Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (523. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar mac icinde yanlislikla neye basiyorumda taktik degisiyo acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasom kullanıcısına yanıt
    iki ihtimal var
    birincisi taktikleri ayarlarkeen menajere bırak diyorsun
    yada hızlı taktikler açık ve oyunu tuşlardan oynuyrsun elin analog tuşa dokunduğunda taktik değiştiriyor @yasom
  • Son iki gündür serverda sıkıntı mı var çok kasılıyo maç başlayınca da atıyo aynı sıkıntıyı yaşayan varmı?

• Arkadaslar bana biyardim .. Oyunu 2gun once arkadasimdan aldim. Online oynamak icin psn store dan online pass aldim. Oyunu actim.OML DE gelismis arama yapiyorum. İlgili veriler alinamiyor diyor. 2 gundur ayni .. İnternet hizimi kontrol ettim ..indirme 3,57 mb . Bana bi yardimci olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinerfru

Burası çok sessizleşti. Nerde insanlar? PES 2014'e mi geçtiler?

Fifa 14'e geçtim ben Pes 15'i bekliyoruz artık..
  • Ben de pes 2013 cdkey alıp oynamak istiyorum bilgisayarımda çünkü pes 14 hiç beğenmedim tam bir felaket olmuş sizce değermi online olarak master lig falan oynayabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyri

Ben de pes 2013 cdkey alıp oynamak istiyorum bilgisayarımda çünkü pes 14 hiç beğenmedim tam bir felaket olmuş sizce değermi online olarak master lig falan oynayabilirmiyim?

Online sunucularda çok az kullanıcı kaldı.Geriye kalanların büyük bir bölümü de hileciler.Sinirlerinin bozulmasını istemiyorsan uzak durmanı tavsiye ederim.
  • Ps3 PES 13 LİG YAPIYORUZ ARAMIZDA KATILMAK İSTEYEN VAR MI?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Ps3 PES 13 LİG YAPIYORUZ ARAMIZDA KATILMAK İSTEYEN VAR MI?

Ben varım.
    Ancak nasıl yapılacağı konusunda bilgiye ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasom

arkadaslar mac icinde yanlislikla neye basiyorumda taktik degisiyo acaba?

Analogla oynuyorsan normal basmali yon tuslari taktik degistiriyor normal tuslarla oynarsan sol analog taktik degistiriyor sıkıntı budur'

• Arkadas oyun bana son zamanlarda inanilmaz keyif vermeye basladi.

Oyunu eski pes13 aliskanliklari ile oynayanlar ki bende o sekildeydim 1,2 haftaya kadar cok zorlanir.

Ilk once antreman ve offline maclarla biraz yeni ozellikleri inceleyin duz pas vererek normal oyun oynarsaniz yenilme ihtimaliniz cok yuksek

Orta sahayi gecince paslarinizi L1 e basarak verin pas veren boylece hucuma katilir

Duruma gore sağ analog +L1 le adam kacirin bu sirada R2 ile topu yakin tutup rakibi oyalayin ve yuksek arapas ile kacirdiginiz adami bulusturun

Hucumda topu pas olarak alirken R2 ile alin aniden rakibigecme sansiniz dogar

Asirtma sutu ceza sahasi caprazlarinda bol kullanin

Ozellikle L2 ile manuel muthis sutlar atabilirsiniz yalniz vuruş sırasında yönüne dikkat edin

Bunlari serbest antramanda rakibi 5 kisi ayarlayip biraz çalışın

Ben oyuna inanilmaz isindim ve yillardir pes oynayan biri olarak soyluyorum bunu.

Tek sikinti lag olayi ki lagsiz oyun cok akici oluyor.

Yani pes 13 de10 birim bilen 8 birim bilen arasinda mac yapilsa pek fark olmaz ama 14 de bilen ile az bilen arasi mac cok ezici gecer

Iyi eğlenceler...

• Şu her maçta yapılan oyunu kanatlara yıkmayan , sadece ara pası ile kalemize gelmeye çalışan eziklere çözüm yokmu arkadaşlar tav oluyorum nasıl bir taktik uygulamalıyım.
  • Online kullanıcı sayısının azaldığı şu günlerde yeni bir hileci üstelik Türk.Ama karakter denen şeyden nasibini almamış.Psn'si ACEDİCA 82.Engelliler listeme baktım ilk sırada zaten o varmış.
    Küfür haznesi geniş olan forum arkadaşlarımından destek beklediğim için yazmak gereği duydum.
    Şimdiden teşekkürler.
  • birteksen52 B kullanıcısına yanıt
    Aynen yardımm @birteksen52
  • Arkadaşlar, hiç param kalmıyor, adamın sözleşmesi bitiyor, adamı serbest bırakıyorum, hemmen tekrar alıyorum, 10 maç sözleşme imzalamış oluyorum, bu nasıl iş? Bazen para bile artoyor. Acaba bunun bir dezavantajı varmıdır?

• beyler analig onlinede üçlü kaptı ne demek bilen varmı ya
  • Selam arkadaşlar ödüllü pes2013 online turnuvamiz baslamistir.Kayit icinwww.fifatr.com iletisim icin : 0532 564 19 05

• Burada da sorayım belki bilen çıkar..

Top rakipteyken bir adamı seçtiğimde onunla gitmek/oynamak istiyorum fakat oyuncu değiştirmeye basmadığım halde kendi kendine adam seçiyor. Bunu otomatik oyuncu seçme olayını nasıl kapatabiliriz bilgisi olan var mı?

Bir de oyuncu seçmek istediğimde hep abuk subuk yerdeki oyuncuları seçiyor şaka gibi :)
  • gogogokhan G kullanıcısına yanıt
    takımının üstüne geliyon ya kolu sağa sola çekiyon çektikten sonra kareye basacaksın orada oyuncu değiştirme ayarını kapatacaksın. otomatik ya da yarı otomatik olmayacak.
  • 3 Aydır MLO oynamıyordum hileciler yüzünden...

pes2014 çıkınca HİLE filan kalmamış 2 haftadır ÇOOkk ÇOOOkk temiz ve zevkli maçlar yapıyorum

Şükürler olsun...
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.