- x
PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013
691 Cevap208092 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1830 Mesaj
21 Eylül 2012; 14:26:35 

0

-1

0

Yeni Özellikler

PESEdit 2013 Patch 6.0

• Transferler: 3 Eylül TÜM transferleri kadar (600 + yama sürümü 5.1 bu yana yeni yaz transferleri, toplam 3000 + yaz transferlerinde)
• Yeni formalar: Ajaccio, Atletico, Barselona, Bastia, Bayern Münih, Benfica, Bordo, Brescia, CSKA Moskova, Evian, Kiev, Kobenhabn, Kuban Krasnodar, Leverkusen, Lyon, Nacional Madeira, Olhanense, Pacos Ferreira, PAOK, Porto, Gerçek Sociedad, Schalke, Vitoria Setubal

Genel Özellikler 2013 Patch PESEdit
• Yeni eklenen 1. bölümü ligler: Bundesliga, La Liga Arjantin, Liga MX,
• Rusya Premier Ligi, Spor Toto Süper Lig, Superleague Yunanistan, Axpo Super League
• Yeni 2. bölümü ligler Eklendi: 2. Bundesliga, Liga Adelante, npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
• Diğer takımlarda oynadı (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bükreş, Videoton FC, Viktoria Plzen + Endonezya, Malezya) Eklendi
Tüm Premier League, Liga ZON Sagres • Doğru kitleri + Tüm Ulusal ve Klasik Takımlar
Set • 13-14 yaz transferleri
Lisanssız Milli takımlar sahte oyuncular ve ML unlockable oyuncular için • Düzeltilmiş isimleri
• Yüzler: ~ 800 yeni yüzler (tüm PESEDIT tarafından belirlenen)
• yeni DLC 6.00 ve oyun versiyonu 1.04 içerir
• Scoreboard ve seçici stadyum anahtarı (burada indir stadyumlar)
• kaldırıldı bulanıklık
• Sabit bot + bir çok oyuncu için aksesuarlar (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga ve daha pek çok)

HATIRLATMA: PESEdit patch, oyunun orjinalinin kopyası full versiyon olan proper reloaded sürümünün üzerine kurulmalıdır. nette sorunlu skidrow sürüm ve büyük ölçüde oyunun küçültülmüş hali olan rip versiyonlar mevcuttur. pesedit patch bu versiyonlarla kesinlikle uyumlu değildir. bu sebepten dolayı oyundan atma , oyunun açılmaması vs vs gibi sorunların olması doğaldır. eğer pesedit patchi kullanmak istiyorsanız mutlaka pcnizde proper reloaded sürümü yüklü olması gerekir.

NOT: PESedit 2013 patch şu ana kadar çıkan ve çıkacak olan tüm resmi konami güncellemelerini içinde barındırır yani kurulu oyununuza hiçbirşekilde herhangibir patch , c.rack vs vs uygulamadan, direk olarak PESedit patch kurmanız yeterli olacaktır. herhangibir şekildede ilave içerikten download yapmanıza gerek yoktur. zaten patchi kurduğunuzda ilave içerikten indireceğiniz tüm datalar oyuna aktarılmış olur.

KURULUM : öncelikle yamanın sorunsuz sağlıklı çalışması sıfır oyuna kurmanızı öneriyorum. kurulu oyununuza hiçbirşekilde herhangibir patch , c.rack vs vs uygulamadan.aşağdaki linklerden PESedit 2013 Patch 6.0 yamasını indirin partları bir klasöre çıkarıp rar. dosyasının içindeki installer exe yi oyunun kurulduğu bölüme atıp çalıştırın sırasıyla next next start deyip exit butonunda basın.son olarak yamanın aktif olması için oyunun kurulduğu bölümde kitserver klasörünün içindeki meneger exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıp detach butonuna basıp tamam deyip ardından attach butununa basıp tamam deyin böylelikle PESedit 2013 Patch 6.0 sorunsuz kurulmuş olur. oyuna başlarken pesedit exe ye tıklayıp PESEDIT.COM 2013 patch butonuna basarak girebilirsiniz. iyi oyunlar.

ÖNEMLİ: master league ve bal modununa başlamazdan önce pesedit.exe ye tıklayıp swıtches ayarlarında master league butonu aktif edip oyuna öyle girmeniz gerekmektedir. master league ve bal oynamayacaksanız oyuna girerken default seçeneğini kullananınız.

NOT: pesedit patch yüzde yüz online uyumludur. orjinal oyun sahipleri yükleyebilir. bu yama ile birlikte online bölümünü lisanslı takımlarla oynayabilirsiniz. tek yapmanız gereken PESedit.exe ye tıklayıp switches ayarlarında
online butonunu aktif edip oyuna girmeniz yeterli olacaktır.oyuna online oynamak için girmiyorsanız default seçeneğini kullanınız.

PESEdit PATCH TAMAMEN KALDIRMA: eski versiyon patchi kaldırmak gayet basittir şu adımları uygulayınız. öncelikle belgelerimdeki KONAMI/Pro Evolution Soccer 2013 /save klasörünün içindeki option ve varsa master league dosyalarının yedeğini alın. ardından belgelerimdeki KONAMI nin içindeki Pro Evolution Soccer 2013 klasörünü silin ve oyunun kurulduğu bölümde img , .zlib.net.dll , pes2013 , setting , rld.dll dosyaları haricindeki tüm dosyaları silin. böylelikle eski version patchi tamamen kaldırmış oluyorsunuz. artık son çıkan yeni versiyon patchi yükleyebilirsiniz. yükleme işlemi bittikten sonra yedeklediğiniz dosyalar olan option varsa master league dosyalarını tekrar eski yerlerine atın hepsi bu kadar. kolay gelsin.

PESEdit 2013 Patch 6.0 Torrent Link

yükle.tr

PESEdit 2013 Patch 6.0 Tek Link

turbobit

PESEdit 2013 Patch 6.0 DOWNLOAD

http://uploaded.net/fil...luh/PE..._6.0.part1.rar
http://uploaded.net/fil...rex/PE..._6.0.part2.rar
http://uploaded.net/fil...jmw/PE..._6.0.part3.rar
http://uploaded.net/fil...hjb/PE..._6.0.part4.rar
http://uploaded.net/fil...ogh/PE..._6.0.part5.rar
http://uploaded.net/fil...upb/PE..._6.0.part6.rar
http://uploaded.net/fil...n4n/PE..._6.0.part7.rar
http://uploaded.net/fil...a6p/PE..._6.0.part8.rar

DOSYALAR ve LİNKLER ALINTIDIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 20 Haziran 2014; 1:07:04 >

ZAM+ADİL OLMAYAN AKK+KALİTESİZ HİZMET VE ALT YAPI=TTNET....

2182 Mesaj
21 Eylül 2012; 14:56:37 

Almanya ligini hangi ligin üzerine yapmışlar acaba ?

PSN: hallikarnas

1830 Mesaj
21 Eylül 2012; 15:03:54 

PESEdit 2013 Patch 1.0 Torrent Link ilk mesaja eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 21 Eylül 2012; 15:13:21 >

1830 Mesaj
21 Eylül 2012; 15:19:27 

patch skidrow ve clon dvd sürümüleriyle uyumsuz ne yazıkki. tavsiyem oyunun reoladed sürümünü kullanmanız.

5727 Mesaj
21 Eylül 2012; 22:39:22 

Torrent linkinde trojan var bu arada bilginize.

''Kılıcı Kuşanan Kral''
''O, Westeros'un görüp görebileceği en muazzam kılıç ustasıydı. Kılıcını, Fatih Aegon'dan beri tahta çıkmış bütün Targaryen krallarının kuşandığı hanedan kılıcını, Karaalev'i eline aldığında ise adeta Savaşçı'nın kendisi olurdu. Biz onun uğrunda can verdik. Dostlarım, kardeşlerim, evlatlarım ve ben. Westeros'un tek gerçek kralı için. Siyah Ejder için. Daemon için. Büyü ve hile ile katledildik ey Westeros, Unutma bizi...''
Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

1830 Mesaj
22 Eylül 2012; 2:55:34 

link ve linkteki dosya temizdir.

5727 Mesaj
22 Eylül 2012; 3:09:32 

Opera trojan hatası veriyor. Pesedit'in sitesinde verdiğiniz linkler var fakat torrent linki yok. Ve o linkleri paylaşan diğer sitelerde de. Başka tarayıcı hata vermiyorsa bilemem tabi.

Uploaded'tan indirdim gayet güzel çalışıyor. Ellerine sağlık hazırlayanların.

''Kılıcı Kuşanan Kral''
''O, Westeros'un görüp görebileceği en muazzam kılıç ustasıydı. Kılıcını, Fatih Aegon'dan beri tahta çıkmış bütün Targaryen krallarının kuşandığı hanedan kılıcını, Karaalev'i eline aldığında ise adeta Savaşçı'nın kendisi olurdu. Biz onun uğrunda can verdik. Dostlarım, kardeşlerim, evlatlarım ve ben. Westeros'un tek gerçek kralı için. Siyah Ejder için. Daemon için. Büyü ve hile ile katledildik ey Westeros, Unutma bizi...''
Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.

1618 Mesaj
22 Eylül 2012; 3:28:41 

Zaten yeni çıkmış olan bir oyunun şarkı listesini niye değiştiriyorlar ki Oyundaki şarkıları sevmiştim, sırf bu yüzden daha yüklemedim

1830 Mesaj
22 Eylül 2012; 5:20:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Opera trojan hatası veriyor. Pesedit'in sitesinde verdiğiniz linkler var fakat torrent linki yok. Ve o linkleri paylaşan diğer sitelerde de. Başka tarayıcı hata vermiyorsa bilemem tabi.

Uploaded'tan indirdim gayet güzel çalışıyor. Ellerine sağlık hazırlayanların.

tekrar yazıyorum link ve linkteki torrent dosyası temizdir. bu ve buna benzer durumlarda antivirüs programları bir uyarı vermedikte sonra tarayıcının bir önemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 22 Eylül 2012; 5:25:39 >

2182 Mesaj
22 Eylül 2012; 10:56:59 

quote:

Orijinalden alıntı: mericgenc

Zaten yeni çıkmış olan bir oyunun şarkı listesini niye değiştiriyorlar ki Oyundaki şarkıları sevmiştim, sırf bu yüzden daha yüklemedim

Bu tarz yamalarda oyunun bir yanını güzelleştirirken, başka bir yerini bozuyorlar malesef. Oyuncu güçleri, oyundaki blurun kaldırılması gibi, ben orjinal halini daha çok seviyorum.

PSN: hallikarnas

636 Mesaj
22 Eylül 2012; 11:20:02 

Reloaded sürümünün üzerine kurdum selectordan patche basıyorum oyun açılmıyor.

221 Mesaj
22 Eylül 2012; 12:55:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Reloaded sürümünün üzerine kurdum selectordan patche basıyorum oyun açılmıyor.

Hocam Yönetici olarak çalıştırın açılması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twigg -- 22 Eylül 2012; 12:57:30 >

250 Mesaj
22 Eylül 2012; 16:21:45 

türk takımlarına dokunmamışlar gsde hala melo yok kazım duruyor oyunda amrabat yok

Türk Futbolunun Bağırsaklarını temizleme ekibi

1655 Mesaj
23 Eylül 2012; 0:00:32 

Türk takımlarına pek dokunmamışlar. Sadece Beşiktaş'ın forma reklamı gelmiş.

Kadroları sağlam bir elden geçirmek lazım, yama için çok teşekkürler.

74 Mesaj
23 Eylül 2012; 19:36:07 

mediafire linki koyulcak mı ?

1 Mesaj
24 Eylül 2012; 16:50:48 

Selam aleyküm kardeşim ellerinize sağlık güzel olmuş yama indiricemde ama bir sorunum var pes 2013 reloaded olarak internetten indirdim 5.78 cb boyutlu ve oyunu yükledim sorun suz bir şekilde acılıyor ve internette pes 2013 repack diye bir yama var 2.6 cb o yamayı yüklersem pesedit 2013 yaması ile uyumlu olurmu bi bilgi verirmisiniz.

--- MUSTAFA ---- KALKAN ---

1830 Mesaj
25 Eylül 2012; 13:23:11 

PESEdit 2013 Patch 1.1 YAKINDA

14 Mesaj
26 Eylül 2012; 11:51:00 

Elinize sağlık,kurulumu da anlatırsanız daha faydalı olur bence.

1 Mesaj
26 Eylül 2012; 12:04:08 

merhaba bu edit ps3 içinde var mıdır yardımcı olursan çok sevinirim

1830 Mesaj
26 Eylül 2012; 22:36:25 

PESEdit 2013 Patch 1.1 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.

1830 Mesaj
26 Eylül 2012; 23:12:30 

PESEdit 2013 Patch 1.1 Torrent Link ilk mesaja eklendi.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Eylül 2012; 14:48:25 

Ben gerçekten anlamıyorum.Pes 12 de en son çıkardıkları yamanın güncel kadrolarını bu 13 e uygulamak bu kadar zor olmamalı.Sonuç olarak kullanılan dosya formatları aynı..

3011 Mesaj
27 Eylül 2012; 14:55:57 

Almanya 2. ligi değilde ingiltere champ. ligini isteyenler varsa benim gibi. Pesbox un lisans yamasını indirsinler.

Uzaklaştırılmış
27 Eylül 2012; 15:09:05 

Bu pesbox pesedit kadar kaliteli yapıyor mu..

1655 Mesaj
27 Eylül 2012; 16:31:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Almanya 2. ligi değilde ingiltere champ. ligini isteyenler varsa benim gibi. Pesbox un lisans yamasını indirsinler.

Master Lig'de Championship oynayabiliyor musun ?

3011 Mesaj
27 Eylül 2012; 17:45:43 

quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Master Lig'de Championship oynayabiliyor musun ?

denemedim ama deniyorum şimdi yazıcam buraya.

Edit: Evet oynanabiliyor Millwall ı aldım ben.

Edit 2: Bu nasıl takım ya 50 lik adam görsem sevinecem. Master lig default kadro bundan daha güçlü olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 27 Eylül 2012; 17:54:11 >

2693 Mesaj
27 Eylül 2012; 21:59:45 

1.1 in torrent dosyası çalışmıyor. linke tıklayıp download dedikten sonra hata veriyor.

78 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:35:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Kei$er$oZe

Bu pesbox pesedit kadar kaliteli yapıyor mu..

Bu pesbox , PESEDIT kadar başarılı bir ekip. Gönül rahatlıgıyla PeSBoX yamalarını kullanabilirsiniz. Kendi Programcıları ve pes işini a'dan z'ye kadar çözmüş çok başarılı.

gazi üniversitesi
bilgisayar ve öğretim teknolojileri öğretmenliği

1830 Mesaj
28 Eylül 2012; 3:35:47 

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

1.1 in torrent dosyası çalışmıyor. linke tıklayıp download dedikten sonra hata veriyor.

linkte ve dosyada herhangibir sorun yok.

429 Mesaj
28 Eylül 2012; 11:36:23 

bütün transferler tamamlansın öyle indirmeyi düşünüyorum sanırım şu an tam değil ?

2693 Mesaj
28 Eylül 2012; 19:25:30 

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

linkte ve dosyada herhangibir sorun yok.

link tıklayıp 30 bekledikten sonra download butonu çıkıyor ve ona basınca hata veriyor.

Bu web sayfası kullanılamıyor
http://s2.dosya.tc/en2....edc346681af0ae0b3445c76 adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.
Hata 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Bilinmeyen hata.

3335 Mesaj
29 Eylül 2012; 3:03:55 

Orjinal alıp bunu kurup Online oynayınca sorun yaşayan var mı arkadaşlar?

Ölüm; başka bir baki aleme gitmek ve iman vesikasıyla
saadet sarayına girmek için bir terhis tezkeresidir.

750 Mesaj
29 Eylül 2012; 5:06:32 

kullanan varmı nasıl

Uzaklaştırılmış
30 Eylül 2012; 14:04:34 

Elinde sadece tüm takımları lisanslı yapan option dosyası olan var mı.Çünkü bu yama ve diğerleri oyunu bozuyor.Mesela takımlar çok saçma taktiklerle oynuyor.Atıyorum rakip takım atağa çıktığı zaman hemen hemen bütün vuruşlarda forvete pas vereceğine topu taça doğru şut çekerek atıyor.Bu yamalar oyunun oynanabilirliğini bozuyor.Atıyorum rakip olarak madridle oynuyorsun ama yapay zeka Ronaldoyu yedek bırakıyor.Yok böyle bir olay..

386 Mesaj
1 Ekim 2012; 13:13:30 

bu yamayı kurduktan sonra online oyun için crack yapmaya gerek varmı arkadaslar...

3335 Mesaj
3 Ekim 2012; 1:33:18 

Oyun elime ulaşsın deneyeceğim bu patchle online oynanabiliryormu bakacağım.

1830 Mesaj
4 Ekim 2012; 18:53:16 

PESEdit 2013 Patch 1.2 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.

3335 Mesaj
4 Ekim 2012; 19:33:42 

quote:

PESEdit 2013 Patch 1.2 çıktı indirme linkleri ilk mesaja eklendi.

Bunu yapan eleman Türkiye Ligini neden yapmıyor Pes 2012 içinde aynılarını yapmıştı.

1830 Mesaj
4 Ekim 2012; 21:54:45 

PESEdit 2013 Patch 1.2 Torrent linki ilk mesaja eklendi.

1155 Mesaj
5 Ekim 2012; 3:32:43 

ben de pes box 8 nolu yamayı indiriyorum ama aradaki fark nedir acaba hangisini kullanmalı...

523 Mesaj
5 Ekim 2012; 16:01:24 

Arkadaşlar, bu patch'ı 1.1'in üzerine kursak oyunda bozula vb. gerçekleşir mi?

523 Mesaj
5 Ekim 2012; 18:50:35 

Arkadaşlar, ML'de crash alıyorum.

E:\KONAMI\Pro Evulotion Soccer 2013\kitserver13\pesedit\img\dt0f.img klasöründeki unnamed_1977.img dosyasını silmem gerekiyormuş, ancak zaten öyle bir dosya yok. 4. oyunu silip yükleyişim, oyuna bi hevesle başlamıştım ancak usandırdı beni. Bu saatten sonra naparlarsa yapsınlar. Problemle alakalı bilgi sahibi olan arkadaşlar lütfen bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim

144 Mesaj
6 Ekim 2012; 16:53:25 

Birader patch'i sorunsuz yükledim anlatılanlarda ki gibi, oyunda RELOADED ama Master League girdiğimde transfer için hedef listesine giriyorum oyundan atıyor bir hatayla karşılaşıldı diyor neden oluyor acaba ?

Feel the MUSİC. | https://www.youtube.com/user/DespotRap

1830 Mesaj
6 Ekim 2012; 18:10:33 

quote:

Orijinalden alıntı: September_

Birader patch'i sorunsuz yükledim anlatılanlarda ki gibi, oyunda RELOADED ama Master League girdiğimde transfer için hedef listesine giriyorum oyundan atıyor bir hatayla karşılaşıldı diyor neden oluyor acaba ?

ÖNEMLİ: master league ve bal modununa başlamazdan önce pesedit.exe ye tıklayıp swıtches ayarlarında master league butonu aktif edip oyuna öyle girmeniz gerekmektedir. master league ve bal oynamayacaksanız oyuna girerken default seçeneğini kullananınız.

1830 Mesaj
6 Ekim 2012; 18:12:37 

quote:

Orijinalden alıntı: ClemeNtha1914

Arkadaşlar, bu patch'ı 1.1'in üzerine kursak oyunda bozula vb. gerçekleşir mi?

eski versiyon patchi tamamem kaldırıp yenisini kurman gereklidir. eğer üzerine kurarsan sorunlarla karşılaşabilirsin.

144 Mesaj
6 Ekim 2012; 18:26:50 

quote:

eski versiyon patchi tamamem kaldırıp yenisini kurman gereklidir. eğer üzerine kurarsan sorunlarla karşılaşabilirsin.

Eski patchi yüklemedim hiç oyunu silip hiç bir şey yapmadan crack vs. direk kurdum ama gene aynı sorun var, liste de belirli oyuncuların üstüne gelince oluyor sanırsam. 2012'de PESEdit'den yapıyorumdum kurulumda falan hata yapmam diye düünüyorum masterleague butonunu tıkladım üste dediklerini birebir yaptım. Eski savemdeki takım ST Ettien onu yükledim, onda bir sorun çıkmıyor Ama Lyon'u aldım yeni bir oyun açtım bu sorun çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi September_ -- 6 Ekim 2012; 18:37:38 >

Feel the MUSİC. | https://www.youtube.com/user/DespotRap

2693 Mesaj
7 Ekim 2012; 2:01:14 

ben bal oynarken maçın 2. yarısına geçerken(genelde) atıyor. pesedit master/bal modunda duruyor.

1655 Mesaj
7 Ekim 2012; 2:34:46 

Selector'deki ML/BAL butonu pasif geliyor. Müdahale edemiyorum. Nasıl ML oynayacağım ?

Edit:
Maalesef oyunu bozuyor, bu sefer yapamamışlar.
1-Krampon değiştiremiyorsunuz.
2-Master Lig/BAL butonu aktif değil. Championship ligini seçiyorum, ML/BAL butonu aktif olmadığı için seçim yapamıyorum. O şekilde oyuna girdiğimde de Championship takımlarını göremiyorum.
3-Şu kadro güncelleme işi 1 saatlik bir iş olmasına rağmen hâla yapılmamış.

Zaten oyunu da çok beğenmedim ama mecbur oynayacağız. deta53 senin de emeğine sağlık, her sene burada yamayı paylaşmasan zaten haberim olmayacak. PESedit bu sefer yapamamış. Sildim tekrar yükledim, yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven_stiffler -- 7 Ekim 2012; 2:57:38 >

257 Mesaj
9 Ekim 2012; 19:02:10 

Arkadaşlar ben yamayı yükledim ancak iki sorunum var.
Pesediti yönetici olarak çalıştırıyorum. ikinci lig seçimi dışında diğer özellikler successful diyor ama ikinci lig seçerken saçma bir hata veriyor ?
Bunu yaşayan yada çözebilen var mı ?

Birde ikinci liglerde seria b neden yok :S

473 Mesaj
9 Ekim 2012; 20:16:26 

Ben de reloaded versiyonu indirdim..Pes Editi kurdum ama 2.Ligi Championshipi seçmek için üstüne tıklıyorum ama pes 2013.exe yoluna erişim reddedildi diyor +++ sonra boşver dedim oyuna girdim Bayern oldum ML'e girdim oyundan attı : ?? yardım edin pls

257 Mesaj
9 Ekim 2012; 20:32:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ugri28

Ben de reloaded versiyonu indirdim..Pes Editi kurdum ama 2.Ligi Championshipi seçmek için üstüne tıklıyorum ama pes 2013.exe yoluna erişim reddedildi diyor +++ sonra boşver dedim oyuna girdim Bayern oldum ML'e girdim oyundan attı : ?? yardım edin pls

Tam olarak aynı şeyleri yaşamaktayım :):)

473 Mesaj
9 Ekim 2012; 20:39:22 

İşte bir de bi çözüm olsa bugün fifa ile pes'in reloadedini indirdim skidrow vardı bende hatalıydı pesedit.de bu da hatalı çıktı ben de fifa 13 oynuyorum :) biri yardım etsin pes'e dönelim...

257 Mesaj
10 Ekim 2012; 17:44:30 

ikinci lig seçme olayı oyunu tamamen silip hiç açmadan pechi kurunca oluyor. Ama oyun masterligde sürekli hata verip çıkıyo bi süre sonra.

473 Mesaj
10 Ekim 2012; 18:29:40 

yani çözüm ?=

1830 Mesaj
10 Ekim 2012; 20:57:37 

hata alanlar biraz sabredin konami yeni dlc yayınlasın sonrasında çıkan pesedit patch sıkıntısız olur diye düşünüyorum. önerim biraz daha beklemeniz ve muhakkak oyununuzun reoladed versiyonu temin etmenizdir.

468 Mesaj
11 Ekim 2012; 0:29:20 

Arkadaşlar bunun ilk versiyonunda Arsenal ile kariyer açmıştım. Lanet olsun ki Bundesliga 2 ekipleri FA cup'ta karşıma çıkıyorlardı ve sezon sonunda Premier Lig'e Alman takımları geldi oyundan soğudum. Aynı sorun devam ediyor mudur bunda da ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1655 Mesaj
11 Ekim 2012; 9:01:42 

quote:

Orijinalden alıntı: qLv

Arkadaşlar bunun ilk versiyonunda Arsenal ile kariyer açmıştım. Lanet olsun ki Bundesliga 2 ekipleri FA cup'ta karşıma çıkıyorlardı ve sezon sonunda Premier Lig'e Alman takımları geldi oyundan soğudum. Aynı sorun devam ediyor mudur bunda da ?

Ediyor. Championship eklenmiş yamaya ama Master Lig'e girdiğinde Championship oynayamıyorsun. Dolayısıyla alt ligden Bundesliga 2 takımları gelmeye devam ediyor.

Bu oyundan zevk almak için ilk kariyerini Bundesliga yapacaksın :D Yamalar çıktıkça diğer liglerde oynayabileceksin artık yapacak birşey yok.

257 Mesaj
11 Ekim 2012; 12:40:57