Şimdi Ara

Rapor: Half Life 3, 2013'ten Sonra Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Resmi olarak duyurusu halen gelmese de, şimdiye kadar birçok söylentisiyle karşılaştığımız Half Life 3 adına yepeni bilgiler geldi. Valve'a yakın bir kaynağın ünlü Fransız site Journal du Gamer'a yaptığı açıklamalar, ses getireceğe benziyor.

Yapılan açıklamaya göre Half Life 3'ün yapım süreci aktif olarak devam ediyor fakat epey karışık bir hal almış durumda. Valve oyunu 2013'ün sonrasına, yeni nesile çıkarmayı planlıyor. Ayrıca ismi verilmeyen kaynağın dediğine göre Half Life 3, serinin önceki oyunlarına göre tamamen yenilikçi bir sistemde işleyecek. Bu yenilikler arasında oyunun açık dünya oynanışına sahip olacağı, RPG tarzında bazı NPC'lerin yer alacağı ve görev sistemine kurulacağı söyleniyor.

İnanıp inanmamak size kalmış fakat alınan rapor, resmi Xbox dergisinin internet sitesine kadar çıkmış durumda.

• Bişey Sorucam çıkacak oyun Half life 3 mü? yoksa Half Life 2:Episode 3 mü? olacak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • konuşmayan bir karaktere rpg sistemi oturtmak pek inandırıcı gelmedi bana. konuşacak mı nan Freeman Amca yoksa? :)

• Açık dünya ve Half Life mı? Bence hiç güzel olmaz. Vana kanallarından falan geçmeyi seviyorum ben. Dar koridorlarda düşmanların kafasına levyeyle vurmayı da seviyorum. Açık dünya ve RPG girerse işin içine özünden kopar diye düşünüyorum.

• Banada güzel olmaz gibi geldi İnandırıcı gelmedi bana, öncekiler gibi yalanlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdasdaszaxd -- 20 Eylül 2012; 16:13:23 >
  • inanmiyrum

• half life episode 3ü 2013de çıkarıp
    half life 3ü ayrı yaparlar belki.

öyle olursa olur.
    bizim episode 2nin hikayesini açık dünyayla devam ettireceklerini sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keras -- 20 Eylül 2012; 16:29:55 >
  • Açık mı dünya ?...

• eğer bu haber doğruysa benim oyunculuk hayatım biter. fps nin lideri half life ta eğer böyle fps oyununda rpg teması gibi günümüz neslinin saçmalıklarına uyarsa en sevdiğim fps ölmüş demektir. inş o kadar bekleyişten sonra böyle bi saçmalıkla karşılaşmam...
  • Umarım bu bilgiler doğru değildir..

• oyle bisey olursa carpilirsiniz valve allah carpar
  • Team Fortress 3 çıkarsınlar ya o daha eğlenceli.
  • "Ayrıca ismi verilmeyen kaynağın dediğine göre Half Life 3, serinin önceki oyunlarına göre tamamen yenilikçi bir sistemde işleyecek. Bu yenilikler arasında oyunun açık dünya oynanışına sahip olacağı, RPG tarzında bazı NPC'lerin yer alacağı ve görev sistemine kurulacağı söyleniyor."
    İçimde kötü bir his oluştu.

• şimdiye kadarki en somut bilgiler bunlar ve yalan olması için bir sebep göremiyorum.

• Konsolları bekliyolar

• Haber ne kadar resmi gibi gözükse de Gabe yapmaz öyle birşey.

• Zaten en yakın 2013'te duyurulacağı çok net, 1 yıl en az tanıtım süreci geçireceği için de en erken 2014 bkeliyordum ben zaten. Diğer bilgiler ise söylentiler listesini biraz daha doldurdu...

• rpgmi?? batırmayın oyunu ya

• Steam forumlarında bir üye Marc Laidlaw'a (Valve'ın senaristlerinden biri) e-mail atmış bu konuyla ilgili. Cevap aynen şöyle;

Unutmayın ki internette benim kılığıma girmeye çalışanlar var, ve sözde Valve'ın yakın kaynağı olduğunu söyleyenler var (bu olayda olduğu gibi), bunlar sahtedir ve başkalarının eğlencesi için yapılır. İşte ben buna topluluğun kendi kendini trollemesi derim.

• "Ayrıca ismi verilmeyen kaynağın dediğine göre Half Life 3, serinin önceki oyunlarına göre tamamen yenilikçi bir sistemde işleyecek. Bu yenilikler arasında oyunun açık dünya oynanışına sahip olacağı, RPG tarzında bazı NPC'lerin yer alacağı ve görev sistemine kurulacağı söyleniyor."

BÖYLE OLURSA GABE NABEl a a hiç güvenim kalmayacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.