Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Hulk'u aldım sonunda ilk maçtan 5 gol harikasın...

hulk fizikli oldugu için agır mı nasıl kıvrak mı
  • Kara liste olayını nasıl yapıyorsunuz hala kavrayamadım ana menüde online ayarlarda var fakat girdiğimde veri yok diyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Hulk'ta farklı birşey var hani iki yıl önce Arshavin vardı ya bilenler bilir adam ne yaparsan yap geçiyordu buda öyle yıkılmıyor o kadar hızlı gelmiyor gözüme ama bir şekilde ite kalka top önünde kalıyor köşeye kare üçgen kombinasyonu ile hedef aldığınızda ağları delecek kadar sert vurabiliyor çok çok hoşuma gitti her maç 2-3 atıyorum bu adamla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adlaykut

evet banada denk gelıyor kurtulmak ıcın kendı dusyımı secıyorum zaten zor kazanıyorum kazandıgımda kacınca keyfı yok one gecıp top cevırenlere acıyorum ben saldırmıyorum bıle genelde sadece ızlıyorum bıtırp galerıde son 20 maca gore kara kalısteye alıyorum bırde defterım var not edıyorumkı bır daha asla yenık duruma dusmıım bunlara karsı)))

bencede çok mantıklı notunu alacan o kişi gelirse ondan sonra atacan golü sonra sen yapacan ki nasıl mış diye görsün biz sinir olursak o kişide sinir olsun bana öyle rakip geldimi paslaşmaya başladımı ezikler demek ben onlardan iyiyim demektir sabaha kadar yapsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umitonat

quote:

düzelmiş mi yani o bug olayı artık olmuyacakmı öyle paran olmadan 50maçlık sözleşme filan olmuyacak anlaşılan benim anlamadığım bu turnuva niye o kadar az 3veya4 turnuva var pes 2012de her saat turnuva vardı

düzeltilse ne olacakki bu saatten sonra atı alan zaten Üsküdar'i geçti.. Bug yapanların kadrosunu sıfırlamadıktan sonra neye yarar, olan bizlere oldu yine :(

nasıl sıfırlayacak ki hepsine tek tek mi bakacaklar

Kadrom çok iyi çok uğraştım bunun için ne kadar zamanda bug olayını bilmeden geceli gündüzlü uğraştım ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki keşke tüm kadrolar sıfırlansa çünkü bug olayı çıkmadan daha bir keyifliydi herşey...
  • arkadaşlar çok futbolcu açık parası olan alsın benden sölemesi simdi denk geldim satamadığınız varsada satın. hemen kapanabilir.
  • quote:

düzelmiş mi yani o bug olayı artık olmuyacakmı öyle paran olmadan 50maçlık sözleşme filan olmuyacak anlaşılan benim anlamadığım bu turnuva niye o kadar az 3veya4 turnuva var pes 2012de her saat turnuva vardı

2011 ilk başladığında o da böyleydi. o zaman ilk başta herkesin seviyesi aynıydı ve ortak turnuvalar olmuştu bir hafta ve çok seyrekti. 2011'in özelliği her hafta yalnızca bir seviye yukarı çıkıyor veya aşağı inebiliyordun. o yüzden haftalar ilerledikçe seviyeler arttı ve yeni turnuvalar açılmaya başladı. bunda da böyle olacaktır sanırım, biraz sabredelim bir sürü turnuva olacak.

bir de arkadaşlar bug'dan faydalananlar ronaldo messi aldı diyosunuz da,
    belki bir çoğu öyle ama bazıları oyun çıkar çıkmaz saldırdı ve saatlerce belki arkadaşıyla dönüşümlü olarak hesabı hemen büyütmek için oynayıp durdu. oyun yeni açıldığında gözde topçular da ucuz olduğundan hemen alabildiler. her messisi olana bug'dan faydalandı diye bakmayalım yani. gerçi ben bug'dan dün haberdar oldum ve faydalandım da ama elimdeki en iyi oyuncu bojan :) bu nasıl oluyo onu da anlamadım.
  • quote:

quote:

quote:

Hulk'ta farklı birşey var hani iki yıl önce Arshavin vardı ya bilenler bilir adam ne yaparsan yap geçiyordu buda öyle yıkılmıyor o kadar hızlı gelmiyor gözüme ama bir şekilde ite kalka top önünde kalıyor köşeye kare üçgen kombinasyonu ile hedef aldığınızda ağları delecek kadar sert vurabiliyor çok çok hoşuma gitti her maç 2-3 atıyorum bu adamla...

pes2011de bilirim arshavin benim adamımdı çok süperdi teknik gol vuruşu süperdi sol kanatta uçuyordu resmen onun gibiyse çok iyi pes 2013de hiç oynamadım hulkla forvetin ortasında falcao var ama yavaş gol vuruşu iyi ama vazgeçemiyorum ben 3 forvet oynamak istiyorum 3tane gf olacak sekilde ama o oyuncuların kanatlara açılmasın ve forvetten defanssa yardım etmesin istiyorum forvette çovalamıyorum önceden altta yeşil ışık yanardı onu full yaptığımızda ilerde kalıyordu ama şimdi onu full edemiyoruz pes2013 yokmu ben mi bulamadım altta ışık çıkıyor ama mudale edemiyorum
  • acıkmı su anda pekı ne kadara alabılıyoruz bu adamı)))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: adlaykut

acıkmı su anda pekı ne kadara alabılıyoruz bu adamı)))))

11.5 milyona aldım ben sudan ucuz şu anda bilmiyorum daha etkili forvet varmıdır ama ben offline Brazilya olurken Pato, Neymar tek tük gol atarken ben Hulk'la Barcelona'ya saydırıyordum golleri ama belkide ben o adamın üzerine oynuyorumdur...

Gerçi forumdan bir arkadaşta aldı geçen gün her maç 2-3 atıyordu onlada...
  • kontara bugı ıle malıyet dusurusun ama ıs yıne sende bende mac yaptım bır suru kazanıdm puan ve para geldı ronaldoyu aldım benım ıcın o bır nırvana))) ama onu oynatmam bıle ancak ust duzey maclarda falan gerekte yok zaten bakın kadrosunda vıllalı ronaadolu adamı yendım antrenor modda bu garıp bır oyun cxok ıyı demek baska sey takım oyunu demek bambaska dahada konusturmayaın))))))
  • Tüm paramı sözleşmeye döktüm şimdi para toplayıp takıma ÇİLEK alma zamanıdır...
  • ben 3 forvet oynamak istiyorum 3tane gf olacak sekilde ama o oyuncuların kanatlara açılmasın ve forvetten defanssa yardım etmesin istiyorum forvette çovalamıyorum önceden altta yeşil ışık yanardı onu full yaptığımızda ilerde kalıyordu ama şimdi onu full edemiyoruz pes2013 yokmu ben mi bulamadım altta ışık çıkıyor ama mudale edemiyorum önerisi olan yokmu
  • quote:

ben 3 forvet oynamak istiyorum 3tane gf olacak sekilde ama o oyuncuların kanatlara açılmasın ve forvetten defanssa yardım etmesin istiyorum forvette çovalamıyorum önceden altta yeşil ışık yanardı onu full yaptığımızda ilerde kalıyordu ama şimdi onu full edemiyoruz pes2013 yokmu ben mi bulamadım altta ışık çıkıyor ama mudale edemiyorum önerisi olan yokmu

Takımı toplu hücum oynatabilirsiniz Barcelona'nın taktiği ile işe yarayacaktır diye tahmin ediyorum...
  • quote:

quote:

ben 3 forvet oynamak istiyorum 3tane gf olacak sekilde ama o oyuncuların kanatlara açılmasın ve forvetten defanssa yardım etmesin istiyorum forvette çovalamıyorum önceden altta yeşil ışık yanardı onu full yaptığımızda ilerde kalıyordu ama şimdi onu full edemiyoruz pes2013 yokmu ben mi bulamadım altta ışık çıkıyor ama mudale edemiyorum önerisi olan yokmu

Takımı toplu hücum oynatabilirsiniz Barcelona'nın taktiği ile işe yarayacaktır diye tahmin ediyorum...

yok onu demiyo o, ben anladım senin dediğini, bu konunun 4. sayfasına bakarsan benim de aynı dertle çırpındığımı görürsün. :)
    çözdükten sonra yazdığım mesajı kopyalayayım sen de çözersin böylece...

"
    sonunda çözdüm ya, buton yapılandırmasında "oyuncu kontrol etme" seçeneği varmış, onu yalnızca analog kol olarak seçmişim. bu durumda da defans ofans düzeyi R2+yukarı aşağı oklar olarak atanmış. seçili olması gereken L veya ok tuşları imiş. neyse belki başkasına yardımımız dokunur, ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
    "
  • bu benzer düzey hikayesi pek bi işe yaramıyo heralde.

benim takım 400'lü puanlarda.
    bi maç 160'lık adamla bi maç 800'lük adamla oynuyorum :)
  • vay vay vay :D :D

kontrat bug ı kapanınca kimse yollayamıyor tabi 90 maç sözleşmeli oyuncularını.

tabii kimseyi de alamıyor haliyle

tüm oyuncular açık ama alan yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

vay vay vay :D :D

aynen keşke yeni aldığım oyuncuları 99 yapsaydım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

vay vay vay :D :D

herkes işte / okulda olabilir mi? :) bence açık bulmuşsanız alın bizim gibi yazılanlara bakıp keşke evde olsaydım demeyin.

geçenlerde birisi kontratı bitmemiş oyuncuyu satınca para alamıyoruz yazmıştı bu doğru mu tecrübe eden oldu mu?
  • bana hiç öyle bir şey olmadı. bıraktığım adamın transfer ücretini ekledi kasama.

ama sözleşme parası diyorsa o yanıyor tabi.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.