- x
[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU
10491 Cevap382319 Görüntüleme54 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1087 Mesaj
20 Eylül 2012; 18:08:44 

0
0

0

Pes 2013 server'lar gün itibariyle aktif olduğunda paylaşımda bulunmak üzere bir Pes 2013 Online Master Lig konusunun aktif olması gerekir diye düşündüm paylaşımlar ve oyuncu yardımları çok önemli herkese iyi oyunlar dilerim şans yanımızda olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Mentalist_CH -- 19 Ekim 2012; 18:24:05 >

''Kıldı zülfün tek perîşân hâlimi hâlin senin
Bir gün ey bî-dert sormazsın nedir hâlin senin...''

344 Mesaj
20 Eylül 2012; 18:42:20 

Oyunumuz gelsede online 2013 keyfi bizde yaşasak:(

1087 Mesaj
20 Eylül 2012; 22:14:46 

En azından başlıkta bir şenlense oyuncu tavsiyelerine çok fazla ihtiyacım var çünkü

248 Mesaj
21 Eylül 2012; 1:29:01 

hayırlı olsun, konuyu açmanız iyi olmuş.
bi heves başladık bakalım, bu sefer ne kadar götürecek bizi pes.

ilk sorunum geçen sene başladığımda yaşadığımla aynı. oyun içinde takımı daha ofansif veya defansif yapamıyorum. 2012 de select ile birlikte R1 e basınca bir kademe daha ofansif R2 ye basınca bir kademe daha defansif yapıyordu. şimdi bulamadım, sırrına erişen var mı?

PES 2011-2013 Masterlig Online
PSN: riyp07

89 Mesaj
21 Eylül 2012; 10:11:49 

arkadaşlar ben dün oynadım ilk defa
ilk izlenimlerim kötü gibi
öncelikle her pozisyon gol oluyor
bu çok kötü
2-rakibim 2 kere oyundan kaçtı beni galip sayıp maç parasınıda vermiyor
mypes daha açılmamış yada ben bulamadım
oyuncular şu an bedava
messi en pahalısı 21000000 euro
bide form durumları geçen seneki gibi değil kawaga yı aldım birmaç sarı bir maç mavi çok değişken neye göre değiştiğini anlamadım bi türlü
ilk adamlarda fena değil oynanabilir gibi hiç gol kaçırmıyorlar
bu arada vatana millete hayırlı olsun

39 Mesaj
21 Eylül 2012; 10:22:06 

ARKADAŞLAR PES 2012 DE GİBİ SÖZLEŞMELER AYNI MI MESALA MESSİYİ ALDIM 50 MAÇ İÇİN PARA ÖDEDİM 50 MAÇLIK BİTTĞİNDE TEKRAR UZATMA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

89 Mesaj
21 Eylül 2012; 10:26:16 

aynı duruyor akşam tam çözerim oyunu

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 11:25:14 

Evet sözleşme sistemi aynı ama form durumu tam olarak neye göre değişiyor bunu anlamış değilim...

19 Mesaj
21 Eylül 2012; 12:36:48 

Pes 2013 MLO için ilk izlenimlerim şöyle:
Geçen seneden farklı olarak form grafigi olayı ortadan kalmış ve her mac farkli form durumlarında oluyor oyuncular bu şu açıdan iyi geçen formu düşükken oyuncuyu alip düşüşe geçinceye kadar kulanıp satıyorduk karda ediliyordu biraz ama bu sene oyle olmayacak ve begendigin oyuncuları surekli takiminda tutabileceksin.Form konusunda da formu yüksek olan oyuncuları almak daha mantıklı gibi.
Suanda sürekli oyun bakıma giriyor ve cogu oyuncunun transfer yasagi var malum ilk 90 kişi aldi aldi ondan sonra yasak geliyor ve fiyati yukseliyor oyuncunun.
Gecen senenin ucuz maliyetli ama iş yapan topcusu Mphela'nin yerini Salemous alacak gibi.Ayrıca savunmada Abdoulaye,Negli yine iş yapar.Forvet secimi yapmak cok zor degil cunku pes 2013 de artik kaleciyle karsi karsiya en kotu forvet bile gol yapabiliyor ve uzaktan sutlarla da gol bulmak daha mumkun.
Hala baglantı kesen cheaterlar ve frikiki makinaya kullandırıp gol yapma durumları var.Turnuvalar suan mlo open olarak duzenleniyor ve parası baslangıca gore cok iyi.
Puanlama durumu ise komple değişmiş durumda öncelikle ilk 5 macinizi puansız olarak yapıyorsunuz ona göre size bir puan veriyorlar örnegin ilk 5 macta 3 g 2 m aldiniz 450 puan ile top player olarak basliyorsunuz oyuna.

291 Mesaj
21 Eylül 2012; 12:53:28 

Online modda adam eksiltmek CPU ya karşı adam geçmekten çok daha kolay... Bu da oyun zevkini arttırıyor... Savunma yapmak ise bir o kadar zor...

Ana Lig'de eskisi gibi rating (derece) sistemi yerine 'seviye/derece' sistemi gelmiş... Oyunun malum seviyeleri (başlangıç-amatör-orta seviye-profesyonel-en iyi oyuncu-super star) arasına sizi yerleştiriyor... Bunun yanında birde derece puanı veriyor... Eşleşmeleri buna göre yapabiliyorsunuz...

Oyuncu sözleşme sistemi PES 2012 ile aynı...

Oyuncuların formları ise PES2011 deki gibi her maça göre değişiyor...

Ayrıca maç başı kazandığınız para PES 2011 seviyesinde... Maç ücreti yok, direk kasaya gidiyor... Maçın sonucuna göre para alıyorsunuz...

Bu değişiklikle hem dengeli gitmek zorundasınız hem de öyle kafadan Messili kadrolar kuramıyorsunuz... Vakit gerekiyor...

Ucuz ama faydalı oyuncular çok daha fazla önem kazandı bu sayede... Bir süre bu şekilde devam etmek zorundasınız çünkü...

Diğer modlara çok bakamadım...

Oyun açılır açılmaz online kontrolleri yapıyor ve siz daha sonra ingle modlara girer gibi online modlara girip çıkabiliyorsunuz...

Müsabakalar başladı...

Dostluk maçı ve Sıralama maçı lobileri ayrılmış...

Ana Lig kadroları halen kullanilabiliyor...

Online bana geçen yılki heyecanı vermedi ama zamanla alışırız diye düşünüyorum...

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 13:30:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahceli-07

Online modda adam eksiltmek CPU ya karşı adam geçmekten çok daha kolay... Bu da oyun zevkini arttırıyor... Savunma yapmak ise bir o kadar zor...

Ana Lig'de eskisi gibi rating (derece) sistemi yerine 'seviye/derece' sistemi gelmiş... Oyunun malum seviyeleri (başlangıç-amatör-orta seviye-profesyonel-en iyi oyuncu-super star) arasına sizi yerleştiriyor... Bunun yanında birde derece puanı veriyor... Eşleşmeleri buna göre yapabiliyorsunuz...

Oyuncu sözleşme sistemi PES 2012 ile aynı...

Oyuncuların formları ise PES2011 deki gibi her maça göre değişiyor...

Ayrıca maç başı kazandığınız para PES 2011 seviyesinde... Maç ücreti yok, direk kasaya gidiyor... Maçın sonucuna göre para alıyorsunuz...

Bu değişiklikle hem dengeli gitmek zorundasınız hem de öyle kafadan Messili kadrolar kuramıyorsunuz... Vakit gerekiyor...

Ucuz ama faydalı oyuncular çok daha fazla önem kazandı bu sayede... Bir süre bu şekilde devam etmek zorundasınız çünkü...

Diğer modlara çok bakamadım...

Oyun açılır açılmaz online kontrolleri yapıyor ve siz daha sonra ingle modlara girer gibi online modlara girip çıkabiliyorsunuz...

Müsabakalar başladı...

Dostluk maçı ve Sıralama maçı lobileri ayrılmış...

Ana Lig kadroları halen kullanilabiliyor...

Online bana geçen yılki heyecanı vermedi ama zamanla alışırız diye düşünüyorum...

Çok güzel bir inceleme olmuş gayet profesyonel teşekkür ederim..

258 Mesaj
21 Eylül 2012; 17:03:58 

ne ara basladinda aldin elmander arshavin barretto yu filan allahim ya yemeyip icmeyip oyunu oynuyorlar saniyorum.

Uğruna yakilan her meşale, gençliğimin güneşidir FENERBAHÇE !

266 Mesaj
21 Eylül 2012; 17:27:31 

bakalım ben de aldım,başlıyorum şimdi

PSN:metehan1978

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 17:34:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

bakalım ben de aldım,başlıyorum şimdi

Hayırlı olsun

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 18:28:51 

18:31'de Di Natale'nin transfer engeli bitiyor bakalım alabilecek miyim...

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 18:33:08 

Ve sonunda Di Natale'ye 3.8 milyon gibi bir rakama kavuştum...

266 Mesaj
21 Eylül 2012; 21:50:58 

quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Ve sonunda Di Natale'ye 3.8 milyon gibi bir rakama kavuştum...

hayırlı olsun..ben de fena başlamadım.ilk 5 maçta 4 galibiyet aldım.Lisandro'yu aldım forvete...

569 Mesaj
21 Eylül 2012; 21:58:09 

Abi oyunda top yapmak bu kadar mı zor. Kaç yıllık pes oyuncusuyum çıldiracagim ya. Bu adamlar yoruluyor falan ne yapacağız bunlara anasını satayım. Milletle aynı kadromuz var bizim adamlar defans içinde boğuluyor, aynı adamlar diğer adamda lambur lambur defans arkasına sarkıyor. L2 kullanmaktan farklı ne yapıyorlar anlamadım. Anasının gözünden gol yiyoruz. Şu yorgunluk olayına da biri açıklık getirsin lütfen. Oyunu domine etmek için ne yapmak lazım ayrıca. Hiç bu kadar mal gibi olmamıştım. En aşağı 10-12 mağlubiyetim var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sürecek Sonsuza Dek!
1905 -

Lacuna Coil

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 21:58:58 

quote:

hayırlı olsun..ben de fena başlamadım.ilk 5 maçta 4 galibiyet aldım.Lisandro'yu aldım forvete...

Lisandro nasıl dostum memnunmusun kaç paraya aldın ?

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 22:14:53 

quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Abi oyunda top yapmak bu kadar mı zor. Kaç yıllık pes oyuncusuyum çıldiracagim ya. Bu adamlar yoruluyor falan ne yapacağız bunlara anasını satayım. Milletle aynı kadromuz var bizim adamlar defans içinde boğuluyor, aynı adamlar diğer adamda lambur lambur defans arkasına sarkıyor. L2 kullanmaktan farklı ne yapıyorlar anlamadım. Anasının gözünden gol yiyoruz. Şu yorgunluk olayına da biri açıklık getirsin lütfen. Oyunu domine etmek için ne yapmak lazım ayrıca. Hiç bu kadar mal gibi olmamıştım. En aşağı 10-12 mağlubiyetim var.

Taktik olarak uzun top kullanırsan takım daha derli toplu duruyor sahada...

182 Mesaj
21 Eylül 2012; 22:23:48 

dostum haklısın gerçekten

ayrıca benim ustalara birkaç sorum olacak

1-manuel pas ve şut bize ne kazandırır.analogdan oynamıyorum yön tuşları ile oynayanlar manuel şut ve pas ile fayda sağlayabilirler mi?

2-dmz port eşleme vs probleminden turnuvaya giremiyorum.turnuvalar pes 12 gibi saat başı mı oluyor.5 dk lik maç mı var.yine 1 saate 3 maça mı bakılıyor?

3-adam kaçırma taktiği kullanmak kendimizi geliştirmek için olmazsa olmaz mı? yani dünyada ilk 500 deolanların hepsi sizce bunu kullanıyormudur?

4-adam kaçırmada L2 ne iş yapar.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
SELAMLAR

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:12:25 

Villa 6 milyon civarıydı alamadık şimdi neredeyse 8 milyon altın fiyatı gibi devamlı yükseliyor mübarek...

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:19:11 

quote:

Orijinalden alıntı: esnll

dostum haklısın gerçekten

ayrıca benim ustalara birkaç sorum olacak

1-manuel pas ve şut bize ne kazandırır.analogdan oynamıyorum yön tuşları ile oynayanlar manuel şut ve pas ile fayda sağlayabilirler mi?

2-dmz port eşleme vs probleminden turnuvaya giremiyorum.turnuvalar pes 12 gibi saat başı mı oluyor.5 dk lik maç mı var.yine 1 saate 3 maça mı bakılıyor?

3-adam kaçırma taktiği kullanmak kendimizi geliştirmek için olmazsa olmaz mı? yani dünyada ilk 500 deolanların hepsi sizce bunu kullanıyormudur?

4-adam kaçırmada L2 ne iş yapar.

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
SELAMLAR

Ben usta olmadığımdan hepsine cevap veremem ama bildiğim kadarıyla

Analogdan oynamayıp çok çok harika maç yapan hatta analogdan çok daha iyi şut çeken arkadaşlarım var sanırım insan neye alışırsa onunla başarılı oluyor ama ben analogla oynuyorum daha özgür hareket etmemi sağlıyor gibime geliyor ama bu tamamen kendi düşüncem...

Turnuvaların şu anda belli bir düzeni yok sanırım serverlar tam olarak oturmadığından böyle turnuva maçları 5 dakikalık maçlar oluyor ve arka arkaya 3 maçta alınan neticeler önemli...

Adam kaçırma tekniği derken sağ analoğu adama işaretleyip R3'e basarak olanımı kastediyorsun tam olarak ben bunu hiç ama hiç kullanmıyorum maç içinde zaten karma karışık oluyor...

Adam kaçırmada L2'yi ilk kez duyuyorum şut atarken R2 oldukça işe yarıyor özellikle karşı karşıya kontrollü vuruş yapmanızı sağlıyor...

Selamlar iyi oyunlar dilerim...

266 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:31:03 

quote:

Lisandro nasıl dostum memnunmusun kaç paraya aldın ?

hanım kızdı bırakmak zorunda kaldım

lisandro 4m civarı birşeydi zannedersem,pişman etmedi gayet etkili.formu 4 yada 5 ama 5maç oynattım en kötü yeşil geldi.
toplam 10 maç yaptım sonuç fena değil:6-3-1

kondisyonun önemi daha da artmış,yedekler dandik de olsa yorgun adamların yerine oynatmalıyız.

sağ analogla adam kaçırmayı kullanmayanlar mutlaka alışmalı bu taktiğe,bence hem keyif veriyor hem de oldukça işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganyan78 -- 21 Eylül 2012; 23:39:37 >

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:35:13 

Evet hakikaten kondisyon çok önemli yani şimdi dikkat ediyorum özellikle antrenör modda bir futbolcu ne kadar overallı kuvvetli olursa olsun formsuzsa ve güç barı düşükse sıfır çekiyor onun için yedek kadro cidden önem kazanmış rotasyon oldukça önemli bence oyuna ayrı bir zevk katmış bu olay...

Arkadaşın birisi hilecilere karşı yüz kişi ekleyebileceğimiz bir kara listeden bahsetmişti ama kim bahsetmişti hatırlamıyorum online menüde her yere baktım ama göremedim bilen varsa izah ederse çok memnun olacağım...

266 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:41:00 

quote:

Evet hakikaten kondisyon çok önemli yani şimdi dikkat ediyorum özellikle antrenör modda bir futbolcu ne kadar overallı kuvvetli olursa olsun formsuzsa ve güç barı düşükse sıfır çekiyor onun için yedek kadro cidden önem kazanmış rotasyon oldukça önemli bence oyuna ayrı bir zevk katmış bu olay...

Arkadaşın birisi hilecilere karşı yüz kişi ekleyebileceğimiz bir kara listeden bahsetmişti ama kim bahsetmişti hatırlamıyorum online menüde her yere baktım ama göremedim bilen varsa izah ederse çok memnun olacağım...

ben de gördüm ama oyun açık olmadığı için tarif edemiyorum,biraz kurcala bulursun

1087 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:43:04 

quote:

ben de gördüm ama oyun açık olmadığı için tarif edemiyorum,biraz kurcala bulursun

Aaa ciddimisin kardeşim bak online master lig menüsündemi bu özellik öyleyse bulurum...

266 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:47:51 

quote:

Aaa ciddimisin kardeşim bak online master lig menüsündemi bu özellik öyleyse bulurum...

evet ama henüz aktif değilmiş diyordu bir arkadaş,güncellemelerden sonra sonra aktif olcakmış.mypes özelliği de aynı,güncellemelerden sonra o da olacakmış...

21 Mesaj
21 Eylül 2012; 23:50:38 

arkadaşlar pes 2012'de ilk 100de olan ben bu oyunda daha galibiyet alamadım 3-4 yiyorum her maç. paas olayını çözeemedim ya. adama pas atıyorum toptan kaçıyor bu neden ? bunu çözsem anasını ağlatıcam ortalığın çok moralim bozuk pes 2012'ye dönecem böyle olursa

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 0:01:47 

pesdatabase sitesinden baktım henüz Messi'yi alabilen kimse yok ama C.Ronaldo'yu 2 kişi almış.herhalde bütün takımı sattı alabilmek için

854 Mesaj
22 Eylül 2012; 0:08:18 

Beyler ben de pes 2011 12 ikisinde de deli gibi oynadım ilk kez bu kadar kötü başladım ve kötü oynuyorum bildiğimiz pesden farklı birşey var .

Başlangıçtaki kötü kadroları vücudunuzla yıkmak istiyosanız helder postigayı deneyin eger bana önerebileceğiniz oyuncu varsa 2-3 civarı bekliyorum çok sevinirim transferler yüzünden gidicez oyunda bu gidişle.

PSN : brnkral

Pro Evolution Soccer 2013
Master League Online

270 Mesaj
22 Eylül 2012; 0:29:02 

arkadaslar musabakalara giremiyorum veri paketi yuklemen lazım diyor ama yuklenecek veri yok.bi sorunmu var online musabakalarda?

260 Mesaj
22 Eylül 2012; 0:31:21 

Cok cok cok kötü bir fifa taklidi olmus her atakta gol oluyo bu ne ya iğrendim takaslicam en kisa zamanda

1087 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:03:18 

quote:

Orijinalden alıntı: avedist

arkadaslar musabakalara giremiyorum veri paketi yuklemen lazım diyor ama yuklenecek veri yok.bi sorunmu var online musabakalarda?

Veri paket bilgi bölümünde şayet yüklediysen oyundan çık ve tekrar gir bu şekilde müsabakalara başlayabilirsin bol şans dilerim..

3289 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:04:34 

ileri uc lavezzi love biaby bakalım turnuvada neler yapıcaz

PSN: kerim35

1087 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:22:03 

7.8 Milyona Villa'yı aldım çok çok akıllı bir yatırım yaptığımı düşünüyorum...

118 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:42:05 

quote:

toplam butceniz ne durumda ??

PSN : srknmentese Favori : Pes 2014 OML

1087 Mesaj
22 Eylül 2012; 1:51:26 

quote:

Orijinalden alıntı: srkn7

toplam butceniz ne durumda ??

En son 30 milyon civarıydı oyuncularla uzun sözleşmeler yapmasam ve daha sonra sözleşmesi devam eden oyuncuyu sıkılıp satmasam daha çok olurdu...

118 Mesaj
22 Eylül 2012; 2:23:29 

2-3 mac kaybedince klasiktir elimizdeki oyunculari degistiririz :)

PSN : srknmentese Favori : Pes 2014 OML

660 Mesaj
22 Eylül 2012; 8:43:44 

serverlar kapalı sanırım

Mal da yalan mülk de yalan
Gel biraz da sen oyalan

48 Mesaj
22 Eylül 2012; 8:48:33 

evet kapalı kafayı yicektim az daha !!! bi türlü giremedim maçtanda attı zaten !

game : Pes2013
console : PS3
nick : LastChaOsS
Seviye : En İyi Oyuncu
mode : Antrenör & Manuel
mal varlıgı : Çıkışta
Favori oyuncu : PaTo

660 Mesaj
22 Eylül 2012; 8:52:32 

6-9 arası bakım oluyormuş avrupa saatine göre, bizde 10 demek bu,

bir güzellik olmazsa daha bi saat kapalı

Gel biraz da sen oyalan

407 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:00:38 

Başlangıç için oyuncu önerecek varmı arkadaşlar. Az maliyetli ve işe yarayan kanat oyuncuları ve defansif orta saha.

48 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:07:01 

arkadaşım en az 10 15 milyon nakit yapana kadar defalt kadroyla oyna yeteri kadar iyiler zaten...

game : Pes2013
console : PS3
nick : LastChaOsS
Seviye : En İyi Oyuncu
mode : Antrenör & Manuel
mal varlıgı : Çıkışta
Favori oyuncu : PaTo

407 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:24:08 

Default kadro neyse de, default kaleci ile oynamanın imkanı yok :D geleni geçeni alıyor. Hareket bile etmiyorlar. 2-3 orta seviye adam aldım 10-15 nakite kadar oynayalım bunlarla bari :)

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:35:38 

quote:

hayırlı olsun,formu da 6,iyi yani....bugün çalışıyorum akşam 21.30'a kadar oynayamayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganyan78 -- 22 Eylül 2012; 9:36:53 >

660 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:39:48 

ben default kadroyu sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum aksi halde kontratlara para yetişmiyor.

bağlantım sürekli kopuyor zaten, iki maçın birini bu yüzden kaybediyorum.

Gel biraz da sen oyalan

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 9:48:58 

kaleci almak için maliyetler ve form durumu gözönüne alındğında en iyisi Bracigliano,hem iyi hem de formu 7

270 Mesaj
22 Eylül 2012; 10:02:36 

Dun siralama maclarinda 5te5 yaptim ama daha sonra transferli takimlar gelince cok zorlandim. Adamlarin her sutu gol. Sanki kale cok buyukte kaleci koseye yetisemiyor gibi ziplamiyor bile. Biraz para biriktirdim 2 ucuz forvet 2de kanat alip para kasicam. Mphela baretto piatti bide burak yeter. Bu sabah girdim serverlar kapaliydi herhalde. Bu arada arkadaslar yazmis cok baglanti sorunu oluyor diye ama ben 1 kere bile baglantinin kotulestigini dahi gormedim. Baglantim kablonet 3 mb. Ttnette hep bu durumlar yasanir.

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 10:10:05 

quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Dun siralama maclarinda 5te5 yaptim ama daha sonra transferli takimlar gelince cok zorlandim. Adamlarin her sutu gol. Sanki kale cok buyukte kaleci koseye yetisemiyor gibi ziplamiyor bile. Biraz para biriktirdim 2 ucuz forvet 2de kanat alip para kasicam. Mphela baretto piatti bide burak yeter. Bu sabah girdim serverlar kapaliydi herhalde. Bu arada arkadaslar yazmis cok baglanti sorunu oluyor diye ama ben 1 kere bile baglantinin kotulestigini dahi gormedim. Baglantim kablonet 3 mb. Ttnette hep bu durumlar yasanir.

kaleciler dediğin gibi,çaprazdan vuruyorlar,kaleci izliyor topları,sanırsın ki auta gidiyor top,her top içerde
kaleci alsaydın daha iyi olurdu bence,akşam eve gidince Bracigliano'yu alıcam.ben de dün 10 maç yaptım,hiç sorun yaşamadım,nazar değmesin

45 Mesaj
22 Eylül 2012; 11:03:26 

arkadaşlar PS3 PES 2013 TE SPİKER KONUŞMALARI FALAN türkçe mi oluyor acaba, yani ps3 cdsini aldığımız zaman direk olarak spiker türkçemi konuşuyor.

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 11:18:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur19821982

arkadaşlar PS3 PES 2013 TE SPİKER KONUŞMALARI FALAN türkçe mi oluyor acaba, yani ps3 cdsini aldığımız zaman direk olarak spiker türkçemi konuşuyor.

spiker Türkçe değil,menüler Türkçe...ilerleyen yıllarda yapacakmış Konami,diye duydum.

1087 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:12:38 

Bracigliano güzel ama maliyeti biraz yüksek sanki ne kadar iyi oyuncunuz varsa o kadar çok maç kazanıyor ve o kadar çok maç hasılatı elde ediyorsunuz he sözleşmeleri maliyetli ama gelir gidenden fazla olunca sorun yok bence...

Birde kaç maçlık sözleşmeler yapıyorsunuz oyuncularlar ortalama aslında en iyisi 50 maç ama param yetmiyor...

50 maçlık sözleşme imzalayan her türlü kazanır yoksa devamlı zarar olacak... 10 maç bedavaya geliyor çünkü...

45 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:24:28 

quote:

spiker Türkçe değil,menüler Türkçe...ilerleyen yıllarda yapacakmış Konami,diye duydum.

teşekkür ederim.

266 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:35:28 

quote:

Bracigliano güzel ama maliyeti biraz yüksek sanki ne kadar iyi oyuncunuz varsa o kadar çok maç kazanıyor ve o kadar çok maç hasılatı elde ediyorsunuz he sözleşmeleri maliyetli ama gelir gidenden fazla olunca sorun yok bence...

Birde kaç maçlık sözleşmeler yapıyorsunuz oyuncularlar ortalama aslında en iyisi 50 maç ama param yetmiyor...

50 maçlık sözleşme imzalayan her türlü kazanır yoksa devamlı zarar olacak... 10 maç bedavaya geliyor çünkü...

bence de uzun süreli yapmak çok avantajlı ama,yapmadan evvel hesap yapmak lazım.uzun süre kullanacağımız oyunculara uzun süreli yapılmalı.çürük adamlara daha az olabilir.

270 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:56:21 

Bu sene form durumlari her mac degisken galiba. Gecen sene birkac gunde degistigi icin hep oyunulari sayip formda oyuncu almak zorundaydik. Bu yil oule birsey olmicak galiba o yuzdende 50 maclik kontrat cikmis bu sene. Birde takim gucune gore rakip bulmasi iyi olmus onceden adamin puani 450 ama kadro dunya karmasiydi. Bu sene bununda onune gecmisler boyle yaparak.

270 Mesaj
22 Eylül 2012; 13:57:57 

Aksama insallah piatti mphela baretto acilirda sonrasinda sov yaparim

1 Mesaj
22 Eylül 2012; 15:39:48