Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denemek Lazım Spor Totoyu.
  • Beyler ana ligde oynuyorum ama maç içerisinde taktik kendi kendine değişiyor bunu nereden kapıyorduk? Dün birşey yoktu bugün açayım dedim kafasına göre taktik değişiyor 3-2-5 oynatıyor
  • arkadaşlar futbol yaşamında nasıl stsl takımları ile başlayabilirim boyuna takımı portekiz liginden veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

hata alanlar biraz sabredin konami yeni dlc yayınlasın sonrasında çıkan pesedit patch sıkıntısız olur diye düşünüyorum. önerim biraz daha beklemeniz ve muhakkak oyununuzun reoladed versiyonu temin etmenizdir.

bu problem çözüldümü yardımm
  • Futbol yaşamı oynarken ziraat türkiye kupasında alman 2. lig takımları çıkıyor ayrıca 2. sezona devam ederken yine alman 2. lig takımları stsl e yükseliyor bunu kaldırmanın bi yolu varmı acaba?
  • Arkadaşlar oyuna giremiyorum. Kurulumda yazılanları yaptım ve oyuna girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yandex79

quote:

Orijinalden alıntı: deta53

hata alanlar biraz sabredin konami yeni dlc yayınlasın sonrasında çıkan pesedit patch sıkıntısız olur diye düşünüyorum. önerim biraz daha beklemeniz ve muhakkak oyununuzun reoladed versiyonu temin etmenizdir.

bu problem çözüldümü yardımm

3.2 versiyonda herhengibir sorun yok. kurulumdan sonra iki adetet fıx dosyalarını eskisi ile yerlerini değiştirin muhakkak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maroon

Futbol yaşamı oynarken ziraat türkiye kupasında alman 2. lig takımları çıkıyor ayrıca 2. sezona devam ederken yine alman 2. lig takımları stsl e yükseliyor bunu kaldırmanın bi yolu varmı acaba?

Ben de başlayacağım ama aklıma bu geldi. Şimdi master lig yaparken sezon sonunda 2. ligdeki yabancı takımlar yükselecek ya da kupa maçlarında yine yabancı takımlar denk gelecek. Yok mu bunu engellemenin yolu hakkaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • master lig haricinde, normal lig yokmu pes2013'de??? Bulamadım bir türlü lig menüsünü
  • müsabaka kısmından yapıyordun galiba.
  • ARKADAŞLAR BENDE NORTON ANTİ VİRÜS VAR KURULUMDA VİRÜS YAKALIYO VE OTOMATİK SİLİYOR NORTO NU DEVRE DIŞI BIRAKIP KURDUM YAMAYI GAYET GÜZEL ÇALIŞTI NORTON DEVREYE GİRİNCE YÜKLEDİĞİM DOSYALARI SİLDİ ŞİMDİ OYUNADA GİREMİYOM...SORUN NE ACEBA? LÜTFEN YARDIM EDİN
  • arkadaşlar ronaldoyu 99 dan 95 e düşürmüşler

Bu durumu nasıl düzeltebilirim
  • Beyler merhaba,
    Arkadaşlar ile bugün pes yapalım dedik ve 13'ü kurdum. Uzun süredir uzağım PES'e şuan oyunu sadece kurdum, hangi patch'i yüklememi tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Beyler merhaba,
    Arkadaşlar ile bugün pes yapalım dedik ve 13'ü kurdum. Uzun süredir uzağım PES'e şuan oyunu sadece kurdum, hangi patch'i yüklememi tavsiye edersiniz ?

PESEdit yani bu konudaki yama en iyisidir bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srgn03

quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Beyler merhaba,

PESEdit yani bu konudaki yama en iyisidir bana göre.

bu yamanın en son ve güncellenmiş olan halinin download linki hangisi ?
    ayrıca extreme ile aralarında ne fark var denedin mi sen bir de oyunu bozar mı bu hata falan veriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999
    bu yamanın en son ve güncellenmiş olan halinin download linki hangisi ?
    ayrıca extreme ile aralarında ne fark var denedin mi sen bir de oyunu bozar mı bu hata falan veriyor mu ?

PESEdit 2013 Patch 3.2 Torrent Link

http://www.dosya.tc/server3/4WxdeR/PESEdit2013Patch3.2.torrent.html

Torrent linki budur. İlk mesajda da bulabilirsin bu linkleri.

Son halini denemedim fakat yıllardır bu yamayı kullanıyorum en iyi yamadır bana göre. Extreme bir kere kullanmıştım oyun orjinalinden çok uzaklaşıyordu o yüzden sevmemiştim.

• Sabit balls.txt
    Yama balls.txt bir sorun vardı. Kitserver13/GDB/balls Bu dosyayı kopyalayın ve varolan değiştirin.

http://pesfiles.com/files/map.rar

(PESEdit Seçici ile çöker olsun eğer sadece kullanmak) seçici çöker saptamak için

http://www62.zippyshare.com/v/12999095/file.html

PES 2013 yükleme klasörü için bu dosyayı koyun, mevcut seçici değiştirin.

Birader şu kısmı anlayamadımda ne yapıcaz şimdi torrentten indiriyorum ben bu linkte verdiklerin torrentte mevcut mu bir daha indireyim mi ayrıca olarak, ne yapcaz bunları bir açıklarsan sevinirim

• PESEdit 2013 Patch 3.3 çıktı indirme linkleri ve torrent link ilk mesaja eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.