Şimdi Ara

92/4 TERTİPLER BURAYA (YERLER AÇIKLANDI) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
576
Cevap
7
Favori
43.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 .P. Eğitim Tugayı. 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı

BURDUR / MERKEZ

Tecilimi bozdurduktan sonra 1 yıl bekledim ve burdur merkez çıktı.
    UŞAKLI VARMI ARANIZDA ARKADAŞLAR
    BÜTÜN TERTİPLERİME HAYIRLI TEZKERELER ALLAHA EMANET OLUN....

Birde burdur 'da ne kadar acemi yaparız arkadaşlar ve oradan en çok dağılım nerelere oluyor bilgisi olan varmı ?
  • S.a. kardeşlerim şimdiden askerde olan yada gidecek herkeze hayırlı uğurlu teskereler diliyorum.
    Bana 5'İNCİ P.EĞT.TUG. 48'İNCİ P.EĞT.A./TOKAT MERKEZ geldi tokata çıkan arkadaşlarım gelin tanışalım şimdiden bb_buraqq@hot.
  • sulusu aldm 24de katılım tarıhı 24de etimesgut zırhlı bırlıkdeyım ınsallah 54.42 kurus paramıda verdıler :) (sür-102)zpt.sür.er
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrbl

K.AĞAÇ 6.J.KOM EĞT.A.K.LIĞI/KIRKAĞAÇ selam millet, konuyu takip ediyordum sonunda üye oldum ..

sende hg aramiza tertip
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackxare

sulusu aldm 24de katılım tarıhı 24de etimesgut zırhlı bırlıkdeyım ınsallah 54.42 kurus paramıda verdıler :) (sür-102)zpt.sür.er

kardes benım de aynı yer ama daha sülüsü almadım bende 22 si yazıo sevk bitiş tarihi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: omarfdaf

quote:

sulusu aldm 24de katılım tarıhı 24de etimesgut zırhlı bırlıkdeyım ınsallah 54.42 kurus paramıda verdıler :) (sür-102)zpt.sür.er

kardes benım de aynı yer ama daha sülüsü almadım bende 22 si yazıo sevk bitiş tarihi ??

Benim de e-devlette sevk bitis 22 yaziyor ama sülüste katilacagi tarih 24 kasim olarak gozukuyor.Subeye git hem sülüsünu al hem de katilacagin tarihi ogren.Etimesgutta görüsürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim de 24 kasim kardesm Allah yardimcimiz olsun.71.42 TL aldim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb tertip , nerde muhabetini çevirsem gideceğim yerin zor yer diye irkiliyor millet bari burda rahatça yazayım :) şimdide jandarma mı komando mu olucam heyecanı oldu o da şans işi galiba bilgisi olan var mı şubede istemiyorum demiştim ama sallıcaklarını sanmıyorum ??
  • quote:

quote:

sulusu al subenden kardesım orda sevk tarıhı yıne 22 ama katılım tarıhı 24 bunu sube muduru yanı yuksek rutbelı askerdedı memur dedı herkes dedı :D zaten kagıtta yazıyorda 24du dıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comestaist

quote:

Benim de 24 kasim kardesm Allah yardimcimiz olsun.71.42 TL aldim ben

sen baya yuksek almıssın kardesım parayı :) ınsallah gorusuruz kardesım belkı aynı kogusda oluruz bellı olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

Orijinalden alıntı: dede044

kardeşim sen nerden? bende ezine ye gidiyorum?

Devrem bende ezineye gidiyorum bulalım birbirimizi orada

mail adresine tel numaramı yazdım mail attım muhakkak ara tanışalım sen ne zaman gidiosun ?
  • quote:

quote:

quote:

mail adresine tel numaramı yazdım mail attım muhakkak ara tanışalım sen ne zaman gidiosun ?

e-devletten baktım son teslim tarihi 22 kasım yazıyordu kardeşim maile baktım gelen giden yok buradan pm den yazar mısın bir arkadaş daha var forumdan o da ezine onunla konuşuyoruz biz .

• quote:

Orijinalden alıntı: mburakbural

quote:

Orijinalden alıntı: k1lınc

arkadaşlar kırkağaç jandarma komando birliğine düştüm fakat komando olarak devam edermiyiz yoksa ayırırlarmı. bilenler cevaplayabilir mi.

bende aynı yerdeyim memleket neresi komandomu jandarmamı olduğun silüsde yazar 1. veya 3. bölükse komando 2. veya 4. bölükse jandarma kardeşim

memleket g.antep ben komando seçlmek istiyorum bölük komando yalnız benim sag göz 0.75 sol ise 1.5 astigmat acaba muaynede elenir miyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 92\4

quote:

quote:

quote:

quote:

sağolasın kardeşim sıkıntı şurda tecili 2 ağustosda bozdurdum acaba çıktımı çıkmadımı karın ağrıda var o yüzden , film karışık biraz benim

bende 2 ağustosta bozdurdum tecili dostum
    92/4 a olarak EZİNE 3'ÜNCÜ J.EĞT.TB.K.LIĞI ' na gidiyorum

kanka varya çölde su bulmuşum gibi mutlu oldum ya çok sağol söylediğin için şimdi gel pazartesi gel gel gelll

Hakkında hayırlısı kardeşim çıkmasa bile vardır bir hayır de geç

zmir Deniz Er Eğitim Tabur Komutanlığı... İzmir'de Poligon'a gidiyorum... Bahriyeli oldum kardeşim :)

Şans işte kardeşim ben izmir'den gidiyorum sen yerime geliyorsun

Hayırlısı olsun sevindim dostum senin adına İzmir güzel yerdir

Manisalayım bende kardeşim bornovada okumuştum lise yıllarımı işimde bornovada izmir güzel ya denk geldi işte sadıcım bakalım hepimizin hakkında hayırlısı aga.

• quote:

quote:

quote:

quote:

e-devletten baktım son teslim tarihi 22 kasım yazıyordu kardeşim maile baktım gelen giden yok buradan pm den yazar mısın bir arkadaş daha var forumdan o da ezine onunla konuşuyoruz biz .

bende o diğer arkadaşa ulaşmaya çalışıyordum bende mersinden gelecem

• quote:

Orijinalden alıntı: Comestaist

quote:

quote:

Benim de e-devlette sevk bitis 22 yaziyor ama sülüste katilacagi tarih 24 kasim olarak gozukuyor.Subeye git hem sülüsünu al hem de katilacagin tarihi ogren.Etimesgutta görüsürüz

tamam kardesim iyi 2 gun 2 gündür :) bana 12 sinden sora gel al sülüsü demislerdi ondan haftaya giderim bakalım :)

• Arkadaşlar komando seçimlerinde göz derecesi kaç aranyor. benim sağ 0.75 sol 1.5 engelmidir bu duruma bilen cevaplayabilir mi?
  • Ankara Etimesgut Zırhlı birlikler.

Arkadaşlar EKLEYİN

http://www.facebook.com/alpa07dh
  • dede044 mustafa arkadaşlar bende ezineye düştüm ne zamn teslim olucksnız :)
  • arkadaşlar ben DENİZ ÜS.DENİZ ER EĞİTİM ALAY KOMUTANLIĞI / İSKENDERUN'a düştüm celp döneminin 2.grubuna maalesef.

burası hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı ? bahriyeli oldum ama konu hakkında fikir sahibi değilim maalesef karacımı olurum denizcimi olurum vs mesela ? karacı olursammı iyi denizci olursammı vs vs ?

bilgisi olanlar yanıtlarsa sevinirim ..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.