- x
Kha'Zix Piyasaya Çıkar Skilleri ve Resimleri
33 Cevap1676 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
461 Mesaj
20 Eylül 2012; 3:05:07 

uplayak konuyu yeni karekter piyasaya çıktı buyrun bunlar skilleri
Unseen Threat (Passive): When Kha'Zix is not visible to the enemy team, he gains Unseen Threat, causing his next basic attack against an enemy champion to deal bonus magic damage and slow.

Taste Their Fear: Deal physical damage to a single target. Damage against isolated targets is significantly increased. Kha'Zix passively marks enemies that are isolated from nearby allies.
Evolving claws increases damage to isolated targets even further. Kha'Zix also gains increased range on both Taste Their Fear and his basic attack.

Void Spike: Kha'Zix fires spikes that explode on contact, dealing physical damage to all nearby enemies. Kha'Zix is healed if he is within the explosion radius.
Evolving spike racks causes Void Spike to fire three projectiles in a cone. Spikes will also apply Unseen Threat to all enemies caught within the area of effect.

Leap: Kha'Zix leaps to an area, dealing physical damage to enemies in the area he lands.
Evolving wings increases Leap's range dramatically and causes a kill or assists to refresh the cooldown of Leap.

Void Assault: Each rank of Void Assault allows Kha'Zix to evolve one of his active abilities, granting it an additional effect. Upon activation, Kha'Zix enters stealth and gains Unseen Threat, increasing Movement Speed. Kha’zix can cast Void Assault again for a short time after activation.
Evolving active camouflage allows Kha’Zix to cast Void Assault three times over the course of its duration and reduces any damage he sustains while in stealth.

bunlarda resimleri:
0

0

not:The bonus effects that Kha’Zix accrues for ambushing a target make him a natural jungler
riot gene jungle herosu getirdi herkese hayırlı uğurlu olsun :)

not2:arkadaşın konuyu upladım ama görmeyenler olabilir diye açtım gereksiz görülürse silinebilir bu konu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwsnake25 -- 20 Eylül 2012; 6:34:08 >

0 LOL Mesajı
1034 Mesaj
20 Eylül 2012; 3:23:22 

Ben cangil olur bu dedim cangil oldu cangil candir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Eylül 2012; 3:27:34 

Güzel olacak.Güzel..

0 LOL Mesajı
2215 Mesaj
20 Eylül 2012; 3:53:11 

rengarın hikayesinde güçlü rakibi ve iri pençeleri vardı rengar onunla savaşırken gözünü kaybetti diyordu .

o rakip geldi sanırım.

işin ilginç tarafı rengar predatöre buda alien a benziyor riot çok çalıntı gidiyorsun ha :D

Vladimir S4 Guide
West Diamond3 Lil Ticq (only vlad)
West Diamond1 Thyral
East Diamond 1 XhzR

54 LOL Mesajı
4781 Mesaj
20 Eylül 2012; 5:15:21 

Satar bu satar

blondieastwood. RAWR
DotA II # CS:GO # BF3 # LoL
oyuncular için müzik ARŞİVİM

0 LOL Mesajı
1212 Mesaj
20 Eylül 2012; 5:55:57 

W0W :))

Dog Trainer

Uzaklaştırılmış
20 Eylül 2012; 6:04:48 

6300 ayırdım pasifi op insta buy yapıcam

0 LOL Mesajı
285 Mesaj
20 Eylül 2012; 6:33:49 

Skillerini birde türkçe yazabilir misiniz? :)

0 LOL Mesajı
1948 Mesaj
20 Eylül 2012; 7:19:41 

Bir Copy Paste yapana kadar bir işe yarayıp Türkçe'ye çevirseydin.

İngilizceniz yoksa açmış olmak için ne diye açıyorsunuz şu konuları

Uzaklaştırılmış
20 Eylül 2012; 7:20:44 

oha yala tam refund sistemi tam zamanında geldi yyala skin iyi olursa ben buna bundle çekerim

0 LOL Mesajı
285 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:02:11 

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Bir Copy Paste yapana kadar bir işe yarayıp Türkçe'ye çevirseydin.

İngilizceniz yoksa açmış olmak için ne diye açıyorsunuz şu konuları

Yahu biriniz türkçe olarak skilleri açıklasın lütfen :)

116 LOL Mesajı
2416 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:07:12 

0

"Never lost a fair game... or played one."

Uzaklaştırılmış
20 Eylül 2012; 8:12:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Emphaty

0

En büyük rakibi koyuyorum gel kapıştıralım.

0

0 LOL Mesajı
1948 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:13:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Comeandsee

Yahu biriniz türkçe olarak skilleri açıklasın lütfen :)

Açıyorum yeni konu

116 LOL Mesajı
2416 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:17:56 

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

En büyük rakibi koyuyorum gel kapıştıralım.

0

Syter reyiz alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphaty -- 20 Eylül 2012; 8:18:59 >

0 LOL Mesajı
5816 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:31:51 

quote:

0

hala karizma var adamımda yav,çok sevdigim bi pokemondu

şeklini sevdiğim

Çıkalım yoldaş,yüce dağlara

116 LOL Mesajı
2416 Mesaj
20 Eylül 2012; 8:33:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

hala karizma var adamımda yav,çok sevdigim bi pokemondu

şeklini sevdiğim

Aynen , tipi , şekli , yeteneklerini çok seviyorum.Sizor'da bi başka tabi
Edit:Buna benziyor diye Kha Zix alıcam , zten herkese refund hakkı verilmiş verdim bikaç champ , 2 rune page aldım 7300 kaldı onada Kha Zix alıcam 8)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emphaty -- 20 Eylül 2012; 8:34:43 >

0 LOL Mesajı
1632 Mesaj
20 Eylül 2012; 9:18:56 

Jungler olduğu belliydi.

Nintendo xbox - PSP
xboxGamertag : DoctorHere

0 LOL Mesajı
352 Mesaj
20 Eylül 2012; 10:44:34 

şuan geldimi yani refund sistemi kaç tane iade edebiliyoruz ve tarih felan önemlimi

0 LOL Mesajı
823 Mesaj
20 Eylül 2012; 11:33:02 

quote:

0

Yahu aga koymayın şu skytırın resmini çelmeyin aklımı miss fortune alacam bennn üzülüyorum ha

http://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=http://img.donanimhaber.com/upfiles/1327877/ecfa91d9-cfd8-4c82-8c4e-58bf426c44e0.jpg

0 LOL Mesajı
2793 Mesaj
20 Eylül 2012; 12:02:26 

Oynamaya başlayalı toplam 3 ay filan olmuştur 3 ayda gelen herolar eskı herolara nazaran şekil herolar mesela teemo,mundo gibi tipsiz herolar yerine rengar,diana vesaire şekil herolar koymaya başladılar bunlarda 10-14 yaş metin 2 kafilesinin ilgisini çekmeye başladı :
Mahmut abi bakkala göndermiştin 10 dakka süreme ekle bi büyü atam
Kanka adam kestim lan hobaaa resmim çıktı
Off olum büyüye bak
Gibi muhabbetleri internet cafelerde arttıracağa benziyor
RİOT. Türkiyede internet cafelerdeki tehlikenin farkındamısın ?

Tr:Pride Stalker -Marmara Üniversitesi Dışticaret bölümü.Cks90veCks77-SansaClip-Galaxy S3 Kullanıcısı

0 LOL Mesajı
461 Mesaj
21 Eylül 2012; 8:25:12 

kha zix pbede oynanabilir durumda ben oynadım ve evrim sistemi cidden çok güzel olmuş herkes denesin derim :D mecha skinide ayrı bi süper :D

not:Q-E-R evrimleri deli yapıyor kıpkırmızı uzun pençeli ve kanatlı kha'zix ben çok sevdim insta-buy bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwsnake25 -- 21 Eylül 2012; 8:46:45 >

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
14 gün 13 sa. 22 dk. kadarı kaldı.
21 Eylül 2012; 8:28:04 

Ben bunu solotopta oynarım

0 LOL Mesajı
1766 Mesaj
21 Eylül 2012; 8:30:12 

Tam dogal jungler

205 LOL Mesajı
5091 Mesaj
21 Eylül 2012; 10:02:03 

Bence bu solotop championu olacak, Shyvana'da solotop olarak çıkmıştı ama jungler oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fasmodey -- 21 Eylül 2012; 10:02:58 >

"Power belongs to those who can wield it."

0 LOL Mesajı
99 Mesaj
21 Eylül 2012; 11:08:41 

pbe de var suan denedim botlarla earlyde oldukca güclü bugune kadar gordumgum en op champ olabilir :) ozellikle e skillini upgrade edince (bu arada skilleri 6 11 16 yani ulti gelistirdigimiz zaman atlatiyoruz pulsefire ez gibi goruntu degisikligi oluyo oldukca güzel gozukuyor ) her kill ve assistte cd 0 laniyorki verdigi damage de iyi. 4 skillin istenilen 3 upgrade edilio ben ulti dısındakileri fulledim karsimdaki ise w skilli dısındakileri galiba onunki daha dogruydu ama soyle bisi oldu karsıdakine bilerek penta verdim 4 upgrade de acildı :)) ulti yi de 3 kere kullanma var sanırım ama tam cozemedim neyse herkese iyi oyunlar yeni op şampiyonumuz hayırlı olsun ama sanmıyorum boyle cıkacagini :)

0 LOL Mesajı
922 Mesaj
21 Eylül 2012; 14:20:59 

Videosu filan düşmedimi hala duyan gören varsa paylaşsın

0 LOL Mesajı
4312 Mesaj
21 Eylül 2012; 14:25:57 

şekilmiş hani

LoL | Ledo

0 LOL Mesajı
461 Mesaj
21 Eylül 2012; 16:27:40 

akradaşlar pbede denedim ve yorumlarımı özelliklerini aktarayım öncelikle pasifi muhteşem 1 pasif bana göre jungledan gang gelince çoık işe yarıyor peki nedir bu pasif derseniz şudur:

Unseen Threat (Passive):eğer düşman sizi göremiyorsa(çime girmiş yada ulti ile) ilk vurduğunuz basit atak adama slow veriyor rengarın ultiyle heryerden zıplaması gibi buda ulti ile heryerden slow atıyor ama biraz daha iyi nedenine gelirsek çimden E ile adama zıplayıp slow atıyoruz sonra ulti basip bidaha slow ulti basıp birdaha slow ve ulti basıp birdaha slow toplamda 8 saniye slow yiyor düşman :)

Taste Their Fear(Q):khazix pençelerini düşmana geçiriyor bu skill ile ve skili ise olaf ve eveleyn'n E skili gibi adamın dibinde iken vurabiilyorsunuz mesafesi çok kısa gerçi malee karekter için uygun mesafe diyebilirim Q skili temel damage skili evrim geçirtirseniz Q skili hem daha fazla vuruyor hemde pençeleri büyüyor

Void Spike:(W) khazix vücudundaki dikenleri fırlatıyor ve bu skili ise jungleda işe yarıyor damage veriyor ve skillshot halinde vuruluyor damage'i Q kadar değil ama evrim geçirince tek 1 çizgi üzerinden değil çoklu atıyor! jungleda w evrim geçirip alan vurmak mümkün evrimde görüntüde bişe olmuyor bu skille

Void Spike(E): Khazix seçilen alana doğru zıplıyor alan damage vuruyor ve bu skili ise çok işe yarıyor gang atmanızı kaçmasını yakalamanızı herşeyinizi sağlıyor E skili belli bir alana zıplamanızı sağlıyor ve alan damage vuruyor ! en başta söylediğim gibi çimden atamın üstüne atlayıp pasif vurabiliyorsunuz Evrim geçirince ise zıplama mesafesi damage oranı artıyor ve görüntü olarak elemanımızın kanatları çıkıyor ve pulsefire gibi arada yürürken uçuyor :)

gel gelelim ultiye
Void Assault:(r) : ultisi basınca rengar gibi görünmez olmanızı sağlıyor ama 2-3 saniye...her level atlamasında 6-11-16da yani bi kere daha basma hakkı geliyor nasılmı? 6 levelde ulti basıyoruz 3 saniye görünmez olup %40 yürüme hızı alıyor görünmez olduğu için pasifte vurabiliyoruz 11 levelde ise ulti bastık 3 saniye geçti görünür olduk 1-2 saniye sonra tekrar ulti basıyoruz yani 2 kere basmış oluyor 16 levelde ise 3 kere oluyor bu olay ve evrimi geçirince elemanımızın rengi mordan kırmızı oluyor ve kamuflaj yeteneği alıyor

kısaca özetlersek jungledan gelip çimden E ile zıplayıp pasif vuruyoz slow yiyor ve şöyle bişi oluyor E+Pasif+Q+Ulti+pasif+W+ulti+Pasif+Q+ulti+pasif+E toplamda 8 saniye slow yiyor düşman ve damage yiyor q-w ile Q'nun cdside yaklaşık 3.5 saniye :) adam flash atsa bile E ile zıplayıp yakalamak mümkün ve diğer güzelliği ise kill alınca yada asistlikte cdler sıfırlanıyor

özetle:Jungledan gang geldimi eğer 1 kere tutarsa slowla bırakmayan bi champ ve evrimleri özelliklerinin değişmesi tipi felan çok zevkli bişi oyun sonunda kıpkırmızı kanatlı ve kocaman testere pençeli bi hayvan oluyor ben şahsım adına çok sevdim pbede oynarsanız Q-E-R evrimleştirin derim

not: bazı arkadaşlar 4 kere evrim geçirtmiş ama nasıl yaptıklarını söylemediler bende bi türlü bulamadım nasıl oluyor diye !belli bir kill sayısına ulaşınca felan sanırsam yada başka bi şekilde 4 kere evrim geçiriyor yoksa normal şartlarda 3 kere evrimleşiyor :) 4.evrimi nasıl geçirceğini bulan arkadaş varsa banada söylerse sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cwsnake25 -- 21 Eylül 2012; 16:35:35 >

16 LOL Mesajı
7071 Mesaj
21 Eylül 2012; 16:31:45 

quote:

0

Pokemon izlerken gördüğümde uffff dediğim ilk pokemon.Hey gidi günler hey.Şimdi Üniversite son sınıf olduk.

İşlemci:Intel i7 4790K | Anakart: MSI Z97 Mpower Max Ac | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro H100i + Noctua NT-H1 | Ekran Kartı: Asus Gtx 780 DirectCu II OC | SSD: Kingston HyperX 3K 120GB | Ram: Gskill 8GB 1866 MHz | Hard Disk: Seagate 1 TB Barracuda 7200RPM | Monitör: Asus VG278HR 144HZ 3D 2MS | Kasa: Corsair 400R + Cx750W | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2013 | Mouse: Razer Deathadder 2013 | Mouse Pad: Razer Goliathus Speed Edition Large | Ses Sistemi: Logitech Z-906 5.1 500W | Kamera: Logitech C310 720p 5MP

TR: CK Diamond ArweN

47 LOL Mesajı
1246 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
KromTaker
13 Aralık 2013; 0:59:04 

hort

Uzaklaştırılmış
5 gün cezanın,
4 gün 2 sa. 16 dk. kadarı kaldı.
13 Aralık 2013; 1:03:42 

zort

0 LOL Mesajı
690 Mesaj
13 Aralık 2013; 1:11:39 

Amacınız ne la =)

Buraya Mal varlığımızı mı yazıyoruz şimdi. ?

0 LOL Mesajı
1360 Mesaj
13 Aralık 2013; 1:15:28 

1 yıllığı hort denmiş.Yasak bir kere sadece hortlatmak.Sil şunları gürsel abey

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Free to Play - MMO] » League Of Legends » LOL Genel » Kha'Zix Piyasaya Çıkar Skilleri ve Resimleri
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.465