Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (451. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz110 -- 25 Ocak 2013; 11:24:06 >
  • arkadaslar bundan böyle yenilmez olmayı kafayakoydum..bunun için oyunun yapay zekanın açıklarını aradım..asla üçgen yapmam keyif almıyorum ama yeni bişey buldum kornerler..köşe vuruslarında yapay zekanın acıklarını aradım nasıl atarım diye...saaatlerce calıştım hergünde yarım saat calışıyorm..ve hemen hemen her kornerim gol oluyor.gecen bi maçta adam 1-0 öne gecti ben 4 korner kullandım maçta..maç sonucu 4-1..azmn zaferi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiziltas07

quote:

Orijinalden alıntı: kiziltas07

Acemiliğimden dolayı fotoğrafları buraya yüklerken baya bir zaman harcadım :) ama umuyorum ki bana tecrübelerinizden faydalanma şansım olur.

Takımın Dün gece saat 3 itibariyle kadronun fotoğrafı

Rotasyon için çok geniş bir kadrom yok ama idare etme mantığıyla buralara kadar gelebildim. Defans yapmayı bilmiyorum tam anlamıyla çünkü adamı birebirde durduramıyorum benim forvetleri üstüne basıp geçiyorlar... Yani çalım yememeyi ve çalım atmayı pek beceremiyorum adamın ayağına yapıyor top alamıyorum.. Bu konuda neler yapmam gerekiyor..

Pes 2013'ün koyduğu kurallara göre oynu oynamya çalışıyorum.. Onun için hızlı - çabuk kontratak futbola ona göre kuruyorum kadromu

Neden Taktiğim 59 ? veya defansım düşük bilmiyorum... Ne yaparak neleri geliştiririm ne faydası olur çok soru sormuş oluyorum ama bilmediğim için püf noktaları öğrenmek istiyorum

Toplam 170 Maç yaptım %50 kazanıyorum - kaybediyrum ... Bazen birşey oluyor çok rahat kazanıyorum bazende arka arkaya malubiyetler nedenini bilmiyorum
    Birde bütün sözleşmelerimi 50 maç yapmaya çalışıyorum.. Oyuncu katkıda çok bulunmuşsa satıp tekrar alıyorum.. Gidenin yerine 4-5 daha koyup bir üstünü alarak genişlemeyi düşünüyorum ama ozamanda kadro derinliği oluşmuyor ve bir süre sonra tıkanıcam diye düşünüyorum ve tıkanıyorumda zaman zaman
    Sizin öneriniz neler olabilir nerde eksiğim neler yapabilirim görüş ve önerilerinizle yardımlarınız bekliyorum :)))))

Kimse bana ve benim taktiğime yardımcı olmuyacakmı... Dün gece De Jong da aldım takıma devam ediyorum oynamya :)

Sanırım herşeyi bitirmiş en iyi oyuncular için şu hile sıkıntıları var ama bizim gibi orta seviye oyuncular klasmanı gayet çekişmeli ve YARDIMA MUHTAÇ arkadaşlar :) bilmem anlatabildimmi

kardeş taktiğin güzel bence bende aynı taktikler oynuyorum..ama sağ kanat ve sol kanatlarını sağ acık acık diye değiştir..çünkü bu oyunda sağ sol kanatlı oynamak mantıksız..çünkü hücuma hiç katılmıyorlar..sadece bek gibi oynuyor kanatlar..ama açık oyuncuları çakal gibi fırsat kolluyor çizgide.daha cok gol atarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: galatali_58

arkadaslar bundan böyle yenilmez olmayı kafayakoydum..bunun için oyunun yapay zekanın açıklarını aradım..asla üçgen yapmam keyif almıyorum ama yeni bişey buldum kornerler..köşe vuruslarında yapay zekanın acıklarını aradım nasıl atarım diye...saaatlerce calıştım hergünde yarım saat calışıyorm..ve hemen hemen her kornerim gol oluyor.gecen bi maçta adam 1-0 öne gecti ben 4 korner kullandım maçta..maç sonucu 4-1..azmn zaferi :)

Su olayi bize de anlatsam kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osminyum -- 25 Ocak 2013; 14:14:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KgCityBoy bu o....ğunuda ekleyin arkadaşlar dk 85 maçı koparttı güzel analı kardeş
  • quote:

arkadaslar bundan böyle yenilmez olmayı kafayakoydum..bunun için oyunun yapay zekanın açıklarını aradım..asla üçgen yapmam keyif almıyorum ama yeni bişey buldum kornerler..köşe vuruslarında yapay zekanın acıklarını aradım nasıl atarım diye...saaatlerce calıştım hergünde yarım saat calışıyorm..ve hemen hemen her kornerim gol oluyor.gecen bi maçta adam 1-0 öne gecti ben 4 korner kullandım maçta..maç sonucu 4-1..azmn zaferi :)

kardes slm.bu oyunda asla ucgen yapmadan yenılmez olmak turkıye nın dunya kupasını almasından daha zor ıhtımal.kose vurusları,serbest vuruslar vs senı daha ıyı yapmak ıcın cok ufak faktorler ama asla yenılmez olmanı saglamaz.kose vurusunda 2 etkılı faktoru ben sana soylıyım.1-L1 le adamı yanına cagır,adam 0 dan topu sursun ve altı pasa pasını aktarsın.2-adamı on dırege koy,tam orta yaparken altı pasa dogru yonelt adamını ve kafa sutunu cek.
    NOT:2100 MAC YAPAN BIRISI OLARAK SANA TECRUBEMI AKTARIYORUM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osminyum

quote:

Anlatmayacaksan neden paylaştın be adam bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: pessi63

Arkadaşlar sanırım Konami sonunda hilecilere el atmış...

Son 1 hafta içinde yaklaşık 250-300 kişi hile yüzünden banlanmış ve online oynamaları yasaklanmış.
    Tek yapmanız gereken hile ile oyunu kastırıp koparan arkadaşların psn rumuzlarını alıp ve maçın oynandığı tarihi belirterek konami-ye mail atmanız...
    Aşağıdaki linkte hem haber kaynağını, hem de yapmanız gerekenler ve hilecileri bildireceğiniz mail adresleri yazıyor...

Haydi beyler, hileci avına çıkıp online-ı temizliyoruz bu pisliklerden... Rastgele...

http://winningelevenblog.com/blog/how-to-report-a-cheater-in-pes-2013/

Güzelmiş

• arkdaşlar şu an resmi olarak en güncel versiyon 1.03 ve dlc 3.00 mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: superboy_Fb

arkdaşlar şu an resmi olarak en güncel versiyon 1.03 ve dlc 3.00 mı acaba?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: aloneman38

quote:

quote:

tesadufden baska bir sey degildir bence,bazen benımde 1 macda,3 serbest vurus 3 gol oldugu oluyor..ama tesaduf,,,

çok iyi bir ornek vermek gerekirse,,penaltılara kaldıgımızda 4 penaltıdan 4 ü bile gol olmuyor..kornerden her vuurulan nasıl bilinçli takdikli gol olsun..onun için nasıl yapılcagı sorusunu bilesormam..:)
  • Gelen mesaja nasip bakacagiz?

• Mevzunuzu bölecegim acil bir secim yapmam lazım :)

Kullananız varsa Sony harici kolların performansı nasıl Snoppy ,Kontorland ve benzeri ucuz kablosuz kollar

İnternetten siparis verecegim ama 1 hafta sonra elimde kalacak bir kola para vermek istemiyorum
  • rakibinin barcelona, real madrid almasından sıkılanları, 10 defa gidiyorum, adam bi arapasıyla gol atıyor... ben adam gibi paslaşan rakip istiyorum. atl. madrid, galatasaray, fiorentina, beşiktaş gibi gerçek! takımlarla maç yapayım diyen arkadaşları Fenerbahçe'm ile karşıma bekliyorum.

ps3

gilardinho37
  • quote:

Orijinalden alıntı: izinsizgosteri

Mevzunuzu bölecegim acil bir secim yapmam lazım :)

Kullananız varsa Sony harici kolların performansı nasıl Snoppy ,Kontorland ve benzeri ucuz kablosuz kollar

İnternetten siparis verecegim ama 1 hafta sonra elimde kalacak bir kola para vermek istemiyorum

bende logitech f310 var baya iyi bi kol tavsiye ederim.tabi bi ps3 sony kolu performansı kadar olmasada fiyat olarak kullanış olarak gayet iyi
  • Beyler psnden 78 liraya fifa 13 alınır mı ne dersiniz değer mi pesten sıkılmış daha doğrusu hileden sıkılmış biri olarak yorumlarınızı bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Beyler psnden 78 liraya fifa 13 alınır mı ne dersiniz değer mi pesten sıkılmış daha doğrusu hileden sıkılmış biri olarak yorumlarınızı bekliyorum...

alınır kardeşim baktın daha pese giriş yapmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

quote:

Orijinalden alıntı: aloneman38

quote:

quote:

tesadufden baska bir sey degildir bence,bazen benımde 1 macda,3 serbest vurus 3 gol oldugu oluyor..ama tesaduf,,,

çok iyi bir ornek vermek gerekirse,,penaltılara kaldıgımızda 4 penaltıdan 4 ü bile gol olmuyor..kornerden her vuurulan nasıl bilinçli takdikli gol olsun..onun için nasıl yapılcagı sorusunu bilesormam..:)

arkadaslar tabiki her korner gol olucak diye bişey yok..ama bu istatistiği %70 lere cıkarmak benmki sadece..herkesin bi statejisi var..kimisi uzaktan kosturuyor adamı puyolu örneğin gelişine vuruyor kafayı..kimisi ön direkte bekletiyor uzun boylu fellanıyı..ben ise bi nokta belirledim kendime..ortayı yapmakla deparlı koşuyu aynı anda baslatıyorum geriye doğru ve arka direkte golu yazıyorum..ya anlatmayla zor olur..videoları göndercem ama nası göndercem bilmiyorum..video göndermeye calışcam bu gece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Beyler psnden 78 liraya fifa 13 alınır mı ne dersiniz değer mi pesten sıkılmış daha doğrusu hileden sıkılmış biri olarak yorumlarınızı bekliyorum...

önce demosunu indir derim. Ben de bu hafta senin gibi düşündüm de demoyu bi indirdim sonra dedim olmaz bu iş. İyi oyundur kötü oyundur da ısınamıyor insan. Ama Fut denen bi olay var fifa da haklarını vermek lazım. Umarım seneye pese de gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

kardes slm.bu oyunda asla ucgen yapmadan yenılmez olmak turkıye nın dunya kupasını almasından daha zor ıhtımal.kose vurusları,serbest vuruslar vs senı daha ıyı yapmak ıcın cok ufak faktorler ama asla yenılmez olmanı saglamaz.kose vurusunda 2 etkılı faktoru ben sana soylıyım.1-L1 le adamı yanına cagır,adam 0 dan topu sursun ve altı pasa pasını aktarsın.2-adamı on dırege koy,tam orta yaparken altı pasa dogru yonelt adamını ve kafa sutunu cek.
    NOT:2100 MAC YAPAN BIRISI OLARAK SANA TECRUBEMI AKTARIYORUM.

valla kardeş ben üçgen yapmıyorum ama üçgencileri durdurmanın tek yolu var..hücuma cıkarken top kaybı yapmıycaksın..çünkü üçgenciler hücuma cıkarken kaybetmessen afallayıp kalıyorlar..çünkü adamların B planı yok..en risksiz hücum kanattan gelmektir kaptırsan bile kontra yeme ihtimalin az..yani kısacası göbekte cıkarkn kaybetmezsen sıkıntı yok üçgencilerele ilgili
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.