Şimdi Ara

Philips shl 3000 kulaklik aldim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
16.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muzik ve oyun seslerini seven biriyim ve kutu uzerinde power bass vs gibi yazilarina aldanarak bu kulakligu aldim 49 tl olmasi gerek 43 liralik bi kulaklik daha vardi elemana fark varmi dedim ses olarak var dedi ,mp3 icin bunlar dj kulakgi fln dedi ama pc de kullanicagim dedim calisir dedi ve teknosadan bugun bu kulakligi aldim ve eve geldigimde husrana ugradim kablosu 1.2m yerdrki kasadan kulagima yetismiyor pc min on tarafindaki kulaklik giriside pc yi satin aldigimdan beri calismiyor arka tarafa takip cok az oyun sesi dinledim 30 tl lik philips kulakliktan farksiz geldi ama detayli dinlemedim. 2 sorum var kasamin onundeki kulaklik girisini nasil calistiririm.

Kulaklik 3.5 mm lik jack a uygun pc ninki farklimi o yuzdenmi sesler basit geldi veya benmi anlamadim ? Yoksa kulaklik gercekten dandikmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yokmu

• ön tarafdaki JAck girişini aktif etmek için , kasayı açıo o girişin kablosunu Anakartdaki ses girişine takıcaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

ön tarafdaki JAck girişini aktif etmek için , kasayı açıo o girişin kablosunu Anakartdaki ses girişine takıcaksın.

Bu islem basitmi kasanin arkasinda bulunan jack girisiin ana karta giden yerni kontrol edip arkaninkini cikartip ondekini taksam calisirmi ve ; Lehim felan gereklimi bu is. Icin yoksa basit sokulup takilmali birseymi

• quote:

Orijinalden alıntı: VIPERBOLD

quote:

ön tarafdaki JAck girişini aktif etmek için , kasayı açıo o girişin kablosunu Anakartdaki ses girişine takıcaksın.

Bu islem basitmi kasanin arkasinda bulunan jack girisiin ana karta giden yerni kontrol edip arkaninkini cikartip ondekini taksam calisirmi ve ; Lehim felan gereklimi bu is. Icin yoksa basit sokulup takilmali birseymi

Takıp çıkarmanız yeterli olacaktır. Ekstra lehim vs uğraşmıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endynemm

quote:

quote:

Takıp çıkarmanız yeterli olacaktır. Ekstra lehim vs uğraşmıyorsunuz.

Kasanin icini acip baktim ondeki girislerinde kabosu zaten audio diye anakartin uzerindeki girise takiliymis bskada audio girisi yok.zaten neden calismiyoki peki bu

• abicim aynı kulaklık bana hediye geldi ben şu anda kullanıyorum(heves alma aşamasındayım)aslında kulaklığın düşük ses dışında pek kötü yanı yok yani
    45 tl ye değer sen de güle güle kullan kardeşim:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertmertmrt

abicim aynı kulaklık bana hediye geldi ben şu anda kullanıyorum(heves alma aşamasındayım)aslında kulaklığın düşük ses dışında pek kötü yanı yok yani

:) valla evet sesi düşük ama bana en uzun gıden pc kulaklıgıda yıne phılıps 30 tl lık bı kulaklıktı 6-7 aya yakın kullandım o kadar sert dustu felan ama dayandı hıc bısıy olmadan cok saglammıs buda saglam bısıye benzıyo ama

sagolasın bende :D artık zevk almaya bakacam yapacak bısıy yok malesef :( sende gule gule kllan
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertmertmrt

abicim aynı kulaklık bana hediye geldi ben şu anda kullanıyorum(heves alma aşamasındayım)aslında kulaklığın düşük ses dışında pek kötü yanı yok yani

:) valla evet sesi düşük ama bana en uzun gıden pc kulaklıgıda yıne phılıps 30 tl lık bı kulaklıktı 6-7 aya yakın kullandım o kadar sert dustu felan ama dayandı hıc bısıy olmadan cok saglammıs buda saglam bısıye benzıyo ama

sagolasın bende :D artık zevk almaya bakacam yapacak bısıy yok malesef :( sende gule gule kllan

bende aldımda bundan beyazından bu yanlarından katlanıyor mu? çok şiş duruyo kafana takınca yanlardan?

• Yok katlanmiyo disarda takilmaz bu

• dj kulaklığı amfiyle kullanılıyo diye duymuştum
  • Kablonun kısa olması kulaklığı hareket halindeyken kullanmanı kolaylaştırıyor. Eğer kasanın ön tarafındaki ses girişini çalıştıramadıysan çok pahalı olmayan bir uzatma kablosu alabilirsin. Birkaç liraya satılıyor.

Onun dışında SHL3000 kulaklığı birkaç günür kullanıyorum. Bence fiyatına göre iyi bir kulaklık.
    Normal fiyatı 45-50 TL civarında. Ben Teknosa'dan 25 TL'ye aldım. Kampanya yapmışlardı. Şu an internet sitelerinde 49.90 görünüyor ama tekrar indirebilirler fiyatı.

-bu cevabı konuyu açan arkadaştan çok konuya ulaşıp bilgi almak isteyenler için yazdım. yoksa çok geç bir cevap konuyu açan arkadaşın işine yarayacağını sanmıyorum-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quantizZ -- 2 Ocak 2013; 3:51:14 >
  • artık kullanmıyorum arkadaşlar kulaklık direk çöp bence zaten hgediye gelmişti bana
  • quantizz kardeşim yapmış olduğun bilgilendirici yorumlar için teşekkür ederim. Bu kulaklığı araştırıyodum ve vermiş olduğun bilgiler için sağol bende alamyı düsünüodum ve alıcağım.Arkadaşım sorununa gelince bende hem masaüstü hem alptop var laptopa boyle bır sorun olmaz ama sen masaustu kullandıgın ıcın bu kablo ıle veya kulaklıkla ılgılı bır sorun degıl phılıps ın 14, yada 24 lıraya falan bılgısayar kulaklıgı var ama sen muzık dinlerken kullanılacak tarzdan almıssın by kulaklık laptop u olanlar ıcın ıdeal bılgısayar kulaklıgıdır sana yıne phılıpsın olan http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-philips-shp1900-fiyati,19459.html bu kulaklığı tavsiye ediyorum
    Umarım yardımcı olabılmşimdir.

• Ya benim biraderde almış 50 liraya... Yazık günah dedim ya... Sol taraftan ses biraz zayıf geliyor (Basslar falan) Bariz bozuk kulaklık :( Kutusunu çöpe atmış keko sinir etti beni. Faturası var acaba kutusuz değişim yada iade olur mu? Hakkımız var mı? Ayrıca kafada çokkk kötü duruyor :(

http://www.teknosa.com/urunler/110261512/philips-shl300000-kafabantli-kulaklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 11 Mart 2013; 23:01:08 >
  • kardeşim kulaklığı alıyorsunda hüsrana uğradım diyorsunda o kulaklık bilgisayara takılabilecek bir kulaklık değil (direkt) olarak güzel bir anfi şart :)
  • hd4650 kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim fiyatına görünüşüne felan baktım iyidir deyip aldım meğer gerçekten dj kulaklığı içinmiş alıcak olana tavsiye etmem ne mp3 te ne pc de direk dj player amfi felan varsa onlarda kullanın
  • be aldım laptopda kullanıyorum inanın son ses açmıyorum müzikleri 40 larda açıyorum bende 50 tlye aldım
  • Bu kulaklığı almayı düşünen arkadaşlara yardımda bulunayım.
    Arkadaşlar ben de sizin gibi kulaklık almayı düşünüyordum. Bu kulaklığı gördüm birisi iyi birisi kötü yorum yazmış. Kullandığım kadarıyla çok iyi bir cihaz. Pc için alırsanız tabi ki kötü yorumlarda bulunursunuz. Ben telefondan müzik dinliyorum ses kalitesi
    çok iyi. Karışık sesleri ( klasik , caz , rock ,
    bas ) çok güzel veriyor. Şarkının kilobitine ve örnekleme hızına göre yüksek veya alçak ses veriyor. 128 kilobit şarkıda ses normalken 256 kilobit şarkıda çok güzel oluyor. Alacak kişiler düşünmeden alabilirler.Kablosu da gündelik kullanım için gayet iyi. Pc için kullananlarda sorun yapabilir ki zaten bu kulaklık pc için değil.Herşeyi çok güzel ama tek not kırdığım yer kulaklığı taktığınızda çok kabarık duruyor. Yanları taşmış gibi oluyor onun dışında Fiyat/Performans ürünüdür diyebilirim. Umarım yardımcı olmuşumdur.Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-10BD681A5 -- 17 Mayıs 2014; 20:29:16 >

• Dışarı ses veriyor mu peki ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.