda. Neyse konu zaten maps değil. Benim gibi sorun yaşayan arkadaşlara sabır dilerim. Steve amcayı çok özleyeceğiz anlaşılan.

sarj 5.0.1 e gore nasil peki? 5.0.1de de sarj problemi vardida :)

459 Mesaj
17 Ekim 2012; 10:18:54 

quote:

17 Mesaj
17 Ekim 2012; 14:56:47 

quote:

Orijinalden alıntı: plssnwrme

Berbat sarjı doldurup yatıyorum öğlene kadar hiç bişey yapmadan %70 lere iniyor. 6.0.1. umutlarımızı boşa çıkarmaz inşallah yoksa telefonu havaya atıp vole vurucam

22 Mesaj
17 Ekim 2012; 15:13:44 

şarj durumu aynı sabah çıkarttım şimdi %73 ki çok bişey yapmadım. akşama biter

368 Mesaj
17 Ekim 2012; 16:23:47 

Ben telefonu tandığım güvendiğim bi telefoncu arkadaşım var ona baktırmaya götürdüm. İçini açtırdık incelettirdik wifi modülünün olduğu comm board da sıkıntı olduğunu söylediler. Kısa devre tarzı bi olay yaşanıyormuş o yüzden buzdolabına koyduktan sonra çalışıyor ısınınca tekrar geri kopuyormuş. Ama cihaza bişey yapamadık çünki o board ın komple değişmesi gerekiyordu. Şimdi hurdadan çıkma yada sıfır olarak 4s'e uygun comm board arıyoruz. Değiştirebilirsek sorunun düzeleceğine inanıyorum ben.

459 Mesaj
17 Ekim 2012; 20:07:13 

quote:

Orijinalden alıntı: visvit

Berbat sarjı doldurup yatıyorum öğlene kadar hiç bişey yapmadan %70 lere iniyor. 6.0.1. umutlarımızı boşa çıkarmaz inşallah yoksa telefonu havaya atıp vole vurucam

5.0.1'den de berbatsa ben daha bir şey demiyorum hocam.6.0.1 güncellemesinin çabuk gelmemesinin sebebi problemlerin çok olması ve bunları kolayca alt edememek sanıyorum.Ama inşallah en kısa zamanda görürüz bu güncellemeyi

22 Mesaj
18 Ekim 2012; 17:29:06 

CheRnogod arkadaşın söylediğine göre bende de aynı problem va. benim anlamadığım ios 5 ile wifi de hiçbir sorun yaşamazken ios 6 ya yükselttikten sonra bu sorun ortaya çıktı. ios 5 te aylarca kullandım hiçbir sorun Yaşamamıştım. Ne bu ios 6 milletin telefonunu bozup biz size bi 2000 tl soktuk hadi bide yeni iphone 5 alında bide 3200 tl daha sokalım oyunu mu acaba anLamadım. Hadi planlı eskitme diye bişey var bunu kabul ettik ama böyle bişey varsa direk eskitmeye giriyor ordan da bize giriyor. Sonuç olarak ios 6.0.1 ile bir şey düzelmezse telefohu götürüp geri vericem üstüne para verip en iyi android telefonu alıcam. Iyi ki bu sorun tam ipad alıcakken karşıma çıktı da gidip galaxy note 10.1(n8005) aldım. ipad n8005 le yarışamaz bile açıkçası.Eski bir iphone, ipad, ipod ve mac kullanıcısı olarak apple la yollarımız artik ayrılacak sanırsam Yinede uzun zamandir apple karsi bir bağım herşeye rağmen güncellemeyi bekleyeceğim.

368 Mesaj
18 Ekim 2012; 19:01:42 

quote:

CheRnogod arkadaşın söylediğine göre bende de aynı problem va. benim anlamadığım ios 5 ile wifi de hiçbir sorun yaşamazken ios 6 ya yükselttikten sonra bu sorun ortaya çıktı. ios 5 te aylarca kullandım hiçbir sorun Yaşamamıştım. Ne bu ios 6 milletin telefonunu bozup biz size bi 2000 tl soktuk hadi bide yeni iphone 5 alında bide 3200 tl daha sokalım oyunu mu acaba anLamadım. Hadi planlı eskitme diye bişey var bunu kabul ettik ama böyle bişey varsa direk eskitmeye giriyor ordan da bize giriyor. Sonuç olarak ios 6.0.1 ile bir şey düzelmezse telefohu götürüp geri vericem üstüne para verip en iyi android telefonu alıcam. Iyi ki bu sorun tam ipad alıcakken karşıma çıktı da gidip galaxy note 10.1(n8005) aldım. ipad n8005 le yarışamaz bile açıkçası.Eski bir iphone, ipad, ipod ve mac kullanıcısı olarak apple la yollarımız artik ayrılacak sanırsam Yinede uzun zamandir apple karsi bir bağım herşeye rağmen güncellemeyi bekleyeceğim.

Ios 6 ya gecmeden önce 5.1.1deyken bende son zamanlarda cok sıkıntı cıkartmaya başlamıştı. Wifi kopuyordu sürekli cihazı kapatıp açıncada sürekli safe mode'a atıyordu. Jb'li kullandığım için tweak çakışması olmuştur falan diye düşündüm tweakleri kaldırdım ama düzelmedi. Panic.plist hatasınıda görünce güncelleme kararı aldım ama bu sefer komple gitti wifi. :) Bakalım parçasını bulursak değiştircez.

22 Mesaj
19 Ekim 2012; 10:09:50 

Umarım bulursun da tamir olur. Hepikize tekrar geçmiş olsun

22 Mesaj
19 Ekim 2012; 13:03:55 

Az önce telefonun üzerinde yaptığım bir deneyi anlatayım. Klimayı açıp yön kanatçığını yere paralel şekilde getirip telefonu kanatçığın üzerine koydum. 26 ve 25 derece de wi fi düzelmedi. 24 derece de çalışmaya başladı. :D tabii ki ısı geçişlerini hemen yapmadım. Her ısı seviyesinde ortalama yarım saat bekledim. Klima da 24 derece wi fi nin çalışması için ideal sıcaklık :D.

3604 Mesaj
5 Aralık 2012; 19:54:18 

hort oldu ama biraz, merak ettim bende ole bisey yokta nedeni neymis ve cozumunu soylerseniz iyi olur nasil halletiniz (:

SONY 3D LED TV 46EX720 - HP Pv 3025et - Creative ZEN 8gb - The New iPad 32 GB

iPhone 4S 32 GB

12747 Mesaj
7 Aralık 2012; 17:51:22 

çözüm bulan varmı?

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

3604 Mesaj
10 Aralık 2012; 1:04:48 

up, bulan varsa paylassin merak ettim cozumunu (:

iPhone 4S 32 GB

487 Mesaj
7 Ocak 2013; 15:10:20 

1 yılı aşkın süredir bende iphone kullanıyorum ilk defa böyle bir durumla karşılaştım bakalım buzdolabına koydum belki düzelir diye

487 Mesaj
7 Ocak 2013; 15:29:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Contra07

1 yılı aşkın süredir bende iphone kullanıyorum ilk defa böyle bir durumla karşılaştım bakalım buzdolabına koydum belki düzelir diye

Çok enteresan buzdolabına koydum 5 dk sonra açtım baktım ki düzelmiş

963 Mesaj
7 Ocak 2013; 15:30:18 

2 hafta önce bu sorunu yaşadım. Pazar günü de servise gönderdim. Bence donanımsal bir problem.
Allahtan cihazın garantisi devam ediyor. Internette yazan hemen her şeyi denedim, ama olmadı.
Bence büyük bir skandal ama anlaşılan Apple bu tür haberlerin yayılmasını engellemek için çaba harcıyor.

3604 Mesaj
7 Ocak 2013; 15:40:53 

buz dolabinda ne kadar sure beklettiniz ki? cok beklerse zarari olur bence

iPhone 4S 32 GB

537 Mesaj
7 Ocak 2013; 16:15:25 

DENEYİMİM: Buzdolabı geçici bir çözüm oda sıcaklığına alışınca tekrar wifi sorunu devam ediyor...

Güvenle alışveriş yaptığım "Dr.Teknik", "sky__walker", "salieri38", "myfranco", "tuncayt", "tkzkn2", "LeftEyeNine", "hachiko", "gözlüklü", "stoploss30" , "felixsis" , "canoo" "drgkhn" "demirkiran" , "tades1981" , "bladecarter", "demirkiran", "Barış Can", "nerrath" ve "kahramanats" a çok teşekkürler.

364 Mesaj
8 Ocak 2013; 17:21:59 

aynı durumdan muzdaripim.. telefon bir anda wifi gitti ve açamadı. buzdolabına koydum basarılı oldum ama 5 dk sonra yine gitti. restore ettim vs sonuç alamadım.. öncedende wifi kopuyodu ara sıra bu sefer tamamen gitti. gecen cuma garantiye yolladım bekliyorum sonucu.

--iPhone 5 16 GB WHİTE FU--İOS 6.1.3--iPhone 3GS 16GB WHİTE FU--iOS 6.1.3--The New iPad Black 64GB Wi-Fi + 4G--iMessage : baranozt0@gmail.com--GAME CENTER : BaranOzturk
Ps3 Slim 320 GB Piano Black--

487 Mesaj
16 Ocak 2013; 10:21:55 

quote:

Orijinalden alıntı: Contra07

Çok enteresan buzdolabına koydum 5 dk sonra açtım baktım ki düzelmiş

Aynı sorun yine baş gösterdi fazla uğraşmamak için telefonu aldığım yere götürdüm ve herkezin bu problemi yaşadığını söyledi ve pazarlıkla 2500THB(thai bahtına) yapabileceğini söyledi 2500 tayland bahtı ortalama 150TL yapıyor bu arada. ilk başta üstüne para verip iphone 5 alayım dedim ama benim telefonumu 200$'a sayıp üstüne 500$ isteyince vazgeçtim ve yaptırıyorum şimdi yoksa 200$'a iphone 4S'i vermeye değmez üstüne 200$ daha verir iphone 5 alırım hemde 4S'im durur diğer bir hat takarım bakalım yarın alıcam bir sıkıntı yaşamam inşallah eğer zaten tekrar aynı problemı aşarsamda ne olursa olsun gider yine bedavaya yaptırırım zaten

1 Mesaj
21 Ocak 2013; 20:46:00 

Adım 1 nasıl bulunuyor

11 Mesaj
15 Şubat 2013; 0:58:23 

2 gün önce sıfır 4s aldım aynı olay benim de başıma geldi.O kadar para isteyip dandirik bi wifi entegresi koymuşlar.Benim emektar nokiamın (üstelik ayfonun nerdeyse 4'te 1 fiyatı) wifisi birbuçuk yıldır çatır çatır çalışırken meşhur iphone 4s ancak birkaç saat dayanabildi.Daha kurcalayamadan servise gitti sorun donanımsal ne yapsan düzelmiyor.Teşekkürler Apple!

834 Mesaj
20 Şubat 2013; 20:28:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Baranozt

aynı durumdan muzdaripim.. telefon bir anda wifi gitti ve açamadı. buzdolabına koydum basarılı oldum ama 5 dk sonra yine gitti. restore ettim vs sonuç alamadım.. öncedende wifi kopuyodu ara sıra bu sefer tamamen gitti. gecen cuma garantiye yolladım bekliyorum sonucu.

bende servise gönderdim pazartesine alıcam inşallah cihazı

http://forum.donanimhaber.com/m_82697641/f_//tm.htm#82697641]

............... iPhone 5S Kullanıcı Kulübü...............[/link]
iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi

140 Mesaj
12 Ağustos 2013; 9:53:20 

Ben anlayamadım bu 3 ncü iPhone hepsinde bi sorun illa var ne bahtsız adamım ben :( sorunu çözebilen gerçek bi sonuç yok mu ?

3304 Mesaj
12 Ağustos 2013; 12:21:32 

İos 6'dan tırsmamın bi sebebi de bu wifi.

- 4S JB IOS 7.0.4 -

2934 Mesaj
12 Ağustos 2013; 12:55:09 

Güncelleme esnasında A5 işlemci sanırım hasar görüyor. Birçok kişinin başına bu olay geldi arkadaşlar ve malesef çözümü yok geçmiş olsun

Cihazınızı buzluğa koyun, düzeldiğini görüceksiniz ısınınca yine aynısı olucak. Sonuç olarak telefon çöp. Veya internet pakedi ile idare ediceksiniz. Parça değişimi diye birşey yok. Komple A5 chipi değiştiremiyorsunuz. IMEI numarası wifi vs... hepsi bir entegrede

218 Mesaj
12 Ağustos 2013; 16:15:46 

Apple'dan böyle birşey olması şaşırtıcı

709 Mesaj
14 Ağustos 2013; 11:03:14 

Arkadaşlar gerçekten hiç bir çözümü yok ama bunda biraz Apple ın pisliği var gibime geliyor.

Hani rusyada bir hacker uygulama içi satın almalara bir çözüm bulmuştu hatırlıyor musunuz? DNS adresi giriyorduk sanki Apple mış gibi sertifikayı imzalıyordu işte ben onu yapmıştım ve benim sorunum tam olarak bundan sonra oldu. Apple karaliste falan yapmış olabilir mi acaba? Çünkü benim ilgili icloud hesabımı bu yüzden kapattılar ve aldığım satın almaları borç olarak girdiler :/ Vallahi o icloud hesabımı hatırlasam girip öderim borcunu belki düzelir diye tam olarak daha şimdi aklıma dank etti.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlarda benim gibi böyle bir hataya düşmüşmüydü?

Şundan bahsediyorum: http://www.teknoblog.co...r-almaya-basladi-46070/

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.641