Şimdi Ara

Chrome tarayıcısı için özel Cirque du Soleil uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın en popüler gösteri gruplarından olan Cirque du Soleil, dünya turnesine devam ederken, Chrome için geliştirilen özel uygulamayla eğlenceyi sanal aleme taşımayı amaçlıyor.

Bir Chrome deneyi olan Movi.Kanti.Revo, Türkçe anlamıyla hareket et, şarkı söyle, hayal et sloganını yansıtıyor. Subatomic Systems tarafından geliştirilen uygulama, gizemli bir karakter aracılığıyla Cirque du Soleil performanslarının hazırlanışını keşfedeceğiniz sürreal bir dünya sunuyor.

Uygulama 3D geçişler HTML ve CSS kodlarını harmanlarken, HTML 5 API'sinden de yararlanıyor. Chrome tarayıcısı tarafından destek sunulan WebRTC teknolojisinin getUserMedia özelliği sayesinde uygulama ek bir yazılım kurmaya gerek olmadan bilgisayarınızın kamera ve mikrofonuna erişebiliyor. Uygulama içerisinde zaman zaman şarkılara eşlik etmeniz gerekiyor. Ayrıca tıkla ve ilerle yöntemi yerine uygulama el hareketlerinizi kamera ile takip ederek gezinmenizi sağlıyor.

Zaman zaman gecikmeler yaşansa dawww.movikantirevo.com adresinde ilginç bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

• Başarılı olmuş.

• Cirque du Soleil, Vegastaki gösterisine gitmiştim tek kelimeyle muhteşemdi.

• Çok ilginç bir şey ortaya çıkmış bence
  • işletim sistemi desteklemiyor :)

• Değişik bir şey olmuş :)
  • hangoutta iyi iş becerdiler bunda işlerini sorunsuz şekilde yapacaklarına sonuna kadar güveniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.