Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan1905

quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

arkadaşlar oyuna yeni basladım sayılır 24 mac yaptım 14 galibiyet 3 beraberlik 7 mağlubiyet ve bu pek de iyi değil kadro kurarken nelere dikkat etmeliyim hangi oyuncuları almalıyım taktik ve diziliş konusunda biraz yardımcı olursanız sevinirim birde unutmadan ozel mac neye gore belirleniyor bazı maclarda ozel mac deyip fazladan para veriyor bu neye gore belirleniyor şimdiden teşekkürler :)

kardeş forvete kesinlikle martinsi al :) defansa c.zabata yı alabilirsin çok iidr orta sahayada mutlaka guarini al pişman olmazsın forvette ortada bi santrafor sağ yada solunada kullandığı ayağa göre gizli forvet koy bn böle oynuom sıralama maçında galibiyet yüzdem %65 lerde gizli forvette belasie olabilir böle işte kardeşim umarım yardımcı olabilmişimdr

çok sağol kardeşim birde bu kontrat işini falan napıyorsun birde kondisyon işini

kontratı 50 maçı 10 milyon un üzerindeki oyuncuları benim tam 59 geçe yada tam saate girilen dakika mesela 23.59 yada 00.00 da sözleşmeler düşmüş oluo o zman yeniliorum bide mesela takıma katkısı full olan oyuncuların sözleşmesi bitince sat sonra tekrar al hem 10 maça sözleşme ücretleri düşücek hemde satarken kar edeceksin ;) kondisyon işini bende bilmiom :D ama guarin bende her 3 maçta 1 ya kırmızı ya sarı gelio geldiğindede bu ardarda devam edio bende ceza sahası dışından çakıorum golleri :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Sunucu ile bağlantı koptu bu hata yinemi başladı yoksa sorun bende mi?

2 gündür çok sık yaşadığım sorun.
    Maç bitiremediğimden sözleşmeler uçtu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Konami hileye çözüm bulacagina yaptığı guncelleme ile bağlantı kopma sorununu geri getirdi haram zikkim olsum böyle şirkete

• quote:

quote:

quote:

Konami hileye çözüm bulacagina yaptığı guncelleme ile bağlantı kopma sorununu geri getirdi haram zikkim olsum böyle şirkete

Bugünlerde malesef sunucu sorunu yine başladı görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar oyuna yeni basladım sayılır 24 mac yaptım 14 galibiyet 3 beraberlik 7 mağlubiyet ve bu pek de iyi değil kadro kurarken nelere dikkat etmeliyim hangi oyuncuları almalıyım taktik ve diziliş konusunda biraz yardımcı olursanız sevinirim birde unutmadan ozel mac neye gore belirleniyor bazı maclarda ozel mac deyip fazladan para veriyor bu neye gore belirleniyor şimdiden teşekkürler :)

kardeş forvete kesinlikle martinsi al :) defansa c.zabata yı alabilirsin çok iidr orta sahayada mutlaka guarini al pişman olmazsın forvette ortada bi santrafor sağ yada solunada kullandığı ayağa göre gizli forvet koy bn böle oynuom sıralama maçında galibiyet yüzdem %65 lerde gizli forvette belasie olabilir böle işte kardeşim umarım yardımcı olabilmişimdr

çok sağol kardeşim birde bu kontrat işini falan napıyorsun birde kondisyon işini

kontratı 50 maçı 10 milyon un üzerindeki oyuncuları benim tam 59 geçe yada tam saate girilen dakika mesela 23.59 yada 00.00 da sözleşmeler düşmüş oluo o zman yeniliorum bide mesela takıma katkısı full olan oyuncuların sözleşmesi bitince sat sonra tekrar al hem 10 maça sözleşme ücretleri düşücek hemde satarken kar edeceksin ;) kondisyon işini bende bilmiom :D ama guarin bende her 3 maçta 1 ya kırmızı ya sarı gelio geldiğindede bu ardarda devam edio bende ceza sahası dışından çakıorum golleri :D

teşekkürler kardeşim yardımların için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rendezvous

quote:

Orijinalden alıntı: osminyum

quote:

Orijinalden alıntı: rendezvous

Ne zamandır kimse kadro paylaşmıyor.Takım gücü:943 Puan:603 Toplam Takım Değeri:1.112.963 € olmak itibariyle toplamda 32 kişilik bir kadro.Gece gündüz az uğraşmadık bu takımı oluştururken.Herkes hilecilerden muzdarip ama ben gece oynamaya başlayalı hileci yavşaklarla pek rastlaşmıyorum eskisi kadar.Takım yenilse bile ölüsü 3 milyon € alıyor.En son 3-3-3-1 taktiğiyle oynadığımdan beri seri galibiyetler almaya başladım.Herkese başarılar, bol kazançlı maçlar ve turnuvalar diliyorum...

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU  [PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

CF:
    Ibrahimovic
    Aguero
    Rooney
    Etoo
    Pato

SS:
    C.Ronaldo
    Messi
    Tevez
    Lavezzi

CMF / DMF / AMF / RMF / LMF:
    Cesc Fabregas
    A.Iniesta
    Ribery
    Robben
    Bale
    Hazard
    Silva
    Xabi Alonso
    Mascherano
    Pirlo

CB / LB / RB:
    Thiago Silva
    Mamadou Sakho
    Sergio Ramos
    Pepe
    Puyol
    Armero
    Ashley Cole
    Daniel Alves
    Maicon
    Perea

GK:
    Buffon
    Casillas
    Handanovic

Tebrikler kardeş biz öyle kadro kurana kadaaaar...Bir de ben takimi sifirladim van der.mirrch le falan oynuyorum defansim pek kuvvetli değil 3 defans oynasam çok mu gol yerim?En yuksek defans oyuncum 75.

Gardaş al sana benden birkaç taktik.Madem Van Der Piç ile oynuyorsun, kontra atağa dayalı 5-1-2-2 ve 5-1-3-1 taktikler var en sondaki ve ondan bir önceki görsel.Dene istersen

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

Saol kardeş 5-1-2-2 yi çok beğendim.Aslinda van der *** le oynamam da takimi sifirlayinca mecbur kaliyosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osminyum -- 20 Ocak 2013; 0:13:06 >
  • quote:

quote:

quote:

Mentalist kardesim bos koy inan sinir yapmaya degmez lanet bi hal aldi hem oyun hemde server adamlarin umrunda degil hep ilk gunden beri burada konusup tartisiyoruz kopmalar kopmalar gecicek yok hile kalkicak vs ama artik tadi kacti oyun oynamanin ötesinde rezalet bu durum aldi bu olay hep bekledik halada bekliyoruz hileyi cozucekler diye hepsi hikaye kendimizi kandiriyoruz okadar mail attimki sacma sapan cvplar ben artik pes 13 ile ilgilendiklerini sanmiyorum yok video cekcen mail atcan kanitliyicanda adam ceza alicak sende bi hileci dusurdum diye sevinicen bumudur yani olay buyuzden KONAMI sirketi nasil bu kadar tepkiye duyarsiz olur anlamis degilim

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

quote:

quote:

Mentalist kardesim bos koy inan sinir yapmaya degmez lanet bi hal aldi hem oyun hemde server adamlarin umrunda degil hep ilk gunden beri burada konusup tartisiyoruz kopmalar kopmalar gecicek yok hile kalkicak vs ama artik tadi kacti oyun oynamanin ötesinde rezalet bu durum aldi bu olay hep bekledik halada bekliyoruz hileyi cozucekler diye hepsi hikaye kendimizi kandiriyoruz okadar mail attimki sacma sapan cvplar ben artik pes 13 ile ilgilendiklerini sanmiyorum yok video cekcen mail atcan kanitliyicanda adam ceza alicak sende bi hileci dusurdum diye sevinicen bumudur yani olay buyuzden KONAMI sirketi nasil bu kadar tepkiye duyarsiz olur anlamis degilim

aynen

• Arkadaslar takimimin ismi ankara fc kadromu artik turk oyunculardan olusturdum simdi daha zevkli van der mirchli neglili sahte oyun kurgusundan bikmistim ardayi emreyi selcuk inani serdar azizi topali topuzu volkani yani butun milli takimi topladim ve bir cok vander mircli takimi rahatlikla yeniyorum yenilsemde keyif aliyorum birde size bir sorum var mactan once rakibime mesaj atabiliyormuyum atiliyorsa nasil ??

• Van der Mirch dediniz Van der Piç diyenler bile çıktı gercek hayatta böyle forvet olurmu dediniz alin size Björn Vleminckx Birazda gülelim değil mi adam 102 olurdu peste olaydi

Adam ilk maçında 4 attı gerçek Van Der Mirch vakası

• quote:

Van der Mirch dediniz Van der Piç diyenler bile çıktı gercek hayatta böyle forvet olurmu dediniz alin size Björn Vleminckx Birazda gülelim değil mi adam 102 olurdu peste olaydi

Adam ilk maçında 4 attı gerçek Van Der Mirch vakası

Sapsari saçlar adam topu orta sahadan ucgenliyor bu vlemings yakalıyor ve atiyooo mutlaka izleyin bildiginiz Van Der Mirch süper lige gelmiş

• Su penaltilari nasip kurtarcaz yaAdamlar hep üst tarafa vuruyor doğru tarafa atladigim halde kaleci tütmüyor.Basil kurtarcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

quote:

Orijinalden alıntı: akparpala

quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

bende mail attım 3 dk vakdimi aldı,atabilen atsın bence...dun hilesiz bir turnuvaya denk geldim sonunda.dun gece 11:05 finalini,hilecilere takılmadan şampiyon alabildim...su hile işini çözseler harika olcak ama inş 1-2 aya halederle yazolım vs ile.

Arkadaşlar mail atmak bir işe yaramıyor.

Nedeni, örneği sen hile yapan (a) kişi sen diyiyorsun ki bu adam hile yaptı, Konami bu (a) kişiye yani hile yapan adama mail atıyor uygunsuz davranış kurallara uymayan davranışta bulunmuşsun diye vs vs...

(a) kiş cevap yazıyor hayır öyle birşey yok diye dolayısiyle Konamibirşey yapamıyor. Çünkü senin yalan söyleyip söylemediğini bilemiyor.

Heee bir yolu var hile yapan (a) kişiyi 5-6 kişi hile yaptı diye konamiye yazarsa 15 ila 30 gün bıyunca adamın kullanıcı girişini yasaklıyor.

Yada şikayet edeceğin kişinin videosunu çekeceksin. O zaman kesin adama 30 gün oyuna girememe izini gidiyor.

Ben bunları nereden mi? biliyorm 20 den fazla hileciyi banlattım ...
    Banlandıklarını nereden mi biliyorum :)
    Ben adamları videolu şikayet ettikten sonra adamlara mesaj atıyorum ne oldu artık oyuna giremiyorsun yasaklama gelmiş bunu yapan benim diye.

Hepsi demek o sensin diyerek ana avrat sövüyorlar bana... YANİ KISACASI BAŞARILI OLUYORUM fakat video olmazsa zor yasaklıyorlar.

Ama arkadaşlar inanın bitmiyor bu iş çok sıkıvı hal aldı ipad kenarda hep hazır hilecileri kayı etmek için valla sıkıldım elimde 15-20 tane daha birikmiş hileci var...

Bilmiyorum yorumlarınız nedir.

Hatta hatta üzülerek anlatacağım şu olay,

Maç ödüllü maç adamın takımıda kuvvetide 900 üzerinde ve adam türk hemde FENEBAHÇELİ,

Bende fenerliyim maç başlarken adama bol şnslar takımdaşım yenilsemde gam yemem takım fenerbahçe nasıl olsa dedim.
    Cevap gelmedi..

Maç başladı hemen 1-0 öne geçti, oynamaya devam ettik.
    1. adam oyunu kastırıyor
    2. durmadan faul yapıyor, dalıp duruyor, oyunun içine etti

Derken ilk yarı sonu bukadar adiliğe rağmen ben 3-1 öndeyim adamın C. Ronaldosu kırmızı kartlı 4-5 tanede sarı kartı var.
    Veeeeee beklenen sonu maçı koparttı.

Ben ne yaptım videoya kayıt etmiştim hemen oturdum videoyu ve mailimi konamiye yolladım.

Bu arada Fenerli arkadaşa yazdım kardeş ayıp ettim hem fenerlisin hem türksün sen yapma bari hiç ama hiç yakışmadı dedim
    Ana avrad bacı küfürleri dizdi.

3-4 gün sonra arkadaşa mesaj attım ne oldu oyuna girebiliyormusun seni konamiye şikayet ettim dedim
    2-3 gün sonra cevap geldi dalga geçerek evet giriyorum dedi.
    ama aradan 1 gün daha geçti
    eve geldim PS 3 açtım oda ne 15 taneye yakın mesaj var fenerli hileci hurdacı arkadaştan

Tehditler küfürler seni bulacam ip numaran elimde falan filan çok güldüm
    Arkadaş 45 gün yasaklanmış banlanmış
    EVET BAŞARI

Tek yazdım arkadaşa dilerim birdaha yapmazsın akıllanırsın yaptığın sana yakışmıyor diye
    Halen küfüre tehdite devam ediyordu
    Blok ladım gittti

İŞTE BÖYLE ARKADŞLAR.

Hilesiz, hurdasız, uzaylı futbolcular olmadankeyif ile oynayacağımız güzel oyunlar görmek dileğiyle.

hocam yazını okurken çok eglendim ya..neden mi çünkü bir hileciye gereken dersin verildigini duymak hoşuma gitti..elllerine saglık..
    bir kaç şey sorucam..öncelikle elemana msj felan attım demişsin..bunu nasıl yapıyorsun ..pes12 de msj laşma vardıda 13 de varmı ? yokksa ben ayarlardan kapattımda haberim mi yok =)
    bide bu video olayını nasıl yapıyorsun teknik kısmını anlatırmısın?
    bence forumda gönüllüler oluşturalım herkes 2-3 tane hileciyi videolu maillerse böle böle biraz rahatlarız..ayrıca ben fifa kurdum ama alışmadık g.tte don durmaz hesabı sevemedim..biliyorum fifa daha güzel ama ben pes in kamu malı gibi olmuşum heralde artık başka bişey kullanmam zor olcak =)

Selam dostum öncelikle maça başlamadan telefonum hep hazır birde ipad var bende hile yapmaya başladığı anda herşeyi bırakıp kayıt etmeye başlıyorum zaten maç 5-10 saniye sonra kopuyor. Oyuncunun nickini Players Met bölümünden görebiliyorsun en son oynadığın oyuncuyu ben oradan mesaj atıyorum elemana.

Sonra şikayetimi konami europe bölümüne yazıyorum ve video ile birlikte elemanın nickini yolluyorum. Otomatik cevap geliyo incelenecek vs diye.

Bu mesaj geldikten sonra 1 gündede olabiliyor 1 haftadada olabiliyor ama kesin banlanıyor bende aradan 4-5 gün geçtikten sonra elemana mesaj atıyorum onlimne id sini girerek ... zaten eleman başlıyor sana küfüre.. :)

O zaman anlıyorsun banlanmış.

İnan ş ana kadar 30 kişiyi banlattım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: obimikel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

bende mail attım 3 dk vakdimi aldı,atabilen atsın bence...dun hilesiz bir turnuvaya denk geldim sonunda.dun gece 11:05 finalini,hilecilere takılmadan şampiyon alabildim...su hile işini çözseler harika olcak ama inş 1-2 aya halederle yazolım vs ile.

Arkadaşlar mail atmak bir işe yaramıyor.

Nedeni, örneği sen hile yapan (a) kişi sen diyiyorsun ki bu adam hile yaptı, Konami bu (a) kişiye yani hile yapan adama mail atıyor uygunsuz davranış kurallara uymayan davranışta bulunmuşsun diye vs vs...

(a) kiş cevap yazıyor hayır öyle birşey yok diye dolayısiyle Konamibirşey yapamıyor. Çünkü senin yalan söyleyip söylemediğini bilemiyor.

Heee bir yolu var hile yapan (a) kişiyi 5-6 kişi hile yaptı diye konamiye yazarsa 15 ila 30 gün bıyunca adamın kullanıcı girişini yasaklıyor.

Yada şikayet edeceğin kişinin videosunu çekeceksin. O zaman kesin adama 30 gün oyuna girememe izini gidiyor.

Ben bunları nereden mi? biliyorm 20 den fazla hileciyi banlattım ...
    Banlandıklarını nereden mi biliyorum :)
    Ben adamları videolu şikayet ettikten sonra adamlara mesaj atıyorum ne oldu artık oyuna giremiyorsun yasaklama gelmiş bunu yapan benim diye.

Hepsi demek o sensin diyerek ana avrat sövüyorlar bana... YANİ KISACASI BAŞARILI OLUYORUM fakat video olmazsa zor yasaklıyorlar.

Ama arkadaşlar inanın bitmiyor bu iş çok sıkıvı hal aldı ipad kenarda hep hazır hilecileri kayı etmek için valla sıkıldım elimde 15-20 tane daha birikmiş hileci var...

Bilmiyorum yorumlarınız nedir.

Hatta hatta üzülerek anlatacağım şu olay,

Maç ödüllü maç adamın takımıda kuvvetide 900 üzerinde ve adam türk hemde FENEBAHÇELİ,

Bende fenerliyim maç başlarken adama bol şnslar takımdaşım yenilsemde gam yemem takım fenerbahçe nasıl olsa dedim.
    Cevap gelmedi..

Maç başladı hemen 1-0 öne geçti, oynamaya devam ettik.
    1. adam oyunu kastırıyor
    2. durmadan faul yapıyor, dalıp duruyor, oyunun içine etti

Derken ilk yarı sonu bukadar adiliğe rağmen ben 3-1 öndeyim adamın C. Ronaldosu kırmızı kartlı 4-5 tanede sarı kartı var.
    Veeeeee beklenen sonu maçı koparttı.

Ben ne yaptım videoya kayıt etmiştim hemen oturdum videoyu ve mailimi konamiye yolladım.

Bu arada Fenerli arkadaşa yazdım kardeş ayıp ettim hem fenerlisin hem türksün sen yapma bari hiç ama hiç yakışmadı dedim
    Ana avrad bacı küfürleri dizdi.

3-4 gün sonra arkadaşa mesaj attım ne oldu oyuna girebiliyormusun seni konamiye şikayet ettim dedim
    2-3 gün sonra cevap geldi dalga geçerek evet giriyorum dedi.
    ama aradan 1 gün daha geçti
    eve geldim PS 3 açtım oda ne 15 taneye yakın mesaj var fenerli hileci hurdacı arkadaştan

Tehditler küfürler seni bulacam ip numaran elimde falan filan çok güldüm
    Arkadaş 45 gün yasaklanmış banlanmış
    EVET BAŞARI

Tek yazdım arkadaşa dilerim birdaha yapmazsın akıllanırsın yaptığın sana yakışmıyor diye
    Halen küfüre tehdite devam ediyordu
    Blok ladım gittti

İŞTE BÖYLE ARKADŞLAR.

Hilesiz, hurdasız, uzaylı futbolcular olmadankeyif ile oynayacağımız güzel oyunlar görmek dileğiyle.

hocam yazını okurken çok eglendim ya..neden mi çünkü bir hileciye gereken dersin verildigini duymak hoşuma gitti..elllerine saglık..
    bir kaç şey sorucam..öncelikle elemana msj felan attım demişsin..bunu nasıl yapıyorsun ..pes12 de msj laşma vardıda 13 de varmı ? yokksa ben ayarlardan kapattımda haberim mi yok =)
    bide bu video olayını nasıl yapıyorsun teknik kısmını anlatırmısın?
    bence forumda gönüllüler oluşturalım herkes 2-3 tane hileciyi videolu maillerse böle böle biraz rahatlarız..ayrıca ben fifa kurdum ama alışmadık g.tte don durmaz hesabı sevemedim..biliyorum fifa daha güzel ama ben pes in kamu malı gibi olmuşum heralde artık başka bişey kullanmam zor olcak =)

Selam dostum öncelikle maça başlamadan telefonum hep hazır birde ipad var bende hile yapmaya başladığı anda herşeyi bırakıp kayıt etmeye başlıyorum zaten maç 5-10 saniye sonra kopuyor. Oyuncunun nickini Players Met bölümünden görebiliyorsun en son oynadığın oyuncuyu ben oradan mesaj atıyorum elemana.

Sonra şikayetimi konami europe bölümüne yazıyorum ve video ile birlikte elemanın nickini yolluyorum. Otomatik cevap geliyo incelenecek vs diye.

Bu mesaj geldikten sonra 1 gündede olabiliyor 1 haftadada olabiliyor ama kesin banlanıyor bende aradan 4-5 gün geçtikten sonra elemana mesaj atıyorum onlimne id sini girerek ... zaten eleman başlıyor sana küfüre.. :)

O zaman anlıyorsun banlanmış.

İnan ş ana kadar 30 kişiyi banlattım :)

kardeş bence müthiş bir çözüm yapmışsın seni gönülden tebrik ederim artık bende böyle bir çözüm yapıcam çok sağol herkes bence bu çözümü örne almalı
  • arkadaşlar lütfen birisi yardım etsin bana maça başlamadan yada normal menudeyken bir oyuncuya mesaj nasıl atılır ve gelen mesaj nasıl okunur bulamadım ne geleni okuyabiliyorum nede ben yollıyabiliyorum pc de oynuyorum ben ps3 için söylediler ama alakası yok bilgisayarda oynuyorum yardım ederseniz çok makbule gecicek

• benimle maç yapacak olan varmı dostlar :)
  • pes 2013 orjinal aldım ve sonunda kırıp çöpe attım. Yanlış anlayan olmasın orjinal almanın havasını yapmıyorum. bu kadar salakça bir oyun olmaz. takımıma alladım pulladım messiyle ronaldoyu transfer ettim profesyonelin bir üst kademesinde oynuyorum ve gol atamıyorum. bu kadar salakça bir oyun olmaz arkadaş. süreyide 30 dk yaptıum geniş geniş oynıyayım diye 30 dkda 1 gol atamadım. 3 yıldır pes ondan öncesinde 4 yıllıkta fifa oynuyordum. oynamaktan anlamayan bir insanda değilim ama bu kadar terbiyesizlikte olmaz. messi kıytırık bir oyuncuya(derecesi 67) defalarca top kaptırdı. bir daha pes oynamakmı tövbe..
  • quote:

benimle maç yapacak olan varmı dostlar :)

Takim gücün ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bah-tr

quote:

benimle maç yapacak olan varmı dostlar :)

Takim gücün ne ?

874 falan da takım farketmez :)
  • PES2010DA BASLADIGIM ONLINE SERUVENINDE ILK KUPAMI DEMIN GIRIS SEVIYESI TURNUVASINDA ALDIM PES USTALARI ICIN KUCUK BENIM ICIN BUYUK BIR ADIM!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.