Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (442. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nxplay

bakım falan yok arkadaşlar. benim 2 hesabım var. biri giriyo psn'ede pes online'de. maç yapabiliyorum online
    ama diğeri girmiyor. pes online'a. bazı hesaplarmı hack'lendi ne oldu anlamadım
    bazı kişilerinde psn'e bile girmiyor

Bağlanan hesabınla dün akşam saat 18:00 den önce girip oynadıysan o yüzden şuanda giebiliyosundur. Şuan bakım var ve devam ediyor.19:30 a kadar da gelmeyecek.
  • quote:

attığım mail'e konami cevap vermiş. diyoki:
    ''malesef bazı oyuncular fair play kurallarına uymuyor.
    sizden ricamız koparanların ismini, sizin isminizi, ve video'lu kanıt , gün, saat, tarih.. bize gönderin''
    demişler. yani hileye çözüm yok. bulamadılar ve bulamıcaklar. maçmı yapıcaz video, resim bilmemne çekimleriyle, e-maillerlemi uğraşıcaz
    bu koparma olayı ayda yılda bir olan birşey diilki. her maç koparıyolar
    ohh bee ne rahatlık walla. otursunlar keyif yapsınlar, biz hilecilerin peşinden koşalım, uğraşalım didinelim duralım. yokyaa
    walla şuraya yazıyorum: 2014te kimse oynayamıyacak hileden 2015tede pes bidaha çıkmaz

bnada öle yazdılar.dalgamı geçiosunuz oyunmu oynayalım sherlock holmeslik mi yapalım dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erc079

"Dear Ercüment,

Thank you very much for contacting the Konami Support Team.

Of course we understand exactly how you feel when it comes to cheaters in PES 2013. We are working on ways to combat cheaters more effectively. Please be sure that we are investigating all cases that are reported to us and looking into all names that are provided. Keep an eye out for news and information regarding cheaters and courtesy rating coming soon. We are clamping down."

Bu kez gelen maılde onlarda bu hilenin farkında olduklarını ve kesınlıkle bununla mucadele için calıstıkları gıbısınden seyler soyluyorlar.Arkadaslar bakın bız kendı kendımıze ne kadar soylenırsek az.ne kadar cok şikayet maılı atarsak olayla o kadar ılgılı olacaklardır.
    AYRICA BEN SAHSEN PES KOLIK OLAN BIRISI OLARAK BANA BEDAVA FIFA VERSELER OYNAMAM,OYNAYAMAM.BU İŞ SANKI GS-FB-BJK TARAFTARILIGI GIBI BI DURUM BANA GORE.

Bende görderdim bu arada.

Dostum eğer pes köklü değişime gitmezse sana şöyle söylim en geç önümüzdeki sene fifakolik olup pesi uzunca bir süre bırakacağını düşünüyorum.İşin yanlış tarafı fb gs gibi olması zaten.Konami babamın şirketi değil ki hatalı şeyler yaptığı halde savunayım.Fanatik taraftar olmaya ne gerek var.2 tane futbol oyunu var biri daha iyi şu anda diğeri eskiden daha iyiydi elbette ama şu anda diğeri daha iyi o zaman onu görebilmek lazım.Ha tercih meselesi elbette pes arkadaşlar arası oynanırsa ve az oynanırsa eksiklerini görmezden gelmek daha kolay oluyor ki bunu çevremden çok iyi biliyorum ama sık ve online oynarsanız yandınız :)

Tavsiyem bu kadar ön yargılı olmayın.Kaç tane arkadaşım fifaya geçti en azılı forevercılardı hatta bunda kötü bir taraf yok.Önümüzdeki sene pes kendini aşarsa tabiki oynarız.Takım değiştirmek gibi düşünmeyin bunu.Böyle düşünmeniz üzücü cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

arkadaşlar görüyorumki birçok arkadaş pes'ten şikayetçi. ve fifaya geçiyo. hepinize sonuna kadar hak veriyorum.
    bende yıllardır pes oyunucusu olarak, bu sene gelmiş geçmiş en kötü pes serisi olduğunu düşünüyorum.
    bu hız olayı ve uzun top üçgen olayı hepimizi soğuttu. hayatında 300-400den fazla pes oynamamış acemiler prim yaptı.
    emek sarftemeden kalitesiz pis pis goller. dümdüz bilinçsizce ileri vurmalar. tabi yinede oynanırdı. çokta önemli diil. ama hile olayı tamamen bitirdi.
    hile hiç kabul edilemicek bir şey. bu devirde hile diye birşey olmaması lazımdı artık. ama konami işte. bir bildikleri vardır mutlaka.
    konami bunu düzeltmedi ve MLO tam bir pislik yuvası oldu. ne kadar sanal alemde olsa, bukadar pislik insanlarla uğraşmak hoş bir şey değil gerçekten
    genel sıralamaya bakıyorum. birçok kişi 1000 puan olmuş. birçoğunuda tanıyorum. daha önce maç yaptığım ve koparanlar. pes bu işte.
    ancak hileci ve sahtekarlar en iyi oluyor. hakedenler loser oluyor. bende fifaya geçmeyi düşünüyorum ama alışma falan onlardan üşeniyorum.

Pesi çok seven bir abimiz var ve 2-3 senedir çalıştığımız yerde sürekli beraber online oynuyoruz ve cidden çok iyi oynuyor.Kaç puanlı gelirse gelsin herkesi yenebilecek güçte.Beraber oynadığımız kişiler arasında pesi en çok savunan kişiydi üstelik.Sonunda ne oldu biliyormusun oyundan soğudu iyicene.Üstelik en büyük sebebi hile değildi oynanabilirlikteki saçmalıklar ile sistemin oyuna fazlasıyla hakim olması zıvanadan çıkardı artık.Kaç kere şahit oldum önceki sene olsa fark atacağı adam ile tek kale oynayıp yenildiğini.Daha önce de yazmıştım zaten bu seneki pes sizden daha kötü oynayanın sizi yendiği bir oyundur diye.

Neyse işte o pes fanatiği abimiz sonunda fifa'ya geçti ve gayet mutlu şu anda.Artık pes online bile oynamak istemiyor.Sistemi kurup fifa takılcaz ha fifa'nında hataları vardır muhakkak insan yapısı yani.Ama en azından tecrübe etmiş oluruz.İnan bana fifa oynandıkça alıştıkça güzelleşen bir oyun pes ise tam tersi oldu bu sene ve kısa zamanda olayı bitirdi.

Konami artık köklü bir değişiklik yapmak zorunda.Zaten satışlar berbat durumda pesin bari elini taşın altına koyup birşeyleri değiştirmeli.Hangi oyun çıkarsa çıksın 1 milyon seviyesine ulaşır zaten.Hele pes'de köklü değişiklikler gelirse tüm dikkatleri üzerine çekecektir.Uzun süredir fifa oynamayan pes oyuncuları gibi pesinde uzun süreler oynanmayan bir oyun olmasını istemem doğrusu.Çünkü kendi tarzında bence devam ederse keyifle oynanılacak bir oyun olabilir kesinlikle.

hocam o abi tespiti iyi yapmış. oynanabilirlikle ilgilide bişeyler var. bende bunu farkettim. sistemin oyuna fazlasıyla hakim olmasıyla ilgili.
    bende çoğu zaman öyle maçlar kaybediorumki. hemde hiç yenilmemem gereken kişilere. 400 puanlık oyunculara, galibiyet yüzdesi %33'lük oyunculara falan.
    benim oyuncular ayakta duramıyo, onun oyuncular hulk gibi falan oluyo. sanki sistem bi ara ona güç veriyo bi ara bana
    mesela bunu en son öreniğini demin yaşadım. benden çok daha güçsüz bir oyuncu. maç bir başladı 40. dkkada 4-0 mağlup duruma düştüm. şaşırdım. bu ne güç böyle dedim.
    ne yapsam olmuyo. onun her topu alışı gol. ilk yarı 4-0 bitti. artık katbettim diye kondisyonu düşünim dedim. yeşil oyuncu çıkarıp mor oyuncuları falan soktum
    ikinci yarı bir başladı. ben böyle şey görmedim. attığım paslar yerini buluyo, toplar önüme düşüyo, gücüm yerine gelmiş, herifin içinden geçiyorum resmen. bu sefer o ayakta duramıyo. ve 4-5 kazandım!!!
    bende anlamadım. sanki ilk yarı sistem ona güç verdi. ikinci yarı bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

arkadaşlar görüyorumki birçok arkadaş pes'ten şikayetçi. ve fifaya geçiyo. hepinize sonuna kadar hak veriyorum.
    bende yıllardır pes oyunucusu olarak, bu sene gelmiş geçmiş en kötü pes serisi olduğunu düşünüyorum.
    bu hız olayı ve uzun top üçgen olayı hepimizi soğuttu. hayatında 300-400den fazla pes oynamamış acemiler prim yaptı.
    emek sarftemeden kalitesiz pis pis goller. dümdüz bilinçsizce ileri vurmalar. tabi yinede oynanırdı. çokta önemli diil. ama hile olayı tamamen bitirdi.
    hile hiç kabul edilemicek bir şey. bu devirde hile diye birşey olmaması lazımdı artık. ama konami işte. bir bildikleri vardır mutlaka.
    konami bunu düzeltmedi ve MLO tam bir pislik yuvası oldu. ne kadar sanal alemde olsa, bukadar pislik insanlarla uğraşmak hoş bir şey değil gerçekten
    genel sıralamaya bakıyorum. birçok kişi 1000 puan olmuş. birçoğunuda tanıyorum. daha önce maç yaptığım ve koparanlar. pes bu işte.
    ancak hileci ve sahtekarlar en iyi oluyor. hakedenler loser oluyor. bende fifaya geçmeyi düşünüyorum ama alışma falan onlardan üşeniyorum.

Pesi çok seven bir abimiz var ve 2-3 senedir çalıştığımız yerde sürekli beraber online oynuyoruz ve cidden çok iyi oynuyor.Kaç puanlı gelirse gelsin herkesi yenebilecek güçte.Beraber oynadığımız kişiler arasında pesi en çok savunan kişiydi üstelik.Sonunda ne oldu biliyormusun oyundan soğudu iyicene.Üstelik en büyük sebebi hile değildi oynanabilirlikteki saçmalıklar ile sistemin oyuna fazlasıyla hakim olması zıvanadan çıkardı artık.Kaç kere şahit oldum önceki sene olsa fark atacağı adam ile tek kale oynayıp yenildiğini.Daha önce de yazmıştım zaten bu seneki pes sizden daha kötü oynayanın sizi yendiği bir oyundur diye.

Neyse işte o pes fanatiği abimiz sonunda fifa'ya geçti ve gayet mutlu şu anda.Artık pes online bile oynamak istemiyor.Sistemi kurup fifa takılcaz ha fifa'nında hataları vardır muhakkak insan yapısı yani.Ama en azından tecrübe etmiş oluruz.İnan bana fifa oynandıkça alıştıkça güzelleşen bir oyun pes ise tam tersi oldu bu sene ve kısa zamanda olayı bitirdi.

Konami artık köklü bir değişiklik yapmak zorunda.Zaten satışlar berbat durumda pesin bari elini taşın altına koyup birşeyleri değiştirmeli.Hangi oyun çıkarsa çıksın 1 milyon seviyesine ulaşır zaten.Hele pes'de köklü değişiklikler gelirse tüm dikkatleri üzerine çekecektir.Uzun süredir fifa oynamayan pes oyuncuları gibi pesinde uzun süreler oynanmayan bir oyun olmasını istemem doğrusu.Çünkü kendi tarzında bence devam ederse keyifle oynanılacak bir oyun olabilir kesinlikle.

hocam o abi tespiti iyi yapmış. oynanabilirlikle ilgilide bişeyler var. bende bunu farkettim. sistemin oyuna fazlasıyla hakim olmasıyla ilgili.
    bende çoğu zaman öyle maçlar kaybediorumki. hemde hiç yenilmemem gereken kişilere. 400 puanlık oyunculara, galibiyet yüzdesi %33'lük oyunculara falan.
    benim oyuncular ayakta duramıyo, onun oyuncular hulk gibi falan oluyo. sanki sistem bi ara ona güç veriyo bi ara bana
    mesela bunu en son öreniğini demin yaşadım. benden çok daha güçsüz bir oyuncu. maç bir başladı 40. dkkada 4-0 mağlup duruma düştüm. şaşırdım. bu ne güç böyle dedim.
    ne yapsam olmuyo. onun her topu alışı gol. ilk yarı 4-0 bitti. artık katbettim diye kondisyonu düşünim dedim. yeşil oyuncu çıkarıp mor oyuncuları falan soktum
    ikinci yarı bir başladı. ben böyle şey görmedim. attığım paslar yerini buluyo, toplar önüme düşüyo, gücüm yerine gelmiş, herifin içinden geçiyorum resmen. bu sefer o ayakta duramıyo. ve 4-5 kazandım!!!

hem rakiple hem sistemle mücadele edioz

• quote:

Güzel örnek vermişsin doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 18 Ocak 2013; 18:22:05 >
  • ARKADAŞLAR BİR SORUM VAR BİLEN YARDIMCI OLSUN ALLAH AŞKINA..

Atak yaparken örneğin ara pası yaptığımda bazen gidemiyorum rakip defans yapışıyor resmen adamı tutuyor gibi kosturmaya çalışsamda olmuyor.. Bana göre PES in en büyük saçmalıklarından biride bu ama artık bunu tartışacak değilim malesef pes'te çok hata ve kusur var bu sene....

Benim soruma cevap verebilecek varmı nasıl yapıyorlar bunun yolu ne..
  • şu fifadaki paket açma olayını pese de koysalar keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyy7

quote:

bakım falan yok arkadaşlar. benim 2 hesabım var. biri giriyo psn'ede pes online'de. maç yapabiliyorum online

Bağlanan hesabınla dün akşam saat 18:00 den önce girip oynadıysan o yüzden şuanda giebiliyosundur. Şuan bakım var ve devam ediyor.19:30 a kadar da gelmeyecek.

hocam açıldımı bakım, ben hala giremiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crazyy7

quote:

hocam açıldımı bakım, ben hala giremiyorum

Valla ben şu an oynuyorum hiç orun yok
  • ARKADAŞLAR BİR SORUM VAR BİLEN YARDIMCI OLSUN ALLAH AŞKINA..

Atak yaparken örneğin ara pası yaptığımda bazen gidemiyorum rakip defans yapışıyor resmen adamı tutuyor gibi kosturmaya çalışsamda olmuyor.. Bana göre PES in en büyük saçmalıklarından biride bu ama artık bunu tartışacak değilim malesef pes'te çok hata ve kusur var bu sene....

Benim soruma cevap verebilecek varmı nasıl yapıyorlar bunun yolu ne..
  • Eğer bu oyunda seviye b'ye indiysen bok cukuruna indin demektir sıralama maçı yapalım dedik 3 kez sunucu attı b oldum olmaz olaydim Allah'ım ya bırakın rakibin galipken kacmasini mac başlar baslamaz bile kaçıyor hep b seviyesi rakip veriyor tekrar a seviyesi olmak için üst üste bilerek maçı vermek lazım dedim kendi kaleme gol attim devre arasinda çıkarım dedim rakibim ne yaptı bağlantıyı kastirdi sanirim dalga geçiyorum bağlantıyı bozacagim sandi aman Allah'ım b seviyesi tam bi bok çukuru c'ye doğru gidiyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisle_Gelen_Yolcu

Eğer bu oyunda seviye b'ye indiysen bok cukuruna indin demektir sıralama maçı yapalım dedik 3 kez sunucu attı b oldum olmaz olaydim Allah'ım ya bırakın rakibin galipken kacmasini mac başlar baslamaz bile kaçıyor hep b seviyesi rakip veriyor tekrar a seviyesi olmak için üst üste bilerek maçı vermek lazım dedim kendi kaleme gol attim devre arasinda çıkarım dedim rakibim ne yaptı bağlantıyı kastirdi sanirim dalga geçiyorum bağlantıyı bozacagim sandi aman Allah'ım b seviyesi tam bi bok çukuru c'ye doğru gidiyorum....

Ben bir kere C ye düştüm 1 haftam kabus gibi geçti 20 den fazla maç verdim A olabilmek için.

• Dün gece 2-4 saatleri arasında 5 maçta sunucu bağlantısı kesildi hatası ile kesildi.
    Sözleşmeler havaya gitti. Sorun Konami serverda mı yoksa TTNET te mi?
    Bakım var diyince bu sorun için kapatılmış olabilir mi?

• Derecemiz A'dan B'ye düştü.

• Serverın bakım problemı ne zaman duzelıcek bılgısı olan varmı???
  • ŞUANDA KIMSE ANA LIG ONLINE OYNUYAMIYOR DEGILMI BIR SES VERIN LUTFEN!!!!!
  • Arkadaslar birsey sormak istiyorum. Bazi maclarda oyunda her saniyede takilmalar oluyor ve tabi mac hicbir sekilde oynanmiyor ama sanki rakip takir takir oynuyor. Rakiplerde genelde puanlari yuksek oluyor boyle takilmalar oldugu zaman. Boyle bir hile yontemi varmi acaba yoksa tamamen tesadufmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peskopatım

ŞUANDA KIMSE ANA LIG ONLINE OYNUYAMIYOR DEGILMI BIR SES VERIN LUTFEN!!!!!

bende oynayamıyorum merak etme bekliyoruz en kısa sürede çözerler umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaslar birsey sormak istiyorum. Bazi maclarda oyunda her saniyede takilmalar oluyor ve tabi mac hicbir sekilde oynanmiyor ama sanki rakip takir takir oynuyor. Rakiplerde genelde puanlari yuksek oluyor boyle takilmalar oldugu zaman. Boyle bir hile yontemi varmi acaba yoksa tamamen tesadufmu?

Evet var hemen hemen tüm yabancılar bunu yapıyor bizim Türkler'den yapan nadiren çıkıyor ama yabancıların büyük çoğunluğu bu hileyi yapıyor ve adına ping atmak diyorlar...

Top sendeyken oyun kasım kasım kasilir ama top rakibe geçince su gibi akar işte oros.. evlatlarinin bu seneki keşfi bu ping atmak hilenin ağa babası ve çooook yaygın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 19 Ocak 2013; 1:13:18 >
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.