Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle sunucuyu gerdanından öperim ben ama
  • Biraz önce bende düştüm 3-4 maçta sunucu hatasından dolayı mağlup sayıldım.
  • Ne güzel üst tura çıkmıştım attı oyundan beni. Nette herhangi bir sıkıntı da yok. Bunların yapacağı işin ben!
  • bu 22:10 turnuvasından ben bişey anlamadım girdim ilk maçı yaptım maç bitmiş 0-0 yazıyor ekrandada pes 2013 bağlantısında problem oluştu gibi birşey yazıyor ok dedim devam ettim direk turnuva ekranına geldim baktım 3-0 kazanmışım 21 dakika kaldı yazıyor hemen bi maç daha yazptım mağlup oldu takım bi maç daha yapayım bitmeden dedim fenerle eşleştim faruk bilmem ne tak bi daha ilk maçta ki gibi oldu 3-0 kazanmışım yine kalan süreye baktım 40 dakika yazıyor 1 maç daha yapıp çıktım kalan süre 9 dakika bi halt anlamadım ben bu işten
  • beyler beni baya attı oyundan hiç öyle sıradan bi atma değil ps networkden attı ve giremiyorum
  • beyler denjkaa diye bir rus var. kendisi lag hilesinde uzman olduğunu kanıtladı. Antrenör modda 70'te öne geçince kaçtı.

kara listelik bir rus var dediler ben de dedim ki "yoksa o-rus-bu mu acaba?" hakkaten öyleymiş :D

"players met" ten buldum psn hesabını mesaj kısmından bütün iyi dileklerimi yolladım. sonra da engelledim tabi

aslında bu kadar tepki vermezdim alıştım hilecilere ama turnuvaya dakikçe girip iyi kötü beş maç yaparım dedim. sunucu dellendi attı 3-4 kere

ben de rusa patlamış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the reaper

quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

quote:

ben 3 forvet oynamak istiyorum 3tane gf olacak sekilde ama o oyuncuların kanatlara açılmasın ve forvetten defanssa yardım etmesin istiyorum forvette çovalamıyorum önceden altta yeşil ışık yanardı onu full yaptığımızda ilerde kalıyordu ama şimdi onu full edemiyoruz pes2013 yokmu ben mi bulamadım altta ışık çıkıyor ama mudale edemiyorum önerisi olan yokmu

Takımı toplu hücum oynatabilirsiniz Barcelona'nın taktiği ile işe yarayacaktır diye tahmin ediyorum...

yok onu demiyo o, ben anladım senin dediğini, bu konunun 4. sayfasına bakarsan benim de aynı dertle çırpındığımı görürsün. :)
    çözdükten sonra yazdığım mesajı kopyalayayım sen de çözersin böylece...

"
    sonunda çözdüm ya, buton yapılandırmasında "oyuncu kontrol etme" seçeneği varmış, onu yalnızca analog kol olarak seçmişim. bu durumda da defans ofans düzeyi R2+yukarı aşağı oklar olarak atanmış. seçili olması gereken L veya ok tuşları imiş. neyse belki başkasına yardımımız dokunur, ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.
    "

evet bende onu diyorum pes 2012 select+r1 basıyorduk full oluyordu simdi hangi tuşla yapacaz ben yön tuşları olarak anologla oynamıyorum normal oynuyorum bunu nerden yapacaz tam olarak

sonunda buldum tşkler sinir oluyordum şimdi ilerde dururlar L veya ok tuşları yaptım oldu bende aynı senin gibi yapmıştım ben diyorum neden olmuyor

biraz karışık anlatmışım, sevindim bulduğuna. epey işe yarıyor maçlarda.

bu arada 3 maç üst üste bağlantım koptu neden anlamadım bissürü para gitti, kapattım behzat ç. izliyorum :) bilmiyorum başka başına gelen var mı yoksa sorun benim bağlantıda mı...
  • aynen hocam benide 3 kere üst süte attı noluyo anlamadım.Korkuyorum girmeye şimdi. resmi pes forumu falan var mı noluyo ne bitiyo anlasak
  • bir tane onun bunun çocuğu denk geldi,1000 puana yakın,mütevazi kadromla 3-1 yeniyordum,bağlantıyı kopardı,maç geçersiz kaldı.Allah belanı versin Konami,hata bizde alıyoruz bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyan78

bir tane onun bunun çocuğu denk geldi,1000 puana yakın,mütevazi kadromla 3-1 yeniyordum,bağlantıyı kopardı,maç geçersiz kaldı.Allah belanı versin Konami,hata bizde alıyoruz bu oyunu

Böyle şerefsizleri teşhir edip kara liste yapalım online menüde kara liste var diyorlardı...
  • Bendede gitmişti bağlantı geldi şimdi...İyi bir taktik önerisi varmı acaba?

kadrom:

------------------Cenk------------

--Catherine--R.Abiol--E.Gülüm..İ.Köybaşı

---------Zimling----M.Sissoko----

--Valera------Bellushi----Quaresma

----------------D.Cisse---------------

Yedekler:

Kalou
    Doumbia
    Oğuzhan
    Mami

Gerisi boş adamlar:)

Antrenör modda kaybediyorum genelde :(Çok daha zayıf takımlar yeniyor, nasıl iş anlamadım..Kadromda fena değil bence...
  • Ah şu Sergio Ramos'u da alabilsem aslında çok pahalı fakat defansın her yerinde oynayabiliyor ya işte buna bitiyorum...
  • Antrenör modda rakiplerimin kabusu oldum 3-4 atıyorum en iyisine maşallah diyim de nolur nolmaz..
  • Quaresma muhtesem ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucular rezalet. Atıp atıp duruyor. Rakiplerinize sövmeyin bence maç iptal oluyor diye. Belki onlarda da sunucu gitmiştir. Ben bugün için pes ettim. umarım yarın daha stabil olur sunucular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Mentalist_CH

Antrenör modda rakiplerimin kabusu oldum 3-4 atıyorum en iyisine maşallah diyim de nolur nolmaz..

Taktiğini yazarmısın?

Abate'yide aldım takıma bu arada...
  • 0 puan olunca ne oluyor?Az kaldı sıfıra dayancam...50 puanım kaldı...
  •  [PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

sonunda takım adama benzemeye başladı. en zayıf halka xiavi suan inieste lazım oraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 29 Eylül 2012; 2:33:35 >
  • kare üçgen ne ki ilk kez duydum sert mi vuruyormya da dışarı atmıyor mu?
  • Serverda bakim mi var? giremiyorum oyunA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.