Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8X 'Windows Phone 8 güçlü cihazlarla geliyor' video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
36.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin yeni nesil akıllı telefonu Windows Phone 8X'e yakından bakıyoruz. Microsoft'un Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan cihaz, hem tasarım özellikleri hem de kamera yetenekleri ve sahip olduğu Beats Audio teknolojisine yönelik ses yükseltici yonga gibi özelliklerle kendi alanındaki en iddialı telefonlardan biri olacak.

Nokia'nun Lumia 920 modelinden sonra Microsoft'un yeni mobil işletim sistemini kullanan bir başka iddialı telefon olarak HTC Windows Phone 8X'in detayları bu videomuzda.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X
    HTC Windows Phone 8X

• olmamış

• fiyat çok geldi bana açıkcası,
    yeni bir platform uygulama, oyun sıkıntısı çekilecek,
    bu fiyata Galaxy S3, One X gibi telefonlar varken fiyatı daha düşük olmalıydı

• Adam çalışıyor. Yatağından kalkıp ön inceleme çekmiş, daha ne olsun.

• erdi abi biraz uykusuz kalmış sanırım

• inceleme gerçekten süper olmuş..birçok yerli/yabancı forumda bu kadar ayrıntılı bi inceleme yok..Teşekkürler Erdi abi :) fakat o tip nedir yol mu yordu yoksa Hastalık filan mıdır gözler filan şiş ?

• Daha bu işin çok başındalar. Ayrıca Windows Mobile olayının geçmişi en son tercihim olacağını syleyebilirim. Ancak Windows 8 2-3 sene sonra yerli yerine oturduğunda ve yazılımsal çözümlerle ancak tablet + telefon + bilgisyar ortamıyl yaygınlaşır. Samsung derim başkabirşey demem.

• Ön inceleme için teşekkürler

• gigabyte nasıl okunur!!!!

win 8 ortalığı karıştıracak android"ten daha fazla performanslı olacak diye düşünüyorum...

• Bn samsung dan şaşmam arkadaş windows a gecmek se diger arkadasin dedi gibi 2 3 yil sonra ki duruma bakarim s3 un tadindan yenmiyor fazlasini sunuyor :)

• uygulama haberdeki introda bir şarkı calıyor adını bilen var mı

• DH çalışıyor

• hoşuma gitti alet. windows 8'i denemek lazım.

• Herşeyi çok iyi güzelde One x le aynı büyüklükte . Biraz daha küçük olsaymış keşke

• arkadaslar benim tele activasyon kodu gelmiyor

• İnsanımızın en kötü huyu; bilmiyorum diyememek. Her konu hakkında bilse de bilmese de illa ki bir fikri olacak ve bu fikir kesinlikle doğru olarak kabul edilecek. Dünyanın yazılım devi Microsoft milyar dolarlar yatırarak ve oldukça planlı bir şekilde bu pazara giriyor hala yok yazılım yok oyun sıkıntısı. Öncelikle Microsoft' ta yazılım sıkıntısı çekilmez, son olarak ta bildiğim kadarı ile Microsoft üçüncü oyun şirketinide bünyesine kattı. Alırsınız almazsınız sizin kendi kararınız ancak kimsenin bilip bilmeden ürünleri kötülemek yada alacak yada almayı düşünen kişileri saygısızca eleştirmeye hakkı yoktur.

• Gsm arena bile daha telefonları eline alamamışken böyle detaylı bir inceleme için gerçekten teşekkürler. DH Son hız çalışıyor :D

• İster Basın Eksiyi Ama Telefon Lansmanda Deneme İçin Elinize 1 Gün Veriyorlar Hemen Türkiye'de İlk İnceleme Diye Video Çekip Koyuyorsunuz Telefon Elinizde Kalsın Bi Hafta Şöyle Tam Gün Test Edin.Bi Kaç Gündür Böyle Videolar Koyuyorsunuz Tamam Güzel Ama Gelince Detaylı İnceleme Çekin.

• quote:

Orijinalden alıntı: osm1299

gigabyte nasıl okunur!!!! win 8 ortalığı karıştıracak androidten daha fazla performanslı olacak diye düşünüyorum...

Gigabyte nasıl okunur diye sorma sebebiniz nedir acaba? videoda hatalı bir söylem yoktu o konuda :s

• Çok satacak bu windows telefonlar.. En çok yarayıda android telefonlar alır..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.