Şimdi Ara

PESEdit 2013 Patch 6.0 çıktı 04.09.2013 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
5
Favori
260.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maroon

Futbol yaşamı oynarken ziraat türkiye kupasında alman 2. lig takımları çıkıyor ayrıca 2. sezona devam ederken yine alman 2. lig takımları stsl e yükseliyor bunu kaldırmanın bi yolu varmı acaba?

+1 bunun bir yolu varmı? ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    hocaam analig oynarken 2.sezonda ST Süperlige 2. Bundesliga takımları çıkyor bunu engellemenin bir yolu varmı? ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi kesin çıkması lazım pes 13 için ocak transfer yamasının. pes 14 oynamak istemiyorum güncellemeleri tek tek elimle de yapamam pesedit çıkartır inşallah en son sene başında pesedit 2013 v6.0 yükledim pesedit'ten başka yama da yüklemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

abi kesin çıkması lazım pes 13 için ocak transfer yamasının. pes 14 oynamak istemiyorum güncellemeleri tek tek elimle de yapamam pesedit çıkartır inşallah en son sene başında pesedit 2013 v6.0 yükledim pesedit'ten başka yama da yüklemem

Aynen. Patch 6.0'da kaldık. Zaten fifa 14 varken pes oynamayı unuttum o da ayrı bir mesele.
  • Arkadaşlım benim bilgisayarımın Ram i maalesef ki düşük 1.5gb oyunu normal exe den açarken game booster la açıyordm ama patch indirince hangi exeyi gameboosterla açmalıyım biri cevaplarsa çok memnun olurum...
  • Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım herkese iyi eğlenceler diliyorum.Bir sorum olacak;pesedit pes 2013 kadro güncel değil ben yamayı arkadaşımın bilgisayarından kopyaladım program filesteki konami dosyasını aldım.Bende kadrolar güncel değil bu sorunu nasıl halledebilirim.Bana yardım edin lütfen...
  • Arkadaşlar bende STSL falan yok herşeyi sorunsuz yaptım oyunu silip 0 oyuna kurdum yamayı ama stsl yok eklenmemiş ?
  • pes edit.exe tıkla selectorde leaguesII den spor toto süper ligi seçebilirsin. aşağıdaki video da 3.31 dakikadan sonrası nasıl seçileceği gösteriliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=UkIlYuQRn38
  • Arkadaşlar benim soruma cevap vermediniz lütfen cevap verin.
  • quote:

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım herkese iyi eğlenceler diliyorum.Bir sorum olacak;pesedit pes 2013 kadro güncel değil ben yamayı arkadaşımın bilgisayarından kopyaladım program filesteki konami dosyasını aldım.Bende kadrolar güncel değil bu sorunu nasıl halledebilirim.Bana yardım edin lütfen...
    Paylaş

çünkü yama eski. 2013 için en son çıkan pesedit patch 6.0 dır. malum pes 2014 çıkınca, 2013 için pes edit ekibi yama çıkarmayı bırakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 6 Şubat 2014; 1:51:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım herkese iyi eğlenceler diliyorum.Bir sorum olacak;pesedit pes 2013 kadro güncel değil ben yamayı arkadaşımın bilgisayarından kopyaladım program filesteki konami dosyasını aldım.Bende kadrolar güncel değil bu sorunu nasıl halledebilirim.Bana yardım edin lütfen...
    Paylaş

çünkü yama eski. 2013 için en son çıkan pesedit patch 6.0 dır. malum pes 2014 çıkınca, 2013 için pes edit ekibi yama çıkarmayı bırakıyor.

ben kopyalamadan önce flashtan girdim ve veri paketi güncellemeleri geldi indirdim.Bugün kopyaladım pesediti güncelleme felan gelmedi güncel kadrolar dışında her şey tamam acaba pesi kaldırıp tekrar kursam bu dosyaları yeniden kopyalayıp koysam olur mu veri paketi güncellemesinde yüklenir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HuSo95

quote:

quote:

Paylaş

ben kopyalamadan önce flashtan girdim ve veri paketi güncellemeleri geldi indirdim.Bugün kopyaladım pesediti güncelleme felan gelmedi güncel kadrolar dışında her şey tamam acaba pesi kaldırıp tekrar kursam bu dosyaları yeniden kopyalayıp koysam olur mu veri paketi güncellemesinde yüklenir mi?

kopyalama ile olmaz. yamayı installer.exe den kurman gerek. oyun sıfırdan kur. direk üzerine patchi kur.herhangibir veri güncellemesi yapman gerekmez. yamayı kurduğunda bütün güncellemeler oyuna uygulanmış oluyor zaten.eğer yamayı indirme şansın yoksa . arkadaşından sadece yamanın installer.exe dosyasını usb ye atman yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deta53 -- 6 Şubat 2014; 2:02:27 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HuSo95

quote:

quote:

Paylaş

kopyalama ile olmaz. yamayı installer.exe den kurman gerek. oyun sıfırdan kur. direk üzerine patchi kur.herhangibir veri güncellemesi yapman gerekmez. yamayı kurduğunda bütün güncellemeler oyuna uygulanmış oluyor zaten.eğer yamayı indirme şansın yoksa . arkadaşından sadece yamanın installer.exe dosyasını usb ye atman yeterli.

Çok teşekkür ederim sağol bir de öyle deneyeyim.

• devre arası transferleri çıkarmı sizce
  • Arkadaşlar benimkinde oyuna giriyorum ama logolar yok o nasıl düzelticem ? @steven_stiffler[/mentio
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmoo

teşekkür ederim hallettim sorunu... Bir sorum daha olacak online başka arkadaşlarla oynayabiliyormuyuz peki ?

Konuyu hortlatıcam ama kusura bakmayın.

Arkadaşım bende de win8 var ve aynı sorun çıkıyo nasıl hallettin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaabbbccaaa

quote:

teşekkür ederim hallettim sorunu... Bir sorum daha olacak online başka arkadaşlarla oynayabiliyormuyuz peki ?

bu yama win8 le uyumlu mu acaba win8 için farklı bi yama var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: anathem_a

quote:

Orijinalden alıntı: aaabbbccaaa

quote:

bu yama win8 le uyumlu mu acaba win8 için farklı bi yama var mı

Win 7 uyumluluk modunda çalıştırdığında sorun kalmıyor...
  • Bende win 8 yüklü daha önce herhangi bir yama kurmadan direk pes edit v.6.0.0 kurdum sorunsuz bi şekilde çalıştı fakat benim söle bi sorunum var daha doğrusu sorum :D ya yamadan önce ggs ile dt0c.img den her türlü formasıdan fontuna kadar değiştirebiliyodum. Pes ligindeki takımlara forma ıd si atayıp kendi yaptığım formaları atabiliyodum. şimdi bırakın forma değiştirmeyi yamanın içindeki lisanslı formalar nerde onu dahi bulamadım. Kitserver13/pesedit/img.. flan filan baktım orda bişeyler var fakat süperlig formaları nerede onu bulamadım. Bide işin diğer tarafı yama ultimate editorü de saf dışı bıraktı. Kısacası fenerbahçe, Galatasaray, bayern münih,... formaları içler acısı yama yüklüyken o formalara nasıl müdahale edebilirim ?
  • Pes 2014 çok rezil aynı Fifa gibi oynanmıyor

en iyisi Pes 2013 + PESEdit 2013 Patch 6.0 yükleyip oynamak ne varsa eskilerde var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 21 Mart 2014; 4:16:50 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.