Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim kalecim de wilson isminde bir Brezilyalı, derecesi 75.

form durumu fena değil, default kalecilerden birini kadroda tuttum, wilson'ın formu dipteyken onu oynatıyorum.

memnunum sayılır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Abi oyunda top yapmak bu kadar mı zor. Kaç yıllık pes oyuncusuyum çıldiracagim ya. Bu adamlar yoruluyor falan ne yapacağız bunlara anasını satayım. Milletle aynı kadromuz var bizim adamlar defans içinde boğuluyor, aynı adamlar diğer adamda lambur lambur defans arkasına sarkıyor. L2 kullanmaktan farklı ne yapıyorlar anlamadım. Anasının gözünden gol yiyoruz. Şu yorgunluk olayına da biri açıklık getirsin lütfen. Oyunu domine etmek için ne yapmak lazım ayrıca. Hiç bu kadar mal gibi olmamıştım. En aşağı 10-12 mağlubiyetim var.

aynen hocam Pes 10 pes 12de mılleti aglatıyordum agueroyu aldımmı kımse ayagımdan top alamazdı bu oyunda madara oldum 1 galıbıyet 3 beraberlık 15maglubıyetım oldu yemın ederım oturup agladım sonunda ya ben hıc bu hale gelmemıstım bısey var ama cozemıyorum pcden kol ıle oynuyorum acaba orda mı sıkıntı sız cozebılddınız mı yenılme ısını
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

quote:

Orijinalden alıntı: srkn7

quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

7.8 Milyona Villa'yı aldım çok çok akıllı bir yatırım yaptığımı düşünüyorum...

toplam butceniz ne durumda ??

En son 30 milyon civarıydı oyuncularla uzun sözleşmeler yapmasam ve daha sonra sözleşmesi devam eden oyuncuyu sıkılıp satmasam daha çok olurdu...

oyuncular nasıl satılıyor hcoam
  • ben simdi 10 kere yenıldım derecem cok dustu herseyı 0 layıp yenıden baslamak gıbı bır olay varmı
  • var kardeşim var takım düzenlemeden giriceksin analig sayfasında en altta takımı sıfırla var ordan sıfırlayabilirsin. takımını. Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

Bu kadroyu nasıl kurdunuz arkadaş ben 910 puandayım 90/14/18 galibiyet ortalamam 73.7 ben kuramadım böyle kadro..

elimdeki değeri yüksek oyuncuları mor olsada maçın 90. dakkiasında oyuna sokuyorum ve bu şekilde maç ücreti çok daha fazla alıyorum... tabi katıldığım turnuvalarda üst tura katılmalarımında etkisi oldu..he yeni başlayan arkadaşlara tavsiyemde sakın 10 maçlık sözleşme yapmayın gerekirse oynatmayın yemeyin içmeyin bekleyin ama 50 maç lık sözleşme yapın
  • arayan herklese yardımcı oldum herkes güvenip aradılar bende onları boş çevirmedim... Türkler olarak yardımcı ve paylaşımcı olmamız lazım elin gavurları aldı başını gitti ama hala oyunun açıgını bilipte kimseye sölemeyen knedini türk sanan mahlukatlar var yazık....
  • oyun açığının söylemek ne kadar doğru !... ben 2011 den beri deli gibi oynuyorum online master ligi, binlercede hile yapan lavuk var kaçt tane konsol kırdım ama genede gidip öğrenmedim hilenin nasıl yapıldığını arkadaş ..
  • Puanı 936 yaptım 22 maçlık bir serim var acayip baskı yapmaya başladı bu puan
  • quote:

Puanı 936 yaptım 22 maçlık bir serim var acayip baskı yapmaya başladı bu puan

helal egemen 1000 e az kalmış =)) seninle bir gün karşılaşmayı çok isterim ... ama şanslıyız ki puanın yüksek olunca , senden çok düşük rakiplere karşı beraberlik yada mağlubiyette puanın çok fazla düşmüyor en fazla 14 düşüyor bu yüzden 1000 olan bir çok insan var 2012 ve 2011 700 den sonrasında o baskıyı bende çok yaşardım ... adam frikikte otomatik gol atar geri kalan full maç top çevirirdi bende kırardım bir yerleri : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralp1907

quote:

helal egemen 1000 e az kalmış =)) seninle bir gün karşılaşmayı çok isterim ... ama şanslıyız ki puanın yüksek olunca , senden çok düşük rakiplere karşı beraberlik yada mağlubiyette puanın çok fazla düşmüyor en fazla 14 düşüyor bu yüzden 1000 olan bir çok insan var 2012 ve 2011 700 den sonrasında o baskıyı bende çok yaşardım ... adam frikikte otomatik gol atar geri kalan full maç top çevirirdi bende kırardım bir yerleri : )

freekıck ten otomatık gol nasıl atılıyor hocam
  • birde master lıgde ucuz ama saglam ıs yapan oyuncuları soyler msnız arkadaslar soyle vurusu ıyı kosan zencı forvet gıbı
  • quote:

Kardeş bu kadar puan yapmışsın tebrik ederim..Bizlerede görüş yapacağın tavsiylerin taktiklerin nelerdir..Oyun sistemin nasıldır açıklarsan seviniriz.
  • kitambala var bende ucuz ve hızlı memnunum 30 golü falan var 20 macta
  • quote:

quote:

Hocam sorma bazen bağlantı kötü geliyor,birde gol gelmeyince acayip kasıyor adamı,sonra 1 tane salladım mı gerisi geliyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

quote:

quote:

freekıck ten otomatık gol nasıl atılıyor hocam

freekick olduğu zaman iyi vuran bir oyuncuyla vuracağınız zaman hiç birşey yapmıyorsun bekliyorsun bir adamını seçip kalecinin önüne götürüp öyle mal mal bekliyorsun daha sonra saniye çıkıyor kendi otobatik atıyor ve genelde gol oluyor... valla yapan eziklere ben çok küfür ediyorum maçı 2-1 yapıp 90 dakika top çeviriyorum sırf inadına
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sorma bazen bağlantı kötü geliyor,birde gol gelmeyince acayip kasıyor adamı,sonra 1 tane salladım mı gerisi geliyor ama

oo fixtir zaten ya : ) 1 tane yiyince açılıyorlar genelde hep öyle atamayınca dirençleri artıyor hadi geliyormusun turnuvaya
  • bu arada iwundura diye bir topçu var 3. milyon civarı bütçesi düşük arkadaşlar onada kasabilirsiniz çok hızlı adam canıma okudu geçen tek başıma ki kadromda iyi gayet
  • Mümkün olduğu kadar default oyuncuları koruyun

paccini ve sol defans mols... gibi bişey bunlar mutlaka kalsın elinizde

minandinho yu da satmayın ne goller atıyor şaşarsınız

ortasaha da da default adam tutun

medjani, claudio, yu alın

kitambala yazdım yukarda forvet iidir

Benim de hedefim Pato, 2012 de çok maçımı kurtarmıştı.

kaleci brecigliano

sakın default kaleciyle oynamayın
  • Yüksek puanlı arkadaşlar karşıdaki takımın top çevirmesini nasıl önlüyorsunuz

Defans adamlarına markaj vererek vs? 5 forvet vs? yöntem açıklarmısınız?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.